~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121301) Napfénysüti válasza DeathAdder (#121295) üzenetére

Egyébként a második félidőben elég jól tolta a Pool, én izzadtam a TV előtt rendesen. Veszélyesek voltak, nyomtak. Közelebb álltak az egyenlítéshez mint hogy gólt kapjanak.
Csak aztán jött Messi és eldöntötte a meccset. Azért Salah is amit kihagyott, az ilyet kb 100-ból 95-ször berúgja gondolom.
Mondjuk a végén Dembelé is egy ugyanakkora ziccer balfaszkodott el.

Més que un club!

(#121302) vond

vond
MODERÁTOR

Jesszus, 114 hozzászólás tegnap este óta. :Y
Csak Barsza-Pool ment, vagy volt valami más, érdemleges is? :)

:DDD

a múltkori antijuvés kirohanásomért épp elég nagy árat fizettem..

(#121305) Datsyuk válasza DeathAdder (#121298) üzenetére

Datsyuk
aktív tag

Én is hasonlóan láttam, mármint Wijnaldum szerintem abszolút nem volt gyenge. Az ő feladata Barca játékának megakadályozása volt. Ami elég jól mőködött, mert nem volt annyira domináns a Barca. Persze 90 percen keresztül egyetlen csapatot se fogsz kivenni a meccsből és lesz olyan fázis amikor nyomnak, de inkább a Liverpool akarata érvényesült.
Ami a künbséget jelentette tegnap az a helyzetek értékesítette + Messi.
Mané helyzet, Salah kapufa, Milnernek is 2 helyzete is volt ebből minimum 1 gólt kellett volna szerezni, ha szerencséd van akkor 2 bemegy. Messi pedig büntetett, kegyetlenül.

FC Barcelona 3 (2.15 xG)
Liverpool FC 0 (1.58 xG)

(#121306) Cs1csó válasza Napfénysüti (#121301) üzenetére

Cs1csó
félisten

Ott a pont, a Barca is hagyott ki ajtó ablak helyzetet, de náluk végül 3 be is ment.

(#121307) MdewC válasza Tibiajax (#121304) üzenetére

MdewC
nagyúr

Jólvan na, égett a ház és feszült voltam na. :DDD

Amúgy meg kár feszkózni.

Ha para van kicsit egymásba rúgunk néha (csapat szimpátia kötelez), de tüske ne maradjon.

:R

(#121308) NyxNyxNyx válasza hobizoli (#121299) üzenetére

NyxNyxNyx
addikt

Meccs előtt volt és nem az Ajax-nak szólt, hanem az FA-nak inkább. És igaza van.

A válasz egyetlen szempontból releváns, hogy a PL pénzt ugyanaz osztogatja, mint aki eldönti, hogy akar-e kedvezni a BL csapatoknak. Itt a többi PL csapat szurkoló jobban tenné ha kiállna Poch mellett, mert ki lehet forgatni a szavait, meg lehet nevetni rajta, hogy hahaa keresi a kifogást, de ha nem teszi szóvá, soha nem fognak változtatni rajta.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121309) DeathAdder válasza Cs1csó (#121306) üzenetére

DeathAdder
veterán

Azután hagyott ki ajtó ablakot, hogy teljesen kinyílt a végén a pool mert kellett az idegenben lőtt gól :) azért lettek jobbak xg-ben is

még a 4-1 is jobb eredmény lett volna mint az a 3-0

(#121310) DeathAdder válasza Napfénysüti (#121301) üzenetére

DeathAdder
veterán

Hát sajna erről írtam a múltkor, itt egy rosszul sikerült meccs és máris lehet menni haza. Sok helyzetet elszartunk, GOAT meg úgy volt vele hogy akkor ebből ennyi elég is volt :DDD

(#121311) Napfénysüti válasza DeathAdder (#121310) üzenetére

Ez sajnos ilyen.
Múltkor néztem a Szeged kézilabdacsapatának BL meccsét. Ők az utolsó 10 percet b*szták el nagyon és ezzel majdhogynem lenullázták az egész szezonjukat (a BL-est tuti). Mindössze 10 perc rossz játékkal… :(

(#121312) Cs1csó válasza DeathAdder (#121309) üzenetére

Cs1csó
félisten

Ez a "kinyílt" a csapat az úgynevezett egyéni szocprobléma, az első 2-3 gólt nem "kinyílva" kapták.

Megjegyzem pont a Pool specialitása az extra gyors kontrajáték a széleken ami az eredményezi hogy egy nem felállt védelemmel állhatnak szemben.

LOGOUT blog (1)

Úgy tűnik, Párizsban vége lesz a dalnak...

őstag

Amilyen formában vannak most a vaktöltényes ágyúsok, én erre nem fogadnék. Gólt szinte tuti, hogy kapnak, a második meccset idegenben játsszák... de én lennék a legboldogabb, ha az Arsenal behúzná az EL-t.

Grátisz, szerintem a Frankfurt is okozhat meglepetést.