Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122951) Ringman válasza venember83 (#122950) üzenetére


Ringman
nagyúr

lehet hogy conte alatt megtáltosodik, de egész interes pályafutása során nagyon görcsös volt candreva.

biztos hogy alaposan fog conte eljárni és van koncepció a fejében, ettől nem tartok.
mondjuk candreva úgyis B-terv lenne, meg mondjuk kezdene az olasz kupában.
a padot is hosszabbítani kell, mert tavaly nagyon vékony volt a keret.

(#122952) DeathAdder válasza KisTücsök (#122946) üzenetére


DeathAdder
veterán

£88m lett végül (100 mio euró)

[ Szerkesztve ]

(#122953) bagyulajuve válasza Ringman (#122951) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ha Conte valamiben jó, akkor az, hogy a játékosokat fel tudja tüzelni és a már megbukottakat újra fel tudja emelni

Resistencia eterna

(#122954) dudu5130 válasza Ringman (#122949) üzenetére


dudu5130
őstag

Ez a selecaonak csak jó szerintem. Nem igazán úgy sült el a Barcabol és Messi árnyékából való menekülés mint azt gondolta.

(#122956) Napfénysüti válasza Ringman (#122955) üzenetére

Nála megtalálták a borítékot. ;]

Lehet venember83 nyomta fel mert ő nem kapott. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#122957) omfgk válasza Ringman (#122955) üzenetére


omfgk
addikt

Később annyit tettek hozzá, hogy a FIFA fő céljai között van, hogy felszámolják a törvénytelenségeket a futball minden szintjén, és hogy akit törvénytelenségen érnek, annak nincs helye a futballban.

Tehát nem szabad lebukni.

[ Szerkesztve ]

(#122958) omfgk


omfgk
addikt

Érti valaki ,hogy itt Koeman mégis milyen taktikát eszelt ki?

Mit keres elől Depay, miközben ott ül a padon de Jong?

(#122959) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Retardált angolok. Majd ti ráültök az 1-1re és beszari játékkal hátul kipasszolgassátok mi? ezt nektek :DDD

Ennyire nem irritált még csapatjáték, amit Southgate ezekkel leművel...

(#122960) DeathAdder


DeathAdder
veterán

itt van a beszari játékotok.. képtelek vagytok hátrányból támadást építeni, és mégegy potyagól hátul passzolgatásból :DDD EGYÉTEK :D :D

(#122961) adise


adise
őstag

Radja Nainggolan visszaterhet a romahoz. Conte nem tart ra igenyt es mar az atadolistara is rakta.

(#122962) BenHans válasza adise (#122961) üzenetére


BenHans
addikt

Jöjjön csak. Egy ilyen játékosra nagy szükségünk van.
Hosszú távon nem valószínű, hogy rá, de most mindenképp jól jönne a karizmája és hogy ebben a mezben vért izzadt. Persze ettől még a jövőre tekintettel leigazolnám a szóban forgó Florentino Luist is a Benficából.
Az idei Dzekoval ellentétben ő nem csak száradni viszi ki a mezt a hátán.
Olyat is olvastam, hogy mi a bosnyákot + 30M€-t ajánlottunk Icardiért.
Ez sem lenne rossz, bár a bomlasztástól megkímélhetne. Mondjuk hiába nem kell nagyon másnak, és a botránya óta a piaci értéke is folyamatosan csökken, de mi akkor sem fogunk 7 milliós fizetést adni neki, szóval szerintem emiatt ez ugrott.

Manolasért a Juve kifizetné a nevetséges 36M€-s kivásárlási árat, de a nyaralásából visszatérve tárgyalni akar vele a vezetőség... Csak reménykedni tudok...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#122963) Ringman válasza BenHans (#122962) üzenetére


Ringman
nagyúr

A dzeko+30 elég vicc ár, meg nagyobb, mint a bosnyák 20m-es ára.

Az alkesz meg inkább menjen a kínai testvérklubba

(#122964) BenHans válasza Ringman (#122963) üzenetére


BenHans
addikt

Szerinted mennyit ér a botrányai után, csöcsivel grátiszban, úgy hogy a nagy vágya a Real le sem szarja, inkább megvették Jovicot, a Chelsea nem igazolhat, a United pedig elutasította az Inter ajánlatát, hogy vonják be a Lukaku üzletbe?
Hova mehetne ahova kell is, és első számú lehetne? Atleti off, talán még akkor is ha Griezmann elmegy, mert vannak a poszton egy páran. Barca off, Bayern szintén... Milannak így is el kell adnia valakit a mérlegük miatt, és ott van Piatek a poszton. Talán Napoli? Az argentin maffiás dumáik után egy rossz szó, vagy gyenge meccs és nagyon kellemetlen lesz neki...
Newcastle?
De ne érts félre én sem akarom, hogy itt bomlasszanak a szöszivel, ha véletlen valami nem tetszik vagy kihűlt az ebéd... Pinamonti jó lesz.
Meglátjuk, de az Inter sem véletlen akar pénzt kapni és nem cserélgetni, nehogy megint csak kölcsön + opció = retúrjegy vagy Rakitic, Modric, Vidal legyen minden igazolás.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#122965) Ringman válasza BenHans (#122964) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát azért nem max negyvenet, mint a ti ajánlatotok :) felőlem aztán mehet bárhová (mínusz juve), pl a pl-be bárhová.

elvileg van pénz játékost venni, az idei ffp sem probléma már, legközelebb 2022-re kell eleget tenni a követelményeknek

(#122966) salesman


salesman
őstag

(#122967) Ringman válasza BenHans (#122964) üzenetére


Ringman
nagyúr

Roma want to sign goalkeeper Ionut Radu or striker Andrea Pinamonti as part of the deal taking Edin Dzeko to Inter, according to Gazzetta dello Sport.

nem kéne.
nyugdíjasszektorért ne jövőbeli reménységeket adjunk már a vetélytársaknak. borja/vecino-kalibereket max.

dzeko meg szerintem olyan lesz nálunk, mint batistuta volt.

[ Szerkesztve ]

(#122968) BenHans válasza Ringman (#122967) üzenetére


BenHans
addikt

Na, Pinamontival be is találtam.
A román srácot megtarthatjátok. :D

Zaniolóért cserébe a Juventus játékost vagy játékosokat adna, az említett nevek Higuaín, Cuadrado, Perin és Mandzukic.
Idéznélek: "nyugdíjasszektorért ne jövőbeli reménységeket adjunk már a vetélytársaknak"
Úgy hírlik a Roma 60M€-ra tartja jelenleg, és nem akarnak játékost bevonni, mert ha eladnák akkor ebből bőven túl is teljesítenék azt amit a mérleg megkövetel. Két ajánlatot már elutasítottak.
Cengizért 28 milliót ajánlott az Everton, de a BVB-t is érdekli, a Roma elvileg 40 alatt nem adná el.

Paulo 'Zorro' Fonseca hétfőn érkezik... Nagyon szimpatikus, hogy el akart jönni Rómába, ő intézte, hogy a Sahtar 5 helyett csak 2 millióért engedje el, és hogy könnyítse a Roma dolgát engedett a fizetési igényéből, de biztosítékot kért, hogy kielégítik az igényeit a játékospiacon.
Én látok benne lehetőséget, valahogy azt érzem hogy jó lesz, de a minimum, hogy újra élvezni fogják a játékosok a focit.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#122969) Ringman válasza BenHans (#122968) üzenetére


Ringman
nagyúr

ugyanígy karamoh-t és vanheusdent sem adnám el - max visszavásárlási opcióval.

komolyan nem értem, hogy zaniolot hogy lehetett így elherdálni. coutinho volt még hasonló, mikor helyette ricky alvarez maradt a csapatban.

perin nem rossz kapus egyébként, szerintem több serie a csapatban kezdene is, nem tudom miért ment a juvéba padozni

(#122970) Ringman válasza salesman (#122966) üzenetére


Ringman
nagyúr

valahogy ki kell gazdálkodni a szegény ekhózó focisták fizetését

(#122971) Ringman


Ringman
nagyúr

a 'csúti "projekt" elemzése radoki jánostól

Infrastruktur hundert prozent, munkastruktur zero prozent

(#122972) salesman válasza Ringman (#122971) üzenetére


salesman
őstag

Mót' vá!

Türűűűdrááá!

(#122973) Napfénysüti

Egy kis saját. Ma voltam a Fejér Megyei Labdarúgószövetség évzáró díjátadójára hivatalos a Mol Aréna Sóstóba.
Nem volt rossz a körítés: kaja, pia, táncoslányok.. :D
Szóval kellemes csalódás volt a rendezvény. És egyszer még én is kimehettem díjat átvenni. :R

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#122974) máyköl


máyköl
veterán

HIVATALOS!
Eden Hazard a Real Madrid játékosa.

:)) :)) :))

(#122975) dracox válasza máyköl (#122974) üzenetére


dracox
addikt

4-5 kiváló év még simán benne van ennyi idősen. Kellett mint egy falat kenyér a támadó szekcióba. :C

(#122976) Greentea válasza máyköl (#122974) üzenetére


Greentea
senior tag

:C

2x2 néha 5

(#122977) DeathAdder válasza Napfénysüti (#122973) üzenetére


DeathAdder
veterán

Felvágós ;] ;]

Gratula :R

(#122978) Peterhappy válasza Napfénysüti (#122973) üzenetére


Peterhappy
őstag

Gratulalok :)

(#122979) Redneck


Redneck
veterán

Na, alakul "szépen" a Fradi a nemzetközi porondra... A Paksra távozó Böde sejthető volt. Sajnálom, sokszor jól jött hogy van, megementette a csapat seggét, de érthető hogy elmegy. Gorriarán miatt, nagyon szomorú vagyok. Kifejezetten jó játékos, eléggé kilógott az NB1-ből. Nem hiszem, hogy rövid időn belül pótolni tudják, Petrjakkal együtt, nagyon nagy érvágás a klubnak.
Gratulálok szolis Paliéknak, hogy sikerült elszarni az amúgy is csekély BL/EL esélyeink. Ennyit arról hogy ősszel és télen megalapozzák a jövőt. Ugyanott tartunk mint az elmúlt években. A legjobbakat eladjuk, vagy nem tudjuk megtartani/leigazolni, és kezdjük elölről.

Nem vártam csodát, és abszolút nem tetszik az elmúlt évek Fradija, de akkor is fáj, hogy ilyen dilettánsok miatt tartunk itt.

máyköl:
Kíváncsi vagyok, hogy alakul a Real új kerete. Hazard jó játékos, az angolok sokat köszönhetnek neki, biztos Madridban is meghatározó szerepe lesz.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#122980) L_YKing


L_YKing
addikt

Messi első gólja! :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#122981) salesman válasza Redneck (#122979) üzenetére


salesman
őstag

Gorriaran nagyon fog hiányozni, Böde Dagit is sajnálom. Orosz takarodj!

Türűűűdrááá!

(#122982) Redneck válasza salesman (#122981) üzenetére


Redneck
veterán

Így van, röviden tömören! :R Nagyon sajnálom hogy ilyen keretekkel nem tudunk stabil EL főtáblások lenni. Erről nem a futballisták és a szurkolók tehetnek, hanem az ilyen oroszpál féle szarháziak. :((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#122983) Cs1csó válasza Napfénysüti (#122973) üzenetére


Cs1csó
félisten

A labdával mit csináltál?

(#122984) sh4d0w válasza salesman (#122981) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sorra elveszítitek a legjobb játékosokat, így nem lesz semmilyen csoportkör...

https://www.coreinfinity.tech

(#122985) máyköl


máyköl
veterán

"Hazard és Jovic összesen került annyiba mint Coutinho a Barcának (akivel végül most már mondhatjuk, hogy befürödtek)
- ha úgy vesszük, mivel a klub gyakorlatilag nem költött igazolásokra az elmúlt idényekben: Morata + 20 millió = Hazard, ami legális rablás.
- július 1 --> a dátum amikor az ez előtt igazolt játékosok hivatalosan regisztrálásra kerülnek a csapatnál. Az FFP szempontjából Militao, Hazard, Jovic, Rodrygo mind a 2018-19-es szezon kiadásaihoz fog tartozni, amelyikben ugye eladtuk Roncit + rengeteg bevételt generált a klub (most valuable brand), szóval így nem lehet gond. Pérez papa július 1-re vár hogy nullázódjon a dolog, aztán jöhetnek a távozók. az eladott játékosokból + ráfordítással újra lehet 1 nagy durranás igazolása.

- All hail Florentino. Büszke vagyok a klubra hogy úgy tud működni hogy nem kell 1 évben 4 külön szervezetnek eljárást indítani ellene (ManC) szabályszegések, mocskosságok, kétes ügyletek miatt."

[ Szerkesztve ]

(#122986) Napfénysüti válasza Cs1csó (#122983) üzenetére

Kilyukasztottam. :DDD
Viccet félretéve így kaptuk levegő nélkül, rengeteg díjat osztottak köztük labdákat és így kisebb helyet foglaltak. :)

Köszi srácok, az egész csapatunké az érdem a 3. helyért. :R

Més que un club!

(#122987) Ringman válasza BenHans (#122968) üzenetére


Ringman
nagyúr

úgy néz ki a klub is így gondolja:

Inter will not relinquish control of Andrea Pinamonti’s future this summer as the club believe fully in the 20-year-old striker, according to Sky Sport.
However, Inter will only let go of the forward on loan or with a buy-back option because they do not want to repeat the mistake made with Nicolo Zaniolo.

(#122988) omfgk válasza máyköl (#122985) üzenetére


omfgk
addikt

Büszkébb lettem volna akkor ha tavaly, Ronaldo helyett Bale-t adja el a csapat (akkor még ért volna valamennyit). Jöhetett volna akkor Hazard, Bale helyett és nem lett volna 1 teljes év lehúzva a vécén.

De inkább a Neymar/Mbappe álmokat kergette a csapat CR távozása után.

De tény ,hogy pénzügyileg mostanában rendben van a csapat. Az elmúlt 5 év óvatosabb költései miatt, most ki lehet nyitni a kincsesládát.

Amúgy már Mendy is félig a zsebben van.
Marcelo felkötheti a gatyát.

[ Szerkesztve ]

(#122989) salesman válasza Redneck (#122982) üzenetére


salesman
őstag

Minden évben ezt csinálják, a bajnoksáhg vége után szélnek eresztik a csapatot.
Pénzéhes, tetves banda.

Türűűűdrááá!

(#122990) Cs1csó válasza omfgk (#122988) üzenetére


Cs1csó
félisten

Marcelo 31 éves, ideje hozni mellé valaki ütőset aki 1-2 éven belül átveszi a stafétát. A széleken sokat és gyorsan kell/kellene futni tehát amíg egy belső védő akár 35 éves koráig is ellébocolhat középen addig a széleken már más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#122991) máyköl válasza Cs1csó (#122990) üzenetére


máyköl
veterán

Ott van Reguilon, bizonyított már eleget. Valamint kölcsönben van Hakimi és Lucas is kölcsönben. Semmi értelme a Mendy deal -nem. Eriksen viszont kéne.

(#122993) Cs1csó válasza máyköl (#122991) üzenetére


Cs1csó
félisten

TÉNYLEG!! Hakimi!! Na ő ott van a szeren, el is felejtkeztem róla.

(#122994) KisTücsök válasza máyköl (#122985) üzenetére


KisTücsök
addikt

Bónuszokkal felmehet majd 150 millió euróig az ára, bár nem tudom mik a kitételek, de azért sanszos, h aktiválni kell majd legalább a nagy részét.

(#122996) BenHans válasza Ringman (#122987) üzenetére


BenHans
addikt

Várható volt, hogy tanulnak az esetből, de azért próbálkozni szabad. :D
Icardi esete így tényleg érdekes lesz, hogy el kell(!) passzolniuk az amúgy is megcsorbult értékével, úgy hogy olyan top csapatokba amilyenekben ő gondolkodik nagy valószínűséggel nem nagyon kell jelenleg. A fizetési igénye sem könnyíti a dolgot és BL-ben akar játszani.
Tényleg legfeljebb a United lehetne, de ha tényleg elutasították hogy a Lukaku üzlet részét képezze, akkor max nagyon nyomott áron...
---- ----
Özil egy balf@sz. Focizni meg már nem szeret...
---- ----
Napfénysüti: Gratulálok! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#122997) DeathAdder válasza máyköl (#122985) üzenetére


DeathAdder
veterán

"Hazard és Jovic összesen került annyiba mint Coutinho a Barcának"

vö Coutinho bónuszokkal 160 millió eur, hazard bónuszokkal 150 millió

Maximálisan ki lett ez azért maxolva egy olyan játékosért akinek jövőre lejárt volna a szerződése :)

KisTücsök - még a gigaflop coutinhonak is rengeteg bónusza aktiválódott, bár 160-ig soha nem fog felmászni, hacsak nem lesz hirtelen worldclass :DDD

[ Szerkesztve ]

(#122998) DeathAdder válasza Ringman (#122995) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ahogy öregszik egyre biztosabb vagyok benne hogy ő Ady Endre és Enzo Ferrari szerelemgyereke :))

(#122999) LyonnaisFan1 válasza salesman (#122981) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ebbol a posvany mb1bol nagyon kiemelkedett.
Mondanam, hogy vegyetek egy hasonlo kvalitasu del amerikai potlo embert. De tudjuk, hogy hova landol az a ket misi euro. Vagyis inkabb kikhez.
Nem latni ugy a fradit, hogy erosodne.
Anelkul meg sokat nem fognak menetelni a kupaporondon.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123000) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ezen kezdők alapján ki mit vár?

Magyarország: Gulácsi – Lovrencsics G., Baráth, Willi Orbán, Korhut – Nagy Ádám – Dzsudzsák, Kleinheisler, Szoboszlai, Nagy Dominik – Szalai

Azerbajdzsán: Agayev – Medvedev, Mammadov, Hüseynov, Krivotsyuk – Ricard Almeyda, Qarayev, Nazarov – Emreli, Dadasov, Seydayev

Nagy Ádám nevén egyből meglepődtem. Hogyan lehet kezdő egy olyan játékos, aki szinte végigpadozta az egész futballidényt? És ez nem ellene szól, csak furcsa.
A bologna nem véletlenül nem játszatta. Ebben a naptári évben volt összesen 104 játékperce.
Volt a posztján jobb játékos.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.