Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117501) forceberg válasza DeathAdder (#117500) üzenetére


forceberg
veterán

Egy tömzsi Viera a tag :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117502) Cartevo


Cartevo
őstag

Eldőlni látszik a kérdés.

(#117503) hobizoli


hobizoli
nagyúr

PoundLeague :DDD

több drón kell ;P

(#117504) Citroware


Citroware
addikt

Az első 20 percet láttam, ott a MU lefocizta a PSG-t. Visszakapcsolom, kapja a MU a gólokat. Hogy lett ebből ilyen meccs?

(#117505) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez a masodik Palizer gol lesgyanus volt, bar rendes kamerallasbol nem mutattak vissza.

Gondban OGS es a manu

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117506) DopeBob válasza Citroware (#117504) üzenetére


DopeBob
addikt

Lefocizta? Masik meccset neznek? Kb zicceruk nem volt meg teljesen impotensek ma a kapu elott :/

MZ/X

(#117507) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na ez az a United, amit az útóbbi évekből ismerünk. Beadások ezerrel, nem sok kreativitás. Na majd jön Fellaini, és fejel 1-2 gólt a hajrában. Ja várj...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117508) omfgk


omfgk
addikt

Pogba piros.

És persze az a Young reklamálgat még a bírónál akinek szintén fel kellett volna mutatni már a 2. sárgát.

Knézy totál nincs képben. Hozza a szokásos szintjét. Alulmúlhatatlan a csávó.

Durva ,hogy mennyire szar Sanchez a Unitedben. Most is egy teljes félidő alatt az ég világon semmit nem csinált.

[ Szerkesztve ]

(#117509) Ringman


Ringman
nagyúr

köszi spal, hogy ennyire kellett a belga.

(#117510) bagyulajuve válasza omfgk (#117508) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Pont ezt akartam írni, teljesen elszabja a közvetítést Knézy, túlreagál dolgokat, túlmagyaráz, szánalmas...

+ a fölényeskedő, kioktató stílus

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#117511) NyxNyxNyx válasza bagyulajuve (#117510) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mintha egy kocsmában magyarázna a haverjainak miközben az ötödik sörét issza.

richie900812: Martin Tyler ha fel van tüzelve, akkor nagyon jó, de egyébként unalmas szvsz.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117512) Richard!


Richard!
addikt

MU - PSG:[link]
Normális kommentátorokkal: Martin Tyler és Alan Smith
Élvezzétek a hátralévő 2 percet :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#117513) máyköl


máyköl
veterán

Mourinho visszaült a padra 1 meccs erejéig, ez a régi united volt...
Nem is tudom mi lett volna, ha van Cavani és Neymar is.

Sánchez elképesztő, észre sem lehetett venni a pályán, árnyéka önmagának.
Lukaku egyébként miért van mellőzve?

(#117514) itouchfan válasza máyköl (#117513) üzenetére


itouchfan
senior tag

Szerintem nem volt ez a régi United.
Ennyivel jobb csapat ez a PSG. Főleg hátul. Thiago Silva+Kimpembe vs. Bailly+Lindelöf...Ashley Young nagyon gyenge szerintem, stb.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117515) DeathAdder válasza itouchfan (#117514) üzenetére


DeathAdder
veterán

Befűzték az oktatófilmet Solksjaernek.

Pogbát egy az egybe kiszedték Marquinhossal a csapat méregfogát ezzel kihúzva, és végig uralmuk alatt tartották a meccset, alkalmazkodva a mu játékához. Ilyennel a mu régen nem találkozhatott.

Young valóban nagyon gyenge volt, Matic is jó jó de fejben nagyon lassú és sokszor körülményes.

A továbbjutás itt szinte biztosan eldőlt.

(#117516) Cartevo válasza DeathAdder (#117515) üzenetére


Cartevo
őstag

A záró mondatot a City a döntőben majd feledteti Manchester polgármesterével.

(#117517) Richard! válasza itouchfan (#117514) üzenetére


Richard!
addikt

Soha nem értettem, mit láttak benne anno, hogy leigazolták...nem az a szint (Yáng)

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#117518) venember83 válasza DeathAdder (#117515) üzenetére


venember83
nagyúr

Kicsit Conte feeling: a bajnokságban minden remek, európai színtéren viszont már vékonyka a tudás.

(#117519) Viszlát


Viszlát
addikt

A foci talán legrégibb igazsága, hogy az elpuskázott helyzetek megbosszulják magukat, tegnap este újra lecsapott. Az első félidőben simán meg lehetett volna a meccs, a PSG láthatóan nem volt elemében, nagyon nem is tudták mihez kéne kezdeni, a vadásznyúl gyerek is valamikor a 20. perc környékén ért először labdába, amihez vissza kellett futnia saját térfélre. Előttünk több remek lehetőség is adódott, de mind el lett kapkodva, bénázva.

Kár, mert az első félidő alapján egyáltalán nem volt benne a meccsben a 0-2, mindamellett, hogy végül minden problémára jól rávilágított összességében a mérkőzés. A védelmünk eddig is gyenge volt, ez nem újdonság, Young, Mata, Herrera, Bailly nagyon gyengék, ez sem újdonság, Pogba kb. annyira érett fejben mint egy 3 éves gyerek, ez sem újdonság. Ez utóbbi nem csak a kiállítása miatt, bár az is megérne egy misét, remélem kap egy jó nagy fejmosást valakitől, csak nehogy megint bedurcázzon. Azt mondjuk külön vicces leírni, hogy láthatóan komoly érvágás volt Lingard és Martial elvesztése.

Szvsz Ole kihozta a maximumot abból ami a rendelkezésére állt, hozott anyagból dolgozni sosem egyszerű. Az mondjuk nem tetszett, hogy a két bekapott gól után akárhányszor őt mutatta a kamera, csak ült a helyén keserves képpel míg Phelan rendezkedett az oldalvonal mellett. Egy jó managerben kell legyen annyi tűz, hogy ilyen szituban kicsit szenvedélyesebben reagáljon, ösztönözze a csapatot.

Érdekes lesz a visszavágó, simán benne van, hogy hajszálnyit másik irányba billen a mérleg. De az is, hogy kapunk 10-et. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#117520) Citroware


Citroware
addikt

Ha Mourinho egyvalamit a legjobban tudott, az az, hogy alárendelt szerepben, gyengébbnek tűnő csapattal kiütni a nagyot. Elképzelhetőnek tartom, hogy vele továbbment volna a MU. Így most ez a hajó szerintem már elúszott.

(#117521) Cartevo válasza máyköl (#117436) üzenetére


Cartevo
őstag

Teniszeredmény után az edzőknek nem kell.

(#117522) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

beszéljünk kicsit a másik mérkőzésről is
beszéljünk kicsit a roma-ról, mely helyt áll a legeslegjobbak között. a roma-ról, mely szállítani képes nemzetközi szinten is a győzelmeket, aki kiverte a messi-vel felálló barcelona-t, a chelsea-t idegenben, a felkapott über liverpoollal szemben paraszthajszállal maradt végül alul, és most a magasan legjobb portugál csapatot
a roma-ról, aki képes támadófocit játszani, képes kettőnél többet emberhez passzolni, képes kapura rúgni és nem fölé. képes a portugál bajnokot a kapujához szegezni, mert ez a dolga, ezt kell csinálnia.
nem töketlenkedik egy ratyi holland klub ellen hazai pályás tétmeccsen, nem kap ki a saját pályáján egy tabella utolsó helyezettől, hanem ott van megérdemelten a nemzetközi színtéren és győz.
beszéljünk egy kicsit erről az olasz csapatról, mely bár a hazai egyeduralmú bajnokságban nem jut szóhoz, nemzetközi szinten mindenkivel partiban van
mindenkivel. minden egyes buziszájú milliárdos csapattal

(#117523) Citroware válasza Tibiajax (#117522) üzenetére


Citroware
addikt

Azt ugye vágod, hogy a legjobb 16 között talán leggyengébbnek tartott Porto 1:0-val továbbmenne?

(#117524) máyköl válasza Citroware (#117523) üzenetére


máyköl
veterán

irónia volt

(#117525) Ringman válasza Tibiajax (#117522) üzenetére


Ringman
nagyúr

ne idegesíts ezzel, inkább köszönjük meg a kopasznak, hogy megszabadított minket ettől a kutyaütő zaniolótól.

milyen szakmai munka folyik az internél, ha nem szúrják ki ezeket a tehetségeket?

[ Szerkesztve ]

(#117526) Tibiajax válasza Citroware (#117523) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem igazán értetted meg, amit írni próbáltam
-két hét ban-

mályköl nem ironizáltam, egyébként

(#117527) vond válasza Tibiajax (#117522) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nagyon nem voltam boldog a MU-PSG-től, de utána a Roma meccs kicsit enyhítette a bánatomat. Kár a bekapott gólért. Szurkolok nekik is, hogy sokáig meneteljenek.

És én még nem temetem a United-et sem. Simán benne van, hogy Párizsban meg pont fordítva jön össze minden. Mert bár közel sem hozták azt, amit tudnak, azért szerencséjük sem volt, és nem volt ez egy sima kettőnullás meccs.

Matic elég jó középpályás, de tegnap az első gólnál iszonyatosan nagyot hibázott. Aztán jött egy villám kontra, és össze is rogyott a MU, és már nem hozták a mostanában jellemző játékot, hanem megint gyömöszöltek, meg ívelgettek. Pedig az első félidő alapján nagyon nem ez volt benne a meccsben.

Viszlát-hoz hasonlóan azon én is ledöbbentem, hogy mennyire meglátszott a csapat teljesítményén hogy lesérült Martial és Lingard, és bejött helyettük Mata és Alexis. Utóbbinak nagyjából egy jó megmozdulása nem volt a második félidőben. 5-10 percekig a labda közlében sem járt. Gyakorlatilag -1 ember, és akkor még a többiekről nem is beszétünk.

Young-ot én némileg megvédeném. Voltak most is apró hibái, de szerintem hasznosan futballozott. És ha mindenki úgy járna fel-alá, mint Ő, akkor sokkal jobbak is lehetnének. A Di Maria-s vállal lökés meg egy vicc volt. Azért pirosat, meg sárgát reklamálni. A böszme knézy is elmehet a 'csába az ökörségeivel. :((( Hihetetlen, hogy megint milyen szarul közvetítette a meccset. És ezért kiutaztatták Manchester-be. Gyönyörű.

Attól meg egyenesen hányok, amikor (csapattól függetlenül) hozzáérnek valakinek pl. a vállához egy ujjal, és úgy esik össze, mintha Cantona izomból kirúgta volna a lábait (most pl. Mbappe). Mi ez a szar? Miért nem fociznak, miért színészkednek ezek a gyökerek? Meglett férfi emberek, és fetrengenek, meg bőgnek, mint a szimuláló óvodások. :(((

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#117528) KisTücsök válasza Citroware (#117520) üzenetére


KisTücsök
addikt

De csak ha a csapat is asszisztált ehhez. Edzőbuktatásos időszakban tökm1.

(#117529) venember83 válasza Tibiajax (#117522) üzenetére


venember83
nagyúr

Én azért emlékszek 7-1-ekre nemzetközi és hazai porondon is, de csak a gonoszság beszél belőlem természetesen.

(#117530) Tibiajax válasza venember83 (#117529) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én azt tudom mondani, amikor kell, a roma durván oda képes magát tenni, a nemzetközi porondon. és én ezért ismerem el őket. a meccset nem láttam, de megnéztem a bő összefoglalót, nagyon szépen játszottak, hatékonyan, éretten. ahogy azt várják tőlük a szurkolók, egy bl-meccsen
sajnos, bizonyos milánói alakulatnál ezek azok, amiket hiányolok

[ Szerkesztve ]

(#117531) Cartevo válasza Citroware (#117523) üzenetére


Cartevo
őstag

Már csak ezért is érdemes összevetni a tegnapi randikat.
2-0 után a Porto visszajött a meccsbe, lehet ebből még büntetőpárbaj is.
A MU meg feladta, itt jönnek elő azok a problémák, hogy el vannak kényeztetve. Nem feltétlenül a luxus miatt, hanem mert kevés az edzés. A besztárolás már csak hab (vagy eper) a tortán.

(#117532) venember83


venember83
nagyúr

Handa az új cséká.

[ Szerkesztve ]

(#117533) Tibiajax válasza venember83 (#117532) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

te inter-tweet-et olvasol??.....
kérek engedélyt kezet csókolni neked

:D

(#117534) Ringman válasza venember83 (#117532) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem helyes döntés és jelzésértékű lehet a szerződéshosszabbítás (aka fizetésemelés) előtt álló, mostanában nagyon gyenge icardinak. (20 meccs, 9 gól (ebből 3 tizi) - mellette nagy arc és pályán poroszkálás)

(#117535) venember83 válasza Ringman (#117534) üzenetére


venember83
nagyúr

Ebből nyári távozás lesz. Csak előtte Beppe még kompromittálja az alkupozícióját. Jobb külsősként figyelni a munkáját. :)

(#117536) Tibiajax válasza Ringman (#117534) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és legyünk egészen őszinték..nem könnyű, tudom. mellette egy szar focista is
lesipuskás, sok gólt lőtt már, de egy jól sikerült cselt, egy elfutást nem láttam még az életbe tőle. lassan olyan, mint az a nyavalyás müller
érkezni a kapunál tud, de kb ennyi a repertoár
de nem is lehetne ez olyan nagy baj, ha rá épülne az egész játék és kiszolgálnák kegyetlenül.
de hát ugye... csak a kezét nyújtogatja feszt, de labda nem érkezik borja-tól

[ Szerkesztve ]

(#117537) kacsyx válasza Tibiajax (#117536) üzenetére


kacsyx
aktív tag

A leírásod Gomezre jellemző, Müller sok előkészítésben, kulcspasszban benne van, főleg ha nézed is a meccseit, követed a statisztikáit.

(#117538) Ringman válasza venember83 (#117535) üzenetére


Ringman
nagyúr

vsz az is benne van ebben, hogy innentől nem lesz játékosuralom, ami valljuk be az utóbbi 10-20 évben elég sok problémát okozott az internek.
ha nem hozzátok megy és normális áron, akkor felőlem mehet isten hírével.
talán a tavalyi 66 gól/38 meccs nélküle is menni fog - főleg hogy idén ennél tuti kevesebb lesz a végére, azon sem lepődnék meg, ha 50 körül zárnánk.

(#117539) DeathAdder válasza vond (#117527) üzenetére


DeathAdder
veterán

nincs itt nagy meglepetés szvsz. mu nem tart még ott ahol a psg (én is olyasmi tévhitben voltam hogy tegnap akár simán nyerhetnek is), ha több szerencséjük van nem kapnak kettőt, de igazából esélyük nem volt otthon a gólszerzésre, 0,3 xG nagyon sovány hazai pályán.

Nyilván Lingard Marci csere a lehető legrosszabbkor jött, teljesen megszűnt a mu letámadásra, Pogbát meg ügyesen kivették, tegnap nagyon lemeccselte Tuchel Ole-t, aki semmit nem tudott erre reagálni, de majd tanul belőle illetve még mindig Mou féle "mocsokból" kell főznie. Időt kell adni neki, hogy dolgozhasson, és bizalmat, lóvét, új szerződést....

Young szerintem sem volt semmi, pályán belül testtel arrébb tette a lepkeagyút, aki becsapódott a pálya szélén.
Amúgy a sok fetrengés engem is nagyon ki tud akasztani, ez biztos nem Tuchel hozománya, inkább Neymarról ragadhatott át. Amúgy kis minta de Neymar nélkül eredményesebb a párizs mint vele, mily meglepő :D

Krézi meg szerintem a tegnapival koronázta meg a pályafutását, még Moncz sem tudta szó nélkül hagyni :DDD

(#117540) Ringman válasza DeathAdder (#117539) üzenetére


Ringman
nagyúr

Krézi meg szerintem a tegnapival koronázta meg a pályafutását,

az abszolút mélypontja szerintem ez volt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#117541) BenHans


BenHans
addikt

Totti: "Az összes barátnőmet megcsaltam, a Rómát sosem."

Nicolò Zaniolo's game by numbers vs. Porto:
4 shots, 4 fouls won, 3 shots on target, 2 take-ons, 2 tackles, 2 goals
A star in the making. (@Squawka)

Zaniolo is now the youngest Italian player to score 2 goals in a UEFA ChampionsLeague game. (Opta)

Karácsony óta: 9 meccs 5 gól 2 gólpassz

Zani: “Celebrating under the curva is an extraordinary feeling, I can’t describe it. I hope to score many more goals under this curva.”

Az AS Roma kezdőjében 7 olasz játékos volt, átlagéletkoruk 26,7 év. De jó lenne ha nyáron még kiegészülne az olasz keret Gianluca Mancinivel és mondjuk Nicolò Barellával plusz persze a Primaverából 1-2 srác néha kaphatna pár percet, Luca Pelle pedig kölcsönből vissza. Arról nem is beszélve, hogy a Piatek pótlék Sanabriára még van egy 14.5M€-s visszavásárlási opciónk ami most nyáron jár le, és ha nem használjuk ki - ami hiba lenne - akkor, ha bárki - akár a Genoa 20M€-ért - megveszi végleg, akkor meg kell kapnunk az összeg felét. A vén bagós Sabatini-féle szerződések... :D ...aki jön vissza ha Monchi megy az Arsenalba MRI mellé.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#117542) DeathAdder válasza Ringman (#117540) üzenetére


DeathAdder
veterán

dehát ez nem is sport ;]

(#117543) venember83 válasza BenHans (#117541) üzenetére


venember83
nagyúr

(#117544) BenHans válasza venember83 (#117543) üzenetére


BenHans
addikt

Fiatalság, bolondság. :)
Amikor az Inter megvette, akkor a Juventusnak lemondott róla, nem akartak annyit fizetni.
Remélem meghálálja, hogy itt kapta meg a lehetőséget és Di Francescónak volt töke betenni már a Real ellen.
Tudod mit, ha marad hosszú távon, még a 10-est is megkaphatja.
Ha elmenne, adjuk el olcsóbban, csak ne a juventusnak, mert összehányom magam... :) ..mondjuk már most is azoktól az fecebookos önelégült gyökerektől akik úgy gondolják, hogy nyártól úgyis csíkosban lesz, egy szavába kerül a hűmeghaJ vezetőségnek.
Mondjuk ők lehet azzal vannak elfoglalva, hogy Ramsey miatt ha lelép Pjanic, Marcelot is le kéne igazolni, hogy Alex Sandro is elmehessen, meg Dybala is mehetne, nem elég öreg, és a főnöknek, azaz Ronaldonak sem nyal eléggé. Bár lehet úgy gondolkodnak, ha nem jön be az új identitás, akkor majd visszavesznek akit akarnak, az Exor majd kikalkulálja 60% (2016) vagy 65%-os deficit már nem oszt nem szoroz.
Na de mit is beszélek, majd jön Salah, CR kérésére... :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#117545) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Halmosit kivagtak a hali elso csapatatol. :Y

Mar csak a masik rohadt almat kellene kidobniuk

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117546) BenHans


BenHans
addikt

Pallotta: "...you are talking about players, who I believe can be future leaders at Roma."
+ olasz verzió

Nos, Jim, remélem fel is fogtad amit mondtál és ehhez tartod magad.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#117547) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#117545) üzenetére


Cartevo
őstag

Már az is fura volt, hogy azzal magyarázkodott 1 magazin műsorban, hogy túl sokat kell utazniuk, amit sofőrként nem tudtam értelmezni.

(#117548) Ringman


Ringman
nagyúr

Spalletti: "Mauro did receive a call-up to play against Rapid Vienna, it was him that decided not to go." [link]

ez derék dolog, icardi!

(#117549) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ki szívta meg jobban a sérülésekkel, Tottenham, vagy a Dortmund? Elég hasonló.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117550) BenHans válasza Ringman (#117548) üzenetére


BenHans
addikt

Az mondjuk komoly...
De ha ez igaz, és nem vezére a csapatának akkor mit akar?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.