Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121401) venember83 válasza Ringman (#121394) üzenetére


venember83
nagyúr

Müller - Mou kombó? :D

(#121402) Ringman válasza venember83 (#121401) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezt már meg sem mertem említeni :D

mondjuk lehet hogy egy budget müllerrel jobban járnánk, mint lukakuval, az utóbbinak marhára nem örülnék.

(#121403) Richard!


Richard!
addikt

Idény végén visszavonul a Maestro: [link]

Remélem 2-3 éven belül Ő váltja Ernő bá'-t :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#121404) BenHans válasza Tibiajax (#121400) üzenetére


BenHans
addikt

Isten éltessen így utólag is! :)
Ma Radja ünnepel, az Inter viszont még kérdéses.
Bedobnék ide egy Inter mezes Müllert, de nem értek a photoshophoz. :D Nem jár egy rugóra az agyatok Marottával, Müller, Mou...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#121405) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

utálnám, ha a bayern eladná Müllert, de ha már mindenképp el kell passzolni egy lecsúszott, de jónevű klubhoz, akkor Tibiért remélem, hogy az inter lesz az. ;]

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#121406) Ringman válasza ZavaBalazs (#121405) üzenetére


Ringman
nagyúr

meglepődtem, hogy csak 29 éves, valahová 32-34 közé tippeltem.

tibi most ne figyelj: nem lennék szomorú (sőt), ha idejönne, mert úgy érzem menne neki a játék az interben.

icardi (és remélem perisic&candrava is) megy, így kb. lautaro és politano marad támadó poszton, ami édeskevés.

(#121407) sh4d0w válasza ZavaBalazs (#121405) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én is remélem, hogy oda és nem a Milanhoz...

https://www.coreinfinity.tech

(#121408) BenHans válasza ZavaBalazs (#121405) üzenetére


BenHans
addikt

Szeretni én sem tudom Müllert, de azt sem szeretem amikor azt mondják rá hogy ügyetlen. A mozgása tényleg ügyetlennek tűnik, de kit érdekel ha jól helyezkedik és valahogy megtalálja a labda, vagyis jobban fogalmazva ő találja meg a labdát, de ha nem, akkor ő talál el valakit a bogyóval.
Olyan Miro Klose utánérzésem van, nem csak az igazolás hasonlatos körülményei miatt ha létrejön, hanem hogy azt hiszi az ember ha púpos lenne onnan is a kapuba pattanna róla a labda. Őt még akkor sem tudtam utálni amikor elment a lazióba, csak annyit mondtam kár oda egy ilyen ember, Radu, Basta meg Lulic féle játékosok közé.
Müller ritkán látványos, de nagyon hasznos, esze van a játékhoz, vagyis a mozgásokhoz, pont az esze miatt feküdne neki a Serie A, de az Internek csak akkor lehet ő nagy erősítés, ha olyan edzővel dolgozhat aki tudja őt használni, mert Müller egy taktikai elem, és a komfortzónáján kívül hajlamos szenvedni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#121409) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Fú eddig makkunk van, hogy csak 1 piros lap van. De így most az Everton ellen sem játszhat... Innen elbukni a 4. helyet kemény lenne.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121410) Citroware válasza NyxNyxNyx (#121409) üzenetére


Citroware
addikt

Akkor most már 3 pirosnak kellene lennie? :DDD

Ja nem, most nézem, hogy a cseréje megkapta. Ezek szerint a sors tett igazságot. :C

[ Szerkesztve ]

(#121411) NyxNyxNyx válasza Citroware (#121410) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja de ez nem a Chelsea féle 2-2-es meccs volt eddig, Dier csak simán balfasz :D Son meg lökött, vagy túl erősen, nem mindenki adna rá pirosat. Foyth meg fogyatékos, nagyon kétlem, hogy szándékos lett volna, de tök egyértelmű piros.

Son legalább pihen az Ajax elleni meccsre. Cserében a többiek kihajtják a belüket.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121412) hobizoli


hobizoli
nagyúr

idézet:

"9th October 2015: Jürgen Klopp: "We'll win at least one title in the next four years. If not, I'll go manage in Switzerland." "

:DDD

több drón kell ;P

(#121413) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#121405) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

olyan kedvesek vagytok mindig hozzám, te tényleg.... :D de már most mondom, ha müller-t leigazolja az inter, és ott -ha nem is befejeztem, de- annál is jobban szüneteltetem számomra a klubot, mint amikor murinnyó ült a padon és ibrahivomicsot dirigálta.. pedig akkor sem voltam mondjuk úgy, túlzottan elvakult
ez számora a vég lesz

NyxNyxNyx Son legalább pihen az Ajax elleni meccsre. Cserében a többiek kihajtják a belüket.
...végül a nagy semmiért

(#121414) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na kezdődjön a sorsfordító 2 óra az OTP Bank Liigában.
A haladás és a diósgyőr is győzelmi kényszerben lép pályára. Ha nem nyernek, akkor el is dőlhet eme két csapat sorsa.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121415) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nesze vidi! Bang Gang
Hasani találatával előnyben a diók

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121416) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#121414) üzenetére


Cartevo
őstag

Felcsúton gólt kapott az éremesélyes Honvéd. Macerás 12 ember ellen készülni.

[ Szerkesztve ]

(#121417) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#121414) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fuhh..nem is tudom, melyik meccset nézzem...

(#121418) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#121417) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Hát attól függ. Alkohol nélkül egyiket sem, némi szeszesitalos rásegítéssel mondjuk a diókat :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121419) salesman válasza LyonnaisFan1 (#121415) üzenetére


salesman
őstag

Kell a pénz Petrjakra...

Türűűűdrááá!

(#121420) BenHans válasza LyonnaisFan1 (#121418) üzenetére


BenHans
addikt

Én leültem a Diós kontra Mákos elé, de, öhm, izé...
Tiszta Karácsony. :D
Szóval még mindig ott tartok, hogy ilyen kaliberű játékosok vannak sokkal alacsonyabb osztályban is mint itt páran, csak kevesebb volt a hátszél. Vannak olyan labdakezelések, technikai hibák, ütemtelenségek, hogy ha nem a tv adja és nem látom a címert akkor simán elmenne egy jobb megyei vagy blsz meccsnek.
Persze túlzok, de azt tartom, hogy első sorban a szervezettség, a mentális vagyis taktikai képzettség és edzésmunka jelenti az igazi különbséget itthon az osztályok között nem a tehetség.
Játszottam olyan játékosok ellen kis és nagypályán is, akik huszonévesen NBII/III szinten nyomték és nem mindenkivel szemben jött ki az a fölényük amire gondoltam.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#121421) Ringman válasza Tibiajax (#121413) üzenetére


Ringman
nagyúr

jön müller, az sem kizárt, hogy juventino edzőnk lesz (lippi is bevált :U ), mi kell még, jöjjön még benzema és 4. védőnek pepe?

(#121422) LyonnaisFan1 válasza BenHans (#121420) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Részvétem. Fradi drukkerként minket lesni igazi fájdalom lehet. :C
Ez a Tesco Gazdaságos üzemmód nézhetetlen. De ezt kell szeretnem.

De! De! Nyugodt vagyok. Beállt a miskolci fiúnk Bacsa. Na ő hoz egy kis sava borsot ebbe a szarba. Mert eddig ez a meccs egy nagy rakás szar. Ilyen gyenge vidit nem igazán látni mindig. De amilyen szarok vagyunk a második játékrészben kapott gólok szempontjából még benyalunk legalább egyet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121423) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#121422) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ne is mondd, szurkolói körökben ilyenkor megy a "k.va gyenge" rigmus.

https://www.coreinfinity.tech

(#121424) LyonnaisFan1 válasza salesman (#121419) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Lehetséges. Ami petyrákot illeti. A fradi már kivágta az öltözőből. :C

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121425) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#121424) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Persze Palika megint magyarázza a bizonyítványt.

https://www.coreinfinity.tech

(#121426) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#121423) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Úgyúgy. De nálunk most más a sláger.

Csak, hogy érezzék a [[Törődést]]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121427) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#121426) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nálunk ez n/a.

https://www.coreinfinity.tech

(#121428) BenHans válasza LyonnaisFan1 (#121422) üzenetére


BenHans
addikt

Én aztán minden vagyok csak Fradi drukker nem. :D
Igazán drukker sosem voltam, de az Újpest áll hozzám legközelebb, már lakóhely szinten is.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#121429) LyonnaisFan1 válasza BenHans (#121428) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Pardon. Lehet a profilkép alapján keverlek mással :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121430) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#121427) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nálunk meg mindjárt zúgni fog újfent.
Megint milyen óvodás gólt hoztak össze :W

1 ponttal mi sehol sem vagyunk. Még kedvezőtlenebbül is alakulhatnak az eredmények.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121431) salesman válasza BenHans (#121428) üzenetére


salesman
őstag

Nono, azért előbb-utóbb Neked is megjöhet az eszed... :P

Türűűűdrááá!

(#121432) sh4d0w válasza salesman (#121431) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Neki már megjött... :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#121433) salesman válasza sh4d0w (#121432) üzenetére


salesman
őstag

Nana... :P

Türűűűdrááá!

(#121434) BenHans válasza salesman (#121431) üzenetére


BenHans
addikt

Na, akkor te vagy a fradista medve. :D
Szeretem ha fáj, a Roma is mindig második volt 2001-et leszámítva, vagy a Juve vagy az Inter mögött, és hát az újpest is többször volt második az elmúlt kb. 20 évben mint bajnok.
De tényleg nem vagyok egy nagy Újpest drukker, csak hát ha már ide születtem a környékre és pár játékost kifejezetten kedveltem is...
Ha valaki BL/EL környékére ér, ott már csak azért is szurkolok neki, ha fradi ha vidi tökmindegy.

Na közben újra kemény a dió. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#121435) salesman válasza BenHans (#121434) üzenetére


salesman
őstag

:C :R

Türűűűdrááá!

(#121436) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#121430) üzenetére


forceberg
veterán

Mi bunda mehet itt...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121437) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Haladás gyakorlatilag kiesett.
A másik kieső még függőben. Csóri Hali. Amilyen hadjáratot megindítottak meg is érdemelték volna a bentmaradást.
De először kapjunk Licencet. Ha az nincs,aKKOR semmi sincs

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121438) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#121437) üzenetére


Cartevo
őstag

Be lehetne fogni a libákat, de mennek a Vidihez, majd oda megy a Honvéd, amely már ott van albérletben, így ez bundaszagú helyzet.

(#121439) salesman


salesman
őstag

Varga! 1:0!

Türűűűdrááá!

(#121440) Cartevo válasza BenHans (#121420) üzenetére


Cartevo
őstag

A Fradi talán kiemelkedhet, ahogy ez a sarkazós gólpassz is mutatta, bár ahhoz hátul is rendet kell rakni...

[ Szerkesztve ]

(#121441) Richard!


Richard!
addikt

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#121442) vond válasza LyonnaisFan1 (#121437) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Gyakorlatilag igen, elméletileg még nem. Amekkora pechünk volt most, akár lehet ilyen mákunk is.

Abban még bíznék is, hogy szerzünk hat pontot. Abban már kevésbé, hogy nem csalják el a többiek a meccseket. Ez a fogalmatlan Kisvárda, bazzeg, 3-1-re nyer Debrecenben? A fullos Videotont veri a piros lapos Dió? A Honvéd nem tud nyerni Felcsúton? Ugyanmár. :(((

Meg Király is amilyen gólt kapott. Néztétek? Én felvettem a pálya széléről. Azt hittem, rosszul látok, de beesett, basszus. :O

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#121443) villamos


villamos
őstag

Harmadszorra csak sikerült bekotorni... :D 2-1

Ezt a buta füstölést én azért nem engedném, legalábbis ilyen mértékben semmiképpen sem...
Ha viszont tényleg nem szabályos a gól, azért kár...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#121444) salesman


salesman
őstag

Lanza! 2:1!

Türűűűdrááá!

(#121445) BenHans


BenHans
addikt

Az szép. Lesgól egy olyan szabadrúgás után ami nem is történt volna meg, ha közvetlen előtte lefújja a bíró a fradi játékos szabálytalanságát.
Ha van egy viszonylag színvonalas mérkőzés amit élvezni tud az ember akkor a játékvezetés rángat vissza a valóságba...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#121446) sh4d0w válasza BenHans (#121445) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Isten hozott a valóság sivatagában...

https://www.coreinfinity.tech

(#121447) LyonnaisFan1 válasza vond (#121442) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Király már leszerepelt. Sajnálom, hogy egy ilyen hadirokkantnak is köszönhetően zúgtok ki.
Nagyon sok pont ment el rajta, ha azokat összeszámolnánk nem lennétek ekkora szarban.
Illés Bélával csomagban kéne kirakni őket a városból. Főleg, ha nem kaptok pozitív ítéletet a licencügyben. Még nálunk is necces a dolog.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121448) Tibiajax válasza Richard! (#121441) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Prince in the game!
:D

(#121449) Ringman


Ringman
nagyúr

elég durva, hogy a brutál közvetítési pénzek mellett a besztlígben 34 pont is elég a kiesés elkerüléséhez.

mert az olasz/spanyol bajnokságban vannak tényleg nagyon kis költségvetésű csapatok, de a pl-ben gyak. nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#121450) Richard! válasza Tibiajax (#121448) üzenetére


Richard!
addikt

Dembelé 5 percet bírt...melegítés helyett is Fifázott a telefonján :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.