Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121351) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na akkor, forza Arsenal

(#121352) KisTücsök válasza Tibiajax (#121351) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ééés forza Chelsea!

Mert gondolom nem Arsenal - Frankfurt döntőt akarsz látni...

(#121353) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Arsenal - Valencia 0-1 :DDD

több drón kell ;P

(#121354) Citroware


Citroware
addikt

Messinek innen már szinte garantált az aranylabda, és most szerintem meg is érdemli. Az egyetlen minimális esély arra, hogy ne ő nyerje, az az, ha a 'pool valahogy behúzná mégis a BL-t és a PL-t is, mert akkor Van Dijk megérdemelné, és még akkor sem biztos, hogy nem Messi kapná.

[ Szerkesztve ]

(#121355) KisTücsök válasza hobizoli (#121353) üzenetére


KisTücsök
addikt

:(

(#121356) hobizoli


hobizoli
nagyúr

1-1 :C

több drón kell ;P

(#121357) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Azt azért megnézném, mennyit fizet egy Pudli PL - Pudli BL kombó most. Esetleg még grátiszban, kiegészülve egy VVD aranybogyóval. Szerintem egy ezresre visszakapnám egy kisebb yacht árát :)

Azt hiszem egyébként mindkettőre 2-3% esélye van a Medencének. És hiába a 0-3, még mindig hiszem, hogy több keresnivalójuk lehet a biszem-baszomban, mint Pep Man$zitije ellen a PL-ben. Pedig egy liverpool-i PL cím csodaszámba menne.

És 1-1 :K

(#121358) Peterhappy


Peterhappy
őstag

A Valencia gól előtt négy ágyúsnak, most az egyenlítő találat előtt három valenciainak szólt ugyanabba a páholyba a jegye. E tekintetben mindkettő kínos ezen a szinten. de tény, legalább jó szögből láthatták a gólt.

(#121359) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Meccs előtt jól megszakértették a kezdőt. Nem kezd Hazard, mert a mu elleni meccsre tartalékolunk. :R
___

1 embert kellett volna fognia 4-5 védőnek, de ahogy látom ez túl nagy falat már.

(#121360) hobizoli


hobizoli
nagyúr

es mar 2-1 :DDD

több drón kell ;P

(#121361) Tibiajax válasza KisTücsök (#121352) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akarja a rák nézni az eintráhtot.....

(#121362) Citroware válasza Peterhappy (#121357) üzenetére


Citroware
addikt

A BL-győzelmen 19-es szorzó van, a PL-győzelmen 4,5, tehát 85500 Ft-od lenne 1000-ből. Az aranylabdát nem lehet kötésben hozzátenni ilyen eredményekhez, mert az egyik alakulása nagy hatással van a másikra is.

[ Szerkesztve ]

(#121363) Cartevo válasza Cs1csó (#121300) üzenetére


Cartevo
őstag

Az önzetlen gólpasszok miatt (mint a tegnapi meccs utolsó jelenete).

(#121364) szami777 válasza KisTücsök (#121352) üzenetére


szami777
addikt

Én Chelsea- Valencia döntőt akarnék arsenal helyett, nem akarok házi döntőt.
Az első 30 perc fizikai fajdalom volt, borzasztóan hiányzik egy Fabregas féle passzkirály, Jorginhot nézni is rossz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#121365) Peterhappy válasza Citroware (#121362) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszi.
Nem is tudtam, hogy ilyeneket nem lehet kotesben megtenni. Nagyon regota nem jatszom.

(#121366) Citroware válasza Peterhappy (#121365) üzenetére


Citroware
addikt

Sosem lehet kötésben megtenni két olyat, aminek köze van egymáshoz.

Egyszerű eset:
Meg akarod tenni azt a csoportkörben, hogy a Barca megnyeri a csoportját, kötésben azzal, hogy továbbjut a csoportból. Az pl ingyen szorzó lenne, mivel ha az előbbi teljesül, akkor nyilván a másik is.

Az aranylabda alakulására pedig nagy hatással van az, hogy melyik csapat nyeri a tornát.

(#121367) Cartevo válasza Citroware (#121362) üzenetére


Cartevo
őstag

£

(#121368) Peterhappy válasza Citroware (#121366) üzenetére


Peterhappy
őstag

Előbbi példát tudtam, utóbbi számomra nem volt egyértelmű, nem gondoltam, de persze érthető is, logikus is.

(#121369) Peterhappy


Peterhappy
őstag

3-1, jó lesz ez :) A házidöntőre jó esély van, az 1-1 ellenére eléggé felborulhatott Frankfurtban a pálya, elég nagy Chelsea fölény lehetett.

(#121370) hhenry válasza szami777 (#121364) üzenetére


hhenry
őstag

Barkleyval mi van?

(#121371) simondr válasza szami777 (#121364) üzenetére


simondr
senior tag

Csak nehogy a végén Frankfurt - Arsenal döntő legyen :))

Hogy teljesít nálatok a Nutellás ember? Néztem pár Chelsea meccset az utóbbi 2 hónapban, de finoman szólva nem győzött meg... Olyan Morata szintet hoz stabilan, annyi különbséggel hogy a jó Alvaro legalább helyzetbe tudott kerülni, Nutellásnak ez sem nagyon megy.

(#121372) DeathAdder válasza simondr (#121371) üzenetére


DeathAdder
veterán

Flop.

Sarri azért nem sok innovációt hoz a meglepetésszerűen jó PL rajt óta. Pedig megkapta a lábbal is jó világ legdrágább kapusát, az olaszbrazil varázslót, a technikás horvát középpályást, majd télen higanyt is, teljesen Napoli 2.0-át akar csinálni a cselziből, ami olaszban tényleg faszán működött, de az angolok 3 hónap alatt kiismerték, és azóta szenved mint malac a jégen.

Muszáj lesz elérniük a top4-et (el is fogják) az Arsenal meg az EL-t simán behúzza :K

(#121373) KisTücsök válasza szami777 (#121364) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én örülnék a házi döntőnek. Legalább Hazard is nagy meccsel távozhatna.
___

Higany rosszabb, mint Morata volt. :DDD :DDD Tegnap is hiába borult fel a pálya, a Frankfurtban inkább benne volt a több gól. Ha valaki nem lép valami váratlant, akkor semmi nem történik. Volt még egy Luiz kapufa. Ennyi.

Én nem vagyok annyira biztos abban a 4. helyben. A Watford is meg a Leszter is szeret pontokat elhozni a nagyoktól. Habár az Arsenal meg még a kiesőjelölt Brightonnal is játszik. Bár nem véletlenül azok.

(#121374) jbalint18


jbalint18
tag

[link]

Meccs közben fel sem tűnt . :Y

(#121375) Tibiajax válasza jbalint18 (#121374) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hadd üssön már néha ő is, ne csak őt mindig

(#121376) #16514048 válasza jbalint18 (#121374) üzenetére


#16514048
törölt tag

Kommentek közül:

"If that's a punch, then the small slap Mane gave Vidal should be considered attempted murder."

Hát kb...

[ Szerkesztve ]

(#121377) jbalint18 válasza Tibiajax (#121375) üzenetére


jbalint18
tag

Jó az érthető de Messi-től nem ezt szokta meg senki sem . Ha ezt Ramos csinálta volna már mindenki lázadozna .......

(#121378) sh4d0w válasza jbalint18 (#121377) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azt hiszem, most sok topiclakóban megfordult a gondolat, hogy sajnálják Ramost... De valahogy az ö hasonló megmozdulásai mindig sérüléssel és/vagy vérrel járnak.

https://www.coreinfinity.tech

(#121379) forceberg válasza sh4d0w (#121378) üzenetére


forceberg
veterán

A különbség persze nem tűnik fel a "kedves" linkelőnek, hogy mások így szoktak szabálytalankodni, ez meg Fabi részéről a Klotyi taktika része volt, hogy ne engedjék továbbfutni Messit...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121380) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Közben Mpubi három meccset kapott, így lényegében eldöntötte az arany cipellőért folyó versenyt.

(#121381) forceberg válasza Peterhappy (#121380) üzenetére


forceberg
veterán

Nem kupameccsen baromkodott?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121382) hhenry válasza forceberg (#121381) üzenetére


hhenry
őstag

De igen viszont az érvényes a bajnokságra is

(#121383) forceberg válasza hhenry (#121382) üzenetére


forceberg
veterán

Elnézve, amit művelt, helyes is a döntés.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121384) jbalint18 válasza forceberg (#121379) üzenetére


jbalint18
tag

A "kedves" linkelő nem érti mi a probléma . Nem értem miért írtad amit írtál amit én sérelmezek hogy senki sem vette észre az az hogy Messi arcon vágta Fabunho-t. Ha másnak se lehet akkor neki se lehessen már .

(#121385) forceberg válasza jbalint18 (#121384) üzenetére


forceberg
veterán

Nem látszik tisztán, hogy mennyire találta el, annyi látszik, hogy fent volt a keze.
Hokiban is láttunk már olyat, hogy valaki megunta, hogy "vadásznak" rá. Ez lehetett egyébként Mbappé esetében is.
Messi irdaltan szerencséje a hihetetlen tér- és előrelátása (is), csak ezért nem volt még lerúgva akár fél évekre...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121386) Datsyuk válasza #16514048 (#121376) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ugyan már, teljesen ugyanaz....Ez csak azt mutatja, hogy a bíró mennyire nem volt a helyzet magaslatán. Én azon csodálkoztam, hogy Keita/Rakitic párharcról nem nagyon beszél senki.

(#121387) jbalint18 válasza forceberg (#121385) üzenetére


jbalint18
tag

Ha el sem találta akkor is legalább egy lapot érnie kellett volna (tisztán látszik hogy jól megnézte merre mennyen az a ,, magas kéz ,,). Nem tudom hogy a szabálykönyvben ezt mivel dijjazzák ,de hagyjuk is . Az meg hogy vadásznak rá az vicc, aki le akarja szerelni az már vadászik rá ? Fabinho eléggé sokszor leszerelte a meccsen (szabályosan ) .

(#121388) DeathAdder válasza jbalint18 (#121374) üzenetére


DeathAdder
veterán

És az hogy 5 méterrel előbb végezték az ebből következett szabadrúgást? :DDD amit GOAT természetesen bebaszott :((( [link]

[ Szerkesztve ]

(#121389) villamos


villamos
őstag

[Kassai az NB2 -ben folytatja.]

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#121390) Peterhappy válasza villamos (#121389) üzenetére


Peterhappy
őstag

Alakul ez. Meg ket osztaly es a helyere kerul.

(#121391) LyonnaisFan1 válasza villamos (#121389) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C
Vegulis helyre kerult. Az valo neki.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121392) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#121390) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Mennyeiben vasvillaval kergetnek el egy jo kis derby utan ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121393) hhenry válasza villamos (#121389) üzenetére


hhenry
őstag

Jó lesz az neki :)

(#121394) Ringman


Ringman
nagyúr

Inter Make Enquiry For Bayern Munich Star Muller

[link]

(#121395) Tibiajax válasza Ringman (#121394) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

reméljük, ez csak hápogás, és abból is csak egy meggondolatlan....

(#121396) Enzolord válasza Tibiajax (#121395) üzenetére


Enzolord
addikt

Boldog Sokadik X-et Tibi! 😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121397) Richard! válasza Tibiajax (#121395) üzenetére


Richard!
addikt

Bszn 5.X :DDD :DDD ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#121398) Napfénysüti válasza Tibiajax (#121395) üzenetére

Itt is bódogot! :C

Més que un club!

(#121399) L_YKing válasza Tibiajax (#121395) üzenetére


L_YKing
addikt


Ezt Münchenből specialba neked. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#121400) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

köszi szépen skacok :D
ma este hátha lesz egy x, udinében...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.