Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122601) DeathAdder válasza BenHans (#122599) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bolondkapus :((( de sajna nagyon gyengus ez a Derby, de még mindig jobb lett volna ők mint a Villa..

Lampardot én bírom, nem kívánom neki ezt a fertőt ami a cselziben várná :))

"Annyi mindent tudnék írni erre pro és kontra, de inkább hagyom a témát..."

Nézd, még mindig jobb, mintha két csapat kapná, akik lefölözik a ligát. De igen, miközben ilyen vállalkozások működnek jövedelmezően, meg teslát lövöldöznek az űrbe addig máshol meg éheznek, dehát ez már csak így megy... :F

(#122602) KisTücsök válasza DeathAdder (#122601) üzenetére


KisTücsök
addikt

nanana

:(((

(#122603) DeathAdder válasza KisTücsök (#122602) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kizárt hogy szeretnéd hogy elmenjen a jelenlegi szedett-vedett csapatba. Szerintem nagyon kockázatos lenne neki. A tulaj meg gyorsan kirúgná, ha nem hozná az eredményeket, ami meghatározhatja az egész edzői pályafutását.

sztem korai lenne még :)
(gerrardról ugyanezt gondolom)

[ Szerkesztve ]

(#122604) KisTücsök válasza DeathAdder (#122603) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát de én ezt úgy képzeltem el, hogy az első napján majd odacsap az asztalra, ezután fejek kezdenek el hullani és beköszönt egy új korszak.

Nem így lesz? :U

(#122605) DeathAdder válasza KisTücsök (#122604) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pontosan így történne :D

(#122606) Citroware válasza DeathAdder (#122598) üzenetére


Citroware
addikt

Nem csak abba durva belegondolni, hogy a Huddersfield, Cardiff szintű PL csapatok több pénzt kapnak TV jogdíjakból a PL-ben, mint ugyanez a tétel a Barcának a La Ligából, hanem az is durva, hogy igazából ez egy BL döntőt játszó csapat egy szezonnyi BL-ből kapott összbevételnél is több. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#122607) Richard!


Richard!
addikt

Az újkastély is behódolt: [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#122608) DeathAdder válasza Citroware (#122606) üzenetére


DeathAdder
veterán

Barsza is kap annyi tv-s pénzt mint az angol bajnok ( ~150 milla) , a gond inkább az hogy a harmadiktól lefele hatalmas a szakadék, az ilyen Huesca-król nem beszélve :)

De igen, angliában pusztán anyagilag többet ér egy húgyos másodosztályú csapatnak a feljutás mint a BL győzelem. Persze utóbbinak van olyan presztízse hogy ne csak Diogo Jotakat tudj igazolni a sok pénzedből, hanem kész klasszis játékosokat is :)

Az hogy PL-ben arányosan van elosztva mondhatjuk akár igazságosnak is, de mondjuk a bottom14 is attól lehet ilyen gazdag hogy van top6. Ha a nem lenne az a 6 csapat, akkor kb. nem lenne rájuk senki sem kíváncsi, és ők sem lennének ilyen gazdagok :)

(#122609) DeathAdder válasza Richard! (#122607) üzenetére


DeathAdder
veterán

Évek óta ettől tartok :(

(#122610) Citroware válasza DeathAdder (#122609) üzenetére


Citroware
addikt

Még nehezebb lesz PL-t nyerni. :DD Ha ez tényleg megtörténik, és netán lesz még egy nyolcadik topcsapat is előbb-utóbb, a BL senkit nem fog érdekelni Angliában. :C

Bár az, hogy felvásárolják, önmagában még nem jelenti azt, hogy annyit akarnak költeni rá, hogy világverő legyen, mint amit a City-vel csináltak.

[ Szerkesztve ]

(#122611) MdewC válasza #16514048 (#122540) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez qrva jó! :D

Hiányzik onnan egy Puyol.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#122612) DeathAdder válasza Citroware (#122610) üzenetére


DeathAdder
veterán

ld. Qpr :DDD

a sziti, cselzi viszont összejött

(#122613) Citroware válasza DeathAdder (#122612) üzenetére


Citroware
addikt

Azért nem tudom mit csinálok, ha az újkastély hamarabb nyer PL trófeát, mint mi.

Majd idén nyáron, legkésőbb jövő nyáron meglátjuk, mennyire gondolják komolyan. Szerintem 3 évbe telik olyan csapatot felépíteni, ami képes lehet rá. A Chelsea-nél 2 kellett, a City-nél 4, az első bajnoki címig az újpénzzel.

[ Szerkesztve ]

(#122614) DeathAdder válasza Citroware (#122613) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meg sem lepne :D elmegy Pep, Klopp, újra középszerek leszünk, NC meg nyer majd egy bajnokságot 82 ponttal :DDD

(#122615) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kiesett a VFB, feljutott az Union Berlin
Oriasi unneples veheti kezdetet Berlinben, es a fovaros ket csapatot adhat az elso osztalyban.
A meccs utan szinte a fel stadion berohant a palyara nagy most az orom. A kovetkezo idenyt minden bizonnyal zart kapus hazai meccsekkel kezdik, de ennyit meger.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#122616) DeathAdder válasza LyonnaisFan1 (#122615) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#122617) #56268288 válasza DeathAdder (#122616) üzenetére


#56268288
törölt tag

Imadom az ilyen felveteleket. Nem azert vannak ott, hogy balhezzanak. Bar kijonnek a keszenletisek, de nem utnek. :) ritka.

(#122618) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Friss Francesco Zombori van coutinhoról :DDD [link]

(#122619) omfgk válasza DeathAdder (#122618) üzenetére


omfgk
addikt

Let's use this money we got from the tiny Brazilian and buy two big Brazilians

Itt majdnem az orromon jött vissza a tea. :C

Egyébként ki adna Coutinho-ért most 90-100 millát? Elvileg ennyit szeretnének kapni érte.
Max a Chelsea-t tudnám elképzelni, Hazard eladása után.

Esetleg még Woodward-ra rá lehet sózni.

(#122620) DeathAdder válasza omfgk (#122619) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jaja, mu-t, esetleg psg-t tudom elképzelni én is :)

(#122621) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Elég biztos források szerinte a Tottenham 60 milliót ajánlott Lo Celso-ért, amit elutasított a Betis. Még egy tízest rá kéne pakolni.

A PSV-s Steven Bergwijn-nel kapcsolatban is vannak hírek, illetbe Ndombeléért is tettek ajánlatot elég nagy valószínűséggel. Nem olyan nyár lesz ez, mint a tavalyi :)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122622) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na, marad Ernőbá.
Most már csak abban bízom, hogy így jönni fog de Ligt (valamelyik angol oldalon olvastam, hogy azért nem írt alá a hollandus, mert "Valverde embere" lett volna.

Nem örülök, bár azok után, hogy Messi kiállt mellette, nem nagy meglepetés. Bedobták pedig Martínez nevét tegnap, jól hangzott volna, tökösebb, támadóbb focit láthattunk volna talán (grátisz, ha még Henry is jött volna vele).

Na mindegy.

(#122623) Napfénysüti válasza Peterhappy (#122622) üzenetére

Ennek én sem örülök, mehetett volna Bartomeuval kézenfogva... :((( Amúgy nem most nyáron lesz vezetőségi választás?

Més que un club!

(#122624) DeathAdder válasza Peterhappy (#122622) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért nem írt még alá mert a szarházi Raiola az ügynöke, akivel előbb zöld ágra kell vergődni, nem lepne meg ha augusztusig elhúzódna a dolog, de nem kell idegeskedni alá fog írni, nyugi. Angliából senki nem fog fizetni érte ennyit, csak a mu, de oda meg úgysem menne. Más meg nem maradt csak a bárszá.

(#122625) Enzolord válasza DeathAdder (#122624) üzenetére


Enzolord
addikt

Kíváncsi leszek, mi lesz a vége a Deligt szappanoperának. Kiköthet a MUban, van az a pénz. Mindig van az a pénz. Kíváncsi leszek a nyarunkra, hogy ki megy, és ki marad. És hogy Ole kit hoz ki a teljes idényből.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122626) DeathAdder válasza Enzolord (#122625) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mu-nak meg Raiolanak úgy is van már közös múltja, viszont túlságosan fiatal és értékes játékos szerintem hogy ne egy topklubba menjen. Bár kizártnak én sem tartom a mu-t, pont az ügynök miatt.
De szerintem a szokásos etetés volt eddig is minden mu-s pletyka, hogy minél többet lefejjenek a bárszáról.

(#122627) Peterhappy válasza DeathAdder (#122624) üzenetére


Peterhappy
őstag

raiola, óbmmeg hogy ezt nem tudtam. Ez mindent megmagyaráz. De azt a gyökeret el is tiltották pár hónapra a spanyolok, nem? Vagy az olaszok? Előbbi rémlik...

@Napfénysüti: elvileg de, gyakorlatilag síri csend a téma körül...

Közben pletykaszinten felmerült a Mpubi -> Newcastle, aminek szerintem pénz ide vagy oda, nincs reális alapja, de azért elég ütős volt így, ebéd előtt.

(#122628) Napfénysüti válasza Peterhappy (#122627) üzenetére

Olaszok tiltották el. De ez a Raiola ilyen tipikusan ütnivaló gusztustalan ügynök, csak a pénz érdekli... :(((

Més que un club!

(#122629) DeathAdder válasza Napfénysüti (#122628) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én is így tudom :) illetve még Liverpool sportigazgatója mondta hogy egyszer tárgyalt vele, de soha többet nem fog :))

úgyhogy azokat a játékosokat b*szhatjuk akinek ő az ügynöke :D

(#122630) Napfénysüti válasza DeathAdder (#122629) üzenetére

És sajnos egyre több nagy sztárnak ő az ügynöke. :U
Van egy érzésem hogy ennek a f*sznak is elég nagy szerepe van az elmebeteg átigazolási árakban amik az utóbbi években alakultak ki.

Més que un club!

(#122631) drachoHUN válasza Napfénysüti (#122628) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Úgy tudom először az olaszok, de azóta nemzetközi szinten van az eltiltása.

Forza JUVE!!!

(#122632) dracox válasza Enzolord (#122625) üzenetére


dracox
addikt

Ha S.Ramos kínába való igazolása létrejöhet akkor még Perez is beszállhat a holland védőért szvsz.

(#122633) Cs1csó válasza DeathAdder (#122629) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na pont ilyen ember kell az ilyen tárgyalásokra, hogy a klubokból a XART is kicsavarja.

(#122634) DeathAdder válasza Cs1csó (#122633) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egy alvilági mafia tag, vagy mire gondolsz? :)

(#122635) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ÚJABB HÁROM ÉVIG PREMIER LEAGUE ÉS FA-KUPA A SPÍLER1 MŰSORÁN

mondjuk ezt eljátszották tavaly a serie a-val is

(#122636) mephi666 válasza DeathAdder (#122635) üzenetére


mephi666
nagyúr

szidtam őket sokáig, amiért a digisportról átkerült hozzájuk, diginél végre lett spíler (kommentátorokat inkább nem minősítem), most már nem izgat, ki közvetíti :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#122637) Napfénysüti válasza Peterhappy (#122622) üzenetére

Erről az jutott eszembe hogy itt már nem segíthet senki csak a:

;] :DDD

Més que un club!

(#122638) bagyulajuve válasza venember83 (#122590) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kár hogy abbahagyod, de köszi az eddigieket :R

Resistencia eterna

(#122639) #16741888


#16741888
törölt tag

Sracok kozvetiti valami a digin kivul a Ligadontot? Baromira nem talalok semmit. Sport1nek kene de nem az megy.

(#122640) Cs1csó válasza DeathAdder (#122634) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

(#122641) Peterhappy


Peterhappy
őstag

1) EL-döntő valaki? :U

2) Pesten tudtok ajánlani valami jobb kocsmát hangulatfenntartó egységet, ahol a BL-döntő megtekinthető? Kedves Barátom ugrik haza látógatóba Angolországból, őt szeretném megvendégelni valahol.
Szabadtéri helyszín is jöhet (azt most látom, a Budapest Park már teltházas).

Kb. Kőbánya-Kispest - Nyugati Pu. közötti szakasz játszana elsősorban (parkolásra nincs igény, ellenben vonat vagy metró(pótló) jó volna.
Egyéb kritérium: nagyméretű tv/vászon, hideg sör, csinos pultoslányok, esetleg kaja és ne aranytallérral kelljen fizetni :)

(#122642) DopeBob válasza #16741888 (#122639) üzenetére


DopeBob
addikt

Sport1-en megy. Vmimkezilabdat irnak, de foci megy :)

MZ/X

(#122643) BenHans válasza Peterhappy (#122641) üzenetére


BenHans
addikt

1) Jelen! Jó kis londoni összecsapás, a kezdőkben egy angol játékossal ágyús oldalon Maitland-Niles személyében. :))

2) Van egy pár. Holnap írok, megkérdezem pár barátomat csapattársamat hogy szerintük melyek a legjobbak és amire a legtöbben szavaznak azt bedobom.
Magamból kiindulva gondolom nem árt ha "csendesebb" és nem heringparty, enyhén ittas, de inkább viselkedészavaros toporzékoló általános/középiskolás focitudósokkal fűszerezve. :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#122644) KisTücsök válasza BenHans (#122643) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mondjuk ha végignézel azokon az angol játékosokon... Nem csoda, h mindnél van jobb alternatíva.

Mondjuk kék oldalon RLC kezdhetett is volna akár, ha nem sérül le hónapokra azon a rendkívűl fontos murikás kiránduláson. Odoi is csereként biztos beállt volna.

(#122645) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Örülök, hogy nem fújták be ezt tizinek VAR-ral.

Én haveréknál nézem a BL döntőt. Valahogy nem tudok eléggé a meccsre koncentrálni kocsmákban, főleg ha iszok mellé. Persze volt már, hogy jó volt, de lutri.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122646) Peterhappy válasza BenHans (#122643) üzenetére


Peterhappy
őstag

Így, ahogy mondod! Csak öregesen :D Hálásan köszönöm, előre is :R

(#122647) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#122645) üzenetére


DeathAdder
veterán

Úgyis megnyerik

(#122648) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#122647) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Fura hogy mekkora csend van a stadiumban. Remélem a BL döntőnek sokkal jobb lesz a hangulata. Ezt most csak félszemmel tanulás közben nézem.

Én is az Arsenalra fogadnék.

szerk.: Várjál már, Kante mit keres a pályán, nem úgy volt h biztosan lesérült? :Y

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122649) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#122648) üzenetére


DeathAdder
veterán

Megelőztél :D

de igen, úgy volt :DDD sarri altatott

[ Szerkesztve ]

(#122650) Citroware


Citroware
addikt

Azoktól kérdezem, akiknek Sport 1 is van és Digisport 1 is:

Ti melyiket preferáljátok? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.