Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122501) hobizoli


hobizoli
nagyúr

mondjuk nem lattam jol, de mintha gurult volna a labda meg, amikor elrugta, es nem allo labdabol volt elvegezve a pontrugas

több drón kell ;P

(#122502) villamos


villamos
őstag

:W

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#122503) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez a Honvéd is szimpatikus egy csapat...

https://www.coreinfinity.tech

(#122504) Redneck


Redneck
veterán

Jajj basszus találjon már a Honvéd egy gólt!

Szerk:
Na ennyit erről, a Kispestnek szotyiztak...

hobizoli:
No igen. :C

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#122505) hobizoli


hobizoli
nagyúr

A lefujaskor kell vezetni.... :DDD

több drón kell ;P

(#122506) salesman válasza Redneck (#122504) üzenetére


salesman
őstag

Nos, ez a hajó elment...

Ez a Kovács is egy sunyi tapló...

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#122507) sh4d0w válasza salesman (#122506) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kukoctól tanulta

https://www.coreinfinity.tech

(#122508) villamos


villamos
őstag

Mindent összevetve a Videoton megérdemelte a győzelmet. Bár gyengén kezdtek, a második félidőre összeszedték magukat. Szép volt!

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#122509) Redneck válasza salesman (#122506) üzenetére


Redneck
veterán

Az hát, de nem meglepő, a Bubiban van pár tuskóparaszt, gondolom behódol nekik. Pedig lehetne jó futballista, mondjuk súlyban, erőben nagyon kevés. A válogatott meccsen is úgy pakolgatták arrébb, ahogy nem szégyellték. :(((

villamos:
Egyébként igen.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#122510) salesman válasza sh4d0w (#122507) üzenetére


salesman
őstag

Nem kellett tanulnia, a vérében van...

Türűűűdrááá!

(#122511) Redneck


Redneck
veterán

Közben a Leipzig és a Barcelona is elveszti a kupadöntőt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#122512) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Valenciában most jó nagy tapsikolás lehet, kettő nyuszi eddig, mindkét dugó Jordi Albáról.

Barcának ha van esze, a második félidőre már úgy fut ki, hogy szünetben megegyeztek de Ligt leigazolásáról.

Messi szépen bevédte Ernőbát a meccs előtt, azzal szerintem kvázi eldőlt, hogy marad Valverde, de azért a házamat (na nem mintha lenne) nem tenném fel rá...

(#122513) Redneck válasza Peterhappy (#122512) üzenetére


Redneck
veterán

Az biztos hogy lesz tapsikolás, meg is érdemlik!

A Lipcse közben már hármat kapott. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#122514) Napfénysüti válasza Peterhappy (#122512) üzenetére

A legjobb lenne ha az esetleges mai vereség után önként köszönne el Valverde.
Ezt a nulla játékot világ balfaszai védekezéssel már nem lehet kimagyarázni. :(((

Més que un club!

(#122515) ZavaBalazs válasza Redneck (#122511) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mármint a bayern nyeri, a barca meg bukja a kupadöntőt :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122516) L_YKing


L_YKing
addikt

Ezek után ha marad jövőre Valverde én lépek is, nem kinzom magam barca meccsekkel

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#122517) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#122480) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

már legalább egy éve lekerült a vezetőség kívánságlistájáról.

jó, hogy igazol rendesen a dortmund, jó, hogy erősödnek, plusz így még jobban lehet teli torokból röhögni a buyernezésen :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122518) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#122517) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ennyiért ajándék volt a srác :) Nem tudom hogyan mennek nettóban, de Pulisicért azért kaptak 60 milkát, Dembeleért 125-öt, Auba 70, Sanchoért is legalább 100-120 le fog esni.

__

Fekir lesz még bestbuy valakinek a nyáron, szerintem Spurs vagy Arsenal lesz. Esetleg még Depay mehet el relatíve olcsón :)

[ Szerkesztve ]

(#122519) sh4d0w válasza salesman (#122510) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem volt, de már a szezon elején megmondta: ráunt, hogy mindig faragják és ezután õ is odabasz.

https://www.coreinfinity.tech

(#122520) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ok, ledobom az atomot.

Messi a mindenkori futballmezőny egyik ha nem a legnagyobb tehetséggel megáldott játékosa, de mentálisan rohadtul gyenge. Ilyen téren fényévekre van cétől.

(#122521) forceberg válasza DeathAdder (#122520) üzenetére


forceberg
veterán

Most épp mi az utálat tárgya? Egyedül még mindig nem lehet meccset nyerni.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#122522) Citroware


Citroware
addikt

Van Dijk aranylabdás lehet idén így. Ehhez mindenképpen szükséges a Liverpool BL címe, aztán pedig majd meglátjuk, hogyan szerepel Hollandiával a Nemzetek Ligájában, és Messi a Copa Americán, utána pedig a következő szezon kezdete hogy sikerül, de az már nem hiszem, hogy sokat változtatna az esélyeken.

(#122523) #16514048 válasza forceberg (#122521) üzenetére


#16514048
törölt tag

Egyértelműen rajta ment el pedig. ;]
Ejnye Leo, ott kéne lenni fejben, nem lehet így cserben hagyni a csapatot.

(#122524) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#122517) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

A Buyern kifejezés az elmúlt 30 év ténykedése miatt jött létre, nem 1-2 év alatt.....ez van, most el buyernesedett a dortmund is. De ez a buyern múltján nem változtat.

"You either die a hero, or live long enough to see yourself become the villain...."sajnos igaz lett.

(#122525) omfgk válasza DeathAdder (#122520) üzenetére


omfgk
addikt

Semmiféle atom nem lett ezzel ledobva.

Szerintem ezt a legtöbb szurkoló látja.

Messi sokkal tehetségesebb játékos, technikailag sokkal képzettebb. Jobban lát a pályán, az esetek többségében nem önző, alapvetően sokkal jobb csapatjátékos.
Mivel nem egy önimádó se**fej, aki legszívesebben a saját aranyszobrát nézné egész nap így sokkal szerethetőbb is.

CR meg olyan amilyen. Nem hiába mondják ,hogy a szurkoló tábora kb akkora mint az őt utálók tábora.
De az vitathatatlan ,hogy a győztes mentalitás nála megvan.
Ő tényleg minden meccsen meg akarja mutatni ,hogy ő a legjobb.
Esze persze nem sok van, ezért van az ,hogy például képes 50-szer is egymás után, erőből belevágni a sorfalba a szabadokat. :))

[ Szerkesztve ]

(#122526) DeathAdder válasza #16514048 (#122523) üzenetére


DeathAdder
veterán

+forceberg

Nem támadom, nem hiába hívja jogosan mindenki GOAT-nak, de mentálisan legalább annyira gyenge, amennyire penge játékos :)

pl. érdemes megnézni ezt is akinek van rá ideje :) de semmi gond, mert whoscoreden ekkor is ő volt messze a legjobb :)

És akkor meglehet nézni pl. cét az Atletico elleni 2-0-ás verés után. Ő volt az egyedüli aki szinte vért ivott, űzte hajtotta a társakat, látszott hogy csak ő hiszi el hogy nincs még lefutva.

kdavid94 - hmmm whoscored rating, mindjárt lecsinálom a bokám :))

omfgk - így látom én is :R emiatt nem tudok különbséget tenni, egyértelműen Messi a legnagyobb zseni, de Cé mentalitása, hozzáállása valami egészen példa nélküli. Én ilyen eltökélt, karizmatikus futballistát még életemben nem láttam, azt az argentintól sokkal szarabb, rokkant portugál válogatottat is hogy vitte a hátán a VB-n, még 33 évesen is..

[ Szerkesztve ]

(#122527) dracox válasza omfgk (#122525) üzenetére


dracox
addikt

Mióta elment a Realból mintha CR-el kevesebbet foglalkozna a sajtó.
Lehet csak nekem tűnik így. :F
De nincs úgy a rivalda fényben, mint 1-2 éve.

(#122528) #16514048 válasza DeathAdder (#122526) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem hasraütés-szerűen osztják azokat a rating-eket pedig.

Második legtöbb labdaérintés, 12 kapura lövés. Számomra ezek nem a rossz hozzáállásnak és a győzni akarás hiányának a jelei.
Afelől nincs kétség, hogy CR-től sikerorientáltabb focista nem létezik, a csapattársaira is jobban tud hatni, de úgy gondolom van némi átmenet közte, meg a mentálisan rohadtul gyenge között.

Nekem legalábbis eddig nem jutott eszembe ez a jelző Messi-ről, de ha csak annyi történik másképp, hogy nem kifelé pattan a kapufáról a lövése, akkor szerintem más se mentális gyengeségről beszélne most.

[ Szerkesztve ]

(#122529) omfgk válasza #16514048 (#122528) üzenetére


omfgk
addikt

Pedig bizony Messi az elmúlt években, nyomás alatt, nem nagyon képes 100%-ot nyújtani.
Idegenbeli meccseken és/vagy a BL kiesés szakaszában a fontos meccseken, esetleg hátrányban bizony képes totál eltűnni.

Ilyenkor szokott kicsit unott fejjel sétálgatni. Persze sose volt egy futógép, elég hosszú ideje ő futja a legkevesebbet a csapatból. Csak a kapusoknál szokott többet futni a meccseken.
Nem védekezik, ahogy mostanában már Suarez sem, így persze ,hogy döcögős a Barca védekezése. Letámadni nem nagyon szeretnek.

Ha van egy rekord amit Messi nem lesz képes elvenni CR-től az ez.


Nyolcaddöntőben hasonlóan termelik a gólokat, viszont -
Negyeddöntő - elődöntő - döntő statok a BL-ben
Ronaldo 42 gól.
Messi 18 gól.

Ha Messi képes CR-hez hasonlóan még 34 éves korában is ezen a szinten játszani akkor gyakorlatilag nem fog maradni CR nevéhez fűződő rekord. BL-ben is simán utolérheti még.
Kivéve a kiesés szakaszt.

De félreértés ne essék, nem akarok itt Messi - CR vitát generálni.
Még így is Messi (szerintem) összességében sokkal jobb játékos, de amint azt feljebb is megírták, mentálisan nem lehet őket összehasonlítani.

[ Szerkesztve ]

(#122530) salesman


salesman
őstag

Hogy egyeseknek mekkora arca van...
[link]

Türűűűdrááá!

(#122531) Citroware válasza omfgk (#122529) üzenetére


Citroware
addikt

Nem akartam belemenni, mert sok fikázást kaphatok érte, de most mégis elért a kísértés.

A mai fociban nem igazán fér bele az, ha egy játékos nem veszi ki a részét a védekezésben, mezőnymunkában. Vagy legalábbis egy csapat nem bír el egyszerre sok ilyen játékost. Ezt a csapattársaknak kell kompenzálni, bedolgozni helyette, amivel nagyobb esély van arra, hogy ők hibáznak. Persze érthető, hogy a világ egyik legjobb támadó játékosa (sokan a legjobbnak tartják) támadással foglalkozzon, ne mással, de az a helyzet, hogy nagyon megkönnyítik az ő dolgát. A Liverpool kapcsán vettem észre, amikor nagy iramot diktált, illetve amikor nem annyira, hogy ez milyen szinten befolyásolja a helyzetkihasználást. Amikor Mané, Firmino, Salah, Lallana, Wijnaldum stb támadásban részt vevő játékosok egész meccsen nagy iramot diktálnak, kiveszik a részüket a védekezésben, nyomást gyakorolnak az ellenfélre (gegenpressing ugye), akkor nagyon pocsék volt a helyzetkihasználásuk a kapu előtt. Aki focizott már sokat, az tudja, hogy több 10m-es sprintek után felmegy a pulzus, a vérnyomás, és nem tudja az ember megfelelően precízen, higgadtan befejezni a helyzetet, hanem általában rosszul sikerült lövés az eredménye. Na ez az, amit megelőznek Messi esetén. Helyette dolgoznak a csapattársak. Így sokkal könnyebb eredményesnek lenni előrefele, hogy nem futja ki magát, hanem megfelően tud koncentrálni a jó megoldásokra a kapu előtt. Ez az ő személyes eredményeinek nagyon segít, azért is ő a legeredményesebb játékos azon kívül hogy egyébként is mindent vele rúgatnak, de ez az ő egyéni rekordjaira kifejlesztett "taktika" az erősebb csapatok ellen már erősen a saját csapata kárára is mehet, hiszen a többi játékos kerül nehezebb helyzetbe a védekezés és mezőnymunka során az ilyen játékosok miatt. Az ilyen csapatok ellen, mint a Liverpool, hiába várja elöl a labdát, nem nagyon fogja megkapni sem, hogy játszhasson vele. De persze az összes többi csapattársa a hibás, mert nem szerzik meg neki.
De ez amit írtam, egyébként CR-re is igaz gyakran, de az ő esetében valahogy nem látom azt, hogy a Realból való távozása után a többi játékos több lélegzethez jutott volna.

[ Szerkesztve ]

(#122532) Ringman


Ringman
nagyúr

na végre nyert valamit a kedvenc spanyol csapatom!

(#122533) sh4d0w válasza salesman (#122530) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az a címlap nálam is leverte a biztosítékot.

Mellesleg: Az érvénytelenített gólnál talán egy méter volt a szabálytalanság helye és az elrúgás helye között, de amikor Huszti a szögletzászlónál faultolt és Gróf a 11-es ponttal egyvonalból rúgta el a szabit, az nem lett visszafújva...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#122534) salesman válasza sh4d0w (#122533) üzenetére


salesman
őstag

:R

A bíró is ember, hibázott.

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#122535) NyxNyxNyx válasza salesman (#122530) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"A szerelés rendben van, ..." :Y

Citroghost: Ebben amúgy van valami, de pont ezért nem az ő hibája hogy sétálgat, ha ki van adva neki, hogy tartalékoljon a fontos szituációkra. Főleg ha villant is mellé. Már pedig a Pool ellen is olyan labdákat osztogatott, hogy túl sokat nem lehet rá panaszkodni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122536) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Végre megint szép letisztult lesz a Tottenham meze. Semmi extra de felüdülés azután, hogy a történelmük egyik legrondább mezében játsszák a történelmük legfontosabb meccsét.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122537) sh4d0w válasza salesman (#122534) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Visszanéztem a drónfelvételt: a partjelzö nem emelte a zászlót, Iványi végig figyelte az akciót a meg nem adott gólnál. Rejtély, miért fújta vissza.

https://www.coreinfinity.tech

(#122538) salesman válasza sh4d0w (#122537) üzenetére


salesman
őstag

Az egész élet tele van rejtéllyel...
Idén lesz szuperkupa?

Türűűűdrááá!

(#122539) DeathAdder válasza Citroware (#122531) üzenetére


DeathAdder
veterán

A barcelonai meccsen viszont a mentális gyengeségét egy meccs erejéig nagyon megcáfolta, és látszott milyen szinten feltüzelte magát az odavágóra, abszolút klasszis volt és tarthatatlan. Szinte levegőt nem hagyunk neki, de ő akkor is torkon fosott minket, sőt még fegyelmezetten vissza is zárt védekezni. Látszott hogy nagyon komolyan gondolta ezt a BL-t akarunk nyerni dolgot, olyan eltökéltnek én őt még soha nem láttam, és a barsza szurkerek is ezt mondták akik azért jóval több meccsen látták életükben mint én.

Csak hát ez nem ő, mert ebből már a visszavágóra semmi nem maradt meg, megint az az unott, kicsit önkényes, én vagyok a goat, kicsoda már az a fenszi van dijk gyerek, majd jól lecselezem Messit láthattuk.

Ő ilyen, benne van ez a dél amerikai szentimentalizmus, valahogy ezért emberibbnek is érzem mint a már már gépies Cét, de ha benne is meglenne ez az abszolút vért ivós győztes mentalitás akkor nyomába nem érhetne cé semmilyen téren :N

(#122540) #16514048 válasza omfgk (#122529) üzenetére


#16514048
törölt tag

De szerintem nála ez inkább fittség, mintsem mentális erősség kérdése.
CR-rel ellentétben ő soha nem egy terminátor típus volt, ebben a korban meg már pláne. Szerintem fizikailag képtelen ő arra, hogy sokat fusson, hátramenjen védekezni és emellett még elöl is Messi tudjon maradni.

A nagy meccseken lőtt gólok számát meg azért tartom csalókának, mert amikor CR csapatának nagyon kell a gól, akkor az ő fejére ívelgetik a labdákat, utóbbi években meg egyébként is egyre inkább befejező csatárt játszik, Messi pedig mindig is sokkal inkább playmaker típus volt.

Aki mentálisan gyenge, az csak akkor tud jól játszani, amikor a csapatának is megy. De nála nem ezt látom, hogy a saját fejében lenne probléma, ő általában hozza a szintjét, de a csapattársakra nem tud úgy hatni.

Nem hergeli őket, nem ordít velük ha valamit rosszul csinálnak, nem csk-nak való.
Nem egy Puyol, na.

(#122541) sh4d0w válasza salesman (#122538) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mintha néhány éve eltörölték volna, úgy rémlik.

https://www.coreinfinity.tech

(#122542) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sarri-> Juventus Turin
3 ev
Erdekes

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#122543) salesman válasza sh4d0w (#122541) üzenetére


salesman
őstag

Nekem is, de gondoltam megkérdezem a szakembereket.
Mindegy, esélyetek sem lett volna... ;]

Türűűűdrááá!

(#122544) forceberg válasza sh4d0w (#122533) üzenetére


forceberg
veterán

Ha neked az 1m, akkor Rocconak 4cm-es répája van :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#122545) salesman válasza forceberg (#122544) üzenetére


salesman
őstag

Fúú, ez kemény volt!

Türűűűdrááá!

(#122546) sh4d0w válasza salesman (#122543) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A tegnapi elsõ félideji játékkal nem is, a másodikkal viszont nyomoznátok a labdát ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#122547) salesman válasza sh4d0w (#122546) üzenetére


salesman
őstag

Ember kell oda, nem nadrág... :P

Türűűűdrááá!

(#122548) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#122542) üzenetére


Ringman
nagyúr

Az. Bajnokságot kötelező lesz behúznia, mondjuk Tibi kevesebbet fogja basztatni a csapatot, mert sarri nem ül rá az egy gólos vezetésre.

(#122549) NyxNyxNyx válasza Ringman (#122548) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tibinek szerintem így a BL elődöntők után elege lett a fociból, úgyhogy tök mindegy. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122550) Cs1csó válasza #16514048 (#122540) üzenetére


Cs1csó
félisten

:Y Puyol ennyire erősen szorította meg vagy Pigué ennyire gyenge vagy csak működnek nála a 16-oson belüli reflexek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.