Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123101) Cartevo


Cartevo
őstag

Solskjaer, Giggs, ... kérem a következő ördögbuktatást.

(#123102) omfgk


omfgk
addikt

Perez helyében én megpróbálnám elcserélni Bale-t Alexis Sanchezre. Mert nagyon úgy tűnik ,hogy a kutyának nem fog kelleni.
Win-win. Fizetésük hasonló. Mindkettőnek jól jönne most a váltás.

Hátha Sanchez összekapná magát esetleg. Benne még lehetne reménykedni.
Bale meg... legalább értené azt amit mondanak neki végre.

[ Szerkesztve ]

(#123103) Citroware


Citroware
addikt

Giggs-ről jutott eszembe, aki úgy tűnik, verésért jár Magyarországra. :DD

Az durva, hogy valaki, aki tétmeccsen gólt lő a Manchester Unitednak, hogy jut oda, hogy betanított sori munkás lesz 30 éves korára. [link]

(#123104) Ringman


Ringman
nagyúr

hajdúbé eléggé elemében volt tegnap

---
ez a walesi csapat bale nélkül nem egy nagy durranás.
úgy látom kleinheisler nem lett érettebb játékos :)

[ Szerkesztve ]

(#123105) salesman válasza Redneck (#123096) üzenetére


salesman
őstag

"Tótokat..." :C

Türűűűdrááá!

(#123106) Redneck válasza omfgk (#123102) üzenetére


Redneck
veterán

Egyiküket se ha lehet, de lehetséges hogy jót tenne nekik.

Citroghost:
Nem volt nagy spíler, de történelmi gól volt a magyar futballban, ezért kérdezi erről mindenki. Úgy néz ki megtalálta a helyét, ezúton is sok szerencsét és jó egészséget kívánok neki!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#123107) Redneck


Redneck
veterán

Amúgy fasza dolog ez a hurráoptimizmus a csoportelsőség körül, csak azt nem értem, miettwnem firtatja senki, hogy eggyel több meccset játszottunk. Valahogy ez mindenhol lemaradt eddig a TV-ben, és a hírportálokon is. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#123108) DS39 válasza Redneck (#123107) üzenetére


DS39
nagyúr

mivel 1 győzelemnyi a pontkülönbség emellett, így ez még jól néz ki. még akármi is lehet. :D

(#123109) omfgk válasza Redneck (#123107) üzenetére


omfgk
addikt

A Szlovákia - Horvátország meccs úgyis 1-1 lesz és akkor marad az első hely. :))

(#123110) vond válasza Redneck (#123107) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem olyan rossz ez így sem. Ha itthon megverjük a szlovákokat és az azerieket (ők egyébként mióta Európa?), onnan már azért művészet lenne nem továbbjutni. Még akár egy-egy vereség is beleférhet Wales-ben és Horvátországban.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#123111) Redneck válasza vond (#123110) üzenetére


Redneck
veterán

Nem rossz ez, nem is vitatom, sőt inkább pozitív vagyok, csak nem értem miért nem említik sehol.
Itthon nyerni kell, vért inni és harcolni, a többit majd meglátjuk. Én lennék a legboldogabb ha újra EB-re mehetnénk!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#123112) villamos válasza vond (#123110) üzenetére


villamos
őstag

Azerbajdzsán, a két földrész határán fekszik (kvázi transzkontinentális ország), többnyire Európához sorolják. A labdarúgó szövetsége az UEFA tagja, így az EB résztvevője.
Egyébként amelyik konföderáció tagja a labdarúgó szövetség, annak a bajnokságában szerepel, hiába van földrajzilag más földrészen.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123113) dracox


dracox
addikt

Ha innen a fiúk elszúrják az EB-re való kijutást akkor meg is érdemlik hogy ne jussanak ki.
Azerokat meg a Szlovákokat itthon meg kell verni idegenben meg a két naggyal X-elni. (Annyit szerintem nem fognak javulni a nagyok hogy sima győzelem legyen nekik odahaza.)

[ Szerkesztve ]

(#123114) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na mind a 4 hazai EB meccsre leadtam a jegyigénylést, remélem legalább 1-re kapok azért majd. :D

szerk.:
Közben Mendy(Lyon)->Real Madrid

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#123115) Cs1csó válasza dracox (#123113) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos el lehet. Kérdés: ha nem lesz meg a 2. hely csak a 3. akkor megint lesz lehetőség a legjobb csoport harmadikként továbbjutni vagy most ez az opció nem él mint 2016-os EB-re kijutásnál.

(#123116) NyxNyxNyx válasza dracox (#123113) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért azt nem mondanám, hogy szégyen lenne innen kiesni. 2.37-es az odds, hogy bejutunk az EB-re. Minden csapat, az azerieken kívül, otthon nyert és idegenben veszített és mi vagyunk a 4 csapat közül a leggyengébbek papíron. Nem papírforma, hogy ezt az eredményt sikerült eddig elérni, és még a munka fele sincs elvégezve.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123117) Cartevo válasza salesman (#123105) üzenetére


Cartevo
őstag

Kitótok velünk?

(#123118) Ringman válasza BenHans (#122968) üzenetére


Ringman
nagyúr

vanheusdent+emmerst tartanak csak sikerült eladni 25M-ért a standard liege-nek.
remélem buyback opcióval.
azt hiszem ez a pénz barellára lesz költve.

(#123119) Redneck


Redneck
veterán

"A Manchester United bejelentette, hogy szerződtette a 21 éves walesi Daniel Jamest a Swansea Citytől."
NSO

Szerintem tehetséges gyerek, elég gyors volt ellenünk a bal oldalon, kíváncsi leszek az MU-ban elküldenek-e valakit arról a posztról. Szimpatikus igazolás, remélem beválik.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#123120) L_YKing válasza Redneck (#123119) üzenetére


L_YKing
addikt

Ellenünk!!
Ott azért más.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#123121) Sonja


Sonja
veterán

Premier League fixtures for 2019/20 announced

1. FORDULÓ (2019. augusztus 9-11.)
Liverpool–Norwich
West Ham–Manchester City
AFC Bournemouth–Sheffield United
Burnley–Southampton
Crystal Palace–Everton
Leicester City–Wolverhampton
Watford–Brighton
Tottenham Hotspur–Aston Villa
Newcastle–Arsenal
Manchester United–Chelsea

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#123122) vond válasza Sonja (#123121) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jól bekezdünk. ;]

Most a magyar közvetítések hogyan is lesznek? El van már döntve? Vagy majd az első forduló napján megtudjuk? :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#123123) Redneck válasza L_YKing (#123120) üzenetére


Redneck
veterán

A walesi játékosok közül is kilógott fölfelé, de persze a Premier League más kávéház.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#123124) KisTücsök válasza Sonja (#123121) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az jó kezdés lesz új edzővel, stábtagokkal.

(#123125) Viszlát válasza Redneck (#123119) üzenetére


Viszlát
addikt

Ráadásul abszolút beleillik abba az igazolási stratégiába amit Ole felvázolt.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#123126) Ringman


Ringman
nagyúr

MU-fanoktól kérdezem, hogy a lukaku->inter potenciális transzferről mi a véleményetek?

(#123127) vond válasza Ringman (#123126) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hadd menjen. :K A leigazolása után egy rövid ideig úgy gondoltam, hogy akár még jó is lehet. De azon a pár kiugró meccsén kívül nem sok mindent csinált. El is hízott, meg mintha kedve se lenne már játszani. Nekem nem hiányozna.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#123128) #16514048 válasza Ringman (#123126) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nekem hiányozni fognak a labdakezelését kifigurázó viccek a United twitteréről.

(#123129) Ringman válasza #16514048 (#123128) üzenetére


Ringman
nagyúr

akkor már csak azt nem értem, hogy honnan jönnek a kb 70-75M€-s árak

(#123130) venember83 válasza Ringman (#123129) üzenetére


venember83
nagyúr

PL-ből olcsón? You must be joking, right? :U

(#123131) DeathAdder válasza Redneck (#123119) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát, fene tudja, lehet láttak valamit benne amit más klubok nem, de meglepne. Mindenestre bukni nem valószínű hogy fognak rajta :N

(#123132) Richard! válasza DeathAdder (#123131) üzenetére


Richard!
addikt

Biztosan az FM19-ben találták ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123133) KisTücsök válasza Richard! (#123132) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért most ha visszagondolok mennyi játékost megvettem még anno a 11-12-ben, akik mostanra lettek nagy nevek. Meunier, Laporte... meg még sok más, de most csak ezek jutnak az eszembe. :DDD

(#123134) Richard! válasza KisTücsök (#123133) üzenetére


Richard!
addikt

Én leragadtam a 11-nél. A jelenlegi mentéssel csak 11 napnyi játékidőm van, most írunk 2019 augusztust. Idény végén jutottam fel a Boreham Wood FC-vel a Premier League-be.
Anno ez volt a leggyengébb csapat az angol ligában, a választhatók közül.

Az edzői stáb minőségibb, mint a keret :DDD : Seedorf, Wes Brown, Zenden, Fábio Aurélio, Landzaat, Buzsáky

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123135) KisTücsök válasza Richard! (#123134) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az még jó volt. 12 már nem, ha bár abban van a legtöbb órám.

Én nem voltam ilyen bátor. Állandóan a Chelseavel mentem. :DDD :DDD

(#123136) Cartevo


Cartevo
őstag

A válogatott most az új Aranycsapat, mivel a tótoktól ki lehet kapni.

(#123138) máyköl válasza DeathAdder (#123137) üzenetére


máyköl
veterán

:DDD :DDD :DDD

(#123139) BenHans válasza DeathAdder (#123137) üzenetére


BenHans
addikt

:W Szép... "Csak" egy Hazard jött? Ez hogy eshet neki?
De szépen összefoglalja milyen irányba tart a foci és a szurkolás.
A játékosok és szurkolók is olyanok lesznek mint a vándorcigányok.
5M€ helyett 6M€? Már pörög a dollárjel a szemében mint a mesében.
Lakást, új verdát mindenhol tud venni, más nem is számít. Kötelék? Mi?
Az újhullámos szurkoló meg csak azt nézi ki nyer és/vagy hol játszik Neymar, MBappé, CR stb akik képei rákerülnek még az 5 éves gyerek alsógatyájára is...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#123140) Cs1csó válasza BenHans (#123139) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azért egy ember él mondjuk 80 évet, ebből egy profi focis karrier kb.15 év (és előtte kb. 10-15 évig erre készül) még jó, hogy oda megy ahol a többet adják. A fene sajnálja őket csak ezek a tények.

(#123141) DeathAdder válasza BenHans (#123139) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezek nem szurkolók. Ilyen rajongók meg mindig is voltak (főleg a madridnál, akinek nem inge...), ezek a márkát szeretik, mint egyesek az Adidast vagy az Audit.. ezek szórakozni akarnak, mialatt elfogyasszák a popcornt mint egy moziban vagy színházban, és a végén megtapsolják vagy éppen kifújolják az előadást, hogyha nem tetszett.

Az ilyenek Messit, cét, mbappét és egyéb poszterboyokat akarnak látni, és persze kupát akarnak látni, nem a csapatot, az a legkevésbé sem érdekli őket.

Alapvetően mélységesen egyetértek az anyagi mondandóddal, annyi hogy a belga Hazard egy angol csapat után tényleg rászolgált hogy kipróbálhassa magát egy jobb csapatban, meg ugye ami autóban a rollsroyce, öltönyben a gucci, órában a rolex az fociban a real madrid. (mondjuk legenda soha sehol nem lesz, és 10 év múlva úgy fogunk rá emlékezni, mint egy ügyes kis játékosra, 20 év múlva meg már a kutya sem....)

(#123142) venember83 válasza DeathAdder (#123137) üzenetére


venember83
nagyúr

Már nem klubok szurkolóiról beszélhetünk, a szurkolók mostanra sokkal inkább játékosokhoz kötődnek, szükség szerint vándorolnak egyik klubtól a másikhoz kedvencükért, de a Real Madridnál igazándiból nem meglepő, hogy már követelnek is. Nem csoda, volt pár szűk év, amikor nem volt kinek igazán örülni átigazolások tekintetében. Illene már a vezetőségnek is odatennie magát. Meg a pénzét is egyúttal. Mbappé - Neymar kombó mekkorát szólna, s milyen csodálatosan befuccsolna Madridban... :))

(#123143) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Az Onda Cero rádióállomás legfrissebb értesülései szerint De Ligt úgy döntött, hogy nem Barcába igazol, aminek nem pénzügyi, hanem sportszakmai okai lennének: az ifjú holland labdarúgó ugyanis pályafutása jelenlegi szakaszában szeretne tovább fejlődni és rendszeresen játéklehetőséghez jutni, amit Barcelonában – többek között Piqué, Lenglet és Umtiti mellett – nem érez biztosítottnak.

Helyette irány a P$G.
raiola meg a nem pénzügyi okok.
Hányinger az az ember. Mondjuk Baromteu is. Lassan nem sok szeretnivaló marad a Barcában - hát még ha jön Neymar és/vagy Grízember :N

Piqué fél lábbal nyugdíjban, Lenglet-nél szerintem de Ligt már most jobb, Umtiti-t mondjuk csípem, de őt meg állítólag nyáron mindenképpen elpasszolják. Akkor most mi van??? :F

Ehh... szomorú vagyok.

szerk: nso cikk

Az meg gusztustalan, hogy Hazard bemutatása közben Mpubit követelik.
Mondjuk ha még a francia is odaigazol, akkor azért igencsak visszatér a top3-ba a Madrid. Sőt, fentieket elnézve a spanyol bajnokságnak is nagyobb eséllyel vághat neki, mint a katalánok.

Jahhhh és állítólag Zizou zöld utat kapott Pogba megszerzésének ügyében. Az még érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

(#123144) forceberg válasza venember83 (#123142) üzenetére


forceberg
veterán

Múltkor cikket is olvastam, hogy a mai fiatalok a barátokat is aszerint váltogatják, hogy kitől számíthatnak többre "életügyileg"...
Amikor a disznófejet kapó Figo átment a fehérekhez, én őt utáltam meg, nem csapatot váltottam...
:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#123145) bagyulajuve válasza DeathAdder (#123137) üzenetére


bagyulajuve
addikt

basszus, ez mindennek az alja...

Resistencia eterna

(#123146) venember83 válasza Peterhappy (#123143) üzenetére


venember83
nagyúr

"Piqué, Lenglet és Umtiti"

Ez ugyanaz az Umtiti, akiért a Juventus a folyamatos sérülései miatt nem jutott tovább az érdeklődésnél? Lenglet meg kirobbanthatatlan lenne? De Ligt igazi Raiola-növendék.

(#123147) BenHans válasza venember83 (#123146) üzenetére


BenHans
addikt

Belengettek egy Manolas - Higuaín 1:1 cserét.
Kövezzetek meg de én örülnék Higuaínnak, de azért nem Manolas árán...
Mit szólsz? Ti jól járnátok az biztos. Pedig most olvastam azt is hogy Manolas nem 'A' terv a Juventusnál, valami olyan indoklással, hogy nem elégedettek a karakterével, a Napoli sokallja az 5M€-s fizuigényét, ezért most a Milan is kérdezősködik. Csak tudnám hova amikor arról cikkeznek, hogy el kell adják pl Kessiét mert valami 45M€-t be kell tenni a kasszába június végéig.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#123148) L_YKing válasza Peterhappy (#123143) üzenetére


L_YKing
addikt

Július 1-ig ezen fognak pörögni, hogy legyen mit csocsalni. Atma elnöke meg azt mondta, Griz már a Barcaban.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#123149) venember83 válasza BenHans (#123147) üzenetére


venember83
nagyúr

Én annak is örülnék, ha 7,5-10 millió ellenében szerződést bontanának Pipitával. Ideje lenne már elengedni, hadd csinálja azt, amit szeretne, ahol szeretné, szerencsétlen méltatlanul mélytorkozik már jó ideje a CR7 sztori miatt. Szóval örülnék, ha rendeződne a sorsa, nem érdekel, hogy kinél, Dzeko helyett szerintem pedig jó lehet akár, de nem ismerem Fonseca elképzeléseit.

Manolasnak örülnék, kellene valaki Bonu, Chiello és Rugani mellé, még ha hozzák is Romerót meg Demiralt, mert gyanítom, hogy ők kölcsönbe fognak menni, vagy netán valami egyéb bizniszbe foglalják őket.

[ Szerkesztve ]

(#123150) DeathAdder válasza venember83 (#123142) üzenetére


DeathAdder
veterán

Számomra ezek a rajongók, és nem a szurkolók. Rajonganak egy játékosért, mint egy Nike cipőért vagy volkswagen személygépkocsiért miközben azt sem tudják hogy a focit eszik vagy isszák.

Múltkor beszéltem néhány szurkerrel akik apokalipszisként beszéltek azokról az évekről amikor már a BL nyolcaddöntőkben kiestek, mondván kitartottak a csapat mellett még a legkegyetlenebb hullámvölgyben is :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.