Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122801) hobizoli


hobizoli
nagyúr

a legjobb resze ennek a 90par percenek, amikor az a szoke bogyike beszaladt
es ahogy nezem a neten, mindjart ossze is szedett ezzel az akcioval par tiz/szazezer uj kovetot, szoval mukodott az akcioja :DDD

több drón kell ;P

(#122802) #56268288


#56268288
törölt tag

Sracok, ez a hetvege a tietek. Szapuljatok a Liverpoolt, szar is volt a meccs, de a gyozelmet nem szokas megmagyarazni.

Raultek az 1-0-ra vagy nem, de inkabb neztem ezt, mint a Barcelonat vagy a Realt vegig szimulalni vagy a biroval foglalkozni. Szoval, csak hajra. 🙂
Nem veletlen volt ott mindket csapat, ezt azert ne felejtsetek el.

(#122803) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Kicsit furcsa volt hogy nem a Real Madrid játszotta a döntőt( ;] ), viszont Klopp megérdemelte már.
Ettől függetlenül a gyors gól eléggé hazavágta a meccset.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#122804) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kicsit kar, hogy az europai klubideny kremje egy nem tul akciodus meccsel fejezodott be.
Johet az uborkaszezon, ahol fog tortenni egy es mas.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#122805) Citroware válasza HdRew (#122800) üzenetére


Citroware
addikt

Ilyen volt egy meccs, amikor a mezőny legjobbja egy középhátvéd: Virgil Van Dijk. Nem hibáztatom őt azért, mert miatta unalmas volt a meccs, és a védelmet vezényelve esélyt sem adtak igazán a Spursnek.

Látszott most is az erőtartalékolás, ami az egész szezonban is látható volt. Az volt a nem túl látványos taktika, hogy lehozzák a védelemmel a meccset, nem hajtották szét magukat, arra az esetre készülve, ha véletlen kiegyenlítene a Tottenham, hogy megújult erővel lehessen utána bedarálni őket. Csak épp annyit fociztak, amennyit szükség volt. Nem volt szép, de olyat az előző fordulókban már láttunk.

(#122806) Redneck


Redneck
veterán

A Tottenham ma jobban játszott szerintem, de gólt nem tudtak rúgni. Hála az égnek Origi megmentette a Liverpool becsületét, és nem egy csirkeszar tizenegyessel nyertek. Örülök Klopp trófeájának, megérdemli!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#122807) MdewC


MdewC
nagyúr

Grat a Poolnak!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#122808) HdRew válasza Citroware (#122805) üzenetére


HdRew
őstag

Egyszerűen ennek a Spursnek nagyon nincs játéka. Olyan semmilyen.

Egy Liverpool - Ajax meccset nagyon megnéztem volna, rettentően sajnálom. Plusz valahogy az azonos országok csapatai ha BL-döntőt játszhatnak, általában iszonyatosan rossz meccsek azok. Kezdve a 2003-as Juve - Milannal.

[ Szerkesztve ]

(#122809) Richard!


Richard!
addikt

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#122810) #16741888 válasza #56268288 (#122802) üzenetére


#16741888
törölt tag

Johat ha valaki alibizik akkor nincs szukseg eles biroi dontesekre... birozni meg altalaban az ellenfelek szoktak nem a Madridi jatekosok.

(#122811) #56268288 válasza #16741888 (#122810) üzenetére


#56268288
törölt tag

Azert, remelem, tul fogod elni. Nagy kar lenne.. 🤷🏽‍♂️

(#122812) Citroware válasza HdRew (#122808) üzenetére


Citroware
addikt

Igen,sokkal jobb meccs lett volna egy Ajax - Liverpool, talán jobban meg is érdemelte volna az Ajax, de nem bánom annyira, tőlük jobban féltem volna, mint a Spurstől. :DD Így legalább végre van egy döntő, amit nem buktunk el Kloppal.

(#122813) sh4d0w válasza #16741888 (#122810) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem, õk taplóságban jeleskednek.

https://www.coreinfinity.tech

(#122814) Citroware


Citroware
addikt

Innen most már aranylabdát Van Dijknak. Ma sem vitték el mellette. Messi-t is minden alkalommal leszerelte, sőt, ezáltal megteremtette a gólt érő helyzeteket.

(#122815) HdRew válasza Citroware (#122812) üzenetére


HdRew
őstag

Ja, persze, amúgy Klopp is megérdemelte.

Azt hiszem jelenleg a világ legjobb edzője is lett ezzel.

(#122816) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ilyen rossz és gyenge döntőt már régen láttam...két gyenge csapat közül a kevésbé gyengébb győzött.
De hát ilyen az élet...Barca-Ajax döntőre számítottam már a vége felé. Álmomban nem gondoltam, hogy két angol csapat fog szenvedni egymás ellen.Olyan volt, mint egy PL meccs...
A végét el is aludtam, annyira érdekes volt...
Na mindegy...ezen is túl vagyunk...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#122817) Richard! válasza Citroware (#122814) üzenetére


Richard!
addikt

:DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#122818) Citroware válasza HarleyCustom (#122816) üzenetére


Citroware
addikt

"két gyenge csapat közül a kevésbé gyengébb győzött"

:C :C :C

Ez a kevésbé gyengébb csapat bárkit levert volna ma (is), akár szükség lett volna nagyobb iramra, akár nem. :DD

(#122819) Citroware válasza Richard! (#122817) üzenetére


Citroware
addikt

A Barca elleni meccsen kedvencem a harmadik Liverpool gól előtt ahogy elvette a labdát Messitől, abból lett az instant támadás, utána pedig a gól is. Az volt azon a meccsen az egyik legnagyobb kulcsmomentum, azzal lett 3:0 és ott fordult meg minden úgy igazán az elődöntőben.

Nyilván kettejük között fog eldőlni az idei aranylabda, de szerintem ha nem VVD nyeri, az csak azért lesz, mert hátvéd.

[ Szerkesztve ]

(#122820) bagyulajuve válasza Richard! (#122809) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az egyetlen izgalom a meccsen :DDD

Resistencia eterna

(#122821) mephi666 válasza HarleyCustom (#122816) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem nem sikerült bealudni, pedig dél óta megittam 7-8 vodkát meg franc tudja mennyi sört :D ...origi gólja után ment le a pulzusom 150 alá :D ...annyi sz*pás volt az elmúlt x évben, hogy csak abban bíztam most is, hogy időben lefújja a bíró a meccset... tartalékos meccs volt, az tuti... egy ajax-tól jobban féltem volna, de ez a tottenham se sima liba azért

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#122822) LyonnaisFan1 válasza Richard! (#122809) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:Y
Aztakurva. Viszembaszom ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#122823) pohár válasza Richard! (#122809) üzenetére


pohár
félisten

ez valószínűleg valami Britney Spears hasonmásverseny győztese volt valamikor :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#122824) KisTücsök válasza Richard! (#122809) üzenetére


KisTücsök
addikt

De miért van rajta ruha?

(#122825) DeathAdder válasza #16741888 (#122791) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pitiáner? OK.

PreikeStoleN - köze nem volt egy random PL meccshez. Rendszeresen nagyon jó és magas színvonalú meccset játszik ez a két csapat egymás ellen. Egyszerűen agyon nyomta a tét a meccset, hogy azonos nemzetbeliek, a 3 hét kihagyás, és a rohadt meleg.

Ma a kevésbé szar csapat nyert, mert biztos hogy szar volt, de a spurs mégszarabb.
DE szerintem végig kezében tartotta a pool, hiányoltam a Poch magicet, egy formációváltás se, se semmi.. nem volt mit lereagálni sem.

De jövőre lehet újra recskázni a fetrengős kirakatfocira, meg lehet nyugodni :R

Nyilván az Atleti Real meg a Milan Juve sokkal jobb volt, ja nem.. nem is értem mire számítottak itt egyesek, jó házidöntőt én még életemben nem láttam, ezért nem örült neki senki, igazából egy volt ami tűrhető volt.

(#122826) KisTücsök válasza DeathAdder (#122825) üzenetére


KisTücsök
addikt

Lehet csak az emlékek szépítették meg, de a mu - chelsea nem rémlik olyan rossznak egyáltalán.

(#122827) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Egy fél másodpercig volt látható a csaj, gondoltam is, hogy nagyon hasonlít Vitaly (ő az a csávó, aki mindenféle döntőkre be szokott szaladgálni) barátnőjére és tényleg ő az.. :D Úgy látszik most őt küldte maga helyett :D

(#122828) DeathAdder válasza KisTücsök (#122826) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát nem sokkal volt jobb mint a mostani :N
de ez szerintem a Milan-Juve után a legszarabb házidöntő ez volt :DDD

Bár lehet megszépíti az emlék, mert azért idén rohadtul el voltunk kényeztetve szinte az összes kiesési fordulóban, és azért voltak ma is nagy helyzetek meg gólok, de összességében tényleg csalódás gyenge volt a meccs.

(nem mondom hogy csalódás, mert én pont ilyenre számítottam, illetve legtöbben nem egy gálafocira számítottak, ami sajna be is igazolódott)

[ Szerkesztve ]

(#122829) DeathAdder válasza Jhonny06 (#122827) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kíváncsi vagyok a feministák nem-e borulnak ki, ugyanis diszkrimináció volt hogy a két biztonsági nem döngölte földbe izomból, ahogyan az ilyen esetekben megkövetelendő :)

(#122830) DeathAdder válasza Citroware (#122814) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igazából ez a van Dijk hájp kezd nagyon eldurvulni. Szerintem is a világ egyik ha nem a legjobb védője, de ma Matip jobb volt, ahogy a barsza ellen is (oda-vissza) és pl. a Bayern ellen is.

btw, Matip egy indokolatlanul alulértékelt védő, pedig nagyon hasonló skilljei vannak mint van Dijknak, sőt kevesebbet is hibázik, labdavezetésben, előre játékban meg még jobb is, csak nem vezér alkat.

De az biztos hogy VVD vezéralkata az elsősorban ami ilyen magas színvonalra emelte a védelmünket, de mostár túlságosan körülötte forog minden, mások elöl is elvonva az érdemet. Mostmár ha nem kapunk gólt, akkor az csakis van Dijk érdeme... olyan mint amikor a barsza 6-1-re megfordította a 4-0át, és akkor az Messi érdeme volt :DDD

De amúgy szerintem is nagyon esélyes hogy idén van Dijk fogja kapni az aranylabdát.

[ Szerkesztve ]

(#122831) Jhonny06 válasza DeathAdder (#122829) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, mondta is a kommentátor, hogy nem annyira kéne hozzáérni, amikor ilyen kevés ruha van rajta.. :))

A csávó korábbi húzásai:

World Series 2017
NBA döntő
Tavalyi VB

Szép teljesítmény :R :DDD

(#122832) forceberg válasza DeathAdder (#122830) üzenetére


forceberg
veterán

Leírtad előttem, kivéve, hogy szerintem a fő érdem Kloppé, kellett neki egy ember, aki után bent mennek a többiek. A védekezés csapatszinten kiváló.
Az aranylabda tavaly óta érdekes kérdés... kár is a szavakat pazarolni rá. Messi a kevesebb, mint 90 percenként lő gólt, emellett vannak gólpasszai, sok kulcspassza és cselezésben is az élmezőnyben van. Nélküle a Barca egy erős középcsapat Európában.
Na most ez csak azért nem jelent automatikusan aranylabdát, mert Cérivel 10-12 éve így termelik a gólokat, Messi a rengeteg gólja mellett még "feltolt" irányító is... Kettősmércévé vált, hogy tavaly nem adták oda Cérinek. Arról nem is szólva, hogy Messi az 5. helyen végzett.
Régebben az aranylabda szint az volt, amit Hazard csinál évről-évre, de ezt ez a két ember megváltoztatta.
Cérinek idén már nem ment úgy, majd akkor lesz hopp mindenkinek, ha ők nem lesznek(ez hamarosan eljöhet), aztán ilyen Kaká féle hozzájuk képest bohóc aranylabdások lesznek.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#122833) DeathAdder válasza forceberg (#122832) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igazából különösebb érdemet én sem tulajdonítok neki, úgy gondolom legutóbb is egy erős kompenzáció volt az elmúlt évek mulasztásaiért, és most van először nagyon hosszú idő után először egy CB újra reflektorfényben míg a támadók talán kevésbé mint az elmúlt években, így megvan az esélye hogy rendhagyó módon 2006 után újra egy védőnek adják oda, és mivel a körülmények is úgy adódtak hogy inkább a védelem nyerte a meg a BL-t így talán adekvát lehet neki adni.

Persze az sem lepne meg ha Messi kapná, a goat mégis csak ő. De igazából jól mondod, tényleg kár szavakat pazarolni rá :)

(#122834) forceberg válasza DeathAdder (#122833) üzenetére


forceberg
veterán

Azzal nyertek idén, hogy kulcsfontosságú esetekben nem hibáztak bele az emberek.
(lásd Agueró 11-ese...)
Matip :Y :

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#122835) venember83


venember83
nagyúr

Poch kiváló Allegri-pótlék lehet, remélhetőleg ezt a vezetők is látták.

[ Szerkesztve ]

(#122836) mephi666 válasza Jhonny06 (#122827) üzenetére


mephi666
nagyúr

#122809-ben mintha "vitaly" felirat lenne a ruhán :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#122837) hdanesz válasza mephi666 (#122836) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Ja, már itt is az instagram-ja. :DDD

(#122838) mephi666 válasza hdanesz (#122837) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem azért a 20fillérért, de hogy a fenébe nem tudják őket kiszűrni a szervezők és hogy tudják ezt eljátszani minden fontosabb meccsen? az egy dolog, hogy bejut a meccsre, de a pályára akkor se kéne... a meccs sem volt olyan izgalmas, hogy a security (akik mindig pályának háttal állnak) a tömeg helyett a játékot nézze :U tökmindegy ki ugrik be akár ruha nélkül, csal felcsesz, mert áll miatta a játék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#122839) hdanesz válasza mephi666 (#122838) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Igen, ez mondjuk érdekes. Bár feltételezem, a csaj nem ebben a szerkóban jutott be. Ha az első sorokban öltözik le, azt ki kellene szúrni a biztonságinak. Ha meg mondjuk a 20.-ik sorból rohan le így...azt is.

15perc hírnév...vagy 5ezer újabb követő...nem tudom mi lenne a cél. De nem ez a hely és az idő rá.

(#122840) Cs1csó válasza hdanesz (#122839) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mindegy de több szempontból is érdekesebb volt mint a mérkőzés.

(#122841) Ringman válasza venember83 (#122835) üzenetére


Ringman
nagyúr

akkor azt hiszem nem sokáig lesz conte a legjobban fizetett edző a serie a-ban

(#122842) venember83 válasza Cs1csó (#122840) üzenetére


venember83
nagyúr

(#122843) #16514048 válasza Cs1csó (#122840) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, nagyon érdekes volt az az 1 másodperc amíg látható volt, az meg különösen amikor állt a játék miatta és mindent mutatott a kamera, csak a pályát nem.
De szerencsére készültek jó fotók, így legalább utólag lehet rá nyálat csorgatni.

Olyan jó fej tényleg ez a Vitaly, meg a lotyó barátnője, hogy minden nagyobb sporteseményen ezzel reklámozzák a legallja trash műsorukat.

(#122844) venember83 válasza #16514048 (#122843) üzenetére


venember83
nagyúr

...minden nagyobb sporteseményen...

Érdekes, tegnap két kölni Final Four férfi kézilabda-meccset is láttam, és nem reklámoztak ilyesmit. Lehet, hogy egyszerűen csak mást kell nézni, nem a túlfinanszírozott és túlhype-olt focit? :F

Ringman: Allegri távozott, most már jó lenne, ha valakit hivatalosan bejelentenének. Ez a sok pletyka elég idegesítő. Mondjuk, a tegnapi meccs után egyáltalán nem örülnék Mauriciónak, de ha külföldi edző érkezik a PL-ből, akkor egyáltalán nem zárható ki, hogy Conte tízmillás fizetésénél több pénzt fog bezsebelni a Juventustól. Agnelli BL-sikert akar, ennek ilyen szinten sincsenek akadályai, ezt jól mutatja CR egyes Serie A-klubok bérekre fordított költségvetését meghaladó bruttó gázsija.

(#122845) HdRew válasza hdanesz (#122837) üzenetére


HdRew
őstag

Tegnap megnéztem kíváncsiságból az instáját, 650K környékén volt, már 1.7M követője van.... Banyek, nincs az a reklám, ami ennyit hozna.

(#122846) #16514048 válasza venember83 (#122844) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ami késik, nem múlik.

Nem csak focimeccsen csinálta már ezt, bár valószínűleg a jövőben is olyanokat fog választani, amit néznek is, nem kézilabdát. ;]

(#122847) Ringman válasza venember83 (#122844) üzenetére


Ringman
nagyúr

Mi a véleményed egy esetleges icardi - dybala cseréről? Mondjuk én inkább külföldre adnám el, minthogy hozzátok menne.

(#122848) KisTücsök válasza HdRew (#122845) üzenetére


KisTücsök
addikt

nah jó de mi a neve tviccsen?
___

Sarri elvileg közölte a klubbal, h menni akar... a juvéba. Elvileg megy is. Én ezt már biztosra veszem.

[ Szerkesztve ]

(#122849) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez van.. Ha a Pool védekezni akar, akkor a Tottenhamnek nagyon nehéz feltörni őket. Ennek ellenére szerintem nem vallottak szégyent a fiúk. Nem volt jó meccs, de az egyetlen jó BL döntő amit láttam, a Chelsea - Bayern volt és az sem a foci minősége miatt, szóval hozta a papírformát.

Annyira nem is voltam szomorú, csak kicsit olyan üres érzésem van. Kár volt azért a tiziért, nyilván anélkül is a Pool maradt volna az esélyesebb, de talán egy jobb meccset láthattunk volna. Rose nagyot játszott. Nem tudom mikor lesz legközelebb ekkora lehetőség.

Nyáron ki kell nyitni azt a pénztárcát.

Nem igazán van kedvem visszaolvasni a kommenteket ezek után.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#122850) Bibby válasza #16514048 (#122846) üzenetére


Bibby
addikt

Ha esetleg beb@sznák a börtönbe a szőke cicát pár hónapra, akkor lehet meggondolná a dolgot.

Ελευθερια η θανατος

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.