Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121901) forceberg válasza L_YKing (#121900) üzenetére


forceberg
veterán

Kabarészezon lett :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#121902) Cs1csó válasza L_YKing (#121900) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 bármilyen "házidőntős" BL-t utálok Real-Atletico, Bayern-Dortmund BL-ben nem erre vagyok kíváncsi.

(#121903) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nah melyik is a legerősebb bajnokság? ;]

Holnap még kialakul az EL-ben is ugyanez. Ilyen még nem is volt. Hát na. A PL az PL.

Nana.

Ja.

(#121904) Citroware válasza LyonnaisFan1 (#121894) üzenetére


Citroware
addikt

Érezhető volt, hogy ez megtörténhet, az Ajax nem tud védekezni, a Spurs pedig nem adta fel.

(#121905) BenHans


BenHans
addikt

Nagyon sajnálom az Ajaxot. Remélem Ziyech tényleg Roma mezben lesz jövőre miután az elmúlt két évben folyamatosan előkerült a neve, mindkét fél részéről nyíltan kimondva. De jöhetne még vele egy két haverja is kis Kluivert mellé.
A döntőben a Spursnek fogok inkább szorítani.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#121906) #16514048 válasza KisTücsök (#121903) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem, ez csak akkor működik így, ha spanyol csapatok vannak ott.

(#121907) LyonnaisFan1 válasza Citroware (#121904) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Jott a drama.
Idegen gollal kiesni. Hulyeseg az egesz. El kene torolni. Osszesitett dontetlen eseten aranygol, es aki harminc perc alatt betalal az mehet tovabb.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121908) KisTücsök válasza #16514048 (#121906) üzenetére


KisTücsök
addikt

jah tényleg

(#121909) Banano


Banano
tag

Makker szar az osszes angol csapat. :DDD Nembaj,jovore ugyis mennek a sullyesztobe..

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#121910) Redneck


Redneck
veterán

Hát ez nagyon nagy show volt, holnap visszanézem. Azt hittem meglesz az Ajaxnak, ahogy tegnap a meccs előtt a Barcának is, de rámcáfoltak megint. Az idei volt az egyik legjobb BL kiírás eddig, azt kell mondjam.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#121911) Citroware


Citroware
addikt

Nem örülök a Spursnek, mert én sem szeretem a házidöntőket, ugyanakkor az Ajaxtól jobban félnék, támadásban erősebbek mint kb. bárki (csak védelmük nincs).

(#121912) L_YKing válasza Cs1csó (#121902) üzenetére


L_YKing
addikt

Alapból nem hat meg a PL, nagy ritkán nézem akkor is csak top6 csapatok egymás elleni meccsét. Abból meg elég 1-2 meccs, de nem egy BL meg EL. Mindenki ismeri a másik játékát es egy tök unalmas döntő lesz szerintem.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#121913) Napfénysüti válasza BenHans (#121905) üzenetére

Döntőben most már én is a Spursnek szurkolok de amúgy lehet tényleg elég érdektelen lesz.
Valahogy ezek az egy bajnokságból való csapatok döntői annyira nem az igaziak.

Més que un club!

(#121914) Cs1csó válasza KisTücsök (#121903) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R :C :C :K :K

Nekem volt már fórum ahol belém kötöttek mikor tényként közöltem, hogy a PL a legerősebb bajnokság a 20 csapat értékét nézve.

(ettől függetlenül kihagyom a döntőt)

[ Szerkesztve ]

(#121915) szami777 válasza Banano (#121909) üzenetére


szami777
addikt

Köszönjük az építő hozzászólást. :D
Hungarokatalán vagy Szittyamadridista?

----
A pool szerintem jobbam járt volna, ha az ajaxot kapja.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#121916) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Én is gyűlöltem a házidöntőket eddig. Főleg a német döntő volt borzalmas számomra. De ha a döntő a világ legunalmasabb meccse lesz ez akkor is hatalmas BL. Még a Tottenham nélkül is.

Citroghost: Lécci most egy pár óráig ne :D Eufóriában vagyok, mégm indig remegek

MOURA EGY ISTEN

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121917) Tom5


Tom5
addikt

Ahogy olvasom idén senki nem néz BL döntőt. :O ;]

(#121918) Citroware válasza Cs1csó (#121914) üzenetére


Citroware
addikt

A PL akkor is a legerősebb bajnokság volt, amikor az a 2-3 spanyol csapat + Bayern garázdálkodott mindig az élmezőnyben, mert nem az első két helyezett ereje alapján kell meghatározni a bajnokság erejét, hanem az összes többi csapatot is figyelembe véve egészen a 20. helyezettig.

[ Szerkesztve ]

(#121919) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A nagy sokkok kozepette ne menjunk el Lucas Moura teljesitmenye mellett, aki talan elete meccset jatszotta.
Vagy legalabbis a londonialnal ezzel a mesterharmassal.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#121920) Cartevo


Cartevo
őstag

Tovább gazdagodnak az angolok. : /

(#121921) hobizoli válasza Cs1csó (#121914) üzenetére


hobizoli
nagyúr

vak tyuk is talal szemet :DDD

több drón kell ;P

(#121922) MdewC


MdewC
nagyúr

áztáqvaaa! :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#121923) omfgk


omfgk
addikt

Én ebben a BL-ben már nem merek jósolni...

Még jó ,hogy nem tippmixelek. Mert itt már minden pénzem elúszott volna.

(#121924) : A tavalyi De Gea. Az idei benyelt volna akár 4-et is ma. ;]

[ Szerkesztve ]

(#121924) paatrick


paatrick
senior tag

Na most láttam a gólokat. Sajnos az Ajax nem tudott védekezni úgy láttam. Nem akarom bántani a kapust de a világ top5 kapusai (mondjuk De Gea) az első 2 gólt fogta volna. A 3. már esélytelen volt.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#121925) L_YKing válasza omfgk (#121923) üzenetére


L_YKing
addikt

Mások biztos nagyot nyertek. :))

Barcelonában összeültek a fekesek csapat jövőéről illetően.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#121926) hobizoli válasza Citroware (#121918) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:DDD

elotte meg megis kiestek olyan senkihazi csapatok ellen is, hogy a GoogleMaps-n kellett megkeresni, honnan is jottek ezek
meg az ellenfel egesz csapat a stadionjaval egyutt sem ert annyit, pl a PL csapat cserepadjan ulok jatekospiaci erteke

több drón kell ;P

(#121927) omfgk


omfgk
addikt

Összejön a BL és az EL angol házidöntő még a végén? :D

[ Szerkesztve ]

(#121928) Redneck válasza omfgk (#121927) üzenetére


Redneck
veterán

Még a végén összejön. Remélem azért a Liverpool behúzza, örülnék ha Klopp végre nyerne valamit a velük is.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#121929) Cartevo válasza Redneck (#121928) üzenetére


Cartevo
őstag

Már csak a Brightonnak kell produkálni valamit.

(#121930) Citroware válasza Cartevo (#121929) üzenetére


Citroware
addikt

:R

(#121931) Viszlát válasza NyxNyxNyx (#121916) üzenetére


Viszlát
addikt

Állat döntő lesz, két ilyen csapattal, akiknél végre nem arról szól, hogy beállunk védekezni és majd lesz valami, nem aggódom egyáltalán. Hány olyan BL volt ahol csak a szenvedés ment, nem csak a döntőben, hanem egyébként is, kibekkelt meccsek sorozatban, ahol semleges nézőként az ember unottan végignézte, de minek. Idén meg drámai meccsek, nagy fejek hullottak, régi álmok váltak valóra, hajtás, egy rakat gól, hatalmas szív és akarás a pályán. Soha rosszabbat!

Ja és grat! :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#121932) Cs1csó válasza Viszlát (#121931) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nyugtával a napot, az egy dolog, hogy jutottak el a döntőbe. Nem biztos, hogy a döntőben is így fognak játszani.

(#121933) NyxNyxNyx válasza Viszlát (#121931) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#121934) Citroware válasza Viszlát (#121931) üzenetére


Citroware
addikt

Ez inkább az Ajax - Liverpool döntőre lett volna igaz, Spurs - Liverpoolon néha beáll a meccs mezőnymunkára, de nem baj, a Spurstől legalább én nem féltem annyira a Liverpoolt.

[ Szerkesztve ]

(#121935) venember83


venember83
nagyúr

"Hát ezt meg hogy csinálta Pochettino és a Spurs?" :F

[ Szerkesztve ]

(#121936) mephi666 válasza Citroware (#121934) üzenetére


mephi666
nagyúr

most néztem vissza a gólokat, mert este korán bealudtam: 1-2-t jósolgattam, 2-3 lett... ez az ajax védelem egy átjáróház... túl korán szerezték a 2 gólt és ráaludhattak az eredményre... 2. félidőben meg fordult a szerencse és omlottak... a 2. tottenham gólt visszanéztem vagy 5ször, kész kabaré volt... tegnap még azt mondtam, hogy simábbnak érezném a döntőt ebben a felállásban, viszont a tottenham is bizonyította, hogy küzdésben egy szinten vannak a pool-lal... nem hinném, hogy unalmas döntő lesz, ahol ráülnek 120 percig a 0-0-ra és 11-esekre bízzák a döntést :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#121937) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Mas is volt akkora balf.sz hogy felidoben elment aludni?
Mondanam, hogy ilyen nincs, de ez a szezon... Ezt meg evtizedekig emlegetni fogjak.

Annyi eselyt sem lattam felidoben a Spurs tovabbjutasra, mjnt a Pool-era tegnap, meccs elott. Hihetetlen.

En is jobban orultem volna az Ajax tovabbjutasanak, ugyebar Barca-Ajax finalet vartam es remeltem, de kizart, hogy kihagyjam a dontot.

Az idegenben lott tobb gol botranyos szabaly, reg el kellett volna torolni. En mondjuk az arany- es ezust golt sem szeretem es tartom jo dontesnek.

Elkepeszto amit a FUTBALL bo huszonnegy (huszonhat) ora alatt produkalt. Hitchcock szerintem tapsikolt oromeben odafent.

(#121938) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Durva, hogy a csapatok az elmúlt években mennyire elfelejtettek védekezni, vagy inkább eljárt az idő a "taktikázás" felett?

Resistencia eterna

(#121939) venember83 válasza bagyulajuve (#121938) üzenetére


venember83
nagyúr

Részemről örülök, hogy ismét erről szól a futball. Elég volt a taktikázásból, kiszámíthatóságból, legyen tempó, gólszerzési lehetőségek és mindent elsöprő akarat. :K

(#121940) #79715584 válasza Peterhappy (#121937) üzenetére


#79715584
törölt tag

Az idegenben lott tobb gol botranyos szabaly, reg el kellett volna torolni.

Egyetértek. Ilyen esetekben kellene 11-esekkel eldönteni. Azonos eredménynél mehetne a hosszabbítás (aztán 11-esek)..

(#121941) Citroware válasza mephi666 (#121936) üzenetére


Citroware
addikt

Minden elismerésem a Spurs küzdéséért, de a tegnapi fordítás talán inkább az Ajax védelem érdeme, mint a Spurs támadásaié, ellentétben a tegnap előtti meccsel, ahol a Liverpool hibára kényszerítette a Barcát, ahol van rendes felállt védelem.

(#121942) bagyulajuve válasza venember83 (#121939) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Hát remélem jövőre valami hasonlót látunk a Juventust-ól is, amire amúgy én már idén is számítottam, mert a keretben van jó pár játékos, aki erre alkalmas lenne. De nem így történt végül...

Resistencia eterna

(#121943) mephi666 válasza Citroware (#121941) üzenetére


mephi666
nagyúr

rendesen irigyek lehetünk azokra, akik akár semleges nézőként is ott lehettek élőben ezen a 2 mérkőzésen :) liverpool/tottenham drukkereknek meg egész életre meghatározó élmény lehetett...

hangulat a pool - barca 4:0 után
tegnapi 2-3 után

érződik rendesen, melyik győzelem született hazai pályán :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#121944) venember83 válasza bagyulajuve (#121942) üzenetére


venember83
nagyúr

Gyanítom, hogy sok játékos sorsa attól is függ, hogy jövőre ki lesz a Juve padján. Ha marad Maxi, komoly távozók lesznek, méghozzá szerintem elég sokan lépnek. Pjanic, Douglas Costa, Dybala, Alex Sandro, talán Cancelo is...

(#121945) L_YKing válasza venember83 (#121944) üzenetére


L_YKing
addikt

Egyik haverral aki Dybala rajongó mindig beszéljük, hogy miért nem játszatja az edző.. Szinte alig kap játékjogot ahhoz képest amekorra player. :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#121946) Viszlát válasza Citroware (#121934) üzenetére


Viszlát
addikt

Valószínűleg a City is így gondolkodott amikor a Tottenhamet kapták, aztán jött a meglepetés. Mindkét csapat bebizonyította, hogy óriásit tudnak küzdeni, ráadásul nem Mourinho ül egyik csapat kispadján sem. Hozzáteszem, ahhoz valami egészen elcseszett lelkivilág kell, hogy két ilyen meccs után három perccel azon menjen a picsogás, hogy jaj milyen gáz lesz a döntő. Kivéve ha Barca+Ajax drukker az ember, akkor érthető a keserűség (szegény Tibit meg is sajnáltam egy kicsit, de csak egy kicsit). :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#121947) bagyulajuve válasza venember83 (#121944) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Az az igazság, hogy az évek során mindannyian "leépültek", na jó Cancelo csak 1 éve van itt, de neki is látványosan rosszabb lett a teljesítménye a szezon 2. felében.. Azért ez is elgondolkodtató.

(#121945) L_YKing - én is bírom a kis argentint, de ez a szezonja kuka. sokat veszített az önbizalmából szerintem és folyamatosan rossz döntéseket hoz a pályán, ami talán az előbbiből származik. Nem értve az ilyen dolgokhoz, de úgy gondolom, hogy megpróbálták fizikálisan erősebbé tenni, de ez kicsit a dinamikájára ment és sokkal kevésbé tud ficánkolni a pályán, mint kb 1-2 éve.
Ebben az Allegri vezette Juventus-ban most nincs helye sajnos, szóval, ha jót akar magának távozik, már amennyiben marad Allegri az edző.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#121948) L_YKing válasza bagyulajuve (#121947) üzenetére


L_YKing
addikt

Én elfogadom a Barcába. :))
Fényévekkel nagyobb a küzdése, mint bármelyik játékosnak, ha pályára lép akkor akar, nem lötyizik.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#121949) bagyulajuve válasza L_YKing (#121948) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azzal a részével szerintem sem volt probléma
bár Allegri-vel nagyon sikeres a csapat, de most érik a változás és hátha egy jól motiváló edző kerül a csapat élére és akkor Dybala marad és újra a régi fényében fog tündökölni

Resistencia eterna

(#121950) ZavaBalazs válasza paatrick (#121924) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ha már második gól... láttad azt a dupla védést a gól előtt? csak aztán mikor vetődött a labdára, a barom vkp (Schöne) elvitte előle. a jelenet után azonnal le is hozta ten Hag.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.