Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121051) LyonnaisFan1 válasza salesman (#121047) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nagyon gáz volt a képernyőn. Aztán persze mosdatta magát.
Ha újpest bajnoki cím lila nyakkendő, ha debrecen piros, stb. stb.
Ahha, persze :C

Nem lenne vele semmi bajom, ha pártatlanul kommentálná a meccseket, de erre képtelen. A legelfogultabb szpíkerek egyike.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121052) KisTücsök válasza DeathAdder (#121044) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD ...

(#121053) vond válasza Ringman (#121043) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Óóóó, egy jó kis Leeds, meg egy Aston Villa. Jöhetnének föl a PL-be. :K
___________________

(#121044) DeathAdder: Ez mekkora gáz. :((( De legalább ennyire érthetetlen, hogy Pogba meg ott van az év csapatában. :DDD Amiben rajta kívül csak Liverpool és Mensziti játékosok vannak.
___________________

Ja, és megint egy kis Hali: Pár tíz millió híján EGYMILLIÁRDOS adóssága van a klubnak. Ma láttam a pontos számokat az éves beszámolóban. :O Nem vagyok egy agresszív, meg rosszindulatú ember, de tényleg rohadjon el mindenki, akinek ehhez köze van. :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#121054) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#121051) üzenetére


Peterhappy
őstag

Dehogy venne pirosat vagy lilat
(Lilat joerzesu ferfi sem vesz fel, nem hogy egy asszonyvero)
IKJ fradista, bar en szivem szerint letagadnam.

Az oreg Knezy is az volt. Mennyit szidtuk anno szegenyt. Azota is visszasirom, mai szemmel/fullel kimagaslo kommentator volt.

(#121055) Peterhappy válasza DeathAdder (#121044) üzenetére


Peterhappy
őstag

Megkerestek a legfiatalabb angolt, aki legalabb harom egyeneset tud rugni a labdaba.

Allitolag, ez a szabaly a kovetkezo szezonra mar egy evvel kitolodik, hacsak Sterling nyaron eligazol a PL-bol. Akkor lehet, hogy ki se osztjak a dijat ;]

(#121056) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#121054) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Jóhogy. Ha meg a diók végre valahára csúcsra érnének, (csak éljem is meg) akkor meg el se menne a műsorba :C
Zsigerből utálja a diókat, a fradit meg tagadhatatlanul fényezi. És ezzel sem lenne feltétlen gond, ha nem úgy csinálná, ahogy.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121057) vond válasza Peterhappy (#121054) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Dehogy fradista (dehogynem), csak a Halinak szorít, hogy bentmaradjunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#121058) Ringman


Ringman
nagyúr

elszomorító hogy ennyi fradista van a topikban ;]

(#121059) bagyulajuve válasza Ringman (#121058) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, meg Interes :P ;)

Resistencia eterna

(#121060) vond


vond
MODERÁTOR

Horváth Feri ismét alakított. :DDD
Komolyan, nem tudom eldönteni, hogy bírom-e a palit. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#121061) LyonnaisFan1 válasza vond (#121060) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C
Csontzenész feri for President :R

Legalább tudtok nyilatkoni. Fernandonál meg ctrl C ctrl V minden mérkőzést követő nyilatkozat.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121062) salesman válasza Ringman (#121058) üzenetére


salesman
őstag

Nana! :P

Türűűűdrááá!

(#121063) Datsyuk válasza Peterhappy (#121042) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

De jó!

Végre a kivégzések mellett csúcs minőségi focit is láthat a derék szaudi közönség. Csak gratulálni lehet a spanyol szövetségnek!

(#121064) máyköl válasza L_YKing (#121036) üzenetére


máyköl
veterán

Sajnos buta vagy.

(#121065) forceberg válasza máyköl (#121064) üzenetére


forceberg
veterán

A helyes válasz ez lett volna: ha jövőre sem lesz eredmény :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121066) L_YKing válasza máyköl (#121064) üzenetére


L_YKing
addikt

Látom nem sikerült eltalálni a humoros oldalad. :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#121067) Cs1csó válasza DeathAdder (#121046) üzenetére


Cs1csó
félisten

Figyelj van egy szabály amit gondolom nem fél éve írtak, és csináltak egy listát ahová felírtak mindenkit aki a tavaly decemberig nem töltötte be a 24-et és gondolom ezen lista alapján akik a szavazásra jogosultak szavaztak és őt választották ennyi. Ez amúgy egy dolgot jelent, jelenleg nincs igazi kiemelkedő 24 év alatti játékos.

Végignézve lehet inkább Dele Alli-t választottam volna.

(#121068) HdRew válasza sh4d0w (#121048) üzenetére


HdRew
őstag

Ez olyan, mint amikor az nso-n a Szöllősi valamikor durván benyal OV-nek, aztán vagy nem lehet hozzászólni, vagy x hozzászólás után zárják a topikot, mert annyi negatív vélemény van.. :)

(#121069) DeathAdder válasza Peterhappy (#121055) üzenetére


DeathAdder
veterán

+ csicso82

Szerintem meg ez inkább amolyan szánalomvigaszdíj, mert VVD lett a az év játékosa.
Most tényleg nem a pool szurkoló beszél belőlem, de simán TAA-nak adtam volna az év fiatal játékosa díjat, vagy Rice-nak, Wan Bissakanak..Sterling meg kaphatta volna akár VVD helyett is..

Az azért kicsit vicces hogy egy 25 éves játékos aki 5 év múlva a megkopott sebességével már sehol sem lesz megkapta az év fiatal játékosa díjat.

[ Szerkesztve ]

(#121070) Cs1csó válasza DeathAdder (#121069) üzenetére


Cs1csó
félisten

Alapvetően ott a gond, hogy túl magas az életkori besorolás jobb lenne max 22-23 évben megadni, vagy akár még jobban szűkíteni pl. 20 év alatti kategória 20-23 között. stb.

(#121071) vond válasza Cs1csó (#121070) üzenetére


vond
MODERÁTOR

(Főleg) a mai fociban nálam 20 év alatti a fiatal játékos. A 24 éves Sterlinget (aki már nem is tudom, hány éve meghatározó játékosa a City-nek és az angol válogatottnak) megválasztani még viccnek is rossz.

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#121072) HdRew válasza vond (#121071) üzenetére


HdRew
őstag

Én mondjuk úgy választanám, hogy aki miután bekerül a felnőtt keretbe, onnantól egy meghatározott percmennyiséget a pályán kéne lennie, ha nincs meg, még a következő évben is nevezhet, de csak ha mondjuk az adott bajnokság alatt nem tölti be a 22. életévét.

(#121073) omfgk válasza DeathAdder (#121069) üzenetére


omfgk
addikt

Sterling meg kaphatta volna akár VVD helyett is..

VVD szerintem jobban megérdemelte. Elképesztő ,hogy mennyire feljavult vele a Pool védekezése.

Ha meg a City keretéből kéne választani akkor inkább legyen Bernardo Silva. Nagyon sokat melózik. Gyakorlatilag ő helyettesítette idén KDB-t, nekem nagyon tetszett a játéka.
Ja és ő is 23 éves volt meg a szezon kezdetén, tehát a vigaszdíjat akár ő is kaphatta volna. :))

ui : De Sterlingtől se sajnálom a díjat. Elvégre még annó Young is kapott. :Y

[ Szerkesztve ]

(#121074) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Zokogok :DDD

(#121075) DeathAdder válasza omfgk (#121073) üzenetére


DeathAdder
veterán

Adom, szerintem is Bernardo volt a legjobb idén a szitiből (nem is tudtam hogy ilyen fiatal :Y ), annyi hogy Sterling angol így hát neki kellett kapni, nem Bernardonak :N

(#121076) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Mik a tippek mára? Izgulok, mint az állat. Remélem sikerül Son nélkül is nyerni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121077) ZavaBalazs válasza NyxNyxNyx (#121076) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

az a tippem, hogy amelyik edző nyer, az ülhet Kovac doktor helyére. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#121078) NyxNyxNyx válasza ZavaBalazs (#121077) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Kíváncsi vagyok mit alkotna a Bayern élén Poch. Remélem soha nem tudom meg.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121079) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#121078) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem kurvajó lenne vele a Bayern, talán vinné Kanet is Lewandowski helyére (fura hogy Kane-t csak oda tudnám elképzelni ha külföldi klubról van szó) és végre olyan centerük lenne aki a nagyokat is meg tudná szórni ;]

(#121080) ZavaBalazs válasza NyxNyxNyx (#121078) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

bár pletykálgatják Pochettinót is, én nagyon nem tartom sanszosnak. ten Hagot viszont viccen kívül igen, állítólag attól teszi függővé a maradását, hogy mennyire fogják szétvásárolni a csapatát, pár hete úgy nyilatkozott a bayernről, mint egy rajongó, Kovac alatt meg nagyon rezeg a léc...

DA: inkább Sont hozná, ha már... de hát éhes makkal disznókat álmodsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#121081) Cs1csó válasza vond (#121071) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sőt, pont Sterling aki a Pool felnőtt csapatában is lehúzott vagy 2 jó szezont ez volt az amikor Suarezzel együtt voltak a pengék és majdnem bajnokok lettek. Aztán a City megvette.

13/14-es szezonban lett 2. a Pool a Suarez, Sterling, Sturridge hármassal.

[ Szerkesztve ]

(#121082) HdRew válasza NyxNyxNyx (#121076) üzenetére


HdRew
őstag

Szerintem sima 0-2 az Ajaxnak.

Nincs Son, nincs Kane.

(#121083) Citroware válasza HdRew (#121082) üzenetére


Citroware
addikt

A Tottenham nem egy egyéniségekből álló gyülekezet, hanem egy csapat. Én az eddigiek során nem igazán láttam annak jelét, hogy attól, mert 1-2 kulcsjátékos hiányzott, rosszabbul szerepelt volna a csapat, csak olyankor, amikor a fél kezdőcsapat hiányzott.

(#121084) Cs1csó válasza HdRew (#121082) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1

(#121085) HdRew válasza Citroware (#121083) üzenetére


HdRew
őstag

Miért, az Ajax nem csapatként működik? Csak vess egy pillantást a támadásaik felépítésére, mennyire dinamikusak, és milyen sokat futnak. Szimpatikus a T'ham, nem azzal van a gond, de szerintem ez az Ajax nagyon, nagyon rendben van most, és duzzadnak az önbizalomtól. Real, Juve kiejtve, tényleg örömfoci nekik ez már, eladták magukat jövőre, tuti szétkapják őket, együtt még utoljára megmutatják, hogy mit tudnak, és jöhet egy Barca - Ajax döntő, ahol szerintem iszonyat jó futballt fogunk látni, én már alig várom, elegem volt a bunkerfociból.

(#121086) Citroware válasza HdRew (#121085) üzenetére


Citroware
addikt

Nem mondtam én az Ajaxról semmit. Lehet, hogy az Ajax fog nyerni, de szerintem az nem azért lesz, mert a Spursből 2 ember hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#121087) HdRew válasza Citroware (#121086) üzenetére


HdRew
őstag

Meglátjuk. Azért ők az utóbbi években jól teljesítettek, Son mindkét lábával iszonyat jó, gyors. Kane meg.. Ő Kane. :) Szerintem nem feltétlenül tudja őket helyettesíteni Poch, bár, lehet ki tud találni valamit. Remélem jó meccs lesz. :)

(#121088) NyxNyxNyx válasza HdRew (#121082) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az a baj, hogy nem csak ők hiányoznak, hanem Winks és Sissoko is, akiket viszont nem is tudjuk normálisan pótolni. Son és Kane nélkül gyengébb a támadójáték, de Winks és Sissoko nélkül nincs középpálya. Sissoko lehet, hogy játszani fog, ha ez így lesz, akkor szerintem nyerhet a Spurs.

A futómennyiségre a Spursnél sosem volt panasz, hajtani fognak most is. Tuti jó meccs lesz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121089) Citroware válasza NyxNyxNyx (#121088) üzenetére


Citroware
addikt

Mennyire hiányzik Sissoko. :DDD Emlékszem, régen beszéltük, hogy szinte egyedül én tartottam jó igazolásnak, mindenki mondta, hogy fos lesz, és eleinte az is volt, mindenki temette, most pedig olyan kontextusban van említve, hogy nélküle nincs középpálya. :DD

(#121090) DeathAdder válasza HdRew (#121085) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az Ajax konkrétan lemeccselte a Reált és a Juventust is. Nagyon jók csapatként, de kurva jó játékosokkal is vannak tele, olyanokkal akik egyrészt szinte kivétel nélkül extrán presszing rezisztensek, másrészt a pozíciós játék is a kisujjukban van.
Csapatjáték minőségét tekintve szvsz most csak a Pool és a Sziti van velük kb. egy szinten, a Barca csak Messi miatt lehet rájuk veszélyes.

Extrán gyorsan és pontosan passzolnak, plusz lényegében vakon, mert annyira okos a helyezkedésük (a pozíciós játékuk), hogy fel sem kell néznie a játékosaiknak. Emiatt olyan, mintha az ellenfeleik állandóan késésben volnának.

(#121091) NyxNyxNyx válasza Citroware (#121089) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát mert fos is volt. Kellett neki 2 év, mire hasznos lett.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121092) HdRew válasza DeathAdder (#121090) üzenetére


HdRew
őstag

+1.

Tadicot pl. nem is értem, hogy nem vitték el más csapatok, most lesz 31, iszonyatosan sajnálom a palit, sokkal több volt benne szerintem.

A Poolt nem igazán említeném, miután Buvac elment. A védekezés parádés, de a támadások már nem olyan veszélyesek szvsz.

(#121093) DeathAdder válasza HdRew (#121092) üzenetére


DeathAdder
veterán

Konkrétan eredményesebb a támadójáték mint tavaly ilyenkor volt :)

Tadic meg Soton reject, nem gondoltam hogy lesz belőle még jó játékos.

(#121094) KisTücsök válasza DeathAdder (#121090) üzenetére


KisTücsök
addikt

Akkor már alig várhatják a nyarat az Ajax szurkolók, amikor a fél csapat eligazol majd. ;]

(#121095) Richard!


Richard!
addikt

A kezdő 11:

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#121096) #56268288


#56268288
törölt tag

A PSG megint kikapott. :DDD

Bar, mindegy.. ugyis megnyertek mar.. :(

[ Szerkesztve ]

(#121097) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Jaj ne, Lajos a bíró...

richie900812:
tetszik az URL :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121098) Richard!


Richard!
addikt

Angol nyelvű HD streamek: [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#121099) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Spurs gyozelmet varok, Ajaxot remelek :)

(#121100) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon kéne +1 gyors ember előre, Llorente emberhátrány a lassúsága miatt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.