Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148866) Tibiajax válasza Tibiajax (#148864) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de amúgy tényleg.. :) nekem van iptvm, ott a spanyol meccseket a spanyolokkal szoktam nézni, valami parádés..múltkorjában már írtam erről
kb mint egy laza baráti társaság, és ők beszélik, nevetgélik végig az egész meccet
szerintem - marha jó és fílinges
jó, nyilván az egy mediterrán ország, mi meg rohadtul nem és ez az alap mentalitásainkban is kijön, de akkor is.. lehetne így is csinálni. csajok, fiúk és végigbuliznák a meccset. vagy ha azt akkor konkrétan nem is, de a szünetben. amikor beszélgetnek a meccsről
vagy ott van az Inter csaját csatornája.. ott is kik voltak a stúdióban host-ok amikor megnyerték a scudetto-t? két csontfiatal (~22agni) lány és egy fiú. és szuperul elvoltak. és nézhetőek voltak. pedig nem is tudok olaszul. de azt hogy gráááácie, meg iiinter de lá vóóre, meg forza, azt tök jól lehetett érteni.. meg amikor a fiú elpityeregte magát, a két lány meg vigasztalta
epic
ezek a szar, befásult, ultramerev szagértők, akiket az m4-en lehet nézni meg hallgatni.. pont tényleg ugyanaz az érzet, mint amikor egy hét andalúzia vagy valami görög tengerparti jókedv után visszaérkezel a halálszürke, koszos budapestre, aztán ránézel a pocsolya dunára....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.