Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123751) dudu5130 válasza jbalint18 (#123746) üzenetére


dudu5130
őstag

Seconda punta.

(#123752) jbalint18 válasza dudu5130 (#123751) üzenetére


jbalint18
tag

Az inkább Felix lesz szerintem , de 4-3-3 vagy 4-2-3-1 et fog játszani a csapat .

(#123753) NyxNyxNyx válasza BenHans (#123573) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Zaniolo-ról neked mi a véleményed? Azt pletykálják ő jön a Tottenhambe, Alderweireld meg a Romába + 27 millió. Ami elég borzalmasan hangzik, de nem is igazán hiszek ennek a pletykának.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123754) itouchfan


itouchfan
senior tag

Jó lesz ez, hogy úgy néz ki De Ligt megy a Juvéba.
Egy Szczesny-Cancelo, Chiellini, De Ligt, Alex Sandro-Pjanic, Rabiot, Ramsey-Dybala, CR, Bernardeschi sorral kiegyeznék. :D
És akkor cserének ott van egy Buffon, Bonucci, Rugani, De Sciglio, Khedira, Matuidi, Emre Can, Bentancur, Douglas Costa, Cuadrado, Mandzukic, Higuain, Moise Kean.

Mondjuk a csatárok kicsit sokan vannak, így hogy CR klassszik center lesz... valakit el kéne passzolni, pl Higuaint. :D

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#123755) dudu5130 válasza itouchfan (#123754) üzenetére


dudu5130
őstag

Valaki még hiányzik a nevsorbol. :U

(#123756) bagyulajuve válasza itouchfan (#123754) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Rabiot helyett Can-t részesíteném előnyben, csak hogy valaki tudjon labdát is szerezni. Ezzel van igazán bajom, hogy nincs egy "állat" a középpályán :DDD

Resistencia eterna

(#123757) Richard!


Richard!
addikt

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123758) jbalint18 válasza Richard! (#123757) üzenetére


jbalint18
tag

Majd beleszaladnak a késbe :K

(#123759) omfgk válasza Richard! (#123757) üzenetére


omfgk
addikt

Pletyka szinten most a Coutinho + Dembele + némi aprópénz = Neymar verzió megy.
De a Coutinho + Umtiti + még valaki + némi aprópénz verziót is láttam.

A sejk kezében a döntés.

Az biztos ,hogy a Barca csak játékosok bevonásával lesz képes megvenni Neymart.

[ Szerkesztve ]

(#123760) Richard! válasza omfgk (#123759) üzenetére


Richard!
addikt

Coutinho nem akar menni sehova és a klub sem akarja eladni. Ebből ki lehet logikázni, hogy nem jön nelymár. De ha el akarja még jobban adósítani a klubot ez a gyökér Bartomeu, akkor bármit el tudok képzelni...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123761) omfgk válasza Richard! (#123760) üzenetére


omfgk
addikt

Ha nem jön Neymar, akkor viszont nem lesz gond a játékpercekkel? Messi ugye alap kezdő. Griezmann se a padra lett hozva. Suarez + Coutinho + Dembele.

Ja és persze a Malcom gyerek is ott van még.

[ Szerkesztve ]

(#123762) jbalint18


jbalint18
tag

Barcasok : Most azt olvastam hogy 35milliós hitelt vettek fel hogy megtudják venni Griezmann-t. Ennyire nincs pénze a barcanak vagy most mi van ott ?

(#123763) Richard! válasza jbalint18 (#123762) üzenetére


Richard!
addikt

Röviden: Káosz! :(((

(#123761) omfgk: Szerintem Dembélé fog padozni, Aztán később helyet cserél Suarez-zel. Cou pedig Arthur-De Jong kettőssel lesz a középpályán. De majd a felkészülési mérkőzések után okosabbak leszünk! :)

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123764) mephi666 válasza Richard! (#123763) üzenetére


mephi666
nagyúr

még mindig nem tértek észhez az anfield-en kapott 4:0 miatt :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#123765) Richard! válasza mephi666 (#123764) üzenetére


Richard!
addikt

Ahol a gyengébb és szerencsésebb csapat nyert! ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123766) omfgk válasza jbalint18 (#123762) üzenetére


omfgk
addikt

35 millió hitel és 85 millió átcsoportosított összegként.

Ami azt jelenti ,hogy olyan 85 milliót költöttek el ami még meg sincsen, jövőben várt bevétel.
Nem sz@rral gurigáznak.

De ez nem csak a Barcára igaz. A Real is úszik az adósságban. Csak ott okosabban adtak el játékosokat és jobban sikerült a hiteleket ide-oda tologatni.

(#123767) Citroware válasza mephi666 (#123764) üzenetére


Citroware
addikt

Hihetetlen amúgy, hogy ennyire nem látják a Barca taktikai sebezhetőségét, vagy nem tudom elképzelni, mit látnak úgy, hogy Griezmannra kell költeni a pénzt, amikor a támadósoruk fullos. Most ezzel nem lesznek előrébb, következő szezonban összetalálkoznak egy letámadós csapat ellen, ugyanúgy ki fognak szopni 4:0-ra ahogy idén is meg tavaly is, meg úgy az elmúlt években elég gyakran. Most ha ilyen Coutinho meg Arthur féle játékosok lesznek középpályán, arra jók, hogy a gyenge La Ligás csapatokat tökéletesen körbepasszolgassák, de ha jön egy ellenfél, aki egy kicsit is bátrabb, akkor megint az lesz, hogy megszívják, mert ez a középpálya nem alkalmas arra, hogy megfékezze őket, aztán pedig hiába lesz elöl Messi, Suarez, Griezmann, Dembele, vagy akárki. De Jong mondjuk erre jó vétel volt, de ha ő is játszik meg Busquets is, akkor sok klasszis támadó lesz a kispadon, akiknek ez nem fog tetszeni.

(#123768) mephi666 válasza Citroware (#123767) üzenetére


mephi666
nagyúr

balázs pali puyol-ék is hiányoznak oda nagyon...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#123769) sh4d0w válasza Richard! (#123765) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem tudom eldönteni, hogy irónia vagy sem, de így is, úgy is röhögök :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#123770) itouchfan válasza bagyulajuve (#123756) üzenetére


itouchfan
senior tag

Igen, ez nekem is eszembejutott utána, hogy Rabiot újfiú még, kell egy klasszik védekező és akkor Pjanic mehet eggyel feljebb.

Dudu5130: kire célzol?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#123771) BenHans válasza NyxNyxNyx (#123753) üzenetére


BenHans
addikt

A tegnapi Petrachi nyilatkozat után kétlem, hogy Zani elmenne, hacsak nem lesz valami tuti ajánlat, amire ugrana a játékos is és a csapat is.
"I understand the need to sell newspapers but I never put Zaniolo up for sale. Lots of things can happen in the transfer window but if the question is 'Is Zaniolo for sale?' then the answer is 'No, he's not.' Of course, in football as in life you have to be capable of weighing everything up. I want to be clear and honest about this."
Amúgy nagyon tehetséges, elég csak annyit mondanom, hogy még Ramos is meglepődött amikor arrébb tette. :D Jó tápot kapott, 190cm 80kg, erőszakos, de fontos, hogy technikás és gyors is.
A csatár mögött igazán jó, bár jobb szélen is bevethető, amúgy igazi trequartista csak épp védekezésben is jó, ha hasonlítani kéne azt mondanám Zizou, Lampard vagy Kaká "utódja" lehetne.
Kicsit túl sok volt körülötte a hype, persze mihez képest, mert nála gyengébb játékosok körül sokszor ennél is nagyobb a feszkó, de még nincs teljesen kész.

60M€ alatt elvileg nem akarnak megválni tőle. Az Alderweireld +27M Ł határeset, igazából olyan mintha engednének a játékos árából de mégsem, remélem nem lesz elég meggyőző.
Azt mondják Tobyval sikerült megegyezni a személyes feltételekben, de a Spurs nem akar kedvezményt adni a 25MŁ-os záradékból. Most azon megy a bolt hogy közelítsenek egymáshoz a felek, a Roma most arra alapozna, hogy a játékossal sikerült megegyezni és csak 2020-ig van szerződése... Zanit hagyjuk ki belőle, inkább tegyük le azt a ~28M€-t, talán 2-3 millát engedne a Spurs bónuszokkal. Petrachi megbízta Baldinit, hátha ki tudja használni a jó kapcsolatot...

Jó lenne nyélbe ütni a dolgot, mivel ma már kiderült, hogy a tervezett páros másik fele megvan, Mancini - Roma tutto fatto. Érdekes sztori, óriási Materazzi fan a srác, az apja pedig nagy Inter fan.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#123772) dudu5130 válasza itouchfan (#123770) üzenetére


dudu5130
őstag

Wanda Icardira :D

(#123773) dudu5130 válasza NyxNyxNyx (#123753) üzenetére


dudu5130
őstag

Ennyire kifelé áll Eriksen szénája? Vagy minek egy posztra ennyi játékos a Spursbe?

[ Szerkesztve ]

(#123774) itouchfan válasza dudu5130 (#123772) üzenetére


itouchfan
senior tag

Sejtettem. De ő aztán már végképp nem kell. Kiakaszt amit a másik kedvelt csapatom a Barcelona művel mostanában a transzferidőszakokban, főleg ez a mostani és a neymar-saga... fenének sem kell Neymar, el akart menni, viselje a következményeit, hogy elment...főleg nem Coutinho+Dembele+lóvéért... botrány.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#123775) máyköl válasza Richard! (#123763) üzenetére


máyköl
veterán

Amióta az eszemet tudom, ekkora káoszt még nem láttam a Barcánál. Minden korábbi elvet és irányt fellöknek az utóbbi 2-3 évben.

Messi-Suarez-Coutinho-Dembele-Malcom támadósorba pedig vásárolni még egy Griezmann -t... Én nem vagyok biztos abban sem, hogy nem megy vissza Neymar. A nyilvánosság előtt szúr szinte hetente oda a PSG -nek a brazil, szerintem az ő kapcsolatuk a végén jár. A Barcelonán kívül meg nem tudom elképzelni hogy máshova menne.

(#123776) Napfénysüti válasza máyköl (#123775) üzenetére

Sajnos én is ezt látom. :( Ezt a nyomorult Bartomeut el kéne küldeni a fenébe. Meg jöhetne Valverde helyett is egy értelmes edző és nem a vakvilágba kéne súlyos pénzekért igazolgatni... :(((

Més que un club!

(#123777) bagyulajuve válasza Napfénysüti (#123776) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem lehet, hogy ez a Bartomeu titokban Real szurkoló lett? :DDD

Resistencia eterna

(#123778) NyxNyxNyx válasza dudu5130 (#123773) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát igen papíron, de nem tudom hova fog menni végül. Rose is lelép elvileg, meg Trippier-t viszi az Atletico 20 millió fontért. Nem értem, hogy lesz így védelem? Egy védő sem volt velünk szóba hozva.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123779) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

De Ligt este megérkezett Torinóba, ma orvosi. Végre! :)

Akkor most kedves Paratici bácsi szabaduljunk meg Bonuccitól, légyszi!

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#123780) Citroware


Citroware
addikt

Jól szerepelnek a magyar csapatok a nemzetközi kupákban, amíg el nem kezdődik a MB1, mert utána már inkább arra koncentrálnak, kit érdekeln a BL vagy EL amikor a nagy hazai bajnokság megkezdődik.

(#123781) bagyulajuve válasza drachoHUN (#123779) üzenetére


bagyulajuve
addikt

már orvosin, úgy tűnik megtörténik a csoda

második fele +1
De Ligt, Chiello, Rugani (Sarri mellett talán kiteljesedik), Demiral, Romero maradjon (ha megoldható) bár Can is tud középhátvéd lenni nagy vész esetén

Resistencia eterna

(#123782) jbalint18


jbalint18
tag

Egy kis érdekesség egyik atletico-s fórumos ajánlotta figyelmembe .

www.diarioprogresista.es/griezmann-se-of...7Yv_eQhCffPLxhrEEhyM
Griezmenn először a Bayernek ajánlotta be magát,de a két klub közötti jó kapcsolat miatt nem is nagyon foglalkoztak az üggyel,sőtt Rumenigge szólt is Cerezónak aki akkor nem verte nagy dobra a dolgot.Ezek után a francia a Man Cityhez ment ahol szintén le a kalappal,fair playileg mert nem akarták az Atleticót kikerülni.És így jött a Barca a képbe.
De olvassátok el.
Mind a Bayern,mind a City megtudja erősíteni a dolgokat.

(#123783) ZavaBalazs válasza jbalint18 (#123782) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

kipontozott linkkel nehéz lesz elolvasni :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#123784) bagyulajuve válasza jbalint18 (#123782) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Poco hablo espanol, pero esta es muy deficil a comprender, es posible leer en hungaro o inglesa?

Resistencia eterna

(#123785) bagyulajuve válasza jbalint18 (#123782) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Ajánlom figyelmedbe ezt a dokumentum filmet Jesus Gil y Gil-ről. Eddig az első részt adták le, érdekesnek tűnik.

Resistencia eterna

(#123786) jbalint18 válasza jbalint18 (#123782) üzenetére


jbalint18
tag

[link]

Bocs csak siettem és ctrl+c , ctrl+v :))

(#123787) jbalint18 válasza bagyulajuve (#123784) üzenetére


jbalint18
tag

Lehet megvan angolul is . Utána keresek .

(#123788) salesman


salesman
őstag

Ma véglegesen elválik, hogy ki a legény a gáton...
Ludo vs Fradi
Rebrov kincstári optimizmusát leszámítva, Ti mit tippeltek estére?
Én aggódom...

Türűűűdrááá!

(#123789) LyonnaisFan1 válasza salesman (#123788) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

2:1
Egy jo kis hosszabitasos meccs.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123790) #16514048


#16514048
törölt tag

[link]
Ez a Wan-Bissaka tényleg hasznavehetetlen támadásnál, követelem vissza a Young-Valencia párost.

A semmirekellő Pogba (lol) meg igazán eltakarodhatna már. Ma sem lőtt gólt = nem csinált semmit.
Ellenben a rossz hozzáállása ráragadt a többiekre, akik így nem tudnak koncentrálni rendesen, ezzel magyarázható a két kapufa is.

(#123791) salesman válasza LyonnaisFan1 (#123789) üzenetére


salesman
őstag

Aha, és ki nyeri a hosszabbítást?

Türűűűdrááá!

(#123792) omfgk válasza #16514048 (#123790) üzenetére


omfgk
addikt

És ezt a teljesítményt melyik félelmetesen erős csapat ellen is hozták? Pontosan.

Whoscored... 8 tizi gólja volt Pogbának (11-ből amúgy) és van egy rakat öncélú és játékot lassító cselje is. Mindkettő felhúzza a pontszámot.

Kész vicc ,hogy ő van ott a KP-n mondjuk Bernardo Silva helyett.

De akkor mégegyszer.
Pogba egy jó csapatban remekül bevállna (és be is váll, F.o., Juve).
Egy olyan középpályán ahol védekeznek és melóznak helyette (Vidal, Kante). Akkor van ideje és ereje osztogatni (az amúgy tényleg szép) labdáit.

[ Szerkesztve ]

(#123793) L_YKing válasza Napfénysüti (#123776) üzenetére


L_YKing
addikt

Azért a Neymar = Rakitic + Cou + 40misi elég jo ajánlat.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#123794) #16514048 válasza omfgk (#123792) üzenetére


#16514048
törölt tag

Bernado-val kapcsolatban egyetértünk, de ne gondold, hogy csak a tizi góljai húzták fel ennyire Pogba pontszámát.
Ha azokat nem vesszük figyelembe, akkor is az egyik legjobb középpályás volt tavaly a bajnokságban.

Legalábbis szerintem nem sok játékost tudsz mondani, akinek volt legalább 9 asszisztja, valamint ilyen passz ÉS védekező statisztikái, mint neki.

Igen, ha védekeznének helyette, akkor még több gól és gólpassz lehetne a neve mellett.
De így, box-to-box középpályásnak is rohadt jó, a csapatból egyértelműen felfelé lóg ki. Nem értem miért pont tőle akarnak megszabadulni egyesek.

[ Szerkesztve ]

(#123795) omfgk válasza #16514048 (#123794) üzenetére


omfgk
addikt

nem értem miért pont tőle akarnak megszabadulni egyesek.

Ezt én sem.
Realba ne jöjjön, nekem ez a lényeg.
Vagy ha igen akkor mondjuk *Bale + 70-80 milla*. Ezt még elfogadnám. Legalább Bale elhúzna.
130+ milláért ne jöjjön.

(#123796) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#123793) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123797) Napfénysüti válasza L_YKing (#123793) üzenetére

Mit szívtál? :DDD

Més que un club!

(#123798) forceberg válasza Napfénysüti (#123797) üzenetére


forceberg
veterán

Cou flop volt, Ivan sem alkotott kiemelkedőt, 31 és van pótlása, szóval ez nagyon kedvező lenne...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#123799) Napfénysüti válasza forceberg (#123798) üzenetére

De egy színészkirályért ennyit?

Més que un club!

(#123800) LyonnaisFan1 válasza salesman (#123791) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Háááát.
Sztem senki. Mivel nincs "aranygól", Így nem fognak fejjel a falnak menni, és a büntetők majd döntenek.
Amúgy izgalmasabb lenne "aranygóllal" az egész, hogy aki valahogy betalál az mindent visz.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.