Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116451) Peterhappy válasza Tibiajax (#116448) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hala Istennek! :)

(#116452) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Kane kiesett máciusig :Y . Most már így kb az elvárásom a PL szezonra: top4.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116453) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#116452) üzenetére


DeathAdder
veterán

fasza :(((

TAA meg ~4 hétre miután kölcsönadtuk az egyetlen backup RB-t, szóval lehet megint a középpályához nyúlni...
Nyilván nem látok bele, de ez a balfaszság netovábbja volt egy bajnokaspiránstól....

(#116454) omfgk válasza Richard! (#116443) üzenetére


omfgk
addikt

Nem nagyon értem a nyilatkozatát...

Egyértelmű volt ,hogy a kihívás az nem az olasz bajnokság hanem a BL újbóli megnyerése lenne CR számára.
De érthető ,hogy nem a BL-t említi meg Zlatan. P$G ;]

(#116455) hobizoli válasza bandus (#116423) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a RM utan ki hol futott be nagyobb karriert...?

Raul is ugy eltun par ev alatt, mint szurke szamar a kodben...

több drón kell ;P

(#116456) L_YKing válasza hobizoli (#116455) üzenetére


L_YKing
addikt

Higuain

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116457) Enzolord válasza hobizoli (#116455) üzenetére


Enzolord
addikt

Makelele

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#116458) Ringman válasza hobizoli (#116455) üzenetére


Ringman
nagyúr

cambiasso, sneijder, samuel, robben
+ etoo (ha ér)

szerk:
a realból 33 évesen eligazolt raul eltűnt pár év múlva. o.O
mégis mire lehetett számítani?

ne beszélgessünk inkább az osztrák női kézilabdáról?

[ Szerkesztve ]

(#116459) hobizoli válasza L_YKing (#116456) üzenetére


hobizoli
nagyúr

higany :DDD
hagyjadmar
akkora karriere lett volna, akkor nem ot baszarintjak ki CR erkezesekor, hanem a Mandzu-t vagy Debil-t az
argentin valogatottban se szuperalt egyik sem vhogy a VB-n vmi konkretan, pedig egy Juve-ban toltak az ipart evekig
aztan ugy kizuhantak egy horvatorszag ellen, hogy csak nyekkentek

olasz bajnoksag meg a 3-4 erossegre csak EU-ban
ott maradt volna inkabb a seggen a RM-ban, lenne most 3-4 BL cime neki is, de 2 tuti
Juve-val meg lett pontosan öööö... nulla
olasz bajnoki cimeivel meg a kupakkal meg kitorolheti
az olyan kb, mint megnyerni a teruleti valogatot az olimpiara

ha a FTC-be ment volna, akkor azzal is lenne 6-8 bajnoki cime

több drón kell ;P

(#116460) hobizoli válasza Ringman (#116458) üzenetére


hobizoli
nagyúr

na ezek kozul az Eto'o, aki patent volt kb

több drón kell ;P

(#116461) forceberg válasza hobizoli (#116459) üzenetére


forceberg
veterán

akkora karriere lett volna, akkor nem ot baszarintjak ki CR erkezesekor, hanem a Mandzu-t vagy Debil-t az
:N
Mariot választotta Cérike, hogy hasonlóan a keze alá dolgozzon, mint Benzema.

+ Higany helyett jobban jártatok a Sassai féle vakegerekkel... :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116462) Cartevo válasza hobizoli (#116460) üzenetére


Cartevo
őstag

Robben ül azért

+Anettkának csak a tizit kellett volna bevágni a moszkvai BL-döntő végén

(#116463) hobizoli válasza forceberg (#116461) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Higuain ~25 evesen lepett le a RM-tol, boven olyan koru jatekos, aki nem oreg, es meg karriert tudna befutni mashol
Napoliban mit is ert el a csapattal? 1 bajnoki 1 olasz kupa, aztan joido
amig elment olacba' amperkodni, a RM 4x megnyerte a BL-t

ha fasza huzo jatekos vagy, nem cserelgetsz csapatot 2 evente, mert valszeg a csapatod is meg akar tartani, es kinyaljak a segged is
nezd meg most CR nelkul a RM mit ossze balfaszkodik

de ha megnezed tobbeikbol olyanokat irogattok ide, akik 1-2 szezont voltak a RM-nal aztan, mentek mashova, mert vagy nem valtottak be a remenyeket stabil kezodkent, vagy vettek helyettuk jobbat/igeretesebbet
aki "jo" csapatnal, es stabil kezdo, azt nem megy el 2 szezon utan, hanem 5-6 evig vagy tovabb ott van

Eto'o jatekprofiljat is ha megnezed, volt 6 meccse RM mezben 2 szezonban, aztan 3 evig Mallorca jatekosa, onnan ment a Barca-ba
wow
azaz siman voltak nala akkor jobbak is a kezdocsapatban, ha meg cserenek sem nagyon fert be

Sneijder is, Inter, aztan Galatasaray, uuuu baze
varjal megkeresem a terkepen az hol van

Pepe most hol is favagoskodik? nem is halllllasz rola semmit kb

több drón kell ;P

(#116464) L_YKing válasza hobizoli (#116463) üzenetére


L_YKing
addikt

Kor? 12?
Ilyen vehemenciával 12 évesen beszéltem össze ilyen badarságokat.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116465) gyuromoj válasza hobizoli (#116463) üzenetére


gyuromoj
veterán

Pepe aláírt a Porto-hoz, így San Iker-el újra együtt játszhatnak.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#116466) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

ahogy látom megint előjött a téma, hiányzott :DDD

de hogy értelmes irányba menjünk, mindjárt jön Olaszországból a Supercoppa Italiana közvetítés, ja nem, mert el kell menni imidzsépítésre a közelkeletre

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#116467) Napfénysüti válasza Ringman (#116458) üzenetére

Az az utolsó mondat. :DDD

Més que un club!

(#116468) Tibiajax válasza bagyulajuve (#116466) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fix 1, van rajta mit nézni?

(#116469) bagyulajuve válasza Tibiajax (#116468) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát naná :P

Resistencia eterna

(#116470) itouchfan válasza bagyulajuve (#116469) üzenetére


itouchfan
senior tag

Egyelőre egész nézhető :D forza Juve!

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116471) bagyulajuve válasza itouchfan (#116470) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Cancelo nagyon jó játékos :R - jó hogy végre visszatért

Resistencia eterna

(#116472) itouchfan válasza bagyulajuve (#116471) üzenetére


itouchfan
senior tag

Pont most írtam haveromnak, hogy zseni a srác. Ahogy a 3-4.perc körül beforgatta a 2 milan védőt egy beadás előtt, imádtam :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116473) venember83


venember83
nagyúr

Ennél a Milannál mindenki egy lyukas zoknihoz mérhető agykapacitással rendelkezik? :U

(#116474) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ez a Juve úgy fog kihullani a BL-ből hogy öröm lesz nézni... 10 emberes középszer Milan ellen is bekkelni kell.. döbbenet..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#116475) itouchfan


itouchfan
senior tag

Hát ez jó gyenge meccs lett. Edzőmeccs hangulat, szar Milan és középszar Juve. Remélem a tavaszi Juve ennél kicsit jobban fel lesz pörögve.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116476) venember83 válasza Motion_Blur (#116474) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kell, de a Juve ezt csinálja. A Unitedet sem készítette ki, amikor kellett. Pl.

Olasz mentalitásnak betudható dolog. Vagy csak kib*szott lusták/beképzeltek, fene tudja.

(#116477) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

bzmeg és úgy akartam írni, hogy fix 1-0... :Dnyomorult juventus..
de nyernek. aztán az a lényeg

(#116478) Richard!


Richard!
addikt

"A Mundo Deportivo információi szerint Frenkie de Jong nem érzi biztosnak helyét a Barça jövő évi kezdőcsapatában, ezért eláll az állítólag közte és a klub között meglévő korábbi szóbeli megállapodástól."

Ez wtf??? Mit gondol ez a kis takony? Menjen szépen csak a psg-be...

Teljes cikk: [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116479) DeathAdder válasza Richard! (#116478) üzenetére


DeathAdder
veterán

Frenkie potenciális klasszis, de még nem kész játékos.

A jelenlegi kp +Rabiot mellett semmi garancia nincs hogy kezdő lesz, márpedig őt ott kellene nagyon használni.
Az meg nem árt, ha nem Cilessen módjára kúrja el a karrierjét a kispadon, aki néhány topcsapatot leszámítva mindenhol kezdő kapus lehetne.

Bár én a hitelesebb források közül egyikénél sem olvastam ilyet, de még szenny tweeteket sem láttam erről :N

(#116480) máyköl válasza Richard! (#116478) üzenetére


máyköl
veterán

Mundo Deportivo. :)
Nem vagyok katalán szurkoló, de én is tudom hogy semmit nem ér kb amit firkálnak... ;)

[ Szerkesztve ]

(#116481) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Olyanokat olvasni inkább, hogy psg 75 millió euróért 2024-ig, évi 14 millió euró fizetéssel.

Lehet az is hogy a pénz motiválja, ilyen bérekre tényleg egyedül csak az olajos csapatok képesek.

Mondjuk szerintem Rabiot kurvajó lesz, bár én Coutinhorol is ezt gondoltam :DDD

(#116482) Peterhappy válasza DeathAdder (#116481) üzenetére


Peterhappy
őstag

Egyelore Rabiot sem biztos. El kene hozni most, ahogy tobben szivesen tennek.
Igy is lesz lemaradasa, hat meg ha meg fel evet lehuz a tarcsiban.

(#116483) L_YKing válasza DeathAdder (#116481) üzenetére


L_YKing
addikt

Cou karrierjet Valverde bassza tönkre. Nincs sok esze az edzőnknek sajna.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116484) Septum15 válasza L_YKing (#116483) üzenetére


Septum15
aktív tag

Az a baj, hogy belekerült az ördögi körbe. Ahhoz hogy kezdő legyen jót kéne mutatnia, de meccsek nélkül nem tud formába lendülni, hogy jó dolgokat tudjon mutatni, és Dembelé felemelkedése is eléggé szerencsétlenül jött ki számára. Talán majd 1-2 év múlva ha Suárez visszavonul, akkor lesz mind a kettőnek helye.

(#116485) Cartevo


Cartevo
őstag

Holnap Hoff-Bayern. Ha pontot szednek a vendégek,
akkor valószínű, hogy idén már nem lesz falunap a BL-ben.

(#116486) L_YKing válasza Septum15 (#116484) üzenetére


L_YKing
addikt

Suarezt idén el kéne adni ha akarunk pénzt és venni egy rendes befejezőt.
Cout a kezdőbe, Dembivel, középpályát meg lehet rotálni.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116487) Peterhappy válasza L_YKing (#116486) üzenetére


Peterhappy
őstag

Suárez túl jóban van Messivel és jól is érzi magát Barcelonában, én félek, még legalább egy szezont marad. Egyébként kimondottan jó formában van most, de ezzel együtt is, szerintem is Ő már kifelé megy és én is úgy gondolom, jó lenne szezon végén elpasszolni.

Viszont ha el is adnák, 100% hogy jönne helyette valaki...

[ Szerkesztve ]

(#116488) BenHans válasza hobizoli (#116463) üzenetére


BenHans
addikt

Van egy olyan kórkép, ami a modern futballkörnyezet kedvelői között pusztít és aminek a tünetei megjelennek a felhasználók közösségi oldalakon írt hozzáaszólásain is.
A tevékenységük olykor erősen káros a többi résztvevő mentálhigiénéjére.
A kedvencük általában topclub, leginkább egy rekordbajnok és alapvetésük, hogy minden játékos ott kar játszani, ha nem, akkor sz@r, vagy csak még nem tud róla.
Először kialakuló és egyben legsúlyosabb szövődmény, hogy magát a focit kupákon és egyéb címeken keresztül nézik, ami miatt lenézik a többi csapatot, szurkolókkal és játékosokkal együtt, utóbbi változhat attól függően, hogy sikerül-e leigazolni valakit akinek a megítélése ezután pozitív irányba mozdul.

No offense, csak viccelek! :D

Azért mert focibarátként nagyjából minden bajnokságot figyelemmel követek, hogy képben legyek, még pont nem érdekel szurkolói szinten sem a Real, sem Juve, Barcelona, Bayern stb, hogy egy vitában szimpátia alapon kiálljak értük.

De igazságtalannak érzem a kettős mércét, és azt sem értem miért próbálod a játékost csapatban elért eredmények alapján megítélni. A csapat és az egyén, oda-vissza befolyásolja a egymást, de el lehet különíteni egyéni és csapatszintű eredményeket és statisztikákat. Higuaín nem kicsit irritál, de 15/16-ban csak odapakolt egy gólkirályi címet a Napolinál 36 góllal. Mostanra már idősebb, kedvetlenebb, de még mindig nem rossz.

Persze ezt el lehet ütni olyan butasággal, hogy így meg úgy gyenge olasz bajnokság, csak ez nem érv.

Hála az égnek, hogy Totti anno nemet mondott Perez minden ajánlatára, lehet, hogy most aranylabdája lenne és BL + spanyol bajnoki címe, de legfeljebb 3-4 kisajtolt jó év után mindenfajta tisztelet nélkül lett volna eldobva. Látva a saját nevelésű Casillas dicstelen távozását és még pár kiégetett játékost. Ezt nekem nem veszi be a gyomrom, bocs. Van sok BL győztes és rekordbajnok kerettag akire senki nem fog emlékezni, de rá címek sora nélkül is fognak mert egy klasszis, egy ikon, egy jelenség volt a pályán és azon kívül is.

Még szerencse, hogy a mai Real olyan erős, hogy nem sírnak vissza senkit, mert nem elcseszett eladás volt, hanem csak nem voltak már Real szintűek. De gondolom aki a padról nyert BL-t az az.
Padoin is mekkora császár 5x-ös bajnok, ó és ha még BL győztes is lenne időhúzó csereként! Hozzá képest egy világbajnok De Rossi, aki még most is úgy hajt a pályán hogy az elvesztett labda/kihagyott ziccer után sétálgató taknyok csak tanulhatnának tőle? Ugyan már, egy senki... Ceballos 1BL cím, Vázquez 3, Benzema 4, akkor ez lehet a krémek krémje?! Szegény Salah és Hazard, nem tudják még milyen gyengék, mert nem nyertek a Reallal BL-t és bajnokságot. Ki az a Buffon egy 3X-os BL győztes Navashoz képest? Csak fostos olasz bajnok és VB győztes lett Tottival együtt, csak legendák...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116489) Ringman válasza BenHans (#116488) üzenetére


Ringman
nagyúr

+ roque junior bl-t + vb-t is nyert, tehát >> cr és messi, mert ők csak bl-t nyertek :D

(#116490) ZavaBalazs válasza Ringman (#116489) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

de egyikük sem nyert zsinórban 41 osztrák bajnoki címet női kézilabdásként...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116492) IreN!CuS válasza Peterhappy (#116491) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kacsa

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#116493) Cartevo válasza IreN!CuS (#116492) üzenetére


Cartevo
őstag

vagy csak kiemelték.

(#116494) omfgk válasza Peterhappy (#116491) üzenetére


omfgk
addikt

A Cheryshev eset óta elvileg változtattak a szabályokon így ebből nem lesz probléma.
A régi szabályok szerint lenne kizárás.

(#116495) Peterhappy válasza omfgk (#116494) üzenetére


Peterhappy
őstag

Oh, azt nem tudtam, hogy azóta volt szabály-változtatás. Azt a nemzetietlen sport már nem írta meg.
Akkor mégis fennmaradok ma meccset nézni :)

(#116496) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Pipita kölcsönbe megy a Chelsea-hez.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#116497) L_YKing


L_YKing
addikt

Valverde kiadta Malcolm útját. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116498) Ringman válasza L_YKing (#116497) üzenetére


Ringman
nagyúr

érdemes volt akkor nyáron inkorrekt módon leigazolni a róma elől.

(#116499) Tibiajax válasza L_YKing (#116497) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Internek rúgott egy gólt, csinált ezen kívül még valamit?

(#116500) Peterhappy válasza Tibiajax (#116499) üzenetére


Peterhappy
őstag

Magából bohócot. És gallyra vágta a karrierjét. Más nem jut eszembe.

@L_YKing: magával ránthatná Ernőbát is.
Azt hiszem én még akkor is edzőcseréért fohászkodnék, ha valami csoda folytán a Barca behúzná a BL-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.