Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122301) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#122300) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most az tök mindegy, a lényeg, hogy a 40 millió az semmire sem elég a jelenlegi helyzetükben.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122303) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#122301) üzenetére


DeathAdder
veterán

A spurs nem túl veretes kerettel + másfél éve nulla költéssel konzisztens top4 és BL döntős, tavaly a pool három éven át pluszban zárta a transfer ablakot (és előtte instant középszerek voltak a 8 hely környékén) és bl döntős lett top4 mellett, az Arsenal továbbra is költeni fog ablakonként nettóban 40-50 milliót, úgy hogy BL sincs nekik már évek óta, ha meg lesz BL, akkor meg még többet fognak, miközben folyamatosan szarul adnak el, vagy éppen ingyen.
A helyzetük meg annyira kilátástalan hogy Özilek, Aubameyangok, Lacazettek, Xhakak, Torreirak, Mkhitaryanok, Ramseyk alkotják a csapatukat :)

(#122304) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#122303) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jó de az nem elvárható, amit a Spurs csinált. Hatalmas szerencse is kellett hozzá, hogy legyen egy Kane az utánpótlásban, vagy hogy éppen Alli 5 millióért bevállt, vagy hogy valamiért anno senkinek sem kellett Eriksen 20 millió alatt sem. Ma már a Spurs sem csinál akkora nagy üzleteket, abból él, ami összejött korábban és kihajtja Poch a keretből a maximumot.

Az Arsenal-nak most össze kéne rakni a védelmét úgy, hogy manapság egy épkézláb védő 40 millióba kerül (meg még egy Mustafi is :D ) . Voltak melléfogásaik anno, de Auba és Lacazette is nagyon megérte annak ellenére, hogy előbbit valószínűleg nem fogják tudni eladni sok pénzért, mert már 30 éves.

De mégegyszer, a lényeg, hogy jelen helyzetükben, akár maguknak köszönhetik, akár nem, egy csoda kell ahhoz, hogy 40 millióból megcsinálják a védelmet és még a középpályát is erősíteniük kell, mert Ramsey elmegy ingyen, aki az egyik legjobbjuk volt.
Szóval szarban vannak és ha megnyernék a kupát, az hatalmasat segíthetne rajtuk. Szóval hajrá Chelsea.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122305) #56268288 válasza NyxNyxNyx (#122304) üzenetére


#56268288
törölt tag

,,Szóval hajrá Chelsea.”

:DDD :DDD

(#122306) KisTücsök válasza #56268288 (#122305) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mirefel ez a nevetés, kéremszépen?

;]

(#122307) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#122304) üzenetére


DeathAdder
veterán

jaja :DDD de ezt szerintem Emery rutinból befogja húzni.

De a spurs is egy jó példa, vagy akár a pool is lehet egy jó példa, hogy hosszú távú koncepcióval elérhető a kívánt cél. Moneyball vagy micsoda, hogyha nem tudod felvenni a versenyt pénzügyileg a riválisokkal, akkor máshogyan, okosabban kell, mert csupán a pénzzel tényleg esélyük nincs. Azt meg még mindig tartom amit tavaly mondtam, hogy erre nem Emery lenne a megoldás. De bőven okolható a vezetőség is azért, hogy most nem 80 millióért adják el Ramseyt, és akkor 120 millióért igazolhatnának a nyáron.

Meg egyébként is bagóért adják el az összes játékosukat. Igaz nem nagyon ismerem a többi csapatot, de mi is pl. 12,5 millióért adtunk el harmadik számú kapust (Ward), 20 millióért negyedik számú csatárt (Ings), meg egy másikat 19-ért (Solanke), meg még sok töltelékjátékost 5-10 milláért. Csak nyáron 50-60 millió befolyt olyan játékosok eladásából, akiről szerintem itt sem sokan hallottak még.

És akkor van az Arsenal, aki elkótyavetyéli Wilsheret, Lucas Perezt, Alexist, Cazorlat, Ramseyt, Chamberst, Wallcottot, Giroudot, Szczesnyt etc... bagóért vagy ingyen, de még Oxlade is a maga 35 milliójával nagyon kis pénz volt egy PL proven, fiatal angol játékosért.

Azt meg nem várhatják el, hogy nettó 100 milliókat verjenek el ablakonként, az még a csaló szitinek sem megy olyan könnyen :N

[ Szerkesztve ]

(#122308) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

:)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122311) viharhozo válasza ZavaBalazs (#122308) üzenetére


viharhozo
addikt

Iszonyat nagy gaz, amit a nemetek a videobiroval csinalnak. Minden heten elmondjak, h most mar tuti fasza lesz. Erre ez a labda bent volt, megneztek oten.

Azert kivancsi lennek, mit csinalna a DFB, ha mondjuk feltamadna a Frankfurt es a Bayern bukna a bajnoksagot. Ezt mivel fogjak magyarazni?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#122312) ZavaBalazs válasza viharhozo (#122311) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nem lenne semmi, mert a bayernről van szó. tavaly a kupadöntőn is mi volt, a frankfurti játékosok is ilyeneket nyomtak a meccs után, hogy "jövök egy sörrel a bírónak", "amint megrúgtam Martínezt, már fordultam a bíróhoz, mert ez tizi kellett volna legyen", de semmi. a bayern kap egy puha tizit a bréma ellen, rögtön nyilvános elhatárolódás. :DDD

azt nem akarom mondani, hogy lehet nem véletlen látták ezt a labdát bent, mert akarok hinni abban, hogy ezek a hibák tényleg csak hibák.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122314) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#122308) üzenetére


DeathAdder
veterán

Itt mi volt? ez innen nézve érinti a vonalat

(#122315) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#122314) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ez a gólpassz, szvsz kint

és egyenlít is a frankfurt. na még 16 dortmundi gól, és ők a bajnokok (vagy eggyel több frankfurti...)

szerk.: :D jó nincs gond

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122316) forceberg válasza DeathAdder (#122314) üzenetére


forceberg
veterán

Igen, foleg ha ugy levekonyitjak a vonalat, mint golvonalat iden par esetben... Ja megsem :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#122317) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#122315) üzenetére


DeathAdder
veterán

Várj! Te most tényleg azon izgulsz hogy bajnok lesz-e a Bayern? :DDD

aranyos :) mint múlt héten a pool szurkolók :))

[ Szerkesztve ]

(#122318) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#122317) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát a lehetséges 9 forgatókönyvből 1.0000001 esetében a dortmund a bajnok, Kovac doktorral és a második félidős összeomlásokkal semmiben nem lehet biztos az ember :D

na Renato megvette a jegyet Robbenéknek. aranyos volt, ahogy rögtön hozzájuk ment ünnepelni :)

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122319) omfgk válasza ZavaBalazs (#122308) üzenetére


omfgk
addikt

Ezt én sem értem :F
Nem nézem a meccset, de az a labda (felülről nézve) még érinti a vonalat. Épphogy.

[ Szerkesztve ]

(#122320) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#122318) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na jó, hát ilyen szép befejezést hollywoodban se írnak :')
4. gól: Ribéry, 5. gól: Robben

omfgk: szvsz nem, de már tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122321) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#122308) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Khmmm..megkérnék minden müncheni szimpatizánst, hogy a vonal nem vonal ítéleteket ne kritizálja :) :) :)

Gratulálok Kovacnak! Szépen visszahozta a csapatát! Remélem nem az ő nyakába fogják varrni a motiválatlan szezon kezdést. Szerintem mindent kihozott ebből a csapatból amit lehetett.

A dortmundnak pedig még fejlődni és erősödni kell. Főleg fejben, de keretlétszámot illetően is.

(#122322) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#122321) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

persze, értem én, szeretnéd, hogy Kovac maradjon, mi? :P

szerintem Kovac ellenére nyerték meg, nem Kovac miatt. ettől még csak akkor küldeném el, ha egy egyértelműen jobb edzőt tudnak a helyére hozni (ten Hag/Poch, akiket emlegettek). ha ten Hag nem akar váltani, és Mark van Bommel lenne az utód, akkor inkább tartsuk meg Kovacot, és jövőre megint nekifuthatunk az edzőkérdésnek.

na de azért hogy én is mondjak szépet, mert van mire: remélem tovább erősödik a dortmund, jó az (pontosabban: az a jó), ha van rendes vetálytárs. T. Hazard, Schulz és Brandt (bár így, hogy a kusen a BL-ben játszik, ez kérdéses) elhozása nagy lépés lenne :)

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122323) omfgk válasza ZavaBalazs (#122320) üzenetére


omfgk
addikt

De.

0:14-től

https://streamable.com/q6w3y

[ Szerkesztve ]

(#122324) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#122322) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Őszintén mondtam amit Kovacot illeti. Az első évében átvett egy kiöregedett keret egy vb évben! Nem igazán volt variálási lehetősége, a vezetőségtől se kapott valami nagy támogatást.
Bravúr lesz a kupa+liga kombó.

(#122325) #56268288 válasza KisTücsök (#122306) üzenetére


#56268288
törölt tag

no offense, csak nagyon tetszik, ahogy leirt dolgokat az Arsenalrol es az utolso mondat: Szóval hajrá Chelsea. :D

(#122326) hobizoli


hobizoli
nagyúr

...es Marozsan beb.szta, mint a budosszart a noi BL dontoben :K :DDD

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#122327) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Vicces olvasni a Juventustól, hogy a Serie A-t nehezebb megnyerni, mint a BL-t...

https://www.coreinfinity.tech

(#122328) Citroware válasza sh4d0w (#122327) üzenetére


Citroware
addikt

Végül is csak 6 csapat van a Premier League-ben, amelyik ha cserélne a Juventusszal, ugyanúgy megnyerné a Serie A-t. :DDD

(#122329) Richard! válasza hobizoli (#122326) üzenetére


Richard!
addikt

Ami kb el is dőlt 15 perc után... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#122330) hobizoli


hobizoli
nagyúr

LOL

20.perc es mar 3-0 :DDD

több drón kell ;P

(#122331) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A tyúkólban kivégzést láthatnak a nézők, alakul a nyócegy ;]

#122298
:C
Várdára mehet az ólin. A Bmlsz nem bízza ám a véletlenre.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#122332) hobizoli


hobizoli
nagyúr

4-0

egy BL dontoben 30perc alatt

több drón kell ;P

(#122333) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

az a legjobb az egészben, hogy a groupama lilába van öltöztetve. :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122334) L_YKing


L_YKing
addikt

Sterling... :DDD :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#122335) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na 4-1 :DDD

több drón kell ;P

(#122336) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Újra behúzva :C

Szép munka lányok, a katalánoknak is elismerés. Nekik is győzelemmel fog felérni az ezüst. A csereként beállt afrikai jól nyomta.
Már csak a férfiak mai sikerét kérem, és aztán a CFC EL sikerét. És akkor megvan a BL főtábla. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#122337) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Ribéry gól
Robben gól

azt hiszem így kell stílusosan kijelentkezni.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#122338) forceberg válasza ZavaBalazs (#122337) üzenetére


forceberg
veterán

Más lesz nélkülük... :( amikor sérültek voltak, akkor is más volt, jóval gyengébb a csapat.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#122339) Citroware


Citroware
addikt

Senki nem szól semmit a Cityről. :DD Menjenek a...

(#122340) Cartevo válasza xiaomi41 (#122309) üzenetére


Cartevo
őstag

Na, okés, mégsem én vagyok itt a legbetegebb. :C Jól van.

(#122341) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Megvan a bl :C
Most egy napig chelsea drukkerre kell valnom. Ha nyernek a kekek a lyon egybol fotablas. Ha nem, akkor harmadik?! kor.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#122342) sh4d0w válasza Citroware (#122328) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Még ha határon belül maradsz, hányadik címe a mostani a Juventusnak zsinórban? Ez idő alatt mennyi BL-t nyertek?

https://www.coreinfinity.tech

(#122343) Cartevo válasza sh4d0w (#122342) üzenetére


Cartevo
őstag

Hypo-szindróma.

(#122344) Citroware válasza sh4d0w (#122342) üzenetére


Citroware
addikt

Innen is meg lehet közelíteni. :))

(#122345) hobizoli válasza Citroware (#122344) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ebbol is lathato, hogy y bajnoki cim fost sem er/szamit igazabol a vezetesnek
az alapbol elvart dolog

de ha sok ev alatti szazcsillios erositesekkel sem jon ossze a BL cim, akkor szopo agra lehet kerulni siman az amugy zsinorban lehozott bajnoki cimekkel is

több drón kell ;P

(#122346) omfgk


omfgk
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=EDpyDIx861I&t=10m0s

Pep FA kupa győzelem utáni sajtótájékoztatója.

Az egyik újságíró egy merész kérdést tett fel a legvégén. :D

[ Szerkesztve ]

(#122347) L_YKing válasza omfgk (#122346) üzenetére


L_YKing
addikt

Pep pedig lazán lereagálta. Legjobb edző. :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#122348) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kompany triplaval tavozhat manchester kek oldalarol.
11 ev utan valthat. Ha csak nem kap uj kontraktust.
Sztem hazamegy az Anderlechtbe, es ott fejezi be karrierjet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#122349) L_YKing válasza LyonnaisFan1 (#122348) üzenetére


L_YKing
addikt

Én azt olvastam, hogy már biztosan nem marad.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#122350) DeathAdder válasza Citroware (#122339) üzenetére


DeathAdder
veterán

csicskatripla ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.