Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117951) simondr válasza NyxNyxNyx (#117950) üzenetére


simondr
senior tag

Lehet hogy igazad van, de aki érintett az angol fociban és utálja az Arsenalt, az általában a Tottenham sikeréért szorít, mivel köztudottan a legnagyobb riválisok.
Valamint az sem véletlen, hogy annak a bizonyos Spurs gólnak mennyire örült, habár az Arsenalnak ebből semmilyen kára nem származott

(#117952) DeathAdder válasza simondr (#117951) üzenetére


DeathAdder
veterán

Viszont többször volt olyan is, hogy látványosan a Spurs ellen döntött.

Egyszerűen szar játékvezető, ahogy a legtöbb. Michael Oliver az egyetlen talán aki so so elmegy (milyet jinxelek most, holnap tuti valami oltári baromságot fog csinálni :D ), meg Clattenburg de az meg nyáron elhúzott az arabokhoz.

(#117953) Peterhappy válasza NyxNyxNyx (#117950) üzenetére


Peterhappy
őstag

Biztosan eszak-londoni az anyosa.

(#117954) venember83


venember83
nagyúr

Allegri: „Unalmas lenne mindig csak nyerni”

Értem én, hogy nagyszerű dolog izgalmas párharcokban feltámadni egy Bayern München és egy Real Madrid ellen, és pengeélen harcolni a továbbjutásért, vagy hogy két BL-döntőig elmenetelt a csapat, és azokon megpróbálta felvenni a harcot kevésbé esélyesként a Barcelona és a Real Madrid ellen, de rohadtul zavaró, hogy ezek a párharcok mind-mind kudarccal zárultak.

(#117955) winery válasza DeathAdder (#117952) üzenetére


winery
aktív tag

Én amit eddig láttam Michael Olivertől az eléggé gyenge volt . :W

(#117956) omfgk válasza venember83 (#117954) üzenetére


omfgk
addikt

Ha kizúgnak a BL-ből akkor év végén gondolom elküldik Allegri-t.

Zidane elég kézenfekvő utód lenne minden szempontból.

(#117957) DeathAdder válasza winery (#117955) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dean, Friend, Pawson, Mason, Ratkinson és társaihoz képest néhány polccal magasabb szint szerintem, az túlzás hogy felszopkodom, csak ha a legkevésbé rosszat kellene megjelölni, akkor talán őt mondanám :)

(#117958) Citroware


Citroware
addikt

Van olyan bíró, aki nem szar? :DDD

(#117959) winery válasza DeathAdder (#117957) üzenetére


winery
aktív tag

Mondjuk ki csapni való banda és félek ,hogy ezen még a videóbíró se fog segíteni :/

Citroghost: aki nem dolgozik az nem hibázik ;]

[ Szerkesztve ]

(#117960) DeathAdder válasza Citroware (#117958) üzenetére


DeathAdder
veterán

Más bajnokságokat nem nagyon nézek, de az angol biztos hogy botrány.

Ja a BL előtt megnéztem egy bundást, és nagyot néztem amikor Augsburg-Bayernen egy nőstény volt a játékvezető, és ugyan elég lassú teszetosza volt a játék, de határozottan és hiba nélkül bíráskodott.

Mondjuk megnézném ahogy az ilyen Herrara, Luiz, Henderson féle vad tahók ráförmednének :DDD

(#117961) Citroware válasza DeathAdder (#117960) üzenetére


Citroware
addikt

Megsúgok neked valamit: Spanyolországban még rosszabb a játékvezetés. :DDD

(#117962) DeathAdder válasza Citroware (#117961) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lehet, spanyolt nem nézek, viszont az a vidám félkopasz spanyol manus elég jól szokott fújni a BL-ben :)

(#117963) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#117960) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Bibiana Steinhaus? régi motoros már :D

asszem Ribéry egy szabadrúgás közben sutyiban kikötötte a cipőfűzőjét tavaly, mondjuk azt megnéztem volna, hogy egy férfi bírótól mit kap erre...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#117964) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ZavaBalazs - :C

[ Szerkesztve ]

(#117965) Viszlát


Viszlát
addikt

Nem mostanában vártam ennyire az első félidő végét... :(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#117966) Enzolord


Enzolord
addikt

Hát, hogy bassza meg, 3 csere sérülés miatt az első félidőben! Hihetetlen!! :W :W

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117967) BenHans


BenHans
addikt

Digisként én még új vagyok a Spíler nézők között, de ez a pali aki 2 percenként "beleszakért" a meccsbe kurta idegesítő.
Elisszon :DDD
Fándájk meg azért a világ egyik legjobb védője, mert kétszer egymás után jól avatkozott játékba, még "Pogba bombaerős" lövésébe (ami egy belsős csavarás volt #nevermind) is beletette a fejét.

Olyan tudományos fantasztikusnak álcázza a faék egyszerűségű észrevételeit, hogy lassan úgy érzem magam mint egy mlm termékismertetőn.
:U :))

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#117968) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#117963) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megfogta a semmit?...

(#117969) venember83


venember83
nagyúr

Most támadhat a Bologna határozottabban, érdekessé válhat még ez a meccs.

(#117970) Tibiajax válasza venember83 (#117969) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

meglesz. nyugi, meglesz :K
0-1

(#117971) Ringman válasza Tibiajax (#117970) üzenetére


Ringman
nagyúr

viszont este nem nagyon számítok pontszerzésre, max X lesz, jól magunkra húztuk a milan-roma-lazio hármast (feltételezem utóbbi hétfőn megcsapja az udinesét)

szerk:
wtf-effekt: [link]

A Corriere dello Sport teóriája szerint könnyen lehet, hogy Mauro Icardi már lejátszotta utolsó mérkőzését az Inter szerelésében, mert a milánói gárdánál szerződést hosszabbítani nem akaró támadó meg akarja műttetni az általa fájlalt térdét, hogy a jövőben ne fájdalomcsillapítókkal kelljen játszania.

Sőt, állítólag a Manchester United is érdeklődik Icardi iránt, ahonnan az Inter Romelu Lukakut szemelte ki az egykori kapitány pótlására, míg a másik Icardi-pótlék az Atalanta kolumbiai gólfelelőse, Duvan Zapata lehet.

lukaku, anyám borogass! (de kíváncsi vagyok a MU-szurkoló topiktársak véleményére)

zapata meg 27 éves, 1 (egy) kifutott fél/kétharmad szezonnal

[ Szerkesztve ]

(#117972) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Húúú ez a Pool meccs......

Nem tudom, valaki szólt a liverpooli játékosoknak, hogy ma ez egy pontokat érő mérkőzés volt? Úgy játszottak mintha egy vasárnapi jótékonysági sörmeccs lett volna. Semmi mozgás, nem volt egyérintőzési, iszonyatosan pontatlanok voltak és egy halom eladott labda ez mellé. Örülhetnek, hogy nem kaptak ki. Borzalmas volt.

Megkockáztatom, nem lesz bajnok a Pool. Ennyi sérülttel rendelkező Manchestert meg kellett volna verni.

(#117973) máyköl


máyköl
veterán

Azt gondolom, hogy sajnos nem lesz bajnok a Pool...

(#117974) szabogabor10 válasza Datsyuk (#117972) üzenetére


szabogabor10
veterán

Kizárt, hogy a Pool bajnok lesz.
Inkább néztem az Arsenal meccset, nem bírtam nézni ezt a kínlódást. Én szeretném a legjobban, ha bajnokok lennének végre, de ilyen játékkal ez idén sem fog összejönni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117975) Tibiajax válasza Ringman (#117971) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyugi, nekünk is meglesz az a biztos kis 0-1ecske...
vagy nem
fio elég masszív mostanság, én azért reménykedek. borja, joao mario középpálya lehozza a meccset, fnem lesz miért aggódnunk, hátradőlve nézhetjük majd a varázslatot
icardi egy kis csicska, hamar el lesz felejtve. csak valami értelmes csúcs támadót hozzanak, azért imádkozom, ne valami söpredéket
valami igazán nagy név kellene, mint anno r9. a népek ismét tódulnának az utcákra, miláno megbolondulna. ki kell nyitni a bukszát barátom, icardiból befolyt pénzt megpótolni, aztán hajrá
hát igen, csak hát ugye a felvázolt jövőbeli milánói tervek, azok vajh mennyire lehetnek majd kecsegtetőek egy nagy sztárnak..

(#117976) DeathAdder válasza Datsyuk (#117972) üzenetére


DeathAdder
veterán

Világi balfasz csapat. Ekkora esélyt még csak meg sem kísérelték kihasználni... ezt a hadirokkant mu-t még a Leicester is verte volna a bajnoki évében.

(#117977) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#117905) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Amúgy most megy majd a Spurs a Chelsea otthonába. Ha ott bukó, akkor már csak 4 pont az előny az Arsenal és a Chelsea előtt, ha ők hozzák a meccsüket. 4 pont meg semmi.

Ligakupa döntőt nézi valaki? Engem ez most olyan hú de nagyon nem tud érdekelni. Remélem nem a Chelsea nyer.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117978) Ringman válasza Tibiajax (#117975) üzenetére


Ringman
nagyúr

először egy edző kellene, mert így jöhet bárki, a mester pihentetni fogja, mert még nincs meg a serie a-s rutin, vagy nem szokott össze még borjával és candrevával.

(#117979) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#117977) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kicsik is felszívják nagyon magukat a végére, tuti nem hoz legalább 2 csapat annyi pontot a spursön hogy ne legyen meg a 4 :N

ps: nézi a frász :DDD

[ Szerkesztve ]

(#117980) máyköl válasza DeathAdder (#117979) üzenetére


máyköl
veterán

hány százalékot adsz a pool -nak most, hogy bajnok lesznek?

(#117981) Tibiajax válasza Ringman (#117978) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vagy nem szokott össze még borjával és candrevával

(#117982) DeathAdder válasza máyköl (#117980) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát egy 35-öt jó indulattal :)

(#117983) Peterhappy válasza NyxNyxNyx (#117977) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én nézem, de nem tudom, mire gondoltam. Eddig nem az év meccse - és akkor finoman fogalmaztam...

(#117984) Viszlát


Viszlát
addikt

Hú mekkorát ment a csapat a második félidőben. Ez a mentális erő hiányzott nagyon korábban, úgyhogy ha akkor szidtam őket, most meg kell, hogy emeljem a kalapom, mert minden nehézség ellenére sem játszottak alárendelt szerepet, sőt, egy cipőnyi lesen múlt a győzelem, de helyzetünk is több volt. Még Carragher is elismerte, hogy semmit nem tudott megvalósítani a Liverpool, tökéletesen semlegesítve lett a játékuk.

Rég izgultam ennyire a csapatért, jó volt. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#117985) Cartevo válasza Peterhappy (#117983) üzenetére


Cartevo
őstag

A riporterünk nem tudta megerősíteni az előbbi lest.
Nem tudja, hogy lesnél a végtagok nem számítanak.

[ Szerkesztve ]

(#117986) Ringman


Ringman
nagyúr

most nézem, hogy a valencia eddig 25 meccsből 15-öt döntetlenre hozott, az elég erős szám, ha ez lesz trend, akkor rekord is lehet belőle.

(#117987) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#117977) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jah még ennyi örömünk se legyen. Nyerjen csak a sziti, nyerjen mindent a sziti!
___

Amikor Hazard kontrázik és a másodvonalban egy valaki érkezik csak. Kanté. :W

(#117988) Peterhappy válasza Cartevo (#117985) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem baj, majd Dodó meg $zeiler megmondja a tutit...

(#117989) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kepa megy a feje után, és ez a londoniaknak sokba kerülhet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117990) DeathAdder válasza LyonnaisFan1 (#117989) üzenetére


DeathAdder
veterán

faszfej nem akar cserét, ezen fog nekik elmenni a kupa.. Cabellero jó tiziölő

erre nem akar lejönni, hát befosok :DDD kib@szott latin vér

[ Szerkesztve ]

(#117991) Viszlát


Viszlát
addikt

Sarri-nak annyi, már egy cserét sem tud végrehajtatni a csapatával...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#117992) forceberg válasza Viszlát (#117991) üzenetére


forceberg
veterán

Ha nem nyernek, akkor Kepának behavaztak :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117993) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mindkét fél reakciója érthető, de attól még Kepa egy …

Ilyet még Terry sem tenne meg, pedig ő élő legendája az együttesnek.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117994) Viszlát válasza forceberg (#117992) üzenetére


Viszlát
addikt

Szvsz a játékos és az edző is hülye, a játékos egyértelmű miért, az edző meg azért, mert azelőtt döntött a cseréről, hogy az ápolás véget ért volna. Nem semmi jelenet volt mindenesetre.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#117995) DeathAdder válasza forceberg (#117992) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sarri helyében meccs után lemondanék, ilyen egy féreg bandát :(

"ilyet bazzd meg, hát ezt bazzd meg" :C

[ Szerkesztve ]

(#117996) forceberg válasza Viszlát (#117994) üzenetére


forceberg
veterán

Nem a sérülés miatt akarta végül lecserélni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#117997) Viszlát válasza forceberg (#117996) üzenetére


Viszlát
addikt

Akkor lemaradtam valamiről. Mindenesetre akármiért is akarta, a játékosnak egy dolga van, követni az utasítást.

:)) Mit bakkecskézik ez a majom, hát kész. :DD

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#117998) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kivédte Kepa. Nyílt még a szétlövés

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117999) Cartevo


Cartevo
őstag

Utólag könnyű ökörködni, de állítom, Kepa még a lövőket is megzavarta.

(#118000) NyxNyxNyx válasza Cartevo (#117999) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jah, felesleges nyomást rakott a csapatára. Nem tudom ki tudna rendet rakni abban az öltözőben.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.