Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116051) KisTücsök válasza szami777 (#116047) üzenetére


KisTücsök
addikt

Elsősorban. Aztán persze a jobb szélre is valaki, csak nem így. Dortmundiak meg közben összeszarják magukat a röhögéstől.

kurtoá mennyiért is ment el? Eszem megáll.
___

Közben meg morátá visszatért, egyből a kezdőbe. De várom már a meccset. :C

(#116052) DeathAdder válasza #54592512 (#116048) üzenetére


DeathAdder
veterán

elvileg már volt PL felvezető is a digin

(#116053) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

állítólag a bayern letett 30m fontot a chelsea asztalára Hudson-Odoi-ért, és most türelmesen várnak.
mit kell erről a srácról tudni?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116054) KisTücsök válasza ZavaBalazs (#116053) üzenetére


KisTücsök
addikt

kamu

(#116055) Sonja válasza ZavaBalazs (#116053) üzenetére


Sonja
veterán

Úgy olvastam, hogy a Chelsea 40m€ akar érte. :U Cseppet elszálltak az árak. Szerintem nem szerezzük meg. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#116056) ZavaBalazs válasza KisTücsök (#116054) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mármint az ajánlat, vagy a srác? ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116057) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Lukakunak nem kellett sok ido, hogy cserekent bevegye a szarkak kapujat :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#116058) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

A Wolves meg azok után, hogy elveri a Spurs-t, kikap otthon a Palace-tól. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116059) DeathAdder


DeathAdder
veterán

na pont ilyenkor hiányolom mindig hazard klasszisát, nagyon leoktatják Sarrit mostanában

10 meccs 11 gól

(#116060) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Jonas milyen kung fu rugast csinalt a portugal bajnoksagban :Y

A vidis jatekos mozdulata ehhez kepest semmi :O

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#116061) Viszlát


Viszlát
addikt

Huhh, ha a Newcastle-nek lenne legalább egy épkézláb támadója, akkor csúnya égés lehetett volna ebből a meccsből, a védelem az valami katasztrófa, nem rajtuk múlt, hogy nem kaptunk gólt.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116062) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az tényleg valami egészen hihetetlen, hogy annyira nem tud két ember 4 percig beszélgetni a meccsről amit néznek, hogy gecis tweeteket kell helyette beolvasniuk.

Tényleg hagyni kellene a fenébe az egészet, sulirádió színvonal. Egyébként kitűnően illeszkedik abba a mintába, amit a fidesz gondol a magyarokról, félfogyatékos gyökereknek néznek, akik örülnek, ha viszont láthatják a nevüket a tv-ben.

(#116063) vond válasza DeathAdder (#116062) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A fél ország ilyen is. Ezért lehet így választásokat nyerni. :(((

Ez a spíleres péel közvetítés meg tényleg kritikán aluli. Nagyon remélem, hogy ha csak részben is, de visszatér a pár évvel ezelőtti Digisportos műsor, nem mellesleg magas bitrátás FullHD-ben, mindhárom csatornán.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116064) forceberg válasza vond (#116063) üzenetére


forceberg
veterán

A kérdés, ki mit vár el egy közvetítéstől?
Összességében lehet, hogy nincs is igény magasabb színvonalra, hisz sokan úgysem látnak a színfalak mögé, sőt legtöbben csak addig látnak, hogy ez nyert 2-1-re, akkor ez a jobb csapat...

Ne politizáljunk, mert a szavazati joggal rendelkezők 99%-a azt sem tudja, hogy mire szavaz.
Csak gyűlölet, félelem vagy épp szimpátia alapján.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116065) vond válasza forceberg (#116064) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát én biztos nem ezt várom el. De akkor az igénytelen közvetítési igényekkel rögtön vissza is kanyarodtunk a politikailag is érintett kérdéshez. De tényleg nem is akarom folytatni.

Maradjunk annyiban, hogy a digisportos sem volt tökéletes, de amit a spílertévé művel a PL-lel, az egyenesen gyalázatos, akár a meccsek kommentálását, akár a stúdió beszélgetéseket nézzük.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116066) Ringman válasza vond (#116065) üzenetére


Ringman
nagyúr

a kontraszelektált magyar focihoz a kontraszelektált közvetítés passzol:(
a semmiből meg nem (ill nagyon riktán) teremnek jó szakemberek.

(#116067) forceberg válasza vond (#116065) üzenetére


forceberg
veterán

+Ringman

Én elvagyok akár a spanyol, román, vagy az arab kommentárokkal is, amikből semmit sem értek, nekem az lenne a fontos, hogy a stadionban lévő "zajt" halljam. Az meg hidegen hagy, hogy a stúdióban mit okoskodnak össze önjelölt, vagy kontraszelektált szakértetlenkedők, véleményüket gyakran a meccs kimeneteléhez igazítva.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116068) DeathAdder válasza forceberg (#116064) üzenetére


DeathAdder
veterán

A gond ezzel, hogy az igényeket ők formálják. Mehetne ez máshogyan is, a média egy nagyon erős felület az emberi igények formálására és edukálására.

Az 50 évvel ezelőtti ember teljesen mást igényelt mint a mostani, szerintem a néző társadalom lezüllesztése egy teljesen tudatos folyamat.

Ez a:

-Citteh, na mi van he
-Rabó hangja nagyon szexi
-Torreirának hivalkodók a szemei és tincsei de azért éppenséggel játékosnak sem utolsó

kamuprofilú helyesírási hibákkal teli tweetek inkább ezt támasztják alá :(((

Amúgy ezeknek 90+%-át nst-n trollkodják meg, és kb. azon versengenek hogy vajon meddig mehetnek el és kinek a nagyobb fasságát fogják beolvasni.

Nem tudom onnan hogy Kele és Hethésy értelmesen beszélgetnek és angol szaktwittert értelmeznek, hogyan sikerült eljutni oda, hogy a korábban már bizonyított Baumstark az ő fasságaikat olvassa be nulla hozzáadott érték nélkül? Ez valami egészen kínos.. Dolgozzanak meg a szerkesztők a pénzükért, és csináljanak valamit, vagy hagyják beszélgetni a kommentátort a szünetben, mert így ennek a világon semmi értelme.

Vagyis hát van szerintem.. az emberek tudatos lezüllesztése.

[ Szerkesztve ]

(#116069) forceberg válasza DeathAdder (#116068) üzenetére


forceberg
veterán

Sajnos megint a politikához(gazdaságtan) jutunk... jó rabszolgákra-vásárlókra van szükség, nem gondolkodókra :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116070) KisTücsök válasza ZavaBalazs (#116056) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igazából akár mindkettő.
___

Szegény morátát még az ágpartjelző is húzza. :C

Ezt a retek sotont nem tudjuk elverni. Otthon.

(#116071) BenHans válasza DeathAdder (#116062) üzenetére


BenHans
addikt

Egyetértek.
Még a Digis stúdió rendben van, sőt még szórakoztató is tud lenni.
Salec mondjuk néha idegesítő, szerintem CR rejszposztere is van.
A kommentátorok, műsorvezetők és szakértők néhol hiányos ismeretein pedig már megtanultam átlépni, mondván, nem lehet mindenki minden csapatnak szurkolója, hogy minden hírmorzsa aktuális legyen a közvetítésben.

A gusztustalan a média, mint személyiségformáló erő. Sőt, formál az mindent is, sajnos...
Egyre felszínesebb ez a szurkolás dolog. Vagyis előjön a két véglet, a néző és nézni akaró és a látó és tudni akaró focikedvelő. Előbbi csak nézi, szájába adják hogy ki a jó, csak a top-top érdekli és nem akar semmi mögé látni, míg utóbbi kötődik az a kedvencéhez valami érzelmi szálon is (utazás miatt, ember miatt, történelem, stb stb.) és nem csak az érdekli, hogy havernak lehessen vagizni hogy na hol játszik xy legjobb és ki a BL esélyes és ki tömte ki legjobban valamelyik kiesőjelöltet örömfocival. Ez a szurkoló a napjainkban már elérhető információtengerben megpróbál kutatni, elemezni minél többet megtudni a fociról, taktikáról, játékelemekről és játékosokról. Próbál közelebb kerülni ahhoz a nézőponthoz ahonnan a klubok közelítik meg a focit pl a big data alapján, vagy hogy milyen labda nélküli mozgásokkal fejleszthető még magasabb szintre még a mai csúcsfutball is.

Sajnos utóbbiból van kevesebb, sokkal kevesebb. Vitázni csak arra alkalmas emberrel érdemes, mert előre csak akkor mozdul bármi. Én már olyat is kaptam, hogy ne írjak már különböző középpályás játékstílusokról, meg xg-ről és hasonlókról nem kell bonyolítani nem amerikai foci ez. Itt igaza is volt, aki ilyen, annak nem is szabad ilyet írni mert ők sokkal jobban tudják, mert az a jó kapus akinek sok a clean sheet-je és az a jó támadó aki sokat cselez és sok gólt szerez (((na nem a cselek után, inkább a középpályásoknak köszönhetően, és persze az sem baj ha csak gyengébb ellenfelek ellen villog))).

A gyerekeknél pedig még nem is olyan régen megvolt annyi, hogy ha megkérdeztél párat egy téren, akkor nem 4 játékos volt repertoár. Most ha megkérdezel 10, a sekélyes focikultúránkban cseperedő gyereket, hogy ki a kedvenc akkor Ronaldo, Neymar, Messi és MBappé lesz a válasz. Miért? Mert ő a legjobb.
Persze fejlettebb helyeken még talán jobb a helyzet, Olaszországban pl, ahol generációkon át öröklődik a klubszimpátia, nem fog másért rajongani, elismeri ha jobb, de akkor sem ő lesz a bálvány. Magyarországon is van többgenerációs fradista, újpesti stb családból jött kölyök, de a kedvenc nem Gera Zoli, Böde, Kabát vagy Király Gabi lesz az esetek 99.99%-ában.
Mintha az emberek már egyre kevésbé akarnák meglátni a szenvedélyt, a romantikát, egy szürke, legkevésbé sem látványos játékú középpályás kőkemény kiváló munkáját, és csak az eredmény, a címlapok és a hype számítana. Ezért óriási jelentőséggel bír a kisebb csapatok (akár az AS Roma) minél aktívabb részvétele a közösségi médiában, humorral, hírekkel mindennel, (lásd AS Roma English twitter), mert meg kell szólítani a fiatalokat, mert a szurkolói követői bázis esetében csak a növekedés elfogadható.
---- ----
A kapus arcai (statgalamb cikk)
Arról is ír, - ha erre nem jönne rá valaki magától - hogy mennyire semmitmondó az x clean sheet ami alapján sajnos még mindig kategorizálnak kapusokat. Az optát mondjuk megbízhatónak hittem, de felettébb röhejes módon Alex Sandro került 2018 Serie A álomcsapatába balbekk poszton Kolarov helyett, ami fogalmam sincs hogy jött ki mert a stat bőven nem támasztja alá, főleg, hogy egyéni dolgokat itt nem befolyásolhat csapatszinten nyert cím.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116072) DeathAdder válasza BenHans (#116071) üzenetére


DeathAdder
veterán

Idegesítő, de legalább van saját gondolata, és ezért tisztelem. Sokszor én is a fejemet fogom, vagy mélyen egyetértek vele, de nem hiába nézik őket annyian, mert lehet szeretni és utálni, de legalább nem egy semleges semmi aki közhelyeket puffogtat és narrálja amit mindenki lát.

Túl sok szakmaiságot nem is hordoz, még is jó és szórakoztató, mert fociról van szó, csak máshogyan.

Ugyanúgy a nézőket lehetne "nevelni" az xg, halfspace, területfelosztás, labda nélküli játék etc.. értelmezésére is, a Spíler Kelével így is kezdte. Mondjuk az xg 100x többet elmond mint a fúúbazdmeg 70%-os labdabirtoklása meg 30 kapuralövése volt a csapatnak, mégis kikaptak, hát miezmár.

Igen Baumstark is mondta, hogy nem kíván annyira belemenni a klubok magánügyeibe, mert egy átlagos magyar szurkolói blogon is sokkal többet tudnak az adott szurkolók kedvenc klubjukról, mintha ő elkezdene minden csapatról valami érdekeset mondani, ami könnyen lehet hogy nem is igaz, és töredéke annyit sem tud mint ma egy átlag szurkoló a saját csapatáról.
Mindenesetre ő sem az a típus amit a Spíleren látunk tőle, TT-t rendszeresen hallgatom, van saját gondolata, imádja a focit és sok érdekességet tud mondani, kissé megrögzött olasz foci fetisiszta, de nincs ezzel gond. Abban 100%-ig biztos vagyok hogy nem az ő agyából pattan ki a mérkőzések megfejtése helyett a gecis tweeteket beolvasása :(((

Na ezt még nem olvastam, szeretem őket, köszi :R

Igen klín shit mára már egy olyan berögződés, mint "a csatárt egyedül a góljai minősítik" szöveg. Nagyon nagyon elhaladt már ez mellett a foci :)

(#116073) máyköl válasza DeathAdder (#116072) üzenetére


máyköl
veterán

Mit vársz a mai meccstől? Idomulni fog a Pool a Ciy játékához, és inkább kontrákra fognak építeni?

(#116074) DeathAdder válasza máyköl (#116073) üzenetére


DeathAdder
veterán

Remélem, hogy igen, bár az Anfielden a sziti idomult nem kicsit meglepve ezzel mindenkit.

Zongoracipelő középpályával és brutális pressziggel a két csapat formáját tekintve verhetők is lehetnek, de ha úgy állna ki a pool mint a united, arsenal ellen hogy 4231 és 4 támadó szellemű játékos az szerintem öngyilkosság lenne, mert a középpályán egy Guardiola féle szitit nem tudom ki az aki le tudna dominálni.

Meg a recept Guardiola ellen egyértelműen a gégenpresszing a 2nd ballok és szétfutni őket, remélem ilyen taktikával állunk ki :)
__________________

Ramsey -> Juve

(#116075) 4580693 válasza DeathAdder (#116074) üzenetére


4580693
senior tag

Liverpool simán hozza a meccset. A City amúgy is kisebb gödörben van.

(#116076) máyköl válasza DeathAdder (#116074) üzenetére


máyköl
veterán

Ne legyen igazam, de annyira minden Pool győzelmre mutat, hogy azt érzem ezt Pep nyeri...

[ Szerkesztve ]

(#116077) DeathAdder válasza máyköl (#116076) üzenetére


DeathAdder
veterán

Simán meglehet ha Pep nem gondolja túl :) nagy lesz a kényszer rajtuk, azt várom hogy nekünk rontanak már az elején

(#116078) DeathAdder


DeathAdder
veterán

na 433 lesz a poolnál :) szitinél meg van váratlan

[ Szerkesztve ]

(#116079) máyköl válasza DeathAdder (#116078) üzenetére


máyköl
veterán

Hozta a papírformát Klopp a kezdőt illetően, bár szerintem ez a középpálya kissé elavult már...

Keita -k, Fabinho -k a padon... :( Többet tudnak ők ennél.

(#116080) DeathAdder válasza máyköl (#116079) üzenetére


DeathAdder
veterán

az lenne az öngyilkosság szerintem, nincsenek még beépítve a csapatba, sokat hibázott már mindkettő nyomás alatt

(#116081) máyköl válasza DeathAdder (#116080) üzenetére


máyköl
veterán

stúdióban szinte már elkönyvelték, hogy a pool a nyerő a párosból. mintha nem is a city lenne az ellenfél...

(#116082) DeathAdder válasza máyköl (#116081) üzenetére


DeathAdder
veterán

az angolok is.. ilyenkor jön a pofon :DDD

(#116083) BenHans válasza DeathAdder (#116077) üzenetére


BenHans
addikt

Az utóbbi időben a Liverpool, kb hasonlóan "sikeres" mint a Roma, éppen ezért azon gondolkodtam, hogy mi lenne a jobb egy ilyen csapatnak ha elérhető közelségbe kerül a bajnoki cím? Elhúzni 10 pontra és kényelmesebben készülni, vagy inkább állandó nyomással hajtani mint a barom.
Tudom, elvileg ilyen szinten meccsről meccsre gondolkodnak és ki tudják zárni a különbséget amit a tabella mutat, de azt is tudom, hogy az említett csapatok gyakorlatilag bárhonnan el tudják balf@szkodni, lásd Roma - Inter verseny 2009/10 és 'pool - City verseny 2013/14, előbbi esetében a Lazio feküdt le szándékosan az Internek míg a Roma nem tudta hozni a "kötelezőt", sőt kikapott otthon a Samp ellen, utóbbinál pedig Gerrardból lett Slippy G a Chelsea ellen, majd megbotlottak a kristálypalackban is, a City pedig behúzta...

Meglátjuk. Legyen jó meccs. Én a 'poolt erősebbnek érzem kapusposzton, védelemben és támadósorban, a középpálya és a pad viszont a Cityé, szerintem.
Nincsenek nagy különbségek, az egyének mindkét oldalon megvannak akiktől villanást várhatunk, de hogy ki lesz a jobb ma csapatként és taktikailag az Klopp és Pep plusz remélhetőleg már a játékosok fejében van, és szerintem ma ez fog dönteni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116084) DeathAdder válasza BenHans (#116083) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bárhonnan el lehet balfaszkodni főleg ha a liverpoolról van szó.
5 éve és 10 éve is sikerült.

Annyi változott mostanra, hogy a pool nem underdog csapat, nem az egy szem Suárez viszi őket a hátán, és nem Torres+Gerrard, hanem az egész keret + a pad is abszolút partnere a legjobbakéval. Oké a szitié jobb, de nem fényévekkel, mint korábban.

(#116085) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Te jó ég ez mi volt, aztakurva :Y

Az kéremszépen sztem gól volt, a gólvonal technológia nem jelzett, vagy nincs is?

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#116086) BenHans


BenHans
addikt

Benny Hill show megvolt... :DDD :))

LyonnaisFan1: Nem volt az, goal line képet mutattak kb 2 centin múlt.

Schick nálunk 2 milivel úszta meg hogy öngól legyen.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116087) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#116085) üzenetére


forceberg
veterán

Egy ujjnyi hiányzott :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116088) ZavaBalazs válasza LyonnaisFan1 (#116085) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

most mutatták, pár centi híja volt. :Y

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116089) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#116087) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Vagy még annyi sem. Szabad szemmel lehetetlenség lett volna megállapítani, hogy bent volt-e vagy sem. De a gólvonal technológiának nem okozott volna problémát.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#116090) 4580693


4580693
senior tag

Kassai ezt befújta volna. :D

(#116091) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

:Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#116092) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ezt Agüeiro szépen bebombázta, könyörtelenül. Allissonnak esélye sem volt a védésre.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#116093) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

hatalmas koncentráció és taktika mindkét oldalon. élmény ilyen tweeteket olvasni!

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116094) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#116092) üzenetére


forceberg
veterán

Sanét meddig tartja még fent Pep? Az a flegmázás a beadás előtt, még csak meg sem akarta zavarni a piruett után... gondolom, a VB-ről is az ilyenek miatt maradt le.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116095) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Firminot bántóan szabadon hagyták, ő meg köszönte szépen. Bár azt még egy diósgyőri is csak befejelné onnan :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#116096) ZavaBalazs válasza forceberg (#116094) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

parancsolsz? ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116097) forceberg válasza ZavaBalazs (#116096) üzenetére


forceberg
veterán

Nálam még csak most jött a gól :D
Így először nem is értettem, hogy mit írtál :))

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116098) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#116094) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Most már beküldheti KDB-t, ha még akarja ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#116099) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

A különbség a két csapat között: Lovren
Szinte az összes hiba nála volt. Még vagy 2 gólt is kaphatott volna a pool róla. Szegény van Dijk, ma öregedett vagy 5 évet.

(#116100) DeathAdder


DeathAdder
veterán

istenem mennyire utálom ezt a lovrent már attól a pillanattól fogva ahogyan elhagyta a sotont, ilyen szar embert és játékost soha nem kellett volna leigazolni :(

jó kis meccs volt, így ki lehet kapni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.