Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121851) Cartevo válasza NyxNyxNyx (#121847) üzenetére


Cartevo
őstag

Isztambulban is

(#121852) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Még mindig "Pokettinóznak" a stúdióban, pedig ő maga mondta, hogy "Pocsettino" a helyes kiejtés. Ez olyan, mintha James-t Dzsémsz-nek mondanák.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121853) bagyulajuve válasza NyxNyxNyx (#121852) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem azért mert ő mondta, hanem mert spanyolban a ch-t "cs"-nek kell mondani, no meg még Mascherano is "cs"-vel és nem "k"-val ejtendő

Resistencia eterna

(#121854) NyxNyxNyx válasza bagyulajuve (#121853) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Igen az tiszta, csak a Pochettino azt hiszem olasz származású név, és olasz kiejtéssel Pokettínó lenne. (nem tudok olaszul, de így emlékszem) Szóval innentől kezdve úgy kell ejteni, ahogy ő ejti. :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121855) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Oké bevallom jobb az Ajax, bocsánat :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121856) szami777


szami777
addikt

Na innen csoda kell a spursnek

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#121857) NyxNyxNyx válasza szami777 (#121856) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Vagy legalábbis 2 gól.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121858) szami777 válasza NyxNyxNyx (#121857) üzenetére


szami777
addikt

Sonnal mi van?
Borzasztóan formán kívül ténfereg.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#121859) Citroware


Citroware
addikt

Most jobb csapat az Ajax mint a Spurs, de túl szellős a védelmük ahhoz, hogy ez egy eldőlt párharc legyen, találhat a Spurs gólokat.

Meg úgy szinte mindenkinél jobb csapat az Ajax jelenleg. Azt nem tudom megbecsülni, hogy a legfelső polcon lévő csapatokkal összevetve (ami most szerintem a City, a Liverpool és a Barca), hozzájuk képest vajon hol van az Ajax, ki van a tápláléklánc csúcsán. Mert simán kinézem, hogy ezek sem bírnának velük.

Lehet, hogy szétkapják őket, és következő szezonban közel sem fogják tudni ezt a teljesítményt nyújtani, de nem tudom, hogy jelenleg ki jobb náluk.

(#121860) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Vannak helyzetek, be kell lőni...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121861) Cartevo válasza NyxNyxNyx (#121860) üzenetére


Cartevo
őstag

(#121862) DopeBob válasza NyxNyxNyx (#121860) üzenetére


DopeBob
addikt

Belottek... eddig se volt sok sansza a Spursnak de het ez utan... nagyon jol ossze ven rakva most ez az Ajax

MZ/X

(#121863) Redneck


Redneck
veterán

Basszus csak most értem haza és nem néztem meg eddig az eredményt telefonon. 2? Azigen... :C Remélem összejön a vágyott Liverpool - Ajax döntő.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#121864) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Fú de mocskos szarok vagyunk, én nem értem ... Trippier te nyomorék, a világ szégyene lenne jövőre is a keretben látni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121865) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#121864) üzenetére

Ugye hogy van hogy rossz napot fog ki egy csapat és semi nem jön össze (mint mi is tegnap)?

Més que un club!

(#121866) Citroware válasza Napfénysüti (#121865) üzenetére


Citroware
addikt

Van, de ez a Spurs az elmúlt 6 meccséből 5-öt elvesztett. Ez nem rossz nap, ezt tudják mostanság.

Ahogy a Barca gyengesége is csak azért nem lepleződött le tegnapig, mert az odavágón a hazai meccsen szerencséjük volt, előtte pedig mostanában nem játszottak igazán erős ellenfelekkel, mivel a spanyol bajnokságban a többiek nincsenek éppen csúcsformában, a BL-ben pedig könnyű volt a sorsolás. Gyenge csapatok ellen lehet villogni, csak hirtelen "rossz nap" lesz, ha jön egy erős ellenfél...

[ Szerkesztve ]

(#121867) NyxNyxNyx válasza Citroware (#121866) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De nem értem min múlik, hogy tudnak-e jól játszani. Sokkal több van bennük, láttam szezonokon át, most meg semmi hónapok óta. Most én tényleg azt hittem, hogy felszívják magukat, mint általában a nagy meccsekre, de úgy látszik egyértelmű underdognak kell lenniük, hogy felpörögjenek teljesítményre is, ne csak futómennyiségre. Nagyon csalódott vagyok.

Ajax meg megszállottan játszik, nyertes mentalitással. Elhiszik, hogy mindenre képesek. Remélem a döntőben is ez lesz.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121868) Citroware válasza NyxNyxNyx (#121867) üzenetére


Citroware
addikt

Rossz forma van hetek óta, ez van, minden csapattal megesik. Azért valljuk be, akármennyire örültem neki, a City kiejtéséhez is nagy mák kellett. Mondjuk ebben a félszezonban a Spurs valami 6.-7. lenne a Premier League-ben, szóval igazából már tél közepe óta nincs éppen csúcsforma...

De ez az Ajax annyira erős, hogy még egy csúcsformában lévő Tottenham sem hiszem, hogy bírna velük, szorosabb lenne a meccs, de nem tudom, hogy sikerülne-e legyőzni a hollandokat... nem hiszem...

(#121869) ZavaBalazs válasza NyxNyxNyx (#121852) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

én a Sziszokkkkkózástól vagyok ki. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#121870) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na meg a vegen csodat fogunk latni ma is.....?

több drón kell ;P

(#121871) DopeBob


DopeBob
addikt

Ubazz mi lesz itt

MZ/X

(#121872) Cartevo válasza szami777 (#121856) üzenetére


Cartevo
őstag

Már nem.

(#121873) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Hoppa. Mar egyenlo :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121874) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

De ha Trippieren múlik, akkor már 2133 - 2 :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121875) Citroware


Citroware
addikt

Simán rúghat még egyet-kettőt a Spurs, ez az Ajax sosem tudott védekezni. Az a védjegyük, hogy többet kell rúgni, mint amennyit kapnak.

(#121876) Cs1csó válasza Citroware (#121875) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na egy Spurs-Pool BL döntőre sem vagyok kíváncsi. City - Barca-ra készültem, esetleg egy Pool - Ajax még érdekel.

(#121877) ZavaBalazs válasza Citroware (#121875) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

most döntsd már el, hogy még egy csúcsformás tottenham se bírna-e ezzel az ajaxszal, vagy még simán jöhet 1-2 gól és a továbbjutás is? :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#121878) Citroware válasza ZavaBalazs (#121877) üzenetére


Citroware
addikt

Ezt a két kommentet írtam egy hete, olvasd el és talán megérted.
Első
Második

(#121879) #16741888


#16741888
törölt tag

Remelem az Eriksen nem jon a Madridba
Meg fogok orulni a Benzeeemazastol Eeeriksennel.:S

(#121880) hobizoli


hobizoli
nagyúr

ubaze ez itt mi volt egymas utan 2x is.... :Y

több drón kell ;P

(#121881) Viszlát


Viszlát
addikt

Semlegesként ez tipikusan olyan meccs, hogy az lenne jó ha mindkét csapat nyerhetne. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#121882) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

fújd már leeeeee

(#121883) hobizoli


hobizoli
nagyúr

ubaze :W

több drón kell ;P

(#121884) pohár


pohár
félisten

a makk :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#121885) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ezt nem hiszem el.

Don't Tread On Me

(#121886) #16514048


#16514048
törölt tag

:DDD

(#121887) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Aztakrva!!!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#121888) KisTücsök


KisTücsök
addikt

??????????????????????????

:DDD

(#121889) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

AZT AK IABSZOTT KURVA É-EL KLSDP GKSDFOPGPŐ S DS SD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121890) Cs1csó


Cs1csó
félisten

A BL döntőt kihagyom.

(#121891) hdanesz válasza Motion_Blur (#121887) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Mi vaaaaaaaan?

Jajj., nem választ akartam. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó új G-shock: https://hardverapro.hu/apro/casio_g-shock_original_gm-2140gem-2aer_adventurer/hsz_1-50.html

(#121892) L_YKing


L_YKing
addikt

Na ezt a döntőt tuti nem nézem meg. :)
Hu de csalódott vagyok ezután a két meccs után, ennyire számomra érdektelen döntőt...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#121893) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

MI VANAANANANNANANA

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121894) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Aztakurva. Csori ajax. A spurs kicentizte. Gyakorlatilag az utolso utani pillanatban. A legeslegeslegeslegutolso kiserletuket golra valtottak.
Kuzdesbol csillagos otos.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121895) hobizoli


hobizoli
nagyúr

hat.....ezt nem gondoltam volna a felidoben :(((

több drón kell ;P

(#121896) szami777


szami777
addikt

Na akkor egy El-Bl
angol házidöntő kombó? :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#121897) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ezen a meccsen az ajax volt a milan es a spurs a pool.
Elkepeszto melysegbol jott vissza a hatranyban levo csapat. Meg is lett a jutalma :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121898) paatrick


paatrick
senior tag

Csak az utolsó 20 percet láttam, DE MI VÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓT EZ A VÉÉÉÉÉÉG? :Y

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#121899) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

LEGJOBB BL EVER!!

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121900) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#121899) üzenetére


L_YKing
addikt

Kinek?
Max neked... :DDD
(No offense, én nagyon csalódott vagyok)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.