Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116401) Tibiajax válasza máyköl (#116400) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

felszabadulnak. ennyi

(#116402) máyköl válasza Tibiajax (#116401) üzenetére


máyköl
veterán

mármint lelkileg, vagy a játékban? nyilván nem ismerem a portugált személyesen, de khm, nagyon könnyen el tudom képzelni, hogy nem egy kellemes kollega/főnök. azt hiszem volt már minannyiunknak kibírhatatlan munkatársa, szerintem mou -t meg kell még ezzel is 3x szorozni. jól emlékszem, rendesen keverte nálunk is a sz@rt, ramos és ronaldo nem is beszéltek már egymással a végén, majd több csoportra szakadt az öltöző, volt aki roni mellé állt, volt aki ramos mellé, meg olyan is aki casillas -t pártolta. egy a lényeg, csapatra nem is hasonlított akkoriban a madrid.
aztán lehet tényleg csak csak annyiról van szó, hogy utána hagyják játszani a játékosokat... egy sáncheznek nem tudom elképzelni, milyen védekező típusú csapatban menne a játék. hát a vérében van a támadó futball, nem is értettem miért kellett ő mourinho -nak.

persze az igazság valahol félúton lehet, felszabadulnak a játékosok lelkileg is, és taktikát nézve is.

(#116403) vond


vond
MODERÁTOR

De Gea-nak is elég jó napja van. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116404) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Oké-oké, megtanult játszani a United, de azért így is a legjobb emberük De Gea.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116405) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#116404) üzenetére


DeathAdder
veterán

9x védett a második félidőben, overkill

(#116406) BenHans válasza NyxNyxNyx (#116404) üzenetére


BenHans
addikt

Mondjuk Allinak néha nem ártana a sarok felé helyezni és nem belerúgni a kapusba 1v1-ben vagy a 7 méteres kapu középső 5 méterét célozni, mert ezekkel könnyen hőst lehet csinálni sok kapusból nemhogy egy De Geaból...
Ha oda rúgja jobbról mint Rashford ugyanerre a kapura, akkor 1-1.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116407) vond válasza DeathAdder (#116405) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nagyon durva. :Y Remélem, most már le is hozza gól nélkül. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116408) NyxNyxNyx válasza BenHans (#116406) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez is igaz, sajnos. Akkor jó Alli, ha nincs ideje átgondolni, hogy mit csináljon, hanem egyből 1 mozdulattal kell rálőnie, vagy továbbpasszolnia.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116409) máyköl válasza BenHans (#116406) üzenetére


máyköl
veterán

az De Gea szerencséje, hogy az Alli helyzetei nem Kane -re jöttek ki...

(#116410) vond válasza máyköl (#116409) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát, most megkínálta Kane is. :) Hihetetlen, miket véd a faszi. :Y

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116411) BenHans válasza vond (#116410) üzenetére


BenHans
addikt

Ez sem sarokra ment.
Meccs után kíváncsi lennék egy képre amin be van jelölve hova kapta a lövéseket.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116412) vond válasza BenHans (#116411) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Azért ezt így lábbal kitolni. Rohadt nehéz védés.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116413) Cartevo válasza BenHans (#116391) üzenetére


Cartevo
őstag

A MU-nak Brighton-Burnley-Leicester-Fulham-PSG a meneTrend.

(#116414) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát baszki, ezt simán hozni kellett volna. :( És akkor így most még a negyedik helyért is izgulni kell.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116415) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#116414) üzenetére


DeathAdder
veterán

xg-ben agyonvertétek őket, de az xg-re mindig is szart a mu :DDD

(#116416) vond


vond
MODERÁTOR

Igeeeen! ;] Azért nem szólhattam volna egy szót sem, ha a második félidőben kapunk vagy 3 gólt. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116417) Cartevo válasza Cartevo (#116371) üzenetére


Cartevo
őstag

:oPoch, nem nézted ezt?

(#116418) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

És úgy néz ki Sissoko mellett még Kane is lesérült.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116419) sh4d0w válasza Citroware (#116380) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az enyém nem ment át: ha hiányzik belöle az akarat, az eleve determinálja, hogy képtelen rá. Nem egyéb képességekröl beszélek, hanem mentálisról.

https://www.coreinfinity.tech

(#116420) Ringman


Ringman
nagyúr

képzeld tibi, candreva duplázott! (na jó a serie b-s benevento ellen)

(#116421) Tibiajax válasza Ringman (#116420) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyi.. marad.

(#116422) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Szalait úgy fest hogy kölcsönbe adják a Galatasaray-nak.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#116423) bandus


bandus
veterán

nem tudom most nézni, de érdekes a bets-real statisztikája. a 65. percben 74-26% :Y a labdabirtoklás a betisnek, mégis 6-13 a kapura lövések száma a real javára és jelenleg 0-1. de komolyan mondom, hogy teljese ismeretlen nevek vannak számomra a pályán: valverde, gonzalez, pl. kik? miközben padozik marcelo, vagy isco. utóbbinak szerintem befellegzett itt a realnál, ha nem megy el most télen azzal csak azt bizonyítja, hogy kb. feladta a karrierjét egy kényelmes cserepadért, ami jól fizet.

ott is az egyenlítés, amivel jelenlega real gólkülönbsége +3, míg a barcának +33 :(

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#116424) Cartevo válasza Ringman (#116420) üzenetére


Cartevo
őstag

Az parádé, mert még bennük van a topliga ritmusa.

(#116425) Ringman válasza Tibiajax (#116421) üzenetére


Ringman
nagyúr

kell a rutin!

(#116426) máyköl válasza bandus (#116423) üzenetére


máyköl
veterán

katasztrófa.

(#116427) Viszlát válasza vond (#116416) üzenetére


Viszlát
addikt

Sajnos én csak az első félidőt tudtam nézni, amit megmentett a gól a végén. Az jó volt, hogy látszott rajtuk az akarás, de, hogy mennyire nincs középpályánk az valami egészen rémisztő. Persze az eredménnyel nehéz vitatkozni, de engem az infarktus kerülget amikor az ellenfél játékosa a saját térfelének közepéről akadálytalanul elkocog a 16-osunk elé, miközben 6-7 játékos hátrál vissza a kapu elé előle...

Nagyon nagy "ha", de ha így folytatja Solksjaer alatt a csapat, akkor szvsz óriási hiba lenne nem véglegesíteni, csak azért, hogy valami nagy név legyen a manager titulus mellett.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116428) vond válasza Viszlát (#116427) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ezt a folyamatosan hátrálós védekezést én sem értem. És már mióta ezt csinálják. Valakinek már le kéne szoktatni őket róla.

"óriási hiba lenne nem véglegesíteni, csak azért, hogy valami nagy név legyen a manager titulus mellett" - Én is bízom benne, hogy nem követik el újra ezt a hibát. Persze várjuk meg a szezon végét, meg hogy hogyan alakul a BL, és az FA kupa. De már önmagában az egy felszabadító érzés, hogy egy jó hangulatú ember áll a csapat élén, és hogy ez milyen jó hatással van a játékosokra is.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116429) Viszlát válasza vond (#116428) üzenetére


Viszlát
addikt

Nyilván, lesznek itt még kritikus pontok bőven és nem feltétlenül nehéz meccsekre gondolok. De el fog múlni az eufória amit az edzőváltás hozott, meg eljön majd az a pont is amikor nem fog működni, hogy Pogbára rá van hagyva, hogy azt csinál amit akar. Már most is vannak necces dolgai, iszonyú sok elönzőzött helyzet és eladott labda, amit nem fog a végtelenségig kompenzálni egy-egy jó passz vagy indítás.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116430) Tibiajax válasza Viszlát (#116429) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sok elönzőzött helyzet
légy azért megértő is.. bizonyítani akar, gólt akar szerezni. hiányzik már az a giliszta-gólöröm
:)

(#116431) Viszlát válasza Tibiajax (#116430) üzenetére


Viszlát
addikt

Mint üveges tótnak a hanyattesés, úgy hiányzik. :)

Ami igazán hiányzik, az az alázat...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116432) L_YKing válasza Viszlát (#116431) üzenetére


L_YKing
addikt

Mai fociban ne is keressen az ember.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116433) Enzolord


Enzolord
addikt

Kicsit nosztalgiáztam, megnéztem a lezárt előzmény topicot, rendesen kicserélődött a banda, De Forceberg, te már 13! Eve itt vagy.. 😁😁😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#116434) Peterhappy válasza Enzolord (#116433) üzenetére


Peterhappy
őstag

*Foreverceberg :))

13 ev basszus. Akkor meg epp csak berobbant Messi, CR meg Manchesterben pallerozodott, Zizou utolso fejese csunyan mellement, Keane lelepett az Unitedtol, Vieira az agyusoktol, ket kedvenc csapatom jatszotta a bolo dontot, te jo eg, azota a kocsma is bezart, ahol jobaratommal neztuk.
+ Akkor meg en is aktiva(bba)n kergettem a bort.
13 eve ismertem meg a Zasszonyt is, de hat megsem lehet munden fenekig tejfel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#116435) forceberg válasza Enzolord (#116433) üzenetére


forceberg
veterán

Ezt csak nektek: [link]
:))

A topiknyitó Emile Heskey volt :D ( őt próbálja koppintani mostanság Lukaku :DD )

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116436) pohár


pohár
félisten

valahol lehet csekkolni online, hogy bizonyos játékosnak volt-e már kapura tartó lövése egy meccsen, ami épp élőben megy?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#116437) DeathAdder válasza pohár (#116436) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kedvenc appom, itt mindent lehet :)

(#116438) Peterhappy válasza forceberg (#116435) üzenetére


Peterhappy
őstag

:R

(#116439) pohár válasza DeathAdder (#116437) üzenetére


pohár
félisten

telóról megnyitva nem dob semmit, mintha törölve lenne az app :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#116440) pohár válasza pohár (#116439) üzenetére


pohár
félisten

url-ből kiszedtem a nevét gépről, tényleg faszányos kis app :K

ha jól mutatja, Sanénak mem volt kaput találó lövése, ami baj :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#116441) DeathAdder válasza pohár (#116440) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kedvenc droid appom mind közül, szép, okos, áttekinthető tényleg nagyon sokat tud :)

nálam jó a link telóról is, talán ha a nem pro verziót linkelem az már jó lesz :)

(igazából nem tudom mi a különbség, biztosan írja, régebben csak pro létezett)

[ Szerkesztve ]

(#116442) pohár válasza DeathAdder (#116441) üzenetére


pohár
félisten

ó igen, ez megy is rendesen már... szerintem annyi a difi, hogy a pro-ban nincsenek reklámok, a simában akad 1-2 elvétve

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#116443) Richard!


Richard!
addikt

Ibra vs. cöröhét :N

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116444) forceberg válasza Richard! (#116443) üzenetére


forceberg
veterán

Oda igazolt, ahol biztosított a gólkirályi cím...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116445) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#116446) bagyulajuve válasza Tibiajax (#116445) üzenetére


bagyulajuve
addikt

neki annak idején jól ment az Interben?

Resistencia eterna

(#116447) vond


vond
MODERÁTOR

:DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116448) Tibiajax válasza bagyulajuve (#116446) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ott voltunk elől Sosával és mondjuk kettő középpályás csatlakozott a támadáshoz....hátra néztem és láttam, hogy a többi középpályás a védőinkkel a mi térfelünkön állnak és néznek. Egy hatalmas terület van közöttünk amely teljesen halott. Ez megöl engem és megöli a csapatot.

Nagyjából ez volt Bergkamp véleménye Bagnoli taktikájáról. Az edzőt végül 1994 Februárjában kirúgtak, a helyét Mariano vette át, akivel megnyertük ugyan az UEFA kupát, viszont a bajnokságban végül egyetlen pontot múlt, hogy nem estünk ki.

A következő szezon végen Bergkamp megkérte az ügynökét, hogy tálalja fel Massimo Morattinak, hogy vagy ő vagy az akkori edző Bianchi maradjon. Az új elnök az edzőt választotta, hogy ezáltal Bergkamp aláírjon az Arsenalhoz és Wengerrel forradalmat csináljon a Premier League-ben.

(#116449) Viszlát válasza vond (#116447) üzenetére


Viszlát
addikt

Addig jó amíg mindenki a szuper kapusunkról beszél és nem az ótvar védelemről akik 11 lövést engedtek a Tottenhamnak a második félidőben. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116450) bagyulajuve válasza Tibiajax (#116448) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szóval nem illett bele az olasz fociba

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.