Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123651) villamos


villamos
őstag

5:35 1-0 ide... :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123652) salesman válasza villamos (#123651) üzenetére


salesman
őstag

Tökmag! :C

Türűűűdrááá!

(#123653) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez inkább öngól, de gól az gól 1x0

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123654) Citroware válasza NyxNyxNyx (#123650) üzenetére


Citroware
addikt

Ja hogy többekkel is megcsinálta, csak úgy? Az már tényleg túlzás. :D

(#123655) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#123648) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hja, 10 perc alatt összehordott annyi ökörséget, amit más akarattal sem tudna.

https://www.coreinfinity.tech

(#123656) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Hát ez valamennyire égből pottyant gól 1x1
Amit a fradi igazán meg akart úszni azt nem tudták. És amiért jött a Razgrad jött azt megszerezték.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123657) forceberg


forceberg
veterán

Jajj,de szep passz be kozepre...
Idiota barom, elmenoben a hajo.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#123658) salesman válasza LyonnaisFan1 (#123656) üzenetére


salesman
őstag

Igen, innentől nagyon nehéz lesz...

Türűűűdrááá!

(#123659) forceberg válasza salesman (#123658) üzenetére


forceberg
veterán

Megint hoztak egy talicska xart,akik nem jobbak, mintaz eddigiek...
de meg sok van hatra.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#123660) LyonnaisFan1 válasza salesman (#123658) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nehéz, de nem lehetetlen. Először is a minimálisra kellene csökkenteni a kapott gól elött történt könnyelműsségeket, amiktől a hajam égnek áll.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123661) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jenő, ne tetézd, sírva röhögök :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#123662) Redneck


Redneck
veterán

Agyvérzést kapok. Faszomé' nem lehet figyelni az idegenben lőtt gól elkerülésére. Amúgy nem tudom a kommentátorok melyik meccset nézik, mert a Ludogorec simán irányítja a meccset. Sok színészkedéssel.

Egyébként meg tökönszúrom magam ha egy ilyen eladott, lesgyanús szarral nem tudunk továbblépni rajtuk. :W

Ettől függetlenül hajrá Fradi, még ha nem is vagyok kibékülve a kerettel!

sh4d0w:
A mutatott kamerából a mellkasa előrébb volt, különben nem írtam volna.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#123663) salesman válasza LyonnaisFan1 (#123660) üzenetére


salesman
őstag

Legyen igazatok! :R

Türűűűdrááá!

(#123664) sh4d0w válasza Redneck (#123662) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Már vártam, mikor kezdi el valaki... Az egyvonal nem les.

https://www.coreinfinity.tech

(#123665) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Összességében egy élvezhető meccs. A vezetés meglett, de aztán jött egy nagy hiba. Ezt a csapatnak kellene kompenzália, vajon sikerül-e. :F

Jencike kommentálása olyan, amilyen. Lehet inkább átmegyek a Max Sport 1 Diema Sport bolgár csatornára, ők talán kevesebb szemetet hordanak össze a mikrofonnál :C

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123666) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#123665) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ahhoz még kéne rúgniuk 4-et kapott nélkül.

https://www.coreinfinity.tech

(#123667) salesman válasza LyonnaisFan1 (#123665) üzenetére


salesman
őstag

Én pedig Simple Minds-ot hallgatok...
[link]

Türűűűdrááá!

(#123668) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mindeközben a moldáv Sheriff egy méretes zakóba megy bele, amivel gyakorlatilag kiestek :F
Lesz itt csillaghullás kérem szépen. A moldávok ~1.30 oddsal voltak, mégis kiszopnak. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123669) villamos


villamos
őstag

"Góóóól!!! :Y
...
Les... :( "

:DDD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123670) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tokmac az egyetlen, aki megfelelő sebességgel játszik. Ez a foci az embéegyben is kurva gyenge lesz.

https://www.coreinfinity.tech

(#123671) villamos


villamos
őstag

Mosmár tényleg gól... :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123672) salesman válasza villamos (#123671) üzenetére


salesman
őstag

:C :C :C

Türűűűdrááá!

(#123673) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na ez már nem kerül visszavonásra. Talán ez az egyetlen olyan eredmény, ami mindkettőnek win-win

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123674) salesman válasza LyonnaisFan1 (#123673) üzenetére


salesman
őstag

Legalább még egy kéne...

Türűűűdrááá!

(#123675) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Eskü már kezdtem belealudni, de ez a gól talán ébren tart a végéig.
Meg a darts zene a gólnál ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123676) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#123673) üzenetére


Redneck
veterán

Épp ez a baj, hogy mindkettőnek jó. A Fradinak mert nem kapott ki otthon, a Ludogorecnek, mert idegenben lőtt egy gólt, és mezőnyben de egyéniben is jobb volt. Meg leszek lepve ha ezeket el tudjuk kapni Bulgáriában.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#123677) salesman válasza sh4d0w (#123670) üzenetére


salesman
őstag

Jaja, már előre rettegek, mi lesz, ha jön a szélvészgyors Fiola... :P
[link]

Türűűűdrááá!

(#123678) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Gratulálok a győzelemhez, de ez a játék nagyon kevés lesz minden fronton.

salesman: ennél még mi is gyorsabbak vagyunk, pedig évek óta az a bajom, hogy nem vezetünk gyors támadásokat.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#123679) salesman válasza sh4d0w (#123678) üzenetére


salesman
őstag

Köszönjük szépen a gratulációt, a hsz. II. részével nem foglalkozunk!

Igen, úgy vagytok a gyors támadásokkal, mint az Újpest a bajnoki címmel: Majd jövőre... ;]

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#123680) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

NSO-n azt írják: le kell némítani a közvetítést és akkor élvezhető. Szerintem Jencivel is, nagyon szórakoztató :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#123681) omfgk


omfgk
addikt

Club statement - Laurent Koscielny link

Laurent Koscielny has refused to travel to the US for our pre-season tour.

We are very disappointed by Laurent’s actions, which are against our clear instructions.

We hope to resolve this matter and will not be providing any further comment at this time.

Fel fognak értékelődni azok a focisták akiknek nem büdös a munka...

Neki volt amúgy Achilles-ín szakadása és kihagyott kb 200 napot még 1 éve.

[ Szerkesztve ]

(#123682) Datsyuk válasza omfgk (#123681) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Nem is tudtam, hogy a Barcelona érdeklődik Koscielny iránt :D

(#123683) L_YKing válasza Datsyuk (#123682) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#123684) Ringman


Ringman
nagyúr

(#123685) omfgk válasza Ringman (#123684) üzenetére


omfgk
addikt

Egy Juventus szurkoló elmagyarázhatná nekem ,hogy Icardi miért is kellene a Juventusnak.

Az előző évben pont azzal volt a probléma ,hogy CR-nek alig adtak jó labdákat.
Icardi nem Benzema... Nem fog működni a CR - Icardi páros elől.

(#123686) bagyulajuve válasza omfgk (#123685) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mi (legalábbis én biztosan), Juve szurkolók sem tudjuk igazából, a többség ellenzi

Resistencia eterna

(#123687) Peterhappy válasza Datsyuk (#123682) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D
Inter lesz ez, Barcába még fiatal :)

(#123688) Peterhappy válasza bagyulajuve (#123686) üzenetére


Peterhappy
őstag

Úgy látszik az idei nyár slágertermékei a "miafenének" típusú csatárok.

Bár ennek inkább lehet himbilimbiméretegős erődemonstrációs üzenete.

(#123689) venember83 válasza omfgk (#123685) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi sem tudjuk. Igazándiból mintha Agnelli és Paratici lenne beindulva Icardira. Vagy Wandára. Fene tudja, CR után bármi elképzelhető.

(#123690) Citroware


Citroware
addikt

Kíváncsi vagyok, ezt a gyereket mikor viszi el valaki: Kai Havertz - Gondolom majd a Bayern elviszi.

Olyan rugótechnikája, meglátásai vannak, hogy ez a játékintelligencia egy 20 évestől nagyon kemény. A góllövőliista élbolyában van, középpályásként.

[ Szerkesztve ]

(#123691) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na lássuk a további együtteseinket. Hajrá.
Mindegyikre egy 2:1 és csókolom :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123692) ZavaBalazs válasza Citroware (#123690) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

jól gondolod :K jövőre szeretnék elhozni, idén esélytelen lenne (BL-ben indulnak, Brandt már lelépett, a kusen meg finoman szólva sem szeret a bayernnek eladni, inkább menjenek olcsóbban külföldre :DDD ), de jövőre is ilyen 80-100 millió körüli összegről van szó.

ok, hogy középpályás, de támadó, mindenesetre az tényleg durva, hogy minden második gólja szájtátós.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#123693) Citroware válasza ZavaBalazs (#123692) üzenetére


Citroware
addikt

Tele van a csapat egy egész csapatnyi utánpótláskorú világklasszisnövendékkel. :DD Egy játékos elmenetelével még mindig tele vannak. Brandt, Bailey, Tah, Havertz, Paulinho, Jedvaj, Retsos... (és Henrichset is már elvitték)

Egyébként ezek közül egyedül Brandt tűnik őshonos németnek, de még ebben sem vagyok teljesen biztos. A többi vagy nem német, vagy németté vált bevándorló (pl Havertz :D )

[ Szerkesztve ]

(#123694) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

F.szkivan, hogy ezekről a teljesen felesleges sárgákról nem tudunk leszokni. Scepovic meg továbbra is eltakarodhatna megye 3 kispadra...

https://www.coreinfinity.tech

(#123695) attiati


attiati
veterán

Foci EB jegy igénylésnél jól értem a lentieket?
Ebből így elég nagy szívások lesznek szerintem.

Egy ember csak egy fiókkal igényelhet jegyet?
(vagy meccsenként érdemes létrehozni külön e-mail fiókot ugyanarra a névre?)

Ha egy fiókkal beigénylem a maximálisan kérhető 4*4 jegyet, akkor vagy minden megnyert jegyet kifizetek, máskülönben nem kapok egy jegyet sem?
(azt írják a feltételeknél, hogy minden megnyert jegyet ki kell fizetni, nem lehet módosítani utólag a darabszámot)

Nem lehet naponként variálni, hogy melyik napra fogadom el a magasabb kategóriájú jegyet?
(tehát mondjuk selejtezőre legolcsóbb jegy, negyeddöntőre meg legolcsóbb vagy közepes árú jegy)

Előre meg kell nevezni az összes vendéget és csak nekik lehet átadni a jegyet és csak akkor, ha a jegyigénylő is velük megy?

[ Szerkesztve ]

(#123696) itouchfan


itouchfan
senior tag

Elég kedvező eredmények ezek, mégha a játék képe se a DVSC, se a Honvéd meccsen nem ezt mutatta. De ez biztató kezdés, végre sok év után, tudom, hogy nem jelent semmit, de akkor is jó érzés leírni, hogy két 3-0 itthon, egy 2-1 egy jó csapat ellen, és egy 5-1 idegenben. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#123697) attiati válasza attiati (#123695) üzenetére


attiati
veterán

Ez a hsz storno :)

(#123698) itouchfan


itouchfan
senior tag

Valaki próbálkozott már az Bayern München honlapján jegyvásárlással?
Kicsit idegen számomra a rendszer,a jó öreg szurkolói kártyához vagyok szokva. :D

Jól értem, hogy az a lényeg, hogy nem tudsz konkrét helyet vásárolni elsőkörben, csak kijelölni egy kategóriát, és arra "lekérdezni" a jegyeket tulajdonképpen? De azt nem értem, hogy miért kell fizetni hamarabb, minthogy jegyet kapnék? Illetve a legolcsóbb jegykategóriát is tudom igényelni a kb legjobb szektorokba, és a legdrágábbat is tudom a leggaggyibb helyekre, akkor hogy is van ez?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#123699) dudu5130


dudu5130
őstag

Meg van Barella. Nagyon nem követtem nyomon mit tud a srác, de ér 45 misit? Aki követte az eddigi pályafutását az irhatna pár dolgot mik a skilljei, hogy ennyibe kerül.

(#123700) MdewC válasza Citroware (#123690) üzenetére


MdewC
nagyúr

A tots lapja is patent. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.