Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117151) Napfénysüti válasza Ringman (#117129) üzenetére

Engem meg még hívtak hogy menjek ki és fizessek pénzt ezért.
Mondtam is hogy ezt baromi gyorsan felejtsék el. :DDD

Més que un club!

(#117152) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na gyerünk Arsenal :O

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117153) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ezt is megértük, kínai macskakaparással vannak a nevek kiírva az inter-mezek hátára..
hányok. komolyan mondom, hányok

(#117154) Ringman válasza Tibiajax (#117153) üzenetére


Ringman
nagyúr

és a kezdő?
Handanovic-Cédric-Skriniar-de Vrij-Dalbert-Brozo-Vecino-Perisic-Nainggolan-Candreva-Icardi

min. 20 sikertelen beadást sejtek.

---
3 ex-interes a bologna kezdőjében.

most látom a mezeket, wtf?
alá nem fért kis simán, latin betűkkel is?

[ Szerkesztve ]

(#117155) Tibiajax válasza Ringman (#117154) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem egy sikerülni fog legalább.. és abból még lehet, fejes is lesz :K

ja, jól el is komázgattak az öltözőfolyosón

(#117156) itouchfan


itouchfan
senior tag

Szeeeep gooool.

Ez a Lichsteiner klasszis játékos. Ahogy higgadtan megoldja, átveszi, és nem pedig izomból kipüföli a lelátóra...gyönyörű. :DD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117157) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#117153) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A nemzetközi TV társaságok biztos repesnek ettől. Mezei drukker azt sem tudja kinél van a labda, ha csak nem tud kínaiul.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117158) Ringman válasza Tibiajax (#117155) üzenetére


Ringman
nagyúr

újfent kilátástalan a játék, spalletti takarodj!

(#117159) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#117157) üzenetére


forceberg
veterán

Szerintem tegnap a Valencia játékosok hátán is ott volt kínaiul is... :W

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117160) Tibiajax válasza Ringman (#117158) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jóvan má, az előbb is lőttünk párszor kapura már.. türelem!
hopp, most kaptunk egy gólt is. de ennyi benne van mindig

Viszlát na akkor tessék, itt van Emery. egyszerűen immádom azt a finom, ówalesi akcentusát, ahogy beszéli az angol nyelvet

(#117161) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#117159) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ezzel nincs is annyira nagy gond, az interé kicsit gázabb. Hogy huss dobták a latin írást a mezről, és jött ez a kriszkrasszk

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117162) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#117161) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem csak a játékot gyalázzák, már a mezt is..

(#117163) Ringman válasza Tibiajax (#117160) üzenetére


Ringman
nagyúr

ki fogja így felpörgetni a játékot, ha nincs ott bv a padon?
vajon kivár a kopasz a 80. percig a lautaro-bárki cserével?

(#117164) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

CR kilátogatott egykori klubja mérkőzésére. Igaz sok öröme nem lehet eddig, a Sporting 1-0-ás hátrányban a liszabboni derbyn, és egy videóbírós döntésnek hála csak egy a hátrány.

Egy CR most elférne a Sportingba.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117165) Ringman


Ringman
nagyúr

A 98-szoros válogatott Dzsudzsák Balázs meghosszabbította szerződését, és egy teljes évre az Al-Ittihad Kalba játékosa lesz. Pár hete azt nyilatkozta, ha hazaigazol, nem az anyagiak miatt teszi, hanem mert megkapja valahol a tiszteletet.

A Fradi edzője, az ukrán Szerhij Rebrov csütörtök este azt nyilatkozta az M4-nek, hogy ott volt a klubnál a 32 éves középpályás néhány hete a felkészülési időszakban, de aztán eltűnt.
"Lehet, ahogy látta az edzéseinket, ő döntött úgy, hogy ez túl sok neki"

[link]

:D :D :D

(#117166) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Fradinak, vagy a vidinek még kicsit várnia kell Dzsudzsák leigazolásával :C

… de addigra csendes torpedóként a Puskás is megérkezhet, mint potenciális kérő. :DDD

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117167) Ringman


Ringman
nagyúr

btw van normális edző csapat nélkül akivel ki lehet húzni egy fél idényt? (aztán jöjjön simeone végre)
mou nem ér

(#117168) Viszlát válasza Tibiajax (#117160) üzenetére


Viszlát
addikt

Nálatok ez már hagyomány, Wengernek is borzalmas akcentusa volt, Emery sem jobb. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#117169) Ringman


Ringman
nagyúr

egyébként megdöbbentően gyenge a bologna védelme, de ez is megugorhatatlan feladat az utóbbi időben.

(#117170) venember83 válasza Tibiajax (#117153) üzenetére


venember83
nagyúr

Elszúrták a betűtípust a srácok? :F Vagy az Inter a kínai bajnoki címre hajt?

Mihajlovics most bizonyít az Inter ellen, hadd vegyék számításba a következő évre Spalletti utódjaként?

Ui. Szép, hogy megtapsolják Palaciót. Csak szorult némi emberség ezekbe a szurkolókba. :)

[ Szerkesztve ]

(#117171) Ringman válasza venember83 (#117170) üzenetére


Ringman
nagyúr

Mihajlovics most bizonyít az Inter ellen, hadd vegyék számításba a következő évre Spalletti utódjaként?
ó, ne!

(#117172) Ringman


Ringman
nagyúr

spalletti csatár csere: bejön rano fejelni :D

(#117173) BenHans válasza Ringman (#117172) üzenetére


BenHans
addikt

Bocs, de ezen én is felnevettem a tv előtt ülve :B
Amúgy majdnem be is húzta ballal.
De a Spalletti vezércsel lényege az volt, hogy Icardiról és Lautaroról elterelje a figyelmet, aztán ha véletlenül magasan jön a beadás és megtalálja a fejét, akkor jó ő is.

Icardi pedig megkapta az ellenféltől a meccslabdát, úgy más lehetett volna. Ha ezt is beleveszi a kopasz az értékelésébe, ha másban nem is de ebben igaza lesz, ezt nem neki kell berúgnia.

Nálunk minden értékelésben szerepel a tartás, a következetesség és a karakter.
Valamit mondani kell és ez jól hangzik.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#117174) Ringman


Ringman
nagyúr

a sassuolo, torino, bologna, chievo ellen 6 pontot szerzett 7 meccsen az inter, ez no komment.

(#117175) Ringman


Ringman
nagyúr

hamsik -> kína [link]

(#117176) forceberg válasza Ringman (#117175) üzenetére


forceberg
veterán

Idén már 32 lesz, van még 2-3 éve pénzt gyűjteni. Érthető.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117177) Ringman válasza forceberg (#117176) üzenetére


Ringman
nagyúr

el fog fogyni a napoli, gondolom allan majd nyáron megy a psg-be, ha most télen nem sikerült.

(#117178) forceberg válasza Ringman (#117177) üzenetére


forceberg
veterán

Koulibalynak nincs még meg a következő csapata?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117179) máyköl válasza forceberg (#117178) üzenetére


máyköl
veterán

most hosszabbított

(#117180) bagyulajuve válasza máyköl (#117179) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az nem sokat jelent mostanság

Resistencia eterna

(#117181) máyköl válasza bagyulajuve (#117180) üzenetére


máyköl
veterán

igen, sajnos sokszor csak így tolják fel az adott játékos árát mégjobban...

(#117182) hobizoli


hobizoli
nagyúr

LOL és Benzema

a vegen meg tenyleg...

több drón kell ;P

(#117183) venember83


venember83
nagyúr

A Juve vereséggel felérő döntetlent ért el, az Atlético kikapott. Oké, BL-re készülnek a srácok, alapoznak, tartalékolnak, vannak sérültek stb. Na de az Inter? Fejben már a jövő évi BL-re készülnek a srácok? :F

(#117184) máyköl válasza hobizoli (#117182) üzenetére


máyköl
veterán

nana

(#117185) Ringman válasza venember83 (#117183) üzenetére


Ringman
nagyúr

miféle jövő évi bl? ahhoz oda kell érni a 4. helyre

(#117186) #16741888


#16741888
törölt tag

Upcs vagyok az első Real meccset nézem idén, ki ez a közvetítő csávó és miért nem tudja Brenzeeeema nevét kimondani? :DDD Elég idegesítő...

(#117187) Cartevo válasza Ringman (#117185) üzenetére


Cartevo
őstag

Az lehet a fő gond, hogy az edző favorizál neveket, mert a pályán is szüksége van támaszokra, így nincs meg a profi versenyhelyzet, hogy mindenkinek meg kell küzdeni a csapatba kerülésért, ami bomlasztó feszültséget kelt a csapatban, nem az egészséges versenylázat.

(#117188) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

durván nagy bravúrokra képes Donnarumma

Resistencia eterna

(#117189) Cartevo


Cartevo
őstag

Már csak a Juve veretlen a top 10 európai ligában.

(#117190) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mekkorát ment tegnap a Lyon :R kocsmában kommentátor nélküli hangsáv volt, zengett a stadion ahogyan egyre közelebb kerültek a tetvek szüzességének elvételéhez, pedig a kcsg lepkeagyú di maria hogy táncikált a vezető gólnál a kamion méretű egójával :DDD Imádtam :D Tudtam hogy meg fogják verni a csürhét.
Egy párhuzamos univerzumban akár Lyon drukker is lehetek, néha annyira tudok azonosulni velük, tipikus lúzer csapat mint a pool, arsenal, akik a legnagyobb vadakat is el tudják ejteni és partiban lenni velük, ugyanakkor meg bárkitől képesek kikapni és bármit képesek elbalfaszkodni.

(#117191) simondr válasza DeathAdder (#117190) üzenetére


simondr
senior tag

"tipikus lúzer csapat mint a pool, arsenal, akik a legnagyobb vadakat is el tudják ejteni és partiban lenni velük, ugyanakkor meg bárkitől képesek kikapni és bármit képesek elbalfaszkodni."

+1 :K

(#117192) forceberg válasza DeathAdder (#117190) üzenetére


forceberg
veterán

A bagázsból Tucheléket sajnálom valamennyire, hogy Jr. megint kiesett egy elég fontos időszakban.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117193) DeathAdder válasza forceberg (#117192) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tuchel is keményeket beszólt a múlt héten a sportigazgatónak a nagy nyilvánosság előtt, eléggé állhat a bál psg-ben. Nekem ezért Tuchel nagyon antipatikus, sosem értettem mi értelme így kiteregetni a szennyest.

Amúgy hogy beszél franciául, hogy rohadjon meg a vacsorája :DDD hihetetlen bazdmeg. Múltkor Lőv mondta hogy Tuchelékkel tanulják a nyelvet, mert nulla a francia tudásuk, erre néhány hónap után már francia nyelven nyilatkozik, és diskurál, rohadtul irigyeltem mindig azokat akikre ennyire ragad a nyelv :B

[ Szerkesztve ]

(#117194) Ringman válasza Richard! (#117138) üzenetére


Ringman
nagyúr

utólag is fel lehet alkudni a számokat: [link]

(#117195) forceberg válasza Ringman (#117194) üzenetére


forceberg
veterán

Poénból el kell menni, körbefotózni a 20. percben, aztán lelépni :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117196) Ringman válasza forceberg (#117195) üzenetére


Ringman
nagyúr

vótmá pár éve amikor a 444 végigfotózta hogy mennyien vannak egy fordulóban: Sokkal kevesebben járnak Magyarországon meccsre, mint amit a klubok hazudnak

asszem régebben is belinkeltem már. (lehet többször is)

(#117197) forceberg válasza Ringman (#117196) üzenetére


forceberg
veterán

Emlékszem erre a cikkre.
Még egy dolog tetézné a szánalmasságot, a Fradi meccseit kivéve mennyi lehet az átlag?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117198) Peterhappy válasza forceberg (#117195) üzenetére


Peterhappy
őstag

Na, ahogy olvasom, kb. kétezren gondoltak éppen így :D

(#117199) Peterhappy válasza DeathAdder (#117190) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az évtized elején én még abban a párhuzamos világban éltem :) Volt minden nagyobb ligából egy-egy kedvenc csapatom, mivel egy haverom nagy PSG-s volt, egy jóbarátom pedig OM-es, én bevállaltam a Lyon-t. Be is rántottak gyorsan zsinórban pár bajnoki címet :)

Aztán Benzin a Barca helyett Madridba igazolt, én ezen pedig úgy begőzöltem, hogy még a Lyon-tól is elpártoltam. Érett gondolkodás, mi? :) Hiába no, már akkor sem az eszemért szerettek a nők. (Sem. Igazából egyáltalán nem voltak oda értem :( )

[ Szerkesztve ]

(#117200) itouchfan


itouchfan
senior tag

Vond, láttad hogy a sz@ros képed kinn van Trollfocin?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.