Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122201) DeathAdder válasza venember83 (#122200) üzenetére


DeathAdder
veterán

És ha még BL se lenne nekik, akkor vajon mennyi % esély lenne? :U Még annyi sem, leginkább kb 0, kivéve ha Pep elmenne egy nagyobb csapat padjára.

(#122202) Cs1csó válasza venember83 (#122200) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1

Pool drukker elfogult.

(#122203) DeathAdder válasza Cs1csó (#122202) üzenetére


DeathAdder
veterán

mivan????

(#122204) forceberg válasza DeathAdder (#122201) üzenetére


forceberg
veterán

Van most nagyobb csapat? Nincs, max. tradicionálisabb :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#122205) DeathAdder válasza forceberg (#122204) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nottingham :)

(#122206) Cs1csó válasza DeathAdder (#122203) üzenetére


Cs1csó
félisten

;]

Kötekszem, ne aggódj előbb-utóbb elfogy az olaj ez biztos!!

(#122207) omfgk


omfgk
addikt

Griezmann nagyon úgy tűnik ,hogy lelép.
A Barca veszi meg kivásárlási áron. 125milla.

Meglepődtem... A tavalyi műsora után, a Barca helyében nekem tuti nem kellene a pali. A fizetése se lesz semmi, az biztos.

Coutinho-t így viszont gyakorlatilag biztos ,hogy el fogják adni. Méghozzá nyomott áron.
Azt nem tudom ,hogy honnan a francból lesz még ezeknek pénze De Ligt-re is?

[ Szerkesztve ]

(#122208) forceberg válasza omfgk (#122207) üzenetére


forceberg
veterán

Ezt már én sem tudom követni, már a Dembelemellé üzlet utáni Couba(kútba) dobott pénzt sem értettem. :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#122209) omfgk válasza forceberg (#122208) üzenetére


omfgk
addikt

+ Malcom

Vele amúgy mi volt a terv?

(#122210) BenHans válasza omfgk (#122209) üzenetére


BenHans
addikt

Bosszú a BL kiesésért...
Most megszerezhetnénk nyomott áron, de ezek után menjen csak a kis tróger valamelyik futottak még PŁ középcsapatba.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#122211) máyköl válasza omfgk (#122207) üzenetére


máyköl
veterán

Barca, az új PSG... Megvesznek ezek mindenkit.

(#122212) jbalint18 válasza omfgk (#122207) üzenetére


jbalint18
tag

Már hivatalos hogy lelép csak nem tudni hogy hova igazol . :W

(#122213) DeathAdder válasza omfgk (#122207) üzenetére


DeathAdder
veterán

eu-s pénzből..

(#122214) Peterhappy válasza omfgk (#122207) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az első gondolatom nekem is ez volt; ha tényleg Barca: ennek ki fog örülni? Az ATM-esek tuti szembeköpik, a Barcások tuti nem fogadják kitörő lelkesedéssel - túl nagyot szólt a tavalyi színjátéka.
Hacsak nem máshová megy - de mégis hová? P$G? Chelsea? Juve??? Bayernben és Arsenalban tudnám igazán elképzelni, de előbbi szerintem nem adna ennyit érte, utóbbi pedig egészen biztosan (plusz akkor jöhetne csak szóba, ha BL-ben indulhatnának az ágyúsok) - és sajnos valljuk be, az számára visszalépés volna.

De Ligt árát nagyjából fedezni fogja Umtitié - ha ügyesek.
Cou-é nagyjából Grízmanóét - ha ügyesek.

De ha utóbbit kirakják szélre, sok értelme nem lesz. Igazából LS9-t kellene lassan kispadra tenni (hiába a jó bajnoki teljesítménye, azért az már kevés), ha pedig Dembélé végre futna egy egészséges szezont, simán beérhetne és kb. világklasszissá válhatna.

Van ott pénz, mégis a világ egyik leggazdagabb klubjáról beszélhetünk, akad ott profit is, jegybevétel is, pénzdíjak is - de ettől függetlenül elkeserítő, mennyire háttérbe szorult a La Masia.

A Man$zitit meg zárják csak ki szépen a toszba :K Húzzák be veretlenül a PL-t, egészségükre, de jó lenne végre egy döbbenetes pofon, egy vezéráldozat, hátha néhányan észbe kapnának végre.

(#122215) sh4d0w válasza Peterhappy (#122214) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Igen, nem ártana példát statuálni egy irgalmatlan nagy pofonnal.

https://www.coreinfinity.tech

(#122216) Napfénysüti válasza Peterhappy (#122214) üzenetére

Én se érteném ezt a Grizman transzfert. Remélem nem fog jönni...
Jó lenne ezt a Bartomeut leváltani a nyáron mert ami az utóbbi időben megy az igazolásoknál az valami vicc. Alig volt normális fogás értelmes nem elszabadult áron. Meg tényleg jó lenne pár fiatalt beépíteni, bár tavalyelőtt voltam kint Barca B meccsen és akkora nagy tehetségeket sajnos nem láttam de hátha akad. Talán ez az Alena gyerek beválhat hosszabb távon.

Suarez helyett is jó lenne valaki olyan akinek nem ez az elmebeteg stílusa van mert már én is rühellem amit művel. Ha a fele energiáját a reklamálások meg alattomosságok helyett a gólszerzésre fordítaná akkor jóval többet szerezne. Képességeit tekintve remek csatár de az fejében nem stimmel valami.

Més que un club!

(#122217) DopeBob válasza Peterhappy (#122214) üzenetére


DopeBob
addikt

Volt egy cikk valahol régebben korrupt UEFA ManCity, hasonló szabályok miatt büntették a klubbot valami 60M €-ra, legalábbis ennyi volt a hírekben. Aztán kiderült, hogy ezt a büntit majd X év alatt vonják le tőlük a BL után kapott pénzből... szóval igazából nem fájt, csak jól nézett ki. Kb most is valami hasonlóra számítók, de egyébként egyetértek, jó lenne a büntetés. Mondjuk a tulajok is eljuthatnának végre oda ennyi év és elköltött lóvé után, hogy valahogy ez a pénzért BL cím szerencsére nem működik.

MZ/X

(#122218) venember83 válasza máyköl (#122211) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyugi, hamarosan majd a Real is erősít, ne idegeskedj. Nem hiszem, hogy a blancók lemaradnának ebben a versenyben. :) CR távozása után itt is az ideje.

Viszont Griezmann helyett az Atlético hátha igényt tart Dybalára. Neki is jó kiutat jelenthetne a matracos gárda.

[ Szerkesztve ]

(#122219) venember83 válasza Napfénysüti (#122216) üzenetére


venember83
nagyúr

Képességeit tekintve remek csatár de az fejében nem stimmel valami.

Ezt már a liverpoolos korszaka óta tudjuk. Már rég meg kellett volna nevelni vagy eltiltani a francba. Mindegy. Remélem, hogy nem merül fel az Atléticónál, pedig milyen jól illeszkedne Diego Costa stílusához...

(#122220) máyköl válasza venember83 (#122218) üzenetére


máyköl
veterán

Mi nem vettünk tavaly 250millióért Coutinho + Dembele párost, akik közül elküldünk most valakit mert Griezmann érkezik... Több mint egy klub, az a lényeg.

(#122221) bandus válasza máyköl (#122220) üzenetére


bandus
veterán

persze, hogy több, mert ebből 2-3 klub költségvetése is kijönne ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#122222) jbalint18 válasza venember83 (#122218) üzenetére


jbalint18
tag

Egyes pletykák szerint Costa,Griezmann megy és Icardi,Dybala jön . Azért az erős csere lenne, Atletico jól is járna ezzel a transferrel.

(#122223) máyköl válasza jbalint18 (#122222) üzenetére


máyköl
veterán

Icardi lesz szerintem, fél lábbal már kilóg az Interből... Simeone pedig az Interrel nagyon jó kapcsolatot ápol. Ráadásul Argentin mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#122224) Cartevo


Cartevo
őstag

A BL-döntő rendezéssel kezdve a BL-menetelésre hangolódásról szólhatna a matracosok nyara, de így mégsem, mert az összeszokásra rámegy a szezon.

(#122225) jbalint18 válasza máyköl (#122223) üzenetére


jbalint18
tag

Tavaly nyáron pedig Dybalaval vacsorázott Simeone Madridban szóval lehet abból is lesz valami . De lehet olyan pletykákat is olvasni hogy Skriniar is jöhet az Interből Godin helyére . Érdekes lesz a nyár matracos szempontból főleg hogy van pénz most dögivel igazolni . (250millió euró kb a büdzsé )

[ Szerkesztve ]

(#122226) jbalint18


jbalint18
tag

Az Atlético legkeményebb szurkolói csoportja, a Frente Atlético a Twitteren reagált Griezmann búcsújára, és elég egyértelmű üzenetet küldtek, azt írták, nem szeretnék többet a csapat mezében látni a francia csatárt. Lesz nemulass ha tényleg a Barca-ba igazol .

(#122227) Ringman válasza jbalint18 (#122225) üzenetére


Ringman
nagyúr

Skriniar is jöhet az Interből Godin helyére
ne írj ilyet, az egyetlen játékos, akinek az interben kell maradnia, nem hiszem hogy elengednék, legalábbis nagyon remélem. kifizetnétek 60-80M-et érte?

godin vsz. mirandát fogja váltani.

(#122228) jbalint18 válasza Ringman (#122227) üzenetére


jbalint18
tag

Hát ha azt nézzük hogy Ruben Dias-t megérdeklődték a Benficaból és 60m kérnek érte , simán meglehet hogy 60 ért megveszik inkább Skriniar-t de az már túl szép lenne .

(#122229) Enzolord


Enzolord
addikt

Közben a Barca elvileg bejelentkezett Pogbáért egy 130M fontos ajánlattal! Vihetik..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122230) máyköl válasza Enzolord (#122229) üzenetére


máyköl
veterán

Vigyék! Csak Madridba ne jöjjön...

(#122231) Peterhappy válasza Enzolord (#122229) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ezt most így, a Grízember helyett?
Atyaég, remélem ez csak kacsa. De lehet, hogy a P$G tényleg ráígért és a "galaktikus" "B-terv" volt Pogba?

@jbalint18: nem csodálkoznék, ha születne egy kb. hasonló a Barca szurkolói csoportok tollából is.
Bár ha a Pogba pletyka igaz, akkor szerintem Griezmann valóban kiesett (már ha egyáltalán valóban szóba került).

(#122232) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Finn másodosztály :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122233) mephi666 válasza NyxNyxNyx (#122232) üzenetére


mephi666
nagyúr

ide szerintem én is beférnék a keretbe :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#122234) simondr


simondr
senior tag

Szoktátok nézni az FFT-t?
Van most egy írás, azt mondja "Kikkel tudna kilábalni a MU a gödörből?" (nem szó szerint)

1. név: Koulibaly
2. név: Icardi

innestől fogva hogy lehet komolyan venni? :U :DDD

(#122235) Napfénysüti válasza Peterhappy (#122231) üzenetére

Bízom benne én is hogy kacsa. Akkor már inkább Griezmann ha mindenképp a kettőből akarnak egyet elhozni. De leginkább egyiket se. :(

NyxNyxNyx: ide én is beférnék röhögve. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#122236) Enzolord válasza simondr (#122234) üzenetére


Enzolord
addikt

Koulibaly biztos , hogy segítség lenne, amilyen a hátsó alakzatunk. Meg középre kellene még egy nagyon jó Box-to-box játékos, és az sokat lendíteni.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122237) omfgk válasza máyköl (#122230) üzenetére


omfgk
addikt

Erről ez jutott eszembe.

https://streamable.com/zs1zp

Most azt ne nézzük ,hogy mennyire rosszul helyezkedik a Unitedből mindenki. ;]
Csak Pogbát kell figyelni...

Tény ,hogy vannak nagyon jó meccsei, képes szép labdákat osztogatni, de védekezni nem tud. Sokszor olyan mint a lassított felvétel, lazsál. Bárkik is veszik meg, számolniuk kell azzal ,hogy mellé bizony kell egy Vidal vagy egy Kante. Aki melózik (helyette is).

+1. Ne jöjjön Madriba

(#122238) DeathAdder válasza simondr (#122234) üzenetére


DeathAdder
veterán

Komoly koncepció kell, sportigazgató kell, normális edző és edzői stáb kell, nem fenszi nevű játékosok egy rendszer nélküli klubba. Mehet oda Kulabácsi, Grízember de még Messi is, gödörből kilábalni nem ilyen úton fognak.

(#122239) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Tottenhamet André Gomes-sel, Malcom-mal és Sessegnon-nal hozták szóba.
Mindhármuknak elég nyomott ára van, szóval még logikus is lenne. Az utóbbi kettő közül valószínűtlen, hogy mindkettő jönne.

Én örülnék Maddison-nak és Tielemans-nak is. Meg kéne még egy Wan Bissaka és rendben is vagyunk. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122240) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#122239) üzenetére


DeathAdder
veterán

André Gomes is pont az a selejt CM akiből kinézem hogy Pokettínó klasszist csináljon :)

(#122241) DeathAdder


DeathAdder
veterán

hopi

gyors screenshot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#122242) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#122241) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szerintem bug, random max négyjegyű számot beírsz, és kiad rá egy focistát.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122243) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#122242) üzenetére


DeathAdder
veterán

tuti hogy vmi fake :)

[ Szerkesztve ]

(#122244) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#122243) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

1-esre Tengerember Dávidot adja ki, 1992-es klub debut. hmmmmmm :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122245) hdanesz


hdanesz
senior tag

Íme a magyarázat.

(#122246) Cartevo


Cartevo
őstag

A Lazio lemaradozik a nagyoktól, de este javíthat.

(#122247) Citroware válasza simondr (#122234) üzenetére


Citroware
addikt

Így nézne ki a tabella a Mourinho - Solskjaer váltástól számítva.

(#122248) DeathAdder


DeathAdder
veterán

bazdmeg ledds :(((

brutál jó meccs amúgy :)

(#122249) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#122248) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Csak ne a Villa jusson fel..

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122250) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#122249) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pedig esélyes, elég szar ez a Derby, Lamps szépen feltüzelte őket, 3 félidő a Leedsé volt, nem hiszem el :(((

__

és még az Atalanta is szopik, mehh

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.