Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117051) venember83


venember83
nagyúr

Tibcsinek túláradó szeretettel:

[ Szerkesztve ]

(#117052) vond válasza Ringman (#117048) üzenetére


vond
MODERÁTOR

2010-től 2020-ig meg azt tervezték, hogy feltornázzák az átlag nézőszámot 10 ezerre. :DDD Még van szűk két évük, jó úton haladnak. :C Vagy az egy egész fordulóra vonatkozott? Várjunk csak... :))

Idióta, korrupt, balfasz banda. Az egész "profi" magyar focit fel kéne számolni, és újrakezdeni amatőr szinten, teljesen más felfogással, és felépítéssel.

Apropó, holnap már itt is van az első tavaszi forduló. ;] Mi rögtön egy 6 pontos meccsel kezdünk a Kisvárda ellen. Ferike szerint nem úgy sikerültek az igazolások. Hát, erre valahogy számítottam.

Idén vagyunk 100 évesek, 8 pontra vagyunk a bentmaradástól, a klub valaha volt egyik legszarabb csapata fog szerepelni, és nincs semmi, de semmi jövőkép az egyesületnél, csak a szokásos átláthatatlan működés, pénzszórás, értelmetlen döntések, és beleszarás az egészbe.

Na innen szép bentmaradni. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#117053) Tibiajax válasza venember83 (#117051) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


:D

(#117054) forceberg válasza vond (#117052) üzenetére


forceberg
veterán

Minden csak a pénzről szól, most már tényleg nem lehet kis pénzből nagy focit csinálni.
Az ukrán minta alapján megyünk, csak itt az állam felnyomott két csapatot, Fradiotont.
Én pl. szurkolok a Fradinak, de így ez az egész nem kell. Egy génkezelt xar.
Olyan ez, mint a: De szép paradicsom. Ez nem paradicsom, hanem cseresznye!
:))
Őszintén, nektek lehet, hogy jobb lenne, ha menne a süllyesztőbe az egész...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117055) vond válasza forceberg (#117054) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Menjünk. ;] Én nem félek az NBII-től. A Hali egyik legszebb időszaka volt, amikor tizenegynéhány éve ott vitézkedtünk, csupa őszintén, lelkesen, és alázattal futballozó helyi sráccal, akik nagy része mellette dolgozott is rendes munkahelyeken. Mi meg jártuk velük, értük az országot. Nem voltak nagy eredmények, nem volt fodball highlife, de ezerszer inkább az, mint ez a rothadás, ami mostanában a magyar élvonalban (is) megy.

Csak a ZTE fel ne jusson! Mert akkor újra lesznek derbik! ;]
Ha valaki igényel egy kis libabőrt ma estére. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#117056) L_YKing válasza vond (#117055) üzenetére


L_YKing
addikt

Valahogy nem jött át..
:(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#117057) Ringman válasza venember83 (#117051) üzenetére


Ringman
nagyúr

grande spalletti.

remélem legkésőbb a bajnokság végén repülni fog, mert hiába a 3. helyen vagyunk a bajnokságban, a játék kilátástalan. ha maradna nyáron, kb ez történne:
- igazolnánk 1-2 db 30+os vkp-t, akit igazából spal 2015-ben szeretett volna megszerezni, mind2 flop lesz. (de 45 percre jók lesznek)
- jönne 1-2 rettenetesen egysíkú szélső támadó, aki nem rúg gólt, de jól védekezik (úgyis ez a fontos a mester számára)
- kell playmaker/second striker, ezért leigazoljuk papu gomezt, mert nagy serie a tapasztalattal rendelkezik és konstans teljesítményre képes (ez a kettő legfontosabb a mesternek) - váratlan fordulat: a konstans teljesítmény nem jelent jó teljesítményt.
- eladnánk megint a primavera javát, hogy a fenti igazolásokon spóroljunk
- megint icardira építenénk a játékot, ami egy 5-10. hely közötti középcsapatnál ok, de ide kurvára kevés. (lautaro eligazol, de jön helyére - a padra - valaki nagy pénzért levezetni egy kisebb csapatból, szigorúan 30 éves kor felett)

---
benhans szólj lécci ha valamit kihagytam spal lelkivilágának/taktikájának leírásából

(#117058) Tibiajax válasza Ringman (#117057) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#117059) Ringman


Ringman
nagyúr

játékvezető leköpéséért csak 2 meccses eltiltást kapott dzeko, elég furcsa ítélet. [link]

(#117060) adise válasza Ringman (#117059) üzenetére


adise
őstag

Hanyinger ember az ilyen. Douglas costa jatekos lekopesert 4 meccset kapott. Ezekszerint a jatekvezetot lekopni kevesbe nagy gond.

(#117061) Citroware válasza adise (#117060) üzenetére


Citroware
addikt

Ilyenkor gondolkozik el az ember, hogy talán tényleg jelen van a rasszizmus, vagy a csapatbeli hovatartozás alapján való megkülönböztetés.

(#117062) forceberg válasza adise (#117060) üzenetére


forceberg
veterán

Ez nálam min. 3-4 hét minden meccstől való eltiltás...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117063) vond válasza L_YKing (#117056) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Sajnálom. :) Akkor talán nézegess Barszás videókat. Azok minden bizonnyal jobban átjönnek majd. :DDD

Nálam az ilyen hangulat a csúcs. Ezt teljesen a magaménak érzem. Kb. egy szinten van azzal, amikor Marseille-ben harminc-, negyvenezredmagammal tomboltunk. Csak egy kicsit más. ;]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#117064) Tibiajax válasza L_YKing (#117056) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne viccelj már.. vagy kétezer magyar legény ott tombol, tüzeket gyújt, élteti a pányán ezeket a klasszis játékosokat, és neked ez semmi?? neked kéne elszégyellned magad, hogy nem voltál te is ott!
csak nehogy gyere ilyen szar, 95ezer vagy akármennyi Messi-éltetővel, hát hol van az ehhez a libabőrhöz képest?... kapjál már a fejedhez

(#117065) L_YKing válasza vond (#117063) üzenetére


L_YKing
addikt

EB más, ne hasonlítsuk össze. :N
Ott én is tombolnék de ez..
Tibi: jó lenne addig kijutni amíg még játszik a fiú.. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#117066) Cartevo válasza Tibiajax (#117064) üzenetére


Cartevo
őstag

A legtöbb sportágban ezért is sárgulnak az irigységtől.

(#117067) Tibiajax válasza L_YKing (#117065) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nézegettem jegyeket a múltkor, ha hárman akarnánk kimenni tavasszal valamelyik nou camp-meccsre, áh.. nyilván nem kakasülőre akarok akkor már ülni, hanem valami normálisabb részre, kegyetlen árak vannak. még ha tökegyedül mennél ki, csak-csak, jó 200-ból talán kihozod az egészet.. ha nagyon ügyes vagy, jó áron kapsz repjegyet, szállást (költőpénz persze még nincs ebben). de hárman, basszus.. (fateromat akarnám ugye kivinni. az ő nagy álma lenne ez főleg..meg talán még húgom jönne ki velünk) 500-600lenne plusz k.pénz.. nagyon sok
ja, és két éjszakáról beszélek nyilván, egy három napos szaros kis kiruccanásról, nem egy hét all-inclusive barcelonáról.. a jegyárak a nou camp-ba normálisabb helyre 80-100k körül van, és attól még felfele
az a baj, h én úgy vagyok vele, ha már kimegyek, látni akarom normálisan Messiéket. ..azért megyek ki. de az meg méregdrága
inter-meccset sokkal jobban kihoztuk, ott kettőnknek volt ~80ezer a jegy és elég jó helyre. a nou camp nagyon más tészta.. fene egye meg

mindegy, marad akkor a zte-meccs
xd

[ Szerkesztve ]

(#117068) Napfénysüti válasza Tibiajax (#117067) üzenetére

Tavalyelőtt voltunk az asszonnyal igaz végül a Sociedad elleni meccsre nem vettem jegyet, tényleg horror áruk van. :(
Viszont a Barca futsall csapatának a meccse röhejesen olcsó volt pedig a legjobb helyen ültünk. :))

Més que un club!

(#117069) vond válasza Tibiajax (#117067) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jobban is jársz egy jó kis Hali-Zetével. :DDD Ősszel akár össze is jöhet. ;]

Engem meg az ilyen Messik, meg random spanyol bajnokik nem tudnak lázba hozni. Ez van. :)

(#117065) L_YKing: Ahogy írtam már, én simán össze tudom hasonlítani. Nekem kb. hasonló élmény, csak egy kicsit másféleképpen. De aki nincs, vagy nem volt benne ezekben a derbikben (mint akár a 10-20 évvel ezelőtti UTE-Fradik), az úgysem érti ezt. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#117070) forceberg válasza Tibiajax (#117067) üzenetére


forceberg
veterán

Low cost...
A szerdai kupameccsre(Reál, tehát ez azért nem sima kupameccs), repjegy + elég jó helyre meccsjeggyel, ki lehetne hozni szállás nélkül 150-ből.
Kora reggel mész, nappal szétnézel a városban(pár 10€ kell a városnéző buszokra), este meccs, éjjel alszol egyet az El Praton, reggel 9 után indul vissza a gép.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117071) IreN!CuS válasza Tibiajax (#117067) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerezz egy ismerőst akinek van discount-ja booking-ra meg a fapados repcsikre ( wizzair pl ) és nevetséges árakon tudsz utazni.

Mi most megyünk Hollandiai "körútra" ketten. Kifelé a repjegy 11k volt 2 főre plusz csomag vissza már drágább ~30k. 8k meg visszakerült a wizzair-es számlára ami beváltható repjegyre vagy szállásfoglalásra.

Szállás ugyan ez a téma megfogtunk például 4 csillagos Amszterdami hotelt 150 euró körül. Időben kell előre gondolkodni ami nyilván nehéz ha a meccs nézés a fő cél de nem megoldhatatlan.

Ápr. 5. Bud to Bar például 11k reggel 6kor indulsz.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#117072) Tibiajax válasza vond (#117069) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

random spanyol bajnoki engem se, de Messi igen
:B

forceberg én nem akarok aludni a El Praton.. 40évesen, főleg családdal nem akarok már csövezni
legyen egy szállás is akkor már, valahol

IreN!CuS öö hát jah.. nem egyszerű a dolog

[ Szerkesztve ]

(#117073) forceberg válasza IreN!CuS (#117071) üzenetére


forceberg
veterán

A wizznél a kedvezményhez a kártya birtokosának is kell jegyet venni. Nem pont most lesz, hogy lefelezik a kedvezményeket, vagy mi?
Tudom, sokan így utazgatnak, de van az, hogy az ember nem akkor és odamegy, ami olcsó, hanem oda és akkor, ahová szeretne.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117074) IreN!CuS válasza forceberg (#117073) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kártyabirtokossal kell utaznod de mindegy mikor veszitek meg a jegyet, értsd A megveheti most B megveheti ugyan arra a gépre 1 hónap múlva is.
A kedvezmény felezéséről nem hallottam majd utánanézek.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#117075) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

A Tottenham megdöntötte az egyhuzamban döntetlen nélkül lejátszott meccsek sorozatát a PL-ben(29).

De amúgy mit keresünk kis túlzással a City és a Pool nyakán? :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117076) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#117075) üzenetére

Son gólját a kapus durván bevédte. Nem volt valami nagy átütőerő a Tottenhamban.

Més que un club!

(#117077) NyxNyxNyx válasza Napfénysüti (#117076) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Megvoltak a helyzetek, sok kavarodás volt a 16-oson belül, valamelyikből azért illett volna gólt lőni. Meg maradt ki ziccer is. Persze bőven nincs a City-Pool szintjén a Spurs, de legalább küzdenek, nem úgy, mint a Chelsea.

Ja, a kapus eléggé benézte szerencsére.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117078) Tibiajax válasza Napfénysüti (#117076) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezért nem is írtam rájuk inkább semmit.. :D mákos csirkék.. húslevest belőlük

(#117079) BenHans válasza Ringman (#117057) üzenetére


BenHans
addikt

Kezdésnek ennyit: "Moratti: 'Inter, don't sack Spalletti'" (football-italia)
Szerintem jövő januárban fogtok elköszönni tőle.

Igazából szépen leírtad. Amúgy itt a posztok is jók róla, de a kommentekben szépen ki is elemzik.
A taktikai részhez még annyit, hogy a kedvenceket, öhm izé, a rutint nem cseréli le a 70. percnél előbb, még hátrányban sem.
Nálunk volt olyan, hogy a 89. percben cserélt támadót...
Jó edző ő, stabil alapot tud adni a csapatainak, főleg védekezésben, de amikor eléri az elképzelései határait nem tud megújulni, a saját erényeibe szürkül bele. Aztán amolyan szegény ember Mourinhojaként konokul ragaszkodik az elképzeléseihez és a frusztráltságát egy idő után elkezdi ráterhelni bizonyos játékosokra.

Elvileg most rám fog cáfolni egy 4-3-1-2-vel. Az 1 Radja lesz.

Dzeko köpéséről annyit olvastam, hogy a köpés nem volt egyértelmű, Amúgy nem is izgat, felőlem kaphatott volna 10 kupameccset is, mert kiestünk, és jövőre valószínűleg nem Roma mezt fog viselni, ugyanis ez az utolsó sansz arra, hogy pénzt lássunk belőle.
---- ----
Szép, hogy Kane és Alli nélkül is lehozta a Newcastle elleni meccsét a Spurs.
---- ----
A Roma Primavera 4 - 0-ra verte a Milant. Remélem a srácok tartanak egy motivációs tréninget a felnőtteknek.
Kis remény van a hajtásra, De Rossi valószínűleg a pályán lesz.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#117080) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


1.

(#117081) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na nézzük ért-e valamit a belekben Kızılağaçban eltöltött idő, meg a felkészülés :R

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117082) szami777


szami777
addikt

Na Higany beköszönt :))

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#117083) Viszlát válasza vond (#117055) üzenetére


Viszlát
addikt

Kicsit úgy vagyok ezzel a zenével mint W. Allen Wagner zenéjével, hogy úgy ingerenciám támad inváziót indítani. :D

Ha fele akkora foci meg hangulat lenne, mint amit a videó sugall, már jó lenne nekünk. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#117084) Tibiajax válasza szami777 (#117082) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak idézni tudom a bein sports arab kommentárait.. máhmád áhimberei muhámáh Higuaín, házááhh muhaammad. nahaaam Higuaín!

Higuaín megérkezett Londonba.
:)

(#117085) #16741888 válasza Tibiajax (#117067) üzenetére


#16741888
törölt tag

Nezd meg azert hogy a Barca oldalan meg tudod e venni a jegyet. Eloveteli jegyek rendre sokkal dragabbak. En osszel 3 nappal a meccs elott vettem meg a Madrid jegyeket egyik legjobb helyre borfoteles helyektol nem messze es 130eur volt darabja ami durvan 40k. Sok nyilvan de nem 100k.

(#117086) KisTücsök válasza Tibiajax (#117084) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

(#117087) Tibiajax válasza #16741888 (#117085) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszi, de a meccs előtti két napos last minute nálam nem tud opció lenni.. többen lennénk, szállás, repjegyet intézzünk a bizonytalanra? ez a magányos harcosoknál működhet jobban

(#117088) forceberg válasza Tibiajax (#117087) üzenetére


forceberg
veterán

A Camp Nouban volt ő egyáltalán?
A jobb meccseken, a jobb helyekre kb. 150-200€-tól indulnak az árak.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117089) Napfénysüti válasza Tibiajax (#117072) üzenetére

Fiatalabbnak hittelek kicsivel, azért tegezhetlek vagy csókolommal köszönjek? :DDD

Més que un club!

(#117090) forceberg válasza Napfénysüti (#117089) üzenetére


forceberg
veterán

Ha láttad volna mozogni a topikfocin, akkor meg jóval öregebbnek gondolnád!!!

;]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117091) Tibiajax válasza Napfénysüti (#117089) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fiatalabb is vagyok, csak vicceltem amugy. még csak 39 vagyok

közben fc barcelona v valencia indul, kukoricát bekészíteni, asszem ez jó lesz

(#117092) Napfénysüti válasza #16741888 (#117085) üzenetére

Regisztrált tag vagyok a Barca oldalán, ott intéztem anno a jegyeket is. Emlékeim szerint 90 eurótól indultak 2 éve a jegyek a kakasülőre. Normálisabb helyre lett volna 130-tól.

Més que un club!

(#117093) máyköl válasza forceberg (#117090) üzenetére


máyköl
veterán

topikfoci lehetne valamikor...

(#117094) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Csak összejött egy pont a matyók ellen :)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117095) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A vidi mekkorát szopott, meglepetés :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117096) salesman válasza LyonnaisFan1 (#117095) üzenetére


salesman
őstag

Ezért kár volt új stadiont építeni. ;]
Ja, és hajrá Fradi!

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#117097) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#117095) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Bekövetkezett a Garancsi-féle szintlépés...

https://www.coreinfinity.tech

(#117098) Tibiajax válasza Tibiajax (#117091) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

annyira mégsem jó, eddig..

(#117099) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#117095) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tipszmix

De a Loki - Újpest jó volt, de nagy kár, hogy nem nyert a Debrecen

Resistencia eterna

(#117100) Napfénysüti válasza bagyulajuve (#117099) üzenetére

Ja, jó lett volna a Vidire tapadni.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.