Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80051) DopeBob válasza Tibiajax (#80050) üzenetére


DopeBob
addikt

Hátha lecsap rá az Inter ;]

MZ/X

(#80052) Enzolord válasza DopeBob (#80051) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt én is szeretném, és ha ott lerakna egy ilyen teljesítményt, azután leülnék Tibivel meginni pár sört, egy Barca-MU BL-döntő alkalmával, és megvitathatnánk, hogy akkor milyen szakember is a Mi Gál Lajosunk.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80053) venember83


venember83
nagyúr

Kíváncsi vagyok, kit fog választani a kérők közül.

(#80054) Enzolord válasza venember83 (#80053) üzenetére


Enzolord
addikt

Mondjuk, azért ez is érdekes, visszaveszi, hogy drágábban eladhassa.. Pénzügyi szempontból érthető, de emberi oldalról egyáltalán nem.. Mint egy darab hús.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80055) Tibiajax válasza Enzolord (#80052) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kezdjük azzal, hogy Mancini után bárkit tárt karokkal fogadok..

(#80056) máyköl válasza Tibiajax (#80055) üzenetére


máyköl
veterán

1 év és újra szabad lesz Mourinho, addig bírd ki Mancinivel... :K

(#80057) venember83 válasza Tibiajax (#80055) üzenetére


venember83
nagyúr

Kivéve Mourinhót.

(#80058) Tibiajax válasza venember83 (#80057) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja igen...
őróla elfelejtkeztem. őt nem szeretném

a legjobban Allegrit szeretném. ő képes volt kieső helyről bajnokká lenni, hetekkel szezonzárás előtt..

(#80059) DeathAdder válasza máyköl (#80043) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért nem tudom láttad e a cselzi játékát a tavalyi bajnokság megnyerésének évében? Gyors passzok, szép kényszerítők kiugratások, és a sziti után a második legtöbb gólt szerezték.

Antifoci a nagyok ellen ment, főleg idegenben. De ahogy elnéztem zidane taktikáját a megaszar szitivel szemben ő is hasonlóan a biztonságra törekedett, pedig simán kitömhették volna őket.

Azt meg azóta se magyarázta meg senki, pedig már többször kérdeztem, amit nem értek h mou miért bukott meg a realnál. Ezt kifejthetné valaki.
A statisztikák szerint is 100 pont felett, rekordszámú lőtt góllal lettek bajnokok minden idők talán legjobb bárszája előtt, (megjegyzem azóta sem tudták megnyerni a bajnokságot és előtte is utoljára 2007/08 -ban) és a BL-ben vele voltak képesek 8 év után először továbbmenni a nyolcaddöntőből...

(#80060) venember83 válasza Tibiajax (#80058) üzenetére


venember83
nagyúr

Ráadásul egy olyan csapatban, ahol Padoinhoz fogható antiklasszisok vannak, plusz még majdnem továbbjutottak a Bayern ellen is. :K

(#80061) cyberkind


cyberkind
félisten

Olyan jó hogy a döntő előtt sérülnek le az emberek vagy kerülnek ahhoz közeli állapotba. :D

Paranormal Cocktivity

(#80062) Enzolord


Enzolord
addikt

Mindig is csíptem az öreg Gi-Gi-t de most még tovább nőtt a szememben.. Hatalmas forma.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80063) Enzolord


Enzolord
addikt

Hopszika, Everton akarja vinni Hartot a Cikiből, 40M font, plusz heti 200e fizu.. Kíváncsi leszek.. Guardiola meg Ter Stegent akarja.. Ez érdekes lesz

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80064) szami777 válasza Enzolord (#80063) üzenetére


szami777
addikt

De ennek semmi értelme, Hart a legjobb angol kapus perpill, miért adná lejjebb?
Ezek azok a pletykák, amikben nincsen logika. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80065) venember83 válasza szami777 (#80064) üzenetére


venember83
nagyúr

Talán a City kapust akar igazolni Hart helyére a futballgéniusz és -filozófus szolgálatára. :U

(#80066) Enzolord válasza venember83 (#80065) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, Ter-Stegent, amit nem értek, mert szerintem ő nem a legkiválóbb kapusok egyike..
BTW a Goal.com-on olvastam.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80067) szami777 válasza venember83 (#80065) üzenetére


szami777
addikt

Védőket kéne igazolnia annak a kopasz szerencsétlennek.
Vicc, hogy a city legstabilabban teljesítő játékosát akarják elreszelni...
Arról meg nem is beszélve, hogy a szabályok szerint kell X angol játékos a keretbe.
Chelsea-be jöhetne Hart, nagyon szívesen látnám.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80068) L_YKing


L_YKing
addikt

Ennyire kivagytok egy pletykától... kész.. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80069) Tibiajax válasza szami777 (#80067) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van jó kapusotok, nem?..

(#80070) Enzolord válasza L_YKing (#80068) üzenetére


Enzolord
addikt

na TE csak figyelgesd a "legjobb" ligád pletykáit ;] ;] ;]

Tibi, Banega megy az Interbe a Sevillából.. Vélemény?

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80071) DS39 válasza Enzolord (#80070) üzenetére


DS39
nagyúr

késő, úgy 5 éve kellett volna.

(#80072) Tibiajax válasza Enzolord (#80070) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem sok vizet kavart nálunk, egyúttal sok szerencsét a jövőbeli uefa-kupához

közben találtam egy vidit, ahol a Mester nagyobb sikert ért el, mint az elmúlt két évben az unalmas Albionban
lesz-e egyszer újra ilyen nagy csapata?..

[ Szerkesztve ]

(#80073) Enzolord válasza Tibiajax (#80072) üzenetére


Enzolord
addikt

Nálatok? Most megy oda.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80074) Tibiajax válasza Enzolord (#80073) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bár úgy lenne...

(#80075) Enzolord válasza Tibiajax (#80074) üzenetére


Enzolord
addikt

Itt már azt írják, hogy nálatok van..
Vagy erősen elbeszélünk egymás mellett... ;] ;]

ÉS Itt is

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80076) Tibiajax válasza Enzolord (#80075) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, hülye vagyok már
Banega, jaja, vágom. nna, ő jó srác
nem egy nagy sztáradditűd, de jó játékos
bár kb minden nyáron ez van, nagy remények, milliárdos kondogbiák, csilliárdos védők, aztán végül semmi, csak egy újabb juve-bajnoki avatás..
unok már mindent

(#80077) DeathAdder válasza szami777 (#80064) üzenetére


DeathAdder
veterán

Anglián kívül máshova aligha megy és a "négy nagynak" klasszis kapusaik vannak, de még a spursnek is.
Gárdióla tán nem tart igény hartra, ami nagy hiba szerintem, de ő biztosan jobban tudja.

Szorítottam hogy a poolba jöjjön, de ebből már aligha lesz valami, mert a páva karius jön...

(#80078) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nem tudom, volt-e:

van gaal az fa kupa utáni sajtótájékoztatón megköszönte az újságíróknak az elmaradt gratulációkat a kupagyőzelemhez. :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80079) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Idei kiosztott megnövekedett TV-s pénzek, ez durvább mint eddig.

Jól látható hogy messze tök utolsó is többet kap mint a hamarosan BL győztes csapat.

És ezért küzd tűzzel vassal mindenki a kiesés elöl, mert óriási a szakadék az első és másodosztály között, ahol 5 millió font körüli a TV-s pénzek.

(#80080) szami777 válasza DeathAdder (#80079) üzenetére


szami777
addikt

Én csak az Arsenalon röhögök. :DDD :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80081) DeathAdder válasza szami777 (#80080) üzenetére


DeathAdder
veterán

Miért?
Azt a néhány tizedest ideadhatnák nekem, h legyen kerek 100 millió és nem lenne gondom életem végéig :DDD

(#80082) szami777 válasza DeathAdder (#80081) üzenetére


szami777
addikt

Már leírtam itt párszor, a hitegetések és a fárasztó alibidumák helyett meg se próbálják venni a fáradtságot, hogy minőségi játékosokat igazoljanak, és fejlesszék a csapatot.
(Özil, Sanchez és Cech az, de ez csak kettő, és tavaly a kapuson kívül senkit sem vettek.)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80083) Enzolord válasza szami777 (#80082) üzenetére


Enzolord
addikt

"Özil, Sanchez és Cech az, de ez csak kettő" összeadtam 4x is, de nekem 3 jött ki... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80084) szami777 válasza Enzolord (#80083) üzenetére


szami777
addikt

Cech-t később írtam oda, lemaradt a szerkesztés. :D
De köszi, hogy itt vagy és segítesz. ;]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80085) Enzolord válasza szami777 (#80084) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne viccelj, nagyon szívesen..
Mi anti BL-esek tartsunk össze... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80086) DeathAdder válasza szami777 (#80082) üzenetére


DeathAdder
veterán

Xhaka már megvan nekik, kanté sincs kizárva. Ez azért erős minőséget hozna, ahogy özil,sanchez,cech is hozott.
Amióta stadiontörlesztés letudva minden évben jött egy klasszis.

(#80087) Citroware válasza DeathAdder (#80086) üzenetére


Citroware
addikt

F*** kivan, úgy volt, hogy Xhaka hozzánk jön. :W

Konoplyanka, Alexis Sánchez, Shaqiri, Teixeira, Eriksen csak néhány játékos, akikkel tele volt az internet, hogy jöhetnek, majd máshova kerültek.

[ Szerkesztve ]

(#80088) DeathAdder válasza Citroware (#80087) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem jöhet össze mindenki, főleg hogy 4-5 csapat csak a PL-ből simán túl tud licitálni ha akar.
Nem tudunk versenyt kihívni az olajosokkal vagy a manuval, de az még arsenallal se igazán (fizetésben biztosan nem), főleg hogy az ráadásul london, ami igen nagy döntő hatással bír.

Most a poolnak lesz stadion törlesztés a bővítés miatt, úgyhogy összébb is kell húzni a gatyát, ezért kellett volna kibaszottul idén mindennél jobban a BL pénz, meg meghagyni a (retardált szurkolók által megvétózott) 77 fontos jegyárakat..

Nálunk nincs cukrosbácsi, ezért valahogy ki kell gazdálkodni, hogy zárkózni lehessen, de az olló sajnos egyre nagyobbra nyílik.

[ Szerkesztve ]

(#80089) venember83 válasza Enzolord (#80085) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább nem esett ki a csapatotok, így bőven jut a PL-tévépénz tortából. :K

Amúgy nagyon-nagyon-nagyon kíváncsi leszek, mire megy Conte a Chelsea csapatával. Nem is annyira jövőre, hanem esetleg két év múlva a BL-ben. Annyira örülnék egy Chelsea - Juve meccsnek majd akkor, hogy kiderüljön, ki meddig jutott.

(#80090) szami777


szami777
addikt

A Sky szerint Mou vinné Costát magával a MU-hoz.
Ibrával milyen vadállat páros lenne már. :DD
Még a Stoke favágói is inkább fejfájásra hivatkozva padoztatni fogják magukat a MU ellen. :DDD

(#80086) DeathAdder
Ezt értem, de én akkor is azt érzem, hogy nagyon takaréklángon vásárolgatnak.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80091) Enzolord válasza szami777 (#80090) üzenetére


Enzolord
addikt

Na még csak az kéne.. Onnan már csak egy ugrás Pepe.. Milyen szerethető kis csapatunk lenne.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80092) Enzolord


Enzolord
addikt

Most írják, hogy szolid 270M fontot kap igazolni Mou..
Már kezdtem bekakilni, hogy csak 200-at.. Huhh... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80093) venember83 válasza Enzolord (#80092) üzenetére


venember83
nagyúr

A masszív középpálya garantálható így. Ilyennek sem nagyon örülhettek a szurkolók már jó pár éve.

(#80094) Enzolord válasza venember83 (#80093) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, az elmúlt 3 évben a kapusnak örülhettünk maximum.. :K :K

Nocak Nocak.. a Barca középhátvédet igazol.. Hát mi folyik itt Gyöngyösön?? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80095) venember83 válasza Enzolord (#80094) üzenetére


venember83
nagyúr

Biztos, hogy az Öreg Hölgy el akarja csábítani Mascheranót, és kész akár még védekező középpályásként is játszatni őt. :D

Az ember poénból ír ilyesmit, aztán kiderül, hogy nem egyedüliként az ő fejében fordul meg az ötlet: link. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80096) Tibiajax válasza venember83 (#80095) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne már.... egyetlen jó hátvédünk

Enzo, és kit akar leigazolni a Barca hátra?

(#80098) Enzolord válasza venember83 (#80097) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is Sidneiről olvastam, hogy ez már kész tény...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80099) Enzolord válasza venember83 (#80097) üzenetére


Enzolord
addikt

NSO megint hozza a formáját.. Elkezdi ecsetelni, hogy Mascherano távozna, és ezt összemossa másik két játékossal minden előzmény nélkül... :DDD :DDD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80100) DeathAdder válasza szami777 (#80090) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem szépen formálódnak az ilyen tudatos igazolásokkal, nem ész nélkül locsolják a pénzt, pedig megtehetnék (ezzel nem célozni akartam semmire)
Részben ennek is köszönhetik hogy masszív top4 -es csapat, na meg wengernek, akit alig várom hogy leváltsanak mert nem lesz az olyan zökkenőmentes mint sokan azt gondolják :D

Persze a szurkolók türelmetlenek, de sokan nem tudják mekkora teljesítmény volt wengertől konzisztens teljesítménnyel a BL-t szállítani. Az talán igaz hogy ennél magasabb szintre már új edző kellene, de rizikós azt bevállalni. Xhaka szerintem megint félelmetesen jó igazolás volt, de jövőre megint arról beszélhetünk hogy meg kell nyerniük a bajnokságot, mert pep, mou, klopp, conte etc.. mind új csapatot fog építeni, tehát lépéselőnyben lesznek wengerék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.