Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116301) máyköl válasza Enzolord (#116299) üzenetére


máyköl
veterán

Egyik sem, szerintem nem kell most ő senkinek.

(#116302) venember83 válasza gyuromoj (#116280) üzenetére


venember83
nagyúr

Idevágó Icardi-cikk Wanda-nyilatkozattal és pletykákkal: [link]

(#116303) bagyulajuve válasza venember83 (#116302) üzenetére


bagyulajuve
addikt

papucs :DDD

Resistencia eterna

(#116304) Tibiajax válasza venember83 (#116302) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a játékosért három klub fog megvívni, a helyzet kihasználására a legnagyobb eséllyel a Real Madrid, a Chelsea és a Juventus tűnik

:DDD :DDD
váratlan fordulat

(#116305) Citroware


Citroware
addikt

Nincs gáz a Real játékoskeretével, csak a fejekben kéne rendet rakni. Még azt sem állítom, hogy egyáltalán kellene venni valakit, hogy jól menjen nekik. Lenne fantáziám a csapat összeállítására, ha én lennék a vezetőedző. :DDD
De azért persze érdemes lehet pár embert hozni.

A lényeg, hogy szerintem nem a játékosokkal van baj, hanem a rendszerrel, többet ki lehetne hozni belőlük, mint amit nyújtanak.

[ Szerkesztve ]

(#116306) L_YKing


L_YKing
addikt

Valverde rotal. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116307) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#116306) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Elég brutál, hogy milyen padja van a Barcának úgy álatlában.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116308) forceberg válasza L_YKing (#116306) üzenetére


forceberg
veterán

Esetleg berosál :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116309) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#116307) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és mégis veri kertővel őket a szuppper kis levante. háát, ilyet
malcolm-nak se megy a gólrugás a fene egye meg úgy, mint ment pont az Inter ellen.. a csuda vigye el!

(#116310) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#116307) üzenetére


L_YKing
addikt

És, hogy mennyire nem ér lószrt se.. Mint általában. Nem rotal semmit meccsenként. Majd 7 játékost egyszerre amiből az jön, hogy egy teljesen random 7,5/10es játékost összeengedsz. Fifty-fifty mi sül ki belőle. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116311) Ringman válasza L_YKing (#116306) üzenetére


Ringman
nagyúr

coutinho flop? nem játszik túl sokat ahogy néztem transfermarkton

(#116312) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


polgárpukkasztás..

(#116313) L_YKing válasza Ringman (#116311) üzenetére


L_YKing
addikt

Elvileg sérülés miatt, nem tudom mennyire hiteles ez.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116314) adise


adise
őstag

Mátol elérhető a Spiler 1-2 HD-ban a DIGInél

(#116315) Tibiajax válasza adise (#116314) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kábelen is, vagy csak holdon?

(#116316) máyköl válasza adise (#116314) üzenetére


máyköl
veterán

Az jó, fél éve kapom Spíler 2 -t sd -ben a telekomnál.

(#116317) adise válasza Tibiajax (#116315) üzenetére


adise
őstag

kábelen is. bp-n nálam be is fogható már.

(#116318) DeathAdder


DeathAdder
veterán

műholdason is HD?

Ezért érdemes lesz bekapcsolni a tv-t, tavaly nyár óta ugyanis még nem volt :DDD

(#116319) itouchfan


itouchfan
senior tag

Na, drága Thomas Müllert 2 meccsre eltiltották a Tagliafico elleni karate jelenetért. Örvend a Liverpool. Riberynek elszakadt a combizma, valószínüleg ő sem játszik majd.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116320) DeathAdder válasza itouchfan (#116319) üzenetére


DeathAdder
veterán

pedig most kéne kiesni, bayern ellen nem is lenne balama

(#116321) Citroware


Citroware
addikt

Ne essünk már ki, leadtuk a kupákat a lehető leghamarabbi fordulóban, a BL-re rá kéne menni és a bajnokságra is, ennyinek kell lenni a csapatban.

(#116322) Sonja válasza DeathAdder (#116318) üzenetére


Sonja
veterán

Nem, ott csak SD. Túl sokba kerül ott a sávszélesség.

(#116320) DeathAdder: Egyébként én (sajnos) sima kiesést várok a Liverpool ellen. :K Csoda, hogy továbjutottunk a csoportból ezzel a szutyok edzővel és gyenge kerettel.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#116323) DeathAdder válasza Sonja (#116322) üzenetére


DeathAdder
veterán

.. akkor marad a sztrím :DDD

__

szvsz. nem lesz az sima kiesés :N

(#116324) Tibiajax válasza adise (#116317) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

digi for president!

(#116325) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#116326) Tibiajax válasza gyuromoj (#116325) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Inter nem érdeklődik iránta?

(#116327) Citroware válasza Sonja (#116322) üzenetére


Citroware
addikt

Nem mondanám, hogy sima ügy. Az egy dolog, hogy a Liverpool talán most jóval erősebb, mint a Bayern, de a Liverpool eléggé lestrapált lesz addigra, a Bayern játékosok pedig négy hetet otthon pihenhettek a karácsonyi szezonban.

(#116328) ZavaBalazs válasza Sonja (#116322) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szerintem azért egy egész bitang kezdőt össze lehet rakni, csak a legtöbb pozícióban nincs jó (vagy egyáltalán nincs) csere.

Müllerért szerintem kár, James október óta sérülés miatt nem játszott, ki tudja addigra mennyire lendül be, védekezésben és helycsinálásban gyengébb. megfellebbezik a döntést, de kétlem, hogy megváltoztatná az eredményt.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116329) Peterhappy válasza Tibiajax (#116326) üzenetére


Peterhappy
őstag

Oda meg fiatal. De ket jo Interes ev utan meg Felcsuton levezethet.

(#116330) Tibiajax válasza Peterhappy (#116329) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vagy két jó felcsútos év után az Interben levezethet, az öreg Borjábal, meg Robbenel?
:D

(#116331) kacsyx válasza Sonja (#116322) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Ha Bayern drukker vagy, akkor egy kérdés: Az előző években (pl. Heynckes legutóbbi beugrása alatt) is gyenge volt a keret?
Csupán azért érdekes ez a véleményed, mert azóta inkább erősödtünk, mint gyengültünk. Ráadásul Kovacról kicsit nagyobb tisztelettel is írhatnál, de gondolom nem nagyon emlékszel azokra az évekre, mikor még a Bayernt erősítette. Talán még Brazzóra sem...

Az utolsó Guardiola szezon óta a nagyobb nevek, akik jöttek/mentek:

Mentek:
Shaquiri
Schweini
Vidal
Costa
Götze
Xabi
Lahm

Jöttek:
Kimmich
Coman
Hummels
Tolisso
Süle
James
Gnabry
Goretzka

Szerintem erősödtünk és főleg fiatalodott a csapat. Nyáron még tovább erősödünk és még fiatalabb lesz a csapat. Edzőváltásra pedig nincs szükség, de ha hiányoznak a Guardiola-féle altató meccsek, akkor tudok ajánlani linkeket.

(#116332) ZavaBalazs válasza kacsyx (#116331) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Heynckes beugrása óta erősödött volna a keret? elment Vidal, Rudy (most a védekező középpályás felhozatal pont elég sovány) Bernat (nincs balhátvéd csere, Rafinha van mindkét szélre), jött Goretzka (egyelőre nem váltott világot, de nincs vele baj), Gnabry (ő nagyon jól jött, mert kompenzálja azt a formahanyatlást, amit a két öreg mutat be), de romlott a formája Boatengnek, Hummelsnek, Javinak, Jamesnek, Müllernek, Robbennek, Ribérynek. Wagnert nem tudom illik-e idevenni, mert percek nélkül nehéz mutatni bármit is, de amikor a pályán van, akkor általában csak azt látom tőle, hogy két nyújtott karral a széttett lábai elé mutat, hogy "a pálya ezen területére kéne passzolni a labdát, kolléga úr" :DDD

és most nem azt mondom, hogy Rudyért vagy Bernatért nagy kár (Vidalra mondom, mert ő jól jött volna idén - de a keret és a szerződésének lejárta miatt logikus volt elpasszolni), csak azt, hogy a pótlásuk hiánya bajos.

szerk.: kifelejtettem Sanchest, de szerintem ezzel el is mondtam, amit el kellett. :B
na jó, nem leszek genyó, az ő formája egyértelműen jobb, mint az első itteni évében, de bőven van még hova javulni. jó kis energikus felfutások, terminátortestéről lepattog bárki, csak aztán a végén a passz vagy a lövés valahogy mindig szar lesz.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116333) DeathAdder


DeathAdder
veterán

éss tényleg SD, abból is a gyengébb fajta, 2019-ben :(((
nem vágyom én japán 8k-ra műholdról, de egy magasabb bitrátájú hd színvonal igazán meglehetne mára már mindenhol ¯\_(ツ)_/¯

Amúgy kíváncsi vagyok a digi elkezdi-e adni a PL-t? nekem van egy olyan boldom, hogy már a hétvégén elkezdik :))

(#116334) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az volt már, hogy a Derby County edzésén elkaptak egy faszit aki távcsővel kukkolta a tréninget?
A rendőrség lekapcsolta és kiderült, hogy a Leeds alkalmazottja, egy Bielsa kém :DDD

Ma 20:45-től Leeds - Derby meccs lesz :DDD

(#116335) máyköl válasza DeathAdder (#116334) üzenetére


máyköl
veterán

Bielsa :C

Mióta könyörgök, hogy hozzák őt Madridba...

(#116336) Sonja válasza kacsyx (#116331) üzenetére


Sonja
veterán

1986 óta vagyok német és Bayern drukker, csak úgy mondom/írom.

Igen, elég gyenge volt. Ezért is tartom nagyra Heynckest. Nem csak mint edzőt, hanem mint embert is! 2013 óta folyamatosan gyengült a keret, nem hogy erősödött volna. Egyre kisebb lett a kispad is, és bizony nem voltak kimagasló személyek (ez alól egyedül Lewandowski volt a kivétel, számomra). Pl. Götzét se értettem, hogy minek kellett megvenni. Én sose tartottam jónak. Ráadásul Guardiola pl. nem is őt akarta volna, csak úgy megjegyzem. Kovacot, mint játékos se szerettem, viszont edzőnek meg egyáltalán nem tartom semmire. Sok meccsén még taktikát se nagyon lehet felfedezni. :U Brazzót mindig is kedveltem, mint játékost. Viszont, mint sportigazgató... Nem nagyon hiszek benne, de majd elválik.

Én Guardiola játékát sem kedveltem (sőt!), de még mindig többre tartom, mint Kovacsot.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#116337) L_YKing válasza kacsyx (#116331) üzenetére


L_YKing
addikt

"Guardiola féle altató meccsek" :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116338) Ringman


Ringman
nagyúr

(#116339) Peterhappy válasza Ringman (#116338) üzenetére


Peterhappy
őstag

Páros gyakorlat :C
Übergáz :(

(#116340) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#116337) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Guardiola meccseiről bőven elég egy összefoglalót megnézni, abban benne lesz minden szép mozdulat, összjáték, helyzet, gól, és nem kell végigunatkozni az altató passzolgatásokat. Talán még a City a legnézhetőbb a csapatai közül, de ők meg annyira nem érdekelnek. Persze az űrbarcának szurkolni biztos nagyon szórakoztató volt, de semlegesként annyira utáltam nézni őket, hogy gyorsan nem is lettem semleges.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116341) Richard! válasza Ringman (#116338) üzenetére


Richard!
addikt

Undorító :DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116342) Tibiajax válasza Ringman (#116338) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a levantés játékosnál elmondom, vipera volt, azzal szurkált egyet. csak ezt a videón rohadtul nem látni, mert kisfelbontású. még mutatta is, aztán elrakta a cipőjébe. az is csoda, h a barcás srácok viszonylag megúszták, elestek és kész.
nem kell mindig a színészkedésre gondolni

[ Szerkesztve ]

(#116343) Ringman válasza NyxNyxNyx (#116340) üzenetére


Ringman
nagyúr

mint a kézilabdameccs, passzolgatás a hatosfal előtt.

(#116344) kacsyx válasza ZavaBalazs (#116332) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Vidal, Rudy, Bernat.
Vidal a vége felé már többet ártott a szabálytalanságaival, kiállításaival, mint használt. Egyáltalán nem hiányzik ebbe a csapatba, idehozni is hiba volt ilyen későn.
Rudy: most komolyan? Jelenlegi csapatában sem állja meg a helyét, a Bayernben sem számított alapembernek.
Bernat: amíg a padon ült, nem volt gond vele, bár az igaz, néha volt 1-2 jó megmozdulása a pályán. A gond az volt, hogy csak néha.
Ha szerinted miattuk most gyengébb a keret, akkor nincs is több kérdésem, inkább igazat adok neked.
A formák nem tudom mi alapján befolyásolják a keret összetételét. A forma az forma, az meg egy teljesen más kávéház, hogy kik vannak a keretben.

Sonja:

Tisztában vagy vele kikből állt a 2012/13-as keret? Nézzünk meg pár játékost: van Buyten, Contento, Weiser,
Luis Gustavo, Tymoshchuk, Gómez, stb. Teljes lista!
Klasszisokkal erősebb és mélyebb most a keret.

(#116345) Richard!


Richard!
addikt

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116346) ZavaBalazs válasza kacsyx (#116344) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ömm...
>>>és most nem azt mondom, hogy Rudyért vagy Bernatért nagy kár (Vidalra mondom, mert ő jól jött volna idén - de a keret és a szerződésének lejárta miatt logikus volt elpasszolni), csak azt, hogy a pótlásuk hiánya bajos.<<<

nem aktuális, utolsó pár meccses formáról beszélek, hanem az egész első félévesről. ha ugyanazok a játékosok szarabbul játszanak, mint tavaly, az szerinted nem eredményez gyengébb csapatot annak ellenére, hogy a felhozatal nem változott? mert akkor nekem sincs több kérdésem, hanem inkább igazat adok neked. :U

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116347) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#116348) gyuromoj válasza DeathAdder (#116347) üzenetére


gyuromoj
veterán

:C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#116349) Ringman válasza DeathAdder (#116347) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#116350) Datsyuk válasza Sonja (#116336) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Götze megvétele a már évtizedek óta működő buyern stratégia része volt: közvetlen konkurencia legjobb játékosainak megvétele. 2 légy egycsapásra.....ha beválik a játékos akkor erősebb lett a keret ha nem, akkor is gyengébb lett a konkurencia.
Csak ez sajnos a ligát is eléggé unalmassá tette. Guardiola anno Neymart akarta , helyette kapta Götzét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.