Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123601) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Egy hosszabb huzavona után Chile egy jogos büntetővel szépít. De majd az argók ezt is elsírják, hogy ez nem volt ám tizi.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123602) NyxNyxNyx válasza RoyBatty (#123598) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez megint nevetséges... Mire való a VAR???

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123603) omfgk


omfgk
addikt

Arg - Chi

Amint az ismét látható volt, a VAR nem ér semmit se, ha hülyék ülnek a videószobában és egy vakegér futkározik a síppal.

Ez a Copa America pedig egyelőre összességében egy nagy rakás sz@r. Minden szempontból.

2020-ban ismét megpróbálhatják. Kolumbia és Argentína közösen rendezi. Lesz ám fejetlenség.

[ Szerkesztve ]

(#123604) dracox válasza omfgk (#123603) üzenetére


dracox
addikt

Meglepett ez a 2020-as Copa ismét.Azert lesz jovovre is, hogy egybe hozzak az EB-vel? Miért jó az nekik??

(#123605) omfgk válasza dracox (#123604) üzenetére


omfgk
addikt

Őszintén szólva fogalmam sincsen, Ennyire nem követem a dolgokat.

1975
1979
1983
1987
1989
1991
1993
1995
1997
1999
2001
2004
2007
2011
2015
2016
2019
2020
2024

Itt próbálj meg bármiféle rendszert találni. ;]

A 2024-es kapcsán még nem tudják ,hogy 12 vagy 16 csapatos lesz. 2 vagy 6 meghívottal...
Bohóckupa.

[ Szerkesztve ]

(#123606) Peterhappy válasza jbalint18 (#123575) üzenetére


Peterhappy
őstag

Őszintén? Én is remélem, hogy lesz valami retorzió. Hátha utána fejek hullanak és változás jön. A Barca már rég nem több, mint egy klub, sőt... :(

De Jong bemutatásánál is az elnök távozása mellett tűntettek. A napnál is világosabb, sem az öltöző, sem a szurkolók nem akarják sem MoNeymart, sem Grízmanót.

(#123607) Citroware


Citroware
addikt

Messi súlyos büntetést kaphat a megnyilvánulásáért, miszerint csaltak a bírók a Copa Americán. Olvasva mit mondott csodálkoztam is, hogy nem merült fel sehol hogy ennek lesznek következményei, mert ennél kevesebbért büntették már meg Mourinho és társait.

Kicsit elszállt az agya mostanság, pedig mindig is szerény volt, nem emlékszem, hogy korábban odaszólogatott volna bárkinek is.

Nem volt hajlandó átvenni a bronzérmét, mert korrupt a rendezés. Bezzeg amikor a Barca javára voltak korruptak a BL-ben többször is, akkor ment ünnepelni.

[ Szerkesztve ]

(#123608) NyxNyxNyx válasza Citroware (#123607) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Csak neki igaza is volt. Nem tudom elképzelni, hogy véletlen ne néztek volna rá a VAR-ra annyi egyértelműen rossz döntésnél.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123609) Richard! válasza Citroware (#123607) üzenetére


Richard!
addikt

Mondom én, hogy utálod, mint a szart. :DDD Ha néztél volna 1 percet is a Copa Americából, akkor nem írnál ekkora baromságokat, hanem belátnád, hogy igaza van. Bár, tőled már megszokhattuk az efféle kirohanásokat... Köszönjük :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123610) Citroware válasza Richard! (#123609) üzenetére


Citroware
addikt

Nem is tértem ki a mondanivalójának cáfolására vagy alátámasztására. Akkor is ha igaza van, ilyen nyilatkozatokért (ennél kevesebbért is) mindig büntettek.

Mourinho nyilatkozatai, vagy pl Drogba kirohanása a hirhedt Chelsea - Barca után, stb...

[ Szerkesztve ]

(#123611) forceberg válasza NyxNyxNyx (#123608) üzenetére


forceberg
veterán

Azt hittem, visszafújja a tizit :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#123612) Datsyuk válasza Citroware (#123610) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Hàt làtva most a brazilok tizenegyesèt. Egy vicc, komolyan mondom. Lassan màr nem lehet testi kontaktus a vèdő ès a tàmadó között.
Remèlem megkenték egy kicsit a bírókat mert ha nem akkor nagy bajok vannak itt bírók làtàsàval / minősègèvel? Nem is tudok mire gondolni ezt mièrt fújta be? Itt nem a VAR-al vannak gondok az biztos.....

(#123613) venember83 válasza NyxNyxNyx (#123608) üzenetére


venember83
nagyúr

Amikor a Barcelonának fújtak hasonlóan pofátlanul BL-ben, akkor nem fájt neki. Így szokott ez lenni. A sporttal összeegyeztethetetlen ez az egész amúgy, ez nem kérdéses. De mindig csak az pofázik, akinek éppen fáj, nincs egyetemes fellépés az ilyen túlkapások ellen, mert mindenki fél az éppen illetékes nemzetközi szövetségtől.

(#123614) bagyulajuve válasza venember83 (#123613) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ráadásul a hazai pálya lejt, ami szintén nem szép, de mindig ez van és nem csak fociban

biztosra kell menni, mint amikor a németek elverték a brazil csapatot 7-1-re 2014-ben :P

(#123612) Datsyuk - a brazil kiállítása viszont jogos volt gondolom, ha azt nem említed :U - amúgy szerintem a 11-es fújható volt, mert nem a labdára ment a perui (mondom ezt úgy, hogy inkább Peruért szorítottam)

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#123615) Datsyuk válasza bagyulajuve (#123614) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

A kiállítást nem láttam, mert csak az utolsó 10 percre kapcsoltam oda. Bevallom annyira nem érdekelt a Copa America (nem is szurkoltam senkinek se). De ilyen döntéseken felhúzom magam.

Én továbbra is azt állatom, aki szerint ez szabálytalan az még életében nem játszott olyan sportot ahol van testi kontaktus. Ráadásul itt váll a váll ellen volt. Ezt nevezik párharcnak. De ha elmegyünk egy olyan irányba ahol ez adható ( és van egy kedvenc mondatom mostanában amit rendszeresen hallok: "hozzáért a védő a támadó játékoshoz") az nagyon veszélyes folyamat a focira nézve. Nevetséges ezért büntetőt adni úgy, hogy még vissza is nézed.

Megnéztem Jesus kiállítását....szerintem nem ért sárgát (ha előtte nem csinált még extra dolgokat).

(#123616) dracox


dracox
addikt

Stephan El Shaarawy 18millióért kínába teszi át a székhelyét. 26 évesen nem korai még? :F
Kicsit sajnálom, mert anno elég nagy reménységnek indult a srác.

(#123617) drachoHUN válasza dracox (#123616) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Keres egy kis pénzt, leépíti a karrierjét, 2 év múlva visszatér Európába. Kár érte, ügyes gyerek.

Forza JUVE!!!

(#123618) bagyulajuve válasza Datsyuk (#123615) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Hidd elég sokat fociztam (igazolt labdarúgóként is, bár ez lehet szégyen :D ), kis ideig amerikai foci is volt, amikben van kontakt rendesen.

Itt nem az volt, hogy küzdöttek a labdáért, hanem szándékosan nekifutott, hogy felöklelje és véletlenül sem a labda felé irányult a mozgása, legalábbis én így láttam tegnap a közvetítés során. Ráadásul a brazil meg el se érte volna a labdát...szóval idióta (is) volt a perui.
Amúgy 11-esek jelentős része továbbra is véleményes, van aki így, van aki amúgy látja.

Én is összesen a csak e meccs második félidejét látta, abban nem csinált semmi különöset Jesus, szerintem a bíró úgy látta, hogy könyökkel ugrott neki, csak akkor a VAR tényleg mire való :F

Resistencia eterna

(#123619) NyxNyxNyx válasza venember83 (#123613) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De ott még nem volt VAR. Itt még meg sem nézték a kétes eseteket az volt a furcsa.

A döntőben nem éreztem, hogy nekik fújnának.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123620) RoyBatty válasza venember83 (#123613) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Érdekes, hogy a Barca ellen mindig felhozzák a Chelsea ellen valóban elfújt meccset, de az egy évvel későbbi Inter elleni párharc valahogy kiesik az "Uefalona" elmélet híveinek az emlékezetéből.
Akkor még nem volt hivatalos eszköz a bíráskodás hibáinak javítására, de most lett volna rá lehetőség. Őszintén szólva (bár az argentin válogatott nekem nem a szívesem csücske, nekem csak Dél-Amerika olaszai maradnak örökre :) ) elég furcsa semleges szemmel, hogy a pont a torna egyik (ha nem a) legfontosabb meccsén nem használják a VAR-t.

(#123621) Citroware válasza NyxNyxNyx (#123619) üzenetére


Citroware
addikt

A döntőben nem éreztem, hogy nekik fújnának.

Akik ügyesen csinálják, azok tudják, hogyan kell egy csapatot tolni észrevétlenül. Csak akkor hibázni, befújni a kétes eseteket az ő javukra, amikor a legnagyobb szükség van rá, vesztésre állnak, szoros a meccs. Ezt majd ellensülyozzák azzal, hogy ellenük fújnak akkor, amikor már nyert ügyük van és úgy is behúzzák a meccset, vagy olyan dologban tévedni ellenük, aminek jelentéktelen következménye lesz.
Amikor a Barcát tolták évekig a BL-ben, akkor is általában "csak" a legfontosabb pillanatokban léptek közbe a bírók és juttatták tovább a csapatot, amikor szorult a hurok és kiestek volna. Egy megnyert meccsen felesleges lett volna nekik fújni.
Ugye a Chelsea meg nem adott büntetői, Van Persie piros lapja és még sok más eset olyan szituban volt, amikor kiesésre állt a Barca... se 2009-ben, se 2011-ben nem nyerték volna meg a BL-t. De el kellett intézni hogy Messit láthassa a nép a döntőben, és hogy ő legyen az aranylabdás. Mert akkor többen nézik a döntőt, ha a Barca részt vesz benne, az több bevétel az UEFA-nak.

[ Szerkesztve ]

(#123622) NyxNyxNyx válasza Citroware (#123621) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát azért amikor Peru jobban játszik és csak 1 góllal vezetnek a brazilok, azt nem mondanám annyira eldőlt meccsnek, hogy kiszórják a Jesus-t.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123623) omfgk


omfgk
addikt

On Monday 8 July Neymar da Silva Santos Junior was due to return to pre-season activities with the Paris Saint-Germain senior squad.

Paris Saint-Germain notes that Neymar Jr was not in attendance at the agreed time and place. This was without the club’s prior authorisation.

The club regrets this situation and will therefore take appropriate action.

https://en.psg.fr/teams/first-team/content/club-statement-regarding-neymar-jr-s-absence-from-training

Kikényszerítette ,hogy a PSG-be igazolhasson. 2 év és már itt tartunk.

A sejk helyében (ha már ez úgyis csak hobbi neki és gyakorlatilag aprópénz) nem engedném el sehova.
Padoztatni a szerződése végéig és ha ez tönkreteszi a karrierjét... hát így járt.

[ Szerkesztve ]

(#123624) L_YKing válasza omfgk (#123623) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak a pénzt vinné, helyette inkább egy jó játékost kéne igazolni.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#123625) venember83 válasza omfgk (#123623) üzenetére


venember83
nagyúr

Az európai karrierjének már amúgy is annyi. Vicc, hogy egy szezont nem tud végigjátszani sérülések nélkül, miközben mindenhol beleszarik a ventilátorba. Majd visszamegy Brazíliába s megél az image-éből.

(#123626) NyxNyxNyx válasza omfgk (#123623) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az a baj, hogy ha ezt megteszik vele, akkor legközelebb nem fognak tudni ekkora neveket (top3 név) a klubhoz vinni, mert tudni fogják, hogy akkor vagy megvárod míg lejár a szerződésed (de az se tetszik nekik és nem is fogsz játszani utolsó évedben, lásd.: Rabiot), vagy örökre ott maradsz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123627) omfgk


omfgk
addikt

Amúgy Griezmann kapcsán is ugyanez a hír kijött.
Csak ott egyelőre még nem találok a klubtól hivatalos infót.

Atletico publicly called on Griezmann to join up with his teammates on Sunday to travel to their Los Angeles de San Rafael preseason base in the mountains above the Spanish capital. But the 28-year-old did not appear and upset club officials at Wanda Metropolitano are now set to fine the player the maximum allowed under his contract, which is around €200,000.

Ez nem hivatalos forrásból.

Micsoda szimpatikus sztárfocisták vannak mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#123628) Peterhappy válasza omfgk (#123627) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Micsoda szimpatikus sztárfocisták vannak mostanság."

Igen, mintha a szerződésnek csak egyetlen sora volna, a heti/havi fizetés. Lehangoló.
Főleg, amikor valaki lelép, mert nem kapja meg a pl. 350K fontot hetente, csak 300-t vagy az alapján választ csapatot, hogy az 25m-t ajánlott évente, míg a másik pl. csak 20-t. Annyira szürreálisak ezek a számok, nem is értem, hogy számíthat ez egy bizonyos szint után. De biztosan az én készülékemben van a hiba.
Smafu a klubhűség. Puyol, Maldini, Zanetti? Minek, amikor itt van Moneymar meg Pingpogba? :(

[ Szerkesztve ]

(#123629) NyxNyxNyx válasza omfgk (#123627) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Griezmann-t ezzel kapcsolatban megértem. Elvileg már elköszönt a csapattársaitól meg minden, most a Barca szívatja azzal, hogy próbál alkudozni a részletfizetést illetően.
Persze attól még kibaszott nevetséges a francia, hogy tavaly olyan nagy dobra verte a maradását, aztán lényegében csak 20 millióval emelkedett a kivásárlási ára, meg a fizuja is kis túlzással és 1 év után lelép. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123630) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ceballos tud támadóközéppályást játszani? Nem értem miért édeklődik utána a Tottenham ha a középpályára jönne. Lenne akkor 3-4 ember 1 posztra (Ndombele, Ceballos, Winks, Sissoko) és csak 2 ultra sérülékeny DM-re (Wanyama, Dier). :F

De azért persze örülnék neki, mert fiatal jó játékosról van szó.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123631) máyköl válasza NyxNyxNyx (#123630) üzenetére


máyköl
veterán

Tud, nem is akárhogy. Zseni a srác. Szerintem képes lehet Eriksent pótolni hosszútávon.

(#123632) omfgk válasza máyköl (#123631) üzenetére


omfgk
addikt

Eriksen kapcsán nem nagyon jött semmi friss infó mostanában.

A Real inkább a Pogba után kajtat, más komolyabb érdeklődő meg nem is nagyon volt.
Remélem ,hogy a Pogba üzlet bedől és Perez inkább augusztus elején rárepül Eriksen-re nyomott áron (70 milla körül).

[ Szerkesztve ]

(#123633) máyköl válasza omfgk (#123632) üzenetére


máyköl
veterán

"Eriksen kapcsán nem nagyon jött semmi friss infó mostanában."

Ne gondold, hogy Eriksent csak a Madrid szeretné. Klasszis játékos, és hamarosan lejár a szerződése. Szerintem a City, PSG, United trió is ringbe fog szállni.

(#123634) NyxNyxNyx válasza máyköl (#123633) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Unitedbe nem menne, a City-nek minek? A PSG-t nem vágom. Nagyon kevés hely van ahol el tudom képzelni, mert azt mondta hosszabbít, ha nem talál olyan csapatot, ami egyértelműen előrelépés és nem a pénz számít neki.

Real, Barca, PSG, Bayern, Juve, City, Pool. Kb ezek a csapatok, amelyek a következő szintet képviselik, nem tudom melyiknek kellhet hasonló játékos a Real-on kívül.

Én most úgy látom Real, vagy hosszabbít. Ha megszívatja Levy és 100 milliót kér érte, akkor lehet csak simán megvárja a szerződése végét, de szerintem nem fogja.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123635) omfgk válasza máyköl (#123633) üzenetére


omfgk
addikt

United az bizony jelenleg egy visszalépés volna.
Csak nagyobb fizetést tudnak neki ajánlani, semmi mást. Mivel lejár a szerződése így a Spurs-ből is ki tudna sajtolni egy jobb fizut.

City-nek nem fog kelleni. Az angol kvótával bajban lesznek ha Delph lelép. Nekik inkább angol fiatal kellene, középhátvéd vagy balhátvéd.

PSG-nél meg a csapból is Neymar folyik. Ha esetleg sikerül őt eladni 200 milla felett akkor talán kelleni fog nekik Eriksen. De ott valószínűbbnek tartom ,hogy Coutinho része lesz az üzletnek (mivel a Barcának nem lesz pénz Griezmann-ra és Neymar-ra is) és akkor nem lesz ott se érdeklődés Eriksen iránt.

(#123636) salesman


salesman
őstag

Felvirradt a nagy nap, ma elválik a s**r a májtól...
Hajrá Fradi!

Türűűűdrááá!

(#123637) Enzolord válasza salesman (#123636) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#123638) sh4d0w válasza salesman (#123636) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Bizony...

https://www.coreinfinity.tech

(#123639) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Évekig kitiltották az Anfieldről azt a suttyót, aki még Barcelonában "huligánkodott"

Emellett az idegen meccseken sem lehet jelen, a pool összes idegen találkozójáról is kitiltották.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123640) Citroware válasza LyonnaisFan1 (#123639) üzenetére


Citroware
addikt

Az ilyen eset 100-ból 99-szer suttyóság, de amikor az ember ittas állapotban van, liverpooli, és egy katalán szurkolóról van szó, akkor ez a helyes cselekedet. :DD

[ Szerkesztve ]

(#123641) venember83 válasza Citroware (#123640) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezért a hsz-ért téged is ki lehetne tiltani az Anfieldről... :U

(#123642) Citroware válasza venember83 (#123641) üzenetére


Citroware
addikt

Nem verekedés, testisértés történt, vagy ilyesmi... még abban sem vagyok biztos, hogy az esetet nem előzte-e meg valamilyen provokáció. :))

BTW szoktam együtt inni Barcelona-szurkoló haverokkal, és nem történik ilyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#123643) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Fradi:

90
Dibusz (GK)
7
Ihnatenko
8
Lovrencsics (C)
11
Zubkov
14
Kharatin
25
Blažič
26
Heister
33
Dvali
50
Priskin
92
Škvarka
93
Nguen

Razgrad:

Iliev (GK)
3
Nedyalkov
5
Terziev
8
Biton
10
Świerczok
13
Tchibota
18
Dyakov (C)
22
Ikoko
30
Moţi
44
Góralski
92
Lukoki

Ez a "Lukoki" gyerek nem anno a PSV vagy Ajax játékosa volt, és holland?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123644) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jaj, az FTC Priskinnel akar gólt rúgni?

https://www.coreinfinity.tech

(#123645) salesman válasza sh4d0w (#123644) üzenetére


salesman
őstag

Ha Petrjak nem tud rúgni, akkor nincs más választás...
Ekkora balfék vezetőséget Orosszal az élén.

Türűűűdrááá!

(#123646) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#123643) üzenetére


mephi666
nagyúr

mennyi szép magyar nevet látni az egyik legnagyobb múltú hazai csapat színeiben :DDD :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#123647) Richard! válasza Citroware (#123640) üzenetére


Richard!
addikt

Tetszett, amikor szürke volt a profilképed! ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123648) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A kommentátor választás valami zseniális :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123649) salesman válasza LyonnaisFan1 (#123648) üzenetére


salesman
őstag

Egy jó kommentátor fél siker...

Türűűűdrááá!

(#123650) NyxNyxNyx válasza Citroware (#123640) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezt a faszt? Örökre el kéne tiltani attól, hogy elhagyhassa a lakását.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.