Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121751) vond válasza Cartevo (#121739) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az kemény lenne, ha 4 angol csapat játszaná a BL és EL döntőket, de én is inkább nézném az Ajax-ot a Liverpool ellen.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#121752) Tibiajax válasza KisTücsök (#121744) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

várj, segítek

(#121753) Tibiajax válasza L_YKing (#121748) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amíg be nem jött semedo a helyére, egyel kevesebben voltak a katalánok

(#121754) Napfénysüti válasza Citroware (#121750) üzenetére

Valami nem stimmel vele fejben pedig nem hinném hogy rosszabb játékos lett volna azóta.

Més que un club!

(#121755) #16741888 válasza Citroware (#121750) üzenetére


#16741888
törölt tag

Meccs utani elemzesben Henrik ezt tok jol kifejtette hogy Valverde mennyire kiscsapat modjara jatszatja a Barcat es hogyan csinalt egy szurke senkot Coutinhobol... allitolag Klopp ezt meg is mondta neki higy ez fog tortenni mielott elment.

[ Szerkesztve ]

(#121756) Citroware válasza Napfénysüti (#121754) üzenetére


Citroware
addikt

Vannak ilyenek. Torres nem vált be a Chelsea-ben, Di Maria, Alexis Sanchez a MU-ban, évekig lehetne sorolni. Kockázatos klasszist vásárolni egy másik csapatba, mert nagyon benne van a pakliban, hogy az ottani rendszerben nem fog beválni, és ezért nem biztos, hogy a játékost kell hibáztatni.

Nekem volt alkalmam látni, mit tud Coutinho, és a Liverpool színeiben ennek a Barcának lehet hogy 3 gólt vert volna 25 méterről.

[ Szerkesztve ]

(#121757) forceberg válasza Napfénysüti (#121754) üzenetére


forceberg
veterán

Nem tud ebben a passzolgatós játékban érvényesülni, ráadásul fizikálisan is mindig lenyomják.
De két leventegól és 4 kihagyott ziccer egy meccsen, nem fér bele. Suárez offos lett teljesen, a múltkori gólja adott némi reményt, de feledteti régi önmagát...

Szerk:
(#121756) Citroghost: egyszer valamiben egyetértünk :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121758) Napfénysüti válasza Citroware (#121756) üzenetére

Így van ilyen kaliberű játékosoknak azért mindig rizikós váltani. Kíváncsi lennék hogy egy igazán jó motivátor edző mellett vajon belelendülne-e?
Mert Valverde rohadtul nem az és ez szerintem az egyik legnagyobb hibája. :U

Més que un club!

(#121759) máyköl


máyköl
veterán

Nem semmi Klopp mit képes kihozni a játékosaiból... Nyilván vannak kivételek, de nagy részben középszerű játékosok vannak a Pool -ban (Origi, Milner, Henderson, Matip, Lovren, Sturridge, Wijnaldum). Mégis elhiteti velük valahogyan, hogy a világ legjobbjai, és valami elképesztő teljesítményt hoz ki belőlük. Ugyanezt megcsinálta Dortmundban is. Hát hol van ez a Pool keret a Barcáéhoz képest, főleg Firmino, Salah nélkül. És 4 -et gurítanak? Atyavilág... Zseni ez a csávó, azt hiszem a legjobb edző a világon.

Nézzétek meg milyen volt Coutinho a Pool -ban, és kivé lett a Barcában. Sosem lesz már olyan meghatározó játékos mint Klopp alatt volt, élete hibája volt hogy eligazolt...

(#121760) Tibiajax válasza Napfénysüti (#121754) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

valaki azt írta itt nemrég, ahogy valaki a barcába kerül, egy szinttel lejjebb kerül és sutyerák (origin byViszlát) lesz. röhögtem rajta de bazmeg, lehet mégis van benne valami:D ha nem is egyetemes igazság, de sokszor előfordul ja, hogy vagy csak játékban, vagy játékban és sutyerákságban szintet lép az uj igazolás, lefelé..
ezzel a gyerekkel is ez lett. jajj pedig emlékszem, hogy parádézott, amikor a legelső meccsén becserélték a nou campban :) minden mozdulatát ollézták, ringlispíl, bicikli, sarokpassz, ami belefért.. gálázott. néhány percig
aztán azóta sok minden történt.. vagy nem történt

(#121761) Napfénysüti válasza forceberg (#121757) üzenetére

Suarezt el kéne zavarni, engem is rettentően irritál amit a pályán művel.

Més que un club!

(#121762) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#121746) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nagyon szép pixelek, mind a három. :P
és ezt nem adták meg? pedig papíron elvégezte.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#121763) #56268288


#56268288
törölt tag

:C

Grat Barca, azert kicsit izgalmas volt. :R

[ Szerkesztve ]

(#121764) forceberg válasza Napfénysüti (#121761) üzenetére


forceberg
veterán

Távozott belőle az ösztön, ami fénykorában a legjobb csatárrá tette.
Messi nagyon magára és Vidalra maradt egész meccsen.

+ (#121759) máyköl: Rakkolós, hajtható játékosokkal lehet kuparendszerben eredményt elérni, mert azok ezt a ki-ki meccseken a teljesítményt mindig leteszik az asztalra. A játszó játékosok, mint pl. Alba vagy Sergi, a játékot nem lehet hozni minden meccsen, ha rossz meccseken jön a gyengébb produktum, bukik a szezon. Ezért nehéz Pep helyzete is, mert a joga bonito néha lefagy.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121765) #56268288


#56268288
törölt tag

Es most varom a biroi hibakat.

(#121766) omfgk válasza #56268288 (#121765) üzenetére


omfgk
addikt

Mané tizi nem lett megadva. :D

---

Amúgy meg :

When Liverpool came back in Istanbul against AC Milan and went on to win the trophy, they scored goals in the 54th and 56th minutes.
Georginio Wijnaldum has just scored two goals. In the 54th and 56th minutes.

Csak annyi a szépséghiba ,hogy 2005-ben az első és a második gól volt, ma viszont a második harmadik. De annyi baj legyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#121767) ZavaBalazs válasza omfgk (#121766) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Mané tizi + az első meccsen volt egy pooli kezezés, szóval egy ide egy oda, ebben egálnak tűnik a helyzet.

(#121768) de rosszabbul, mint Lewa. :DDD bocs, nem kezdem el, ígérem :)

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#121768) omfgk válasza ZavaBalazs (#121767) üzenetére


omfgk
addikt

De Fabinho jobban rúgja a tizit mint Messi. :D

Fabinho ha jól emlékszem 95% körül rúgta eddig. A Poolban mondjuk nem rémlik ,hogy rúgott volna tizenegyest. :F
Lewa meg 90 talán. Lehet annyi se. ;]

[ Szerkesztve ]

(#121769) Cartevo válasza ZavaBalazs (#121767) üzenetére


Cartevo
őstag

4 gól már demoralizáló hátrány

(#121770) Tibiajax válasza #56268288 (#121765) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Mané tizi!

(#121771) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

(#121772) hhenry válasza Tibiajax (#121770) üzenetére


hhenry
őstag

Teljesen egyértelmű volt szerintem! :)

(#121773) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#121746) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Bocsi, közben megtaláltam, erre is gondoltam. :D
Valahogy mindig Herr Raumdeuter vna ezeknek a lesipuskás labdáknak a végén.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#121774) ZavaBalazs válasza omfgk (#121768) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Asszem a bayernben az első hibája tavaly év végén volt, kb 4-0-nál, megnyert bajnoki címmel, addig meg kb 25/25. De majd holnap megnézem, ha eszembe jut. :K

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#121775) #16514048


#16514048
törölt tag

(#121776) #56268288 válasza Peterhappy (#121717) üzenetére


#56268288
törölt tag

Remelem, ez volt az utolso "Pudli" felszolalasod.
Csupan, ha nem, akkor megkernelek, hogy az legyen az utolso.

[ Szerkesztve ]

(#121777) #16514048 válasza #56268288 (#121776) üzenetére


#16514048
törölt tag

+1
Én is inkább a Pulit preferálom.

(#121778) #56268288 válasza #16514048 (#121777) üzenetére


#56268288
törölt tag

En meg a nemetjuhaszt vagy a foxit, de kit erdekel egy foci (=futball) temaban?!

(#121779) Richard!


Richard!
addikt

Nekem erre a szezonra elég volt a fociból és remélem, hogy a nyári átigazolási lista kutinnyó nevével fog kezdődni. Nem üti meg a szintet. Középcsapatba való. Továbbá reménykedem abban is, hogy legalább 100 millát kapunk egy bukott játékosért. Suárez is lassan csomagolhatna...talán a poolba beférnének újra.

Külön öröm, hogy az egész világ a Barcelonán röhög. Újra. :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#121780) venember83 válasza Richard! (#121779) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, örülj a bajnoki címnek. Egy bajnoki címmel nem lehet a szezon csalódás. Nem lehet mindig nyerni. Maxi is folyamatosan ezt a sz@rságot nyomatja hetek óta, hátha nálatok beválik a duma.

(#121781) Citroware válasza Richard! (#121779) üzenetére


Citroware
addikt

Alig várom a Risitas elemzős videókat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#121782) vond válasza Richard! (#121779) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ilyen gáznak tartod őket, de talán beférnének abba a Liverpoolba, ami 4-et vágott a Barcának tegnap, és ott van a BL döntőben (plusz lehet, hogy angol bajnok is lesz)? :U

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#121783) mephi666


mephi666
nagyúr

úristen, mi meccs volt ez este :C :R lefújás után fél órával feküdtem az ágyban, próbáltam elaludni és kb akkor kezdett 100 alá menni a pulzusom... utolsó 5-10 percben le tudtam volna kaparni a falat, hogy maradjon az eredmény... 1 hete úgy feküdtem le aludni, hogy "oké, ez valószínűleg elment... balszerencsések voltunk: ha minimum 1 bement volna, akkor jobbak lennének az esélyeink... de bízok a hétvégén a leicesterben, hogy rodgers-ék összehoznak egy x-et és jó esélyeink lesznek a pl-re" ...erre lesérül salah, pletykálják hogy van dijk is kihagyta a hétfő esti edzést, nagy nehezen összejön a győzelem a newcastle ellen, leicester kikap, firmino továbbra is sérült... kb minden ellenünk dolgozik, viszont a meccsen most a szerencse is mellénk áll aztán szépen bemennek a helyzetek... egyszerűen gyönyörű volt :R amit művelt alexander-arnold, henderson és robertson az emberfeletti volt... nem volt itt 1hét pihenő, mint a barcának, ezek meg kihajtottak 110%-ot magukból... henderson az utóbbi időben rengeteget fejlődött: gerrard-hoz szokták hasonlítgatni, akitől sajnos messze áll, viszont egyre gyakrabban vannak nagyon jó megmozdulásai és kell ebbe a csapatba... nagyon bízok benne, hogy júni1-re egyben lesz a megszokott támadótrió és ha képtelen is a city a bukásra, a bl legyen már meg :K mindenesetre tartok ettől az ajax-tól (ma szerintem lazán adnak egy hármast a tottenham-nek)

ui: ez a coutinho-suarez páros leírta magát előttem már rendesen :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#121784) Peterhappy válasza #56268288 (#121776) üzenetére


Peterhappy
őstag

Semmilyen sértő szándék nem vezérelt a "felszólalásommal", de rendben van, kerülni fogom a jövőben a szó használatát.

Jelige: Csak könnyedén, egy baráti társaságban. ;)

(#121785) Tibiajax válasza Richard! (#121779) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez ennyi volt most Ricsi, de bizakodunk tovább. nem kell ezért eldobni Messit.. többet ér mindnél
sajnos, az este ő is kevés volt egyedül. a régi, eto's barca kellett volna ide tegnap, az sokkal komplexebb volt. (istenem) xavi, ini, a fiatalabb buszeksz, elöl sokkal stabilabb playerek, hátul Puyol..
a barca ellen mindig ez van amúgy, már sok sok ideje. az ellenfél nekiront ilyenkor és kapuhoz szegezi, alig bírnak kijönni. ugyanez volt annak idején -emlékszel- a man u bl-döntőben is, krisztiánóék benyomták azt a barcát is, a fejemet fogtam, a lepedőmet markoltam hogy jajj anyám, végünk, geci erős a manu.. de valahogy ott is túlélték az első 5-10 percet gól nélkül és akkor kezdtek el ők jönni.. azóta is sokszor volt ez. azóta már valamivel kevésbé félek, mert ha az első 10percet túléli a barca, akkor következnek messiék.. - így voltam az este is ezzel, sajnos azonban most gólt kaptak. 1.hiba. utána volt az a vicc ziccerül messiéknek, amikor hárman álltak a kapuval szemben, elszórakozták.. 2.hiba. akkor már csak röhögtem amugy - bele volt kódolva a bukás ebbe az egészbe, talán már a dembelé bénázáskor, csak senki nem hitt benne - max Salah, akinek a pólóján ott figyelt az este a never give up. - ez az Anfielden nem férhet bele. ezt ezek a bolond katalánok nem tudták.
meg a -1 és -2.hiba az idióta dembelével, még az előző meccs legvégén, abból egyiket be kellett volna rakni, ahogy írták is, a 4-0 jóval demoralizálóbb lehetett volna
bár aztán, fasz tudja. ez a pool lehet rúgott volna akkor tegnap ötöt is.. messiék nem lettek volna jobbak akkor sem az anfield-en

faszom az egészbe, de szurkoljunk ma este az örök kis csapatomnak Amszterdamban, mert ott kell lenniük a döntőben. jó csapat a T'ham, de annak a csapatnak kell ott lenni a döntőben, aki kinyomta a 3x bek győztes királyi gárdát és a juventust is
csak el ne csesszék, ma este fog a gyomrom csak igazán görcsben lenni. jobban szorítok értük most, mint messiékért
engem valahogy a tavalyi romai bukás óta már nem is ért annyira borzasztóan váratlanul a tegnap esti őrület

(#121786) forceberg válasza Peterhappy (#121784) üzenetére


forceberg
veterán

"Jelige: Csak könnyedén, egy baráti társaságban."
Az a full Bárka utálat sem épp erről szól :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121787) Tibiajax válasza Tibiajax (#121785) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaj, a legfontosabbat kihagytam.. Rakitic-et is el kell adni. kegyetlen gyenge, az egész idényben, köze nincs az előző játékaihoz, szerintem neki ennyi volt a katalán csúcsidőszak. menjen máshová és éledjen egy utolsót újra - mint annak idején a bl-t nyert inter-es játékosok nagy része
úgyhogy jöhet ő is mondjuk Milánóba

(#121788) forceberg válasza Tibiajax (#121785) üzenetére


forceberg
veterán

A probléma, hogy nem ennyi volt. Jó sorsolás volt az elődöntőig.
Az elődöntő első meccse szerencsésen alakult, a visszavágóra meg Firmino mellé Salah is kidőlt.
Be kell vallani, ennél könnyebb BL szezon nem létezik.
Mégis egyéni hibákon elment az egész... a 4. gól meg bohózatba illő, nem BL esélyes csapat kapujába.
Tegnaphoz képest ma úgy látom, hogy ez az edző felelőssége, hogy két egymást követő szezonban is ez lett.
Fel kell állnia, nincs mese. A motivátor rész nélkül úgy látszik, ez nem működik.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121789) mephi666 válasza forceberg (#121788) üzenetére


mephi666
nagyúr

4. gólt vagy 30szor visszanéztem :D ez kb olyan, mint amikor bepróbálkozik az ember ismeretlen ellen a susztermattal: vagy bejön-vagy nem... alexander-arnoldnak és originek nagyon bejött :C leteszi a labdát és elindul helyet cserélni shaqirivel, mire észreveszi az anyahajó méretű szabad placcot és origit, aki egyedüliként figyel: visszaugrik és beadja :DDD a védők meg csak álltak, mint f@sz a lakodalomban

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#121790) hdanesz válasza mephi666 (#121789) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Ter Stegen-t is látni ahogy meglátva a 'cserét' visszafordul kifelé magyarázni. Aztán jött a meglepi. :D

(#121791) Peterhappy válasza Tibiajax (#121787) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem Rakitic nem volt gyenge a idén, néha eltűnt, de amúgy egész jó szezont fut. A Liverpool gyönyörűen kikapcsolta, totálisan észrevehetetlen volt egész meccsen - ez meg is határozta a csapat játékát. Vagy "B verzió", PumPinak van igaza és alapból kiscsapat módjára lépett pályára a Barca, játszani sem akart.

Gyenge volt a csapat, Alba aki az első meccsen részint a különbséget jelentette, kis túlzással egymaga kiejtette a csapatát.

LS9, Ivan, Cou ez kapásból három játékos, aki kb. nettó emberhátrány volt tegnap. Melléjük egy élete legrosszabb meccsét játszó Alba, egy szürkébb Busi és Messi és ennyi.
Persze teljesen másról beszélhetnénk, ha az első félidőben pl. Messi nem bohóckodja el a ziccerét, de mindez most már történelem.

Csúnya leszek: remélem Ernőbá belebukik ebbe. És bizony jó pár játékosnak meg kell köszönni az eddigi kék-vörös pályafutását. És bizony akkor is ezt mondanám, ha a Barca triplázott volna a szezon végén. Csak egy ilyen zakó után nem annyira ciki leírni :)

(#121792) Cs1csó válasza Peterhappy (#121791) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sok mindent megnyertek már ebben a szezonban is tehát nem az a gond, hogy nem lesznek ott a BL döntőben és esetleg nem nyerik meg azt hanem, az ahogy most búcsúztak, na az a gond.

A 2. gólnál kellett volna nyomást helyezni a Pool-ra, hogy a védekezéssel legyenek elfoglalva a támadás helyett, és akkor ez nem történik meg, abszurd. Se Salah, se Firminho és ez lett.

Ebben a győzelemben benne volt a Barca és a Pool játékosai de szerintem itt Klopp az aki emberfeletti módon tudta feltüzelni az embereit.

(#121793) Richard! válasza venember83 (#121780) üzenetére


Richard!
addikt

To all: Minden fasza, csak csalódott vagyok. Nem kicsit, nagyon. Egy ilyen hazai eredmény után mindenki többet várt. Az esélytelenebb csapat jutott tovább...Drakulálok nekik. C'est La Vie

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#121794) L_YKing válasza Richard! (#121793) üzenetére


L_YKing
addikt

Csalódtam én is, nagyot. Végre azt éreztem, hogy egyben van a csapat erre ugyanazt a formációt alkalmzta az edző, pedig az első meccsen sem volt jó Rakitic és Cou.
Kell a frissítés, Messit valahogy pótolni és végre egy olyan edző, mint aki azt a játékot játszatja a Barcaval amit tényleg kell.
1 éven belül kétszer kikapni 3 gólos előnyböl, elkeserítő.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#121795) forceberg válasza L_YKing (#121794) üzenetére


forceberg
veterán

Messinek ideje átugrani a Citybe...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121796) Cs1csó válasza L_YKing (#121794) üzenetére


Cs1csó
félisten

Messit nem lehet pótolni, arra a helyre ahol játszik oda lehet venni játékost, bár ha jól tudom Dembele jobb szélső és fiatal is.

(#121797) L_YKing válasza forceberg (#121795) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha még pénzt akar a Barca, bár, inkább legyen Klublegenda.
2 támadó kéne akik tényleg odateszik magukat.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#121798) Citroware válasza Richard! (#121793) üzenetére


Citroware
addikt

No várjunk csak. A Barca max az első meccs nem túl valósághű eredménye után volt esélyesebb, az egész párharc előtt biztosan nem. Főleg így utólag látva, hogy a Barca fullosan sem tudta legyőzni a fáradtabb és sérültebb Poolt, egyértelműen az erősebb csapat ment tovább.

[ Szerkesztve ]

(#121799) hhenry


hhenry
őstag

Barca mondás:Egyszer hopp máskor Klopp :DDD

(#121800) Tibiajax válasza hhenry (#121799) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.