Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117901) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Miért van az, hogy azok a szögletek, amelyeknek kirúgásnak kellett volna lenniük, mindig sokkal veszélyesebbek? De gyűlölöm ezt a szaros Burnley-t.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117902) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát ebből így nem lesz duplázás :(

De még a negyedik hely sem biztos már.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117903) Richard! válasza NyxNyxNyx (#117902) üzenetére


Richard!
addikt

Viszlát bajnoki cím?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#117904) Richard!


Richard!
addikt

Egy Dembélé-Messi-Malcom triónak jobban örülnék...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#117905) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#117902) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ugyanmár, simán meglesz a top4, 3. vagy 2. lesz a Spurs (bold - aki elveszíti a bajnoki versenyfutást az visszazuhan a 3 helyre) ami így is nagyon szép teljesítmény.

0 igazolással hazai pálya nélkül Poch a legtöbbet kisajtolja ebből a csapatból. Másoknak meg esélyes hogy úgysem lesz meg a top4 hogy 70 milliós Moratakat és Arrizabalagakat igazolnak.

(#117906) NyxNyxNyx válasza Richard! (#117903) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Viszlát bűvös 3-5%. Idegenben lesz a City és Pool meccs is.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117907) Citroware válasza NyxNyxNyx (#117902) üzenetére


Citroware
addikt

Én eddig sem értettem igazán, mit keresnek előrébb mint a többi nagy a negyedik hely környékén, de egyébként ha holnap kikap a Liverpool, amire bőven van esély, még mindig csak 5 pontra lesz a Tottenham az elejétől.

(#117908) DeathAdder válasza Citroware (#117907) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gyakorlatilag én sem tudok kb. semmi mást elképzelni holnap mint vereséget.

Nem azért mert jobbnak tartom őket vagy ilyesmi, csak annyira karmaszerűen kötelezően meg kell történnie, hogy az ősi rivális még egy utolsó nagy tettként utána nyúljon és gáncsoljon egyet rajtunk a célegyenesre ráfordulva. Fordított esetben is pont ezt érezném.

(#117909) Enzolord válasza DeathAdder (#117908) üzenetére


Enzolord
addikt

😊 így legyen! 😊

Amúgy a Spíler miért nem ad angol bajnokit 4-től sem? A fel kettes meccset áttolta a Diginek, 4től meg BL ismétlés? Mi a bánat van ezekkel??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117910) Richard! válasza Richard! (#117904) üzenetére


Richard!
addikt

Sevilla vs. Barcelona angol nyelvű HD stream:[link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#117911) szabogabor10 válasza Enzolord (#117909) üzenetére


szabogabor10
veterán

A jogtulaj IMG olyan csomagot vett anno, amivel csak x számú meccset adhatnak le élőben. A közösködéstől még nem változott meg a csomag tartalma.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117912) DeathAdder válasza Enzolord (#117909) üzenetére


DeathAdder
veterán

¯\_(ツ)_/¯

Illetve azt hiszem a jogtulajjal olyan megállapodás van hogy X számú 16 órás (ott 15) meccset ki kell hagyniuk. Bár úgy rémlik ezt kilőtték már a szezon elején, de lehet tévedek.

Egyébként a szezonból hátramaradt 119 közvetítésből egyenlően osztozik a két csatorna, és minden héten a másik választ hogy melyiket szeretné közvetíteni. Tehát teljes egyenjogúság van.

(#117913) szabogabor10 válasza DeathAdder (#117912) üzenetére


szabogabor10
veterán

Itt most annyi történt, hogy a 4 órás meccset kiváltották a tegnapi West Ham-Fulham meccsel.

Az a furcsa, hogy Európa ide közelebbi részén nem tudok olyan tv társaságról, akik minden PL meccset leadnának élőben. Mint ahogy az NBC teszi, és milyen jól teszi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117914) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Az a Messi gól.... :Y

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#117915) NyxNyxNyx válasza Citroware (#117907) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem most pont reális helyen van a Spurs. Bővem van annyival jobb az Arsenal-nál a Spurs, mint amennyivel rosszabb a Pool-nál.

Enzolord: A Huddersfield meccset a digi adja majd ismétlésben, szóval gondolom ők nem tudták megoldani és nem a Spíleren múlt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117916) DeathAdder válasza szabogabor10 (#117913) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja lehet :) nem tudtam hogy ilyen is létezik. Csak annyit hogy az IMG csomagjában 30 db 4 órás meccs szerepel.

(#117917) szabogabor10 válasza DeathAdder (#117916) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azt mondjuk nem tudom, hogy mindenképpen pénteki meccset kellett-e választaniuk a 4 órások helyett. Szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117918) szabogabor10 válasza DeathAdder (#117916) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azt nem tudod, hogy Európában (UK-en kívül persze, ott tudom, hogy nem lehet) lehet-e venni egyáltalán olyan csomagot, ami az NBC-nek is van? Mert ha lehet is, nem igazán népszerű, az biztos.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117919) DeathAdder válasza szabogabor10 (#117918) üzenetére


DeathAdder
veterán

Német DAZN lesz amire te gondolsz ha nem tévedek, de az is csak német meg néhány nyugati országból érhető el. És egyes nyelvek szerint jövőre már azt is befagyasztják.

(#117920) szabogabor10 válasza DeathAdder (#117919) üzenetére


szabogabor10
veterán

Van osztrák DAZN előfizetésem, ők is ugyanannyi élő meccset adnak csak, mint a Spíler/Digi.
Igen, ősszel visszaveszi a Sky a PL-t, és elvileg ők se fognak több élő meccset adni, mint a DAZN.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117921) Richard! válasza IreN!CuS (#117914) üzenetére


Richard!
addikt

Kiszenvedett győzelem :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#117922) salesman


salesman
őstag

Csak a Fradi!

Türűűűdrááá!

(#117923) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Rendkívül örülök h Messi nem a PL-ben játszik, nagyon tudnám utálni ha egy rivális csapatnál lenne ;] :DDD így meg csak ámulok hogy mekkora korszakos zseni.

Leeds meg egyre közelebb a PL-hez :R

(#117924) Napfénysüti válasza Richard! (#117921) üzenetére

Az volt de Messi egy zseni. Mit játszott ma! :R

Més que un club!

(#117925) Enzolord válasza DeathAdder (#117923) üzenetére


Enzolord
addikt

A Sunderland meg a Championshiphez! 😉

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117926) Citroware válasza DeathAdder (#117923) üzenetére


Citroware
addikt

Mostanában tényleg magához képest is kiemelkedő formában van, pedig az utóbbi néhány évben mintha halványult volna, korábbi éveihez képest. Ha így folytatja, idén kaphat egy aranylabdát megint. (Érdekes statisztika: az elmúlt 6 évből mindössze 1 aranylabdát nyert.)

A PL-es felvetéseddel viszont nem értek egyet, szerintem egy angol csapatba igazolás esetén még azt a szintet sem hozná, amit a saját válogatottjában mutat, és ezzel mindent elmondtam. Agüero-t jobban utálnánk. Kivéve, ha pont a Guardiola City-jébe igazolt volna, egyedül ott tudom őt elképzelni ennyire villogni, de ez a City csak másfél éve játszik így.

[ Szerkesztve ]

(#117927) itouchfan


itouchfan
senior tag

Milyen pofonba szalad be a nemtomhány meccse veretlen DVTK... :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117928) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#117791) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C

Tipikus Simeone, tipikus argentín reakció. Ott aztán van szenvedély :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117929) salesman


salesman
őstag

Fradi : Pufkás 4:0
Még több tahótamogatás kell és még több stadion!

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#117930) LyonnaisFan1 válasza itouchfan (#117927) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Inkább ma egy 5:0, mint 5 alkalommal 1:0 :C

És a várda sem nyert szerencsére.

Mint valamelyik francia klub edzője, akik a párizstól kaptak egy 10:0 kiütést. Fájó, de inkább egy alkalommal legyen szar.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117931) vond


vond
MODERÁTOR

Sikerült kikapni ettől a rémgyenge Videotontól is, frankó. :( Kovács Pistike gól, meg pár csudálatos fetrengés. :(((

Pedig most lehetett volna kicsit faragni a hátrányból.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#117932) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Horváth Ferenc, a "mesteredzö" : a csapata hátrányba kerül a 78. percben, ezért a 85.-ben cserél kettöt...

https://www.coreinfinity.tech

(#117933) Viszlát válasza sh4d0w (#117932) üzenetére


Viszlát
addikt

:D Ezen röhögtem én is egy jót.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#117934) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#117932) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C

Ha most nem takarítják el, akkor soha. Ez a hali fejezze már be normális edzővel a bajnokságot, még ha ki is esik.
Csontzene feri :DDD :DDD :DDD :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117935) vond válasza LyonnaisFan1 (#117934) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem akarják, mert 4 havi pénzt ki kéne neki fizetni. Ilyenekkel magyaráznak. Ekkora balfaszokat, komolyan. :((( Valami egyébként biztos megy a háttérben.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#117936) LyonnaisFan1 válasza vond (#117935) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

De szééép. Inkább nem küldik el ezt a kóklert..

Kezdem azt érezni, hogy a ti vezetősségetek undorítóbb, mint a miénk, pedig a ligában sztem ebben toronymagasan vezetünk. Mármint a hozzá nem értők vezetősségében. Több igazgatónk van, mint igazolt profi labdarúgónk. Erre varrj gombát :C

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117937) vond válasza LyonnaisFan1 (#117936) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Dehogy vezettek. Ennél az Illés-Kóbor-Halmai-Tóth négyesnél rosszabb nem lehet. :((( Ezt a pármondatos interjút olvastad? Szerinted? Normálisak ezek? :W

Sokan konkrétan már a lombardos időket emlegetik. Egyébként én ezekből kinézem még azt is, hogy kb. ugyanazt megcsinálják, mint a zacis petya: viszik az NB2-es jogot, meg az akadémiát máshova.

De tudod mit? Bár vinnék is a pics@ba. És elkezdheténk az egészet előlről, a megyeiből, helyi gyerekekkel, normális vezetőséggel, meg stábbal. Aztán 5-6 év múlva talán újra az NBI közelében lehetnénk.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#117938) LyonnaisFan1 válasza vond (#117937) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Egy teljes vérfrissítés évekbe telne, de ha ez kell a megtisztuláshoz. Ahogy nálunk is. Az infrastruktúra adott lenne itt miskolcon. Egy új egészségügyi központ is épülőben a stadion közelében. Pályák vannak bőséggel.

Pátkai a faszért nem baszta be azt a gólt ellenünk, kevésbé fájhatna a fejünk. Errefel a kapufára verte.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117939) DeathAdder válasza Citroware (#117926) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az igaz hogy rendszerben tud ő is (ahogy bárki más) a leghatékonyabban működni, az meg a PL-ben Guardiola szitije lenne, ahol ugyanilyen jó lenne szerintem.

Ettől függetlenül olyan skillekkel ami neki van bármelyik csapatnak komoly upgrade lenne. Nyilván nem tudni milyen kedvvel focizna hétről hétre egy középcsapatban ahol faragnák egész meccsen, ezzel kapcsolatban lehet szkeptikusnak lenni, hiszen hazája válogatottjára is mintha nagy ívben sz@rt volna a VB-n.

nem úgy mint cé

[ Szerkesztve ]

(#117940) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ajánlom figyelmetekbe [link]

mai napon ingyen lehet nézegetni a digitális tárat. aztán már csengetős a buli.

(#117941) Citroware válasza DeathAdder (#117939) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem nem tojt a hazája válogatottjára, főleg, hogy a szövetségi kapitány helyett ő válogatta ki, hogy ki lehet a válogatott csapatban. Egyszerűen csak nem ment neki annyira jól, mint a Barcában, mert más rendszer, más taktika.
C. Ronaldo azért (is) jobb játékos, mert ő különféle rendszerekben is a legmagasabb szintet tudta felmutatni. A Porto-ban is kitűnt, aztán a MU-ban is, a Realban is, a Juve-ban is, és a portugál válogatottban is bizonyított.
Ha már itt tartunk, 2018-ban is neki kellett volna kapni az aranylabdát, ezt szerintem még nem volt alkalmam itt leírni. :)) Modric díja nagyon mondvacsinált lett. Komolytalan szimpátiaszavazás az egész.

[ Szerkesztve ]

(#117942) DeathAdder válasza Citroware (#117941) üzenetére


DeathAdder
veterán

Aranylabdáról nekem is ez a véleményem, cének járt volna szerintem is, de biztosan nem Luka-nak, akinek tényleg remek félszezonja volt, dehát másnak is volt már hasonló...

Egyébként cé Sportingból ment, nem Portóból :)

(#117943) Citroware válasza DeathAdder (#117942) üzenetére


Citroware
addikt

Igen, tényleg, összekevertem. Pedig még láttam is azt a meccset, amikor a Sporting színeiben a MU ellen játszott és már ott el akarták vinni. :DDD

A tavalyi év díjátadásai között mégis az volt a legszánalmasabb, amikor augusztusban az előző évi BL legjobb játékosa díjat is Modric kapta. Teljesen vicc. CR a saját rekordját állította be 15 lőtt góllal, és ezek között volt egy-két nem akármilyen gól is. (pl a Juve elleni ollózós)
Aztán közben volt egy VB, ahol Modricnak jól ment, és hirtelen megkapja a BL legjobb játékosa díjat. Komolytalan az is. Vagy lehet, hogy amiatt kapta, mert CR átigazolt közben a Juvéhoz? Tökmindegy, mindkét esetben gáz, egyiknek sem kellene megfelelő indoknak lennie, amiért megfosztották tőle. Elvileg a BL meccseken mutatott teljesítmény alapján kéne odaadni.

[ Szerkesztve ]

(#117944) máyköl válasza Citroware (#117941) üzenetére


máyköl
veterán

Ronaldo Porto?

(#117945) winery válasza máyköl (#117944) üzenetére


winery
aktív tag

Azon a pár idegenben játszott meccsen,szóval ahogyan a Barcelonában :DDD

(#117946) Citroware válasza winery (#117945) üzenetére


Citroware
addikt

Remek. :DDD Hát természetesen így értettem. :DD ;]

(#117947) sh4d0w válasza sh4d0w (#117932) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ja, a mesteredzö szerint megérdemeltek volna egy pontot, de akár hármat is... Mondjuk helyzet nélkül nem tudom mire alapozza ezt a véleményt.

https://www.coreinfinity.tech

(#117948) DeathAdder válasza Citroware (#117943) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ja, Modric egyszerű túlkompenzálás volt az előző évek mulasztásai miatt (Sneijder, Ribery, Iniesta, Kroos/Schwein/Neuer etc...)

Teljesen komolytalanná tették a díjat, oscar díj szindróma az egész :DDD

[ Szerkesztve ]

(#117949) simondr válasza NyxNyxNyx (#117901) üzenetére


simondr
senior tag

Mi van itt kéremszépen. Mike Dean vezeti a meccset és nem nyert a Spurs???
Mi történik a PL-el? Feje tetejére állítják?

(#117950) NyxNyxNyx válasza simondr (#117949) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mike Dean nem Spurs fan, csak utálja az Arsenalt. A Tottenhamet is folyamatosan szívatja az utóbbi időben.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.