Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123351) DeathAdder válasza viharhozo (#123347) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem lenne korrektebb, csak megállapítottunk egy tényt, ami történetesen igaz. Az hogy most a Dortmund elkezdett csapat építeni pénzből miután kapott közel 300 milliót 3 játékosért és jönnek mutogatni ilyen kis mintákkal, hogy bezzeg a Dortmund is ezt csinálja most...

Nagyon jól csinálják. Sőt, csinálja a Hoffenheim és a Leverkusen is ezt, meg mondjuk egy berlini csapat is, hogy fővárosi is legyen. Eddig az volt hogy csak egy klub fölözött le mindenkit, a ligának is jót tenne, ha 1 csapat helyett 3-4 csapat között oszlana meg :)

(#123352) viharhozo válasza DeathAdder (#123351) üzenetére


viharhozo
addikt

Itt 8 szezont szedtem ossze, azert az legyen mar eleg minta.

Most ott tartunk, h ugyan a Dortmund szamban es ertekben ketszer annyi jatekost vesz a kozvetlen rivalisaitol, mint a Bayern, megis utobbi rabolja le a Bundesligat. Mert csak.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#123353) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nah elkezdődött már a pl?

(#123354) Richard! válasza KisTücsök (#123353) üzenetére


Richard!
addikt

Bohócligát senki nem néz. Ajánlom figyelmedbe a CopA America-t, ahol amerikai rendőrök futballoznak és a Fekete kontinens kupát, ami ma rajtol! Hala Burundi!!!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123355) Ringman válasza Richard! (#123354) üzenetére


Ringman
nagyúr

afrika kupa mióta van nyáron?

(#123356) KisTücsök válasza Ringman (#123355) üzenetére


KisTücsök
addikt

há ott most van "tél" nem? vagy valami ilyesmi rémlik.

(#123357) omfgk


omfgk
addikt

De Ligt - Juventus pletykák egyre erősödnek.

70 millió az ára. Ami egész jó.
Viszont a fizetésnél csak úgy röpködnek a nagyobbnál nagyobb számok.

Több helyen 15-20 milliót lehet olvasni (/év).
Ez viszont tuti a bruttó lesz. CR ugye 55-60 bruttó, kb 30 nettó.

(#123358) venember83 válasza omfgk (#123357) üzenetére


venember83
nagyúr

Raiola védence, simán lehet nettó is, sajnos... Főleg mivel meg kell győzni a játékost. Igaz, hogy eddig a stabil játéklehetőség miatt aggódott, de talán félrefordították, és igazándiból eddig is csak a "ki ad nekem több pénzt" játék folyt.

(#123359) Baga1983 válasza KisTücsök (#123356) üzenetére


Baga1983
senior tag

A nagy európai klubok nyomására került át nyárra,ne szezon közben menjenek el a játékosok. Így most játszhatnak Egyiptomban 40+ fokban...

(#123360) drachoHUN válasza venember83 (#123358) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem létezik, hogy egy ennyire fiatal gyereknek 15-20 misit adjon a Juve(nem csak a Juve, senki). Akkor sem, ha Raiola az ügynöke.

Forza JUVE!!!

(#123361) venember83 válasza drachoHUN (#123360) üzenetére


venember83
nagyúr

És ha a PSG, a Barcelona és számos egyéb igencsak jelentős csapat érdeklődik érte? Mi mással tudnád meggyőzni a jelenlegi helyzetben?

(#123362) drachoHUN válasza venember83 (#123361) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ha csak ennyi pénzzel lehetne meggyőzni, akkor hagynám a francba. Chiellini a töredékét kapja, neki 30+ évesen elég? Elképesztő összegekről beszélünk. Nem tartunk ott, hogy ő lenne a világ legjobb védője. Majd akkor kérjen ilyen fizetést, ha elvitathatatlanul ő lesz az.
Persze nem az én pénzem, és örülnék az érkezésének, akármennyit keresne.

Forza JUVE!!!

(#123363) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Selecao nem szarral gurigazik, perut nagyon kitomik :Y
55 percet kovetoen mennek neggyel. Nem is hianyzik oda Moneymar, csak rombolna a csapategyseget.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123364) BenHans


BenHans
addikt

Jó nézni az olasz U21-et.
Pellegrini rendre húzóember, és olyan finom megmozdulásai vannak hogy csak csettint rá az ember. Nagy passzok, de ahogy a passz átvételből egy érintéssel esernyővel fordult le az sem volt csúnya.
Óriási érték, de hát nincs felmarketingelve, így sokan nem is ismerik, talán ez a szerencse, mert valami középszar angol csapattól már rég megvette volna valamelyik top csapat egy nagyobb zsák (60M+) fontért.
Jót mosolygok amikor egy Frenkie de Jong 75M€-ért a Barcáé, TM szerint 85... Ja, aha, aha, ja. :D Pelle meg csak 35M€(TM). :))

Óriási érték ő, és persze Zani is. Kellene még Barella és Mancini.
Hála az égnek azt kérte, hogy záradék nélkül hosszabbítson vele a Roma, iszonyat milyen alázatos, a szalagot is ő érdemli meg leginkább.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#123365) Citroware válasza LyonnaisFan1 (#123363) üzenetére


Citroware
addikt

Érdekes, hogy a brazil válogatott kezdő 11-ben még van olyan játékos (Everton), aki a brazil bajnokságban játszik, még nem vitte el egy európai csapat sem, miközben azon a poszton már nem kevés Európában is bizonyított alternatíva van.

(#123366) Citroware


Citroware
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy a kertitörpéék holnap továbbjutnak-e. De sejtem, hogy mi fog történni. Full gagyi fos játékkal egy döntetlenszagú meccsen büntetőt kap Argentína, amit a megmentő, hős Messiás szuperzseniális egyedülálló módon belő aki amúgy egész meccsen semmit nem csinált, dehát a klasszisoknak elég egyszer villanni a meccsen, és így csakis neki köszönhetően továbbjut a csapat a következő fordulóba, amivel máris bérlete lesz a torna legjobbja díjra.

[ Szerkesztve ]

(#123367) LyonnaisFan1 válasza Citroware (#123366) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Oroszorszagban is kicentiztek, es csak az utolso pillanatokban jutottak tovabb.
Amit akkor adott nekik a sors, azt holnap lehet visszaveszik toluk

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123368) Richard! válasza Citroware (#123366) üzenetére


Richard!
addikt

Ezáltal az aranylabdára is ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123369) venember83 válasza BenHans (#123364) üzenetére


venember83
nagyúr

Közben Keant és Zaniolót kitették büntetésből az olasz keretből, mert nem voltak képesek időben megjelenni az edzésen. Hogy ne csak a jó hangzzon el az U21-es válogatott kapcsán.

Közben most már de Ligt kapcsán 65-75 millió eurós klubváltásról írnak, illetve nettó 12 millió eurós fizetésről. Cserébe kerülhet egy legalább 150 milliós kivásárlási ár a szerződésbe.

[ Szerkesztve ]

(#123370) drachoHUN válasza venember83 (#123369) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ha beválik és hozza azt a potenciált amit sokan látunk benne, akkor az a 150 milla nagyon kevés. Könnyedén vihetné majd a Barca vagy akárki. Mondjuk még kételkedem abban is, hogy jön.

No igen, Kean esetében ettől tartottam. Tehetséges meg minden, de ha annyi esze van, mint Balotellinek, akkor sokra nem viszi.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#123371) DeathAdder válasza BenHans (#123364) üzenetére


DeathAdder
veterán

TM és az abszolút röhejes pillanatnyi forma beárazásáról amit a múltkor írtam, ennyit bizonyítéknak:

Tömör vicckategória az egész.

Bezzeg Rebic 3 hét alatt egy jó VB-vel megháromszorozta az értékét :DDD

Szóval ne legyen kétséged, ha pl. az Atalantának jövőre becsúszna egy BL döntő (tökmindegy milyen körülmények között), akkor minimum megháromszorozódna a komplett keret értéke a mértékadó TM szerint :DDD ugyanúgy ahogy a 3x BL győztes keretnek tömegesen esik egy rossz szezon után :D

Inkább a cies top100 áll közelebb a valósághoz (figyelembe véve kort, szerződést), de azért itt is vannak szemet forgató számok :DDD

____

Am lehet rosszul rémlik, javíts ki, de az olaszok kb. mindig kurvajók u21-ben :)

(#123372) Ringman válasza DeathAdder (#123371) üzenetére


Ringman
nagyúr

ebben is vannak wtf értékek, insigne és morata 70m felett, suarez 32 évesen 85m.
a számomra random nevű bundesliga/pl-játékosokról inkább nem mondok véleményt.

(#123373) DeathAdder válasza Ringman (#123372) üzenetére


DeathAdder
veterán

abszolút, nem vitatom :N

Lukaku sem rossz :DDD

(#123374) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#123371) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De itt a Real Madridos oldallal mi a probléma? Szerint nincsenek alulárazva és nyilván valamennyit esik az áruk, ha rosszul teljesítenek. Bale jelenleg 0 eurót sem ér, ha azt nézzük, hogy a fizetése miatt el sem tudják sózni senkinek, pár éve jogosan ért 100 körül.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123375) Ringman válasza DeathAdder (#123373) üzenetére


Ringman
nagyúr

lukakuért azt hiszem 85M€-t akar a MU, mi meg talán icardi+pénzt ajánlottunk neki - legalábbis sajtóértesülések :) szerint

(#123376) Ringman válasza BenHans (#123364) üzenetére


Ringman
nagyúr

barella esetében ha nem lenne fillérbaszás, akkor már interes lenne. ti nem hiszem hogy fizetnétek 50M-et érte.

a florenzi-> inter pletykák megint előkerültek.

(#123377) BenHans válasza Ringman (#123376) üzenetére


BenHans
addikt

Mi 30M€ + 5 bónuszt + Defrel és Luca Pelle játékjogát ajánlottuk, utóbbira visszavásárlási opció lenne.
Ezt a hírek szerint elfogadta a Cagliari, de a játékos az Inter lépésére vár.
Tehát ha nem is lesz a mienk, legalább feljebb vertük az árát. :D

Flornzivel valami nem kerek. Totti is érdekesen került minden kérdést amiben említették. A szurkolók kétszer is kikezdték egyszer a tavaly nyári Interes pletykák utáni fizuemelés kérés miatt "Florenzi 30 denari", aztán a lazio elleni vereség után vígan nevetgélt Leivával, ezt burkoltan Totti is említette, hogy egyesek nevetgélnek a vereség után, míg mások, itt Lorenzo Pellegrinit említette kimennek a sud elé bocsánatért.
Most azt mondják Florenzi elmenne, Conte akarja, és Dzeko + Florenzi együtt közelebb hozza hozzánk Icardit, mivel Conte már a felkészülésre sem hívja be, a Lukaku üzletbe való bevonást elutasította a MU, Sarri pedig azt mondta Dybala a Juve egyik legjobbja, nem valószínű egy Icardi-Dyabal üzlet. Én azért sajnálnám Florenzit, szerintem fel vannak fújva a dolgok, ahogy ünnepelt a Juve elleni góljánál nem úgy tűnik hogy jellemben sokat változott, egy nagyon jó srác. :/

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#123378) Ringman válasza BenHans (#123377) üzenetére


Ringman
nagyúr

40M-et kell még július 1-ig összegyűjteni, addig nem lesz senki bejelentve nálunk. ebből vanheusden 20M (lesz buyback), gondolom pár ifit még kiszórunk.

ahogy eddig olvastam, icardi, dalbert és valero biztos nem kell conténak, perisichez és a belgához sem ragaszkodik. joao mario 100% hogy megy, a hozzáállásával régóta vannak problémák.

vecino szerintem nem lesz opció az edzőnél, keitát, cedric soarest és vrsaljkot sem fogjuk véglegesíteni. miranda menni fog, nem hinném hogy godin érkeztével 4. számú hátvédként maradna.

tippem: rano, gagliardini, dambrosio, candreva maradni fognak, de nem kezdőként (max gag, ha jó lesz nyáron). politano, lautaro attól függően, hogy kiket tudunk igazolni.

ezen kívül kezdőben maradnak: handa, devrij, skriniar, brozovic, asamoah

(#123379) BenHans válasza Ringman (#123378) üzenetére


BenHans
addikt

Most olvastam egy olyat is, hogy Petrachit ki kell vásárolnunk, hogy július első napján elkezdhesse a munkát.
Manolas és Dzeko értéke pedig nem képezi alku tárgyát.
Arról pletykálnak, hogy nem feltétlen akarunk most annyi pénzt betenni amennyit az FFP megkövetel június végéig, de júliusban eladják a kölcsönben lévőket és a peremembereket és akik nem váltak be, majd betömik a lyukakat, de így jövőre kötelező lesz a BL indulás vagy így vagy úgy, mert anélkül 80-100M€-ra rúghat majd az FFP-s adósság.

Tehát azzal játszanak, hogy most hagynak egy kis hiányt, az eladásokat áttolják a következő pénzügyi évre, így több pénz lesz igazolni is, és majd a következő piacon húzzák meg a nadrágszíjat hogy kiegyenlítsék a dolgot.

Amúgy nagyon hasonló most az Inter és a Roma helyzete, FFP-re kell kb 40M, sokan kell menjenek, sokan kell jöjjenek, csak aztán nem mindegy kik és mennyit fordítanak rá... Azt mondják nálunk is készül 1-2 komolyabb igazolás az egyik biztosan Dzeko helyére.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#123380) Ringman válasza BenHans (#123379) üzenetére


Ringman
nagyúr

az intert 07.01-től nem fogja kötni a settlement agreement, addig a bosnyák biztos nem fog jönni. 20M-ért + 2 évre évi 4.5M-ért meg remélem soha.
azzal amúgy a 2. legtöbbet kereső lenne nálunk.

(#123381) BenHans válasza Ringman (#123380) üzenetére


BenHans
addikt

Azt értem, de attól még tartani kell az FFP előírásait ami a mérleget illeti.
Mi nem vagyunk eljárás alatt, mégis egyensúlyt kell tartani.
Nagyon kíváncsi lennék a könyvelésre. Oké nincs BL az -40M€ de azért na... Könyvelés nincs de ezt találtam.

Mondjuk hogy ki mennyit keres arra csak annyit, hogy nálunk a top 4 sorrendben Dzeko (nálunk is 4.5), Pastore NZonzi és De Rossi. Ebből reményeim szerint a még meglévő 3 is felszabadul, ami 11.1M€, DDR fizujával együtt 14.1...
Míg El Sha 2, Lore Pelle 1.8 , Cengiz 1, Zaniolo 0.7 M€-t keresett eddig, azért írom mert napirenden van hogy hosszabbítanak és kicsit megugrik a pénz, El Sha esetén +1 millát emlegetnek. (Schick 2.5 is vicc ennek fényében.)
Ekkora balf@sz volt Monchi. :C :)) :W

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#123382) Ringman válasza BenHans (#123381) üzenetére


Ringman
nagyúr

itt a tavaly őszi kimutatás, persze azóta történt pár szerződéshosszabbítás. [link]

szerk:
skriniar azt hiszem 3 v 3.5M-et keres azóta, icardi meg 7M-et talán - de lehet pont azt nem írta alá télen?

icardi 7-et kapott volna, de 9-et akart, az eredmény ismert.

[ Szerkesztve ]

(#123383) BenHans válasza Ringman (#123382) üzenetére


BenHans
addikt

Megtaláltam az Interre vonatkozóan is azt amit a Rómával kapcsolatban linkeltem. A római cikk júni 21-es az interes júni 18-as, tehát elég friss.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#123384) Cartevo


Cartevo
őstag

(#123385) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#123374) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az hogy a komplett keretnek esik az ára ez a mértékadó forrás szerint, mert a klubnak volt egy rossz szezonja, értsd kiestek a BL16-ból. Még a világbajnok varannak is, vagyis semmi közgazdasági alap nem áll mögötte, egyszerűen teljesen szubjektív és a pillanatnyi forma szerint próbál random értékelni, és erre veri a nyálát mindenki..

Mondjuk olyan oldalnak alapból nem tudom hogy lehet hinni, ahol még pontos átigazolási összegek sem szerepelnek, még a topbajnokságok esetében sem. Nem beszélve a régebbi igazolásokról, és az alacsonyabb bajnokságokról, ahol simán csak kérdőjel van. Aztán ott van még a font-euró árfolyam (mert ugye a top5-ből csak 4 van aki euróban igazol), nyilván euróban tartják nyilván az árakat, majd napi árfolyamon átszámoljak fontra. Így pl. Coutinho £8.5m helyett most éppen £11.7 millióért jött Liverpoolba :DDD

[ Szerkesztve ]

(#123386) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#123385) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De cserébe nincsenek akkora kiugró értékek, mint annál amit belinkeltél. Az árfolyamos rész az tényleg gáz. De pl. Varane-nak szerinted nem jogosan esett lejjebb az ára? Ha kiemelkedően játszol, de a csapatod kikap, akkor nem szoktak csökkenteni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123387) jbalint18 válasza Cartevo (#123384) üzenetére


jbalint18
tag

Felénk a csapattársak nem nézik mint hal a szatyorban hogyha neki ugranak valakinek . Heves megyében az ilyen ember nem biztos hogy meccs után rendezett fogsorral megy haza . Az ilyen ember egyáltalán minek focizik :(((

(#123388) mephi666 válasza jbalint18 (#123387) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy a bírót is elverik mellette, ha ilyenre nem villogtatja a pirosat a megfelelő játékosnak :DDD felvétel alapján az ilyen gyökeret errefelé nem tiltják el x évre?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#123389) Napfénysüti válasza jbalint18 (#123387) üzenetére

Na igen anno megírtam itt a történetem, nekem volt részem ilyen szituációban. A csapattársam testi épségét (ami komoly veszélyben forgott) védtem úgy hogy nekitámadtam az őt bántalmazónak egy arcon ökölbeveréssel
Mehettem is fegyelmi tárgyalásra a vének tanácsa elé... De legalább a csapattársamat két fogán kívül megmentettem egy elmebetegtől. Nem szép dolog nem is vagyok büszke rá de akkor ott sajnos ezt kellett tennem. :(

Més que un club!

(#123390) forceberg válasza Napfénysüti (#123389) üzenetére


forceberg
veterán

Minden szoros meccs lehet parázs hangulatú, a baj, hogy SEMMI fegyelmezési lehetőség nincs.
Sokszor tényleg azon múlik, hogy az idióták, vagy a normálisak vannak túlsúlyban a csapatban.

Jó régen, de voltam olyan helyen, ahol a "kulturált" nézők szekercét lengettek a felezővonalnál...
ha a hazai csapat is hasonló felfogásban tolja, akkor jobb, ha békésen kikapsz azon a meccsen :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#123391) Napfénysüti válasza forceberg (#123390) üzenetére

Egyszer ha jól emlékszem Száron volt hogy egy faszi a meccs után elővett egy nagyobb bicskát és amikor ment be a spori az öltözőbe előttem akkor ott fenyegette hogy kivágja a szemét (x-et játszottunk idegenben).

Pettenden meg egy csapattársam beleszállt az ellenfélbe és az élesz szemű (gyk: ittas) nézők nekem kezdték el mondani hogy félidőben jól megvernek. Akkor még mezőnyben toltam de bátor voltam mert csak mosolyogtam rajtuk. Belül meg felkészültem hogy lehet rohannom kell majd az életemért de szerencsére csak a szájuk volt nagy.

Polgárdin meg anno ifi meccsen 3-0lás hazai vezetésnél bejött pár szurkoló a csapattársaimat verni. Jó eszesek voltak hogy egy nyert emccsen tették mert ezzel persze utólag bukták is.

A mennyei megyeiben mindig van izgalom az tuti de nem bánom hogy abbahagytam pár éve. :D

Més que un club!

(#123392) mephi666 válasza Napfénysüti (#123391) üzenetére


mephi666
nagyúr

én csak edzésekre jártam kint falun, hívtak csapatba is, de a suli fontosabb volt :) szomszéd faluból is jártak át oda suttyók, volt köztük egy nagy arcú műmájer hülyegyerek, aki mindig játszotta az agyát... edzésen szórakozott és elmérte egyszer a csúszását, amikor nálam volt a labda: kaptam a labdát, jött rám, csúszott, adtam tovább, majd emeltem a lábam, hogy elkerüljem az ő érkezőjét, amit emelt... (lábra akart menni jobb híján) gyorsabb voltam, így nem én kaptam, hanem a stopli szántott egyet a bokáján... pár hetet kihagyott, majd egyszer ülünk kint meccsen a korlát mellett, előttünk volt bedobás, jött a labdáért, aztán nekiállt fenyegetőzni, hogy "meg ne lásson itt félidőben, vagy meccs után" ...én csak néztem, hogy wtf? hazai pályán vagyok, ez meg nekiáll fenyegetőzni? majd a kedvéért ne járjak ki meccsre? :D félidőben mentünk egy kört a büféig, jött szembe, nézek rá, hogy akkor most akar valamit, vagy odajön? elfordult inkább és sétált tovább...

bíróval felénk csak olyan történt, hogy részrehajlóan fújt és véletlenül bekerült meccs végére a kispolskija 2 fa közé :DDD vagy az ellenfél szurkolótábora nem bírt magával és futniuk kellett a buszhoz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#123393) Ringman


Ringman
nagyúr

Lebontják az Internazionale és az AC Milan közös stadionját, és helyette egy újat építenek, derült ki a 2026-os téli olimpia pályázóinak prezentációján.

„Egy új San Sirót építünk a régi mellett, ugyanazon a területen. A régi stadiont lebontjuk, és a helyére új épületek kerülnek" – mondta Scaroni. Antonello elmondta, hogy teljes egyetértésben teszik mindezt. A Gazzetta dello Sport szerint az Inter volt a kezdeményező fél.

Arról egyelőre nem beszéltek, hogy mindez mikor valósul meg. A 90min.com szerint az önkormányzati engedélyeken múlik az építkezés, legkorábban a következő szezon végén állhatnak neki a munkálatoknak. Az ötlet egybevág az olasz belügyminiszter, Matteo Salvini tervével, ami minden olasz nagyvárosba új stadiont építtetne.

[link]

(#123394) omfgk válasza Ringman (#123393) üzenetére


omfgk
addikt

Az ötlet egybevág az olasz belügyminiszter, Matteo Salvini tervével, ami minden olasz nagyvárosba új stadiont építtetne.

Hát persze ,hogy ez a terve...

(#123395) Napfénysüti válasza omfgk (#123394) üzenetére

Ő az olasz OV? ;] :DDD

Més que un club!

(#123396) bandus válasza Napfénysüti (#123395) üzenetére


bandus
veterán

ő legalább csak a nagyvárosokba, míg itt már minden településre kell egy, ahol megáll a távolsági busz ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#123397) BenHans válasza Ringman (#123393) üzenetére


BenHans
addikt

"Az ötlet egybevág az olasz belügyminiszter, Matteo Salvini tervével, ami minden olasz nagyvárosba új stadiont építtetne."
Az apja f@xát.
Akkor ha ez a célja, miért nem indult el az építkezés Rómában?
Már mindent akarnak, konkrétan az AS Roma fogja kiépíteni a vasutat, a trolit az utakat, a csatornát, az árteret...
De még azért bizt ami bizt belekötöttek a felhasznált beton mennyiségébe is. Az lényegtelen hogy az egyetem mindent jóváhagyott és a kimutatás szerint több ezer munkahelyet teremtene és óriási bevételt termelne a fővárosnak...
Szóljon a kedves Raggi mamának, hogy tudjon már róla mi a nagy stadiont a városokba terv.
Ahogy nézem a milánói stadionnak is 2022 a nyitási ideje, ahogy a Stadio della Romának is, csak mi már x éve szenvedünk a bürokratákkal és csak most szeptemberben kaphat önkormányzati pecsétet, hogy elkezdődjön a munka.
Aztán ki tudja hány köcsög lesz a föld alatt, ami miatt hónapokig csak ecsettel fognak kapirgálni a régészek és egy markoló nem mozdulhat...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#123398) Richard!


Richard!
addikt

Messi 32! 🎂

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123399) MdewC


MdewC
nagyúr

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#123400) venember83 válasza BenHans (#123397) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezt nem lehet valahogy a bírókra meg a Juventusra kenni? Általában ők a bűnbakok mindenért, ha olasz futballról van szó, miattuk tart ott az olasz futball, ahol (negatív értelemben természetesen)...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.