Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116551) Tibiajax válasza itouchfan (#116550) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nno, vajon mennyire fogunk szurkolni a bvb-nak a csirkék ellen?.. nagyon / iszonyatosan / már már szurkolói szinten?

(#116552) itouchfan válasza Tibiajax (#116551) üzenetére


itouchfan
senior tag

Én nem tudom, egyik csapattal sincs bajom, szeretem Pochettinot is, de a BVB idén nagyon lehengerlő, tetszik amit csinálnak.

Viszont ma estére dilemmában vagyok, hogy RB Lipcse-Dortmund, vagy Chelsea-Arsenal :F

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116553) KisTücsök válasza itouchfan (#116552) üzenetére


KisTücsök
addikt

hú az tényleg nagy dilemma.

uh

(#116554) DeathAdder válasza KisTücsök (#116553) üzenetére


DeathAdder
veterán

öröm ezt a wolverhamptont nézni

(#116555) Tibiajax válasza itouchfan (#116552) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mármint hogy melyiket nézd?.. szimultán meccsnézés szokott általában működni. távvezérlővel lehet váltogatni a két csatorna között
: )
arsenal-meccset amugy felesleges nézni, sima 2-es

(#116556) itouchfan válasza Tibiajax (#116555) üzenetére


itouchfan
senior tag

jaa, elszaladt mellettem a teknika, jogos ;] :D

nem, amúgy nem szeretem a váltogatást, jobb egy jó meccset egyben nézni szerintem, mint ide-oda kapcsolgatni. persze, ha szar, akkor jöhet az a távvezérlő, vagy micsoda, amivel át lehet váltani másik műsorra ;]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116557) Cartevo


Cartevo
őstag

A Roma megindult a nagyok közé.

(#116558) DeathAdder


DeathAdder
veterán

azta 7 szencségit :R

(#116559) itouchfan


itouchfan
senior tag

Mi a fene van ezen a Wolwerhampton-Leicester meccsen?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116560) vond


vond
MODERÁTOR

Huhhh, micsoda szép gólt rúgott Rashford. :Y Formában van a csávó rendesen. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116561) BenHans


BenHans
addikt

A Rómának természetesen most is meg kellett harcolnia az ellenfélen felül a játékvezetéssel is, (szándékos ütés nem piros, a sima kéz nem büntető) de csak sikerült behúzni így születésnapi ajándékként.
Grazie Roma! ♥

ui. Karsdorp nagyon nagyot ment, Schickkel nem tudom mit csinált a mentáltréner de működni látszik, megy mint akit felhúztak. Cristante is jól ment. Zani "csak" hozta amit tud. ♥ Cengiz viszont sajnos lesérült.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116562) Tibiajax válasza BenHans (#116561) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Boldog születésnapot, BenHans!

(#116563) BenHans válasza Tibiajax (#116562) üzenetére


BenHans
addikt

Nagyon szépen köszönöm, ez a kép így tőled most tényleg jólesett! :B :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116564) Viszlát válasza vond (#116560) üzenetére


Viszlát
addikt

Hú de kínszenvedés egy meccs volt, de behúztuk. Szép volt Rashford gólja, de fáj nézni, hogy mennyire béna mezőnyjátékban... Középpályánk még mindig nincs.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116565) vond válasza Viszlát (#116564) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát, a második félidő botrányos volt, főleg hazai pályán, egy BHA ellen. :((( De legalább a 3 pont megvan. A londoni rangadón meg jöhet egy jó kis iksz. ;] A Wolves-Leicester és a 'Pool-'Palace is durva meccs lehetett. :)

(#116562) Tibiajax: Ahhh, de hiányzik a Capitano... :O

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116566) Peterhappy válasza vond (#116565) üzenetére


Peterhappy
őstag

Óóó pedig jó volna elkapni a kékeket :)

Pösögö meg éppen Ligue 1-t áraz. Vagy már inkább a Ligue 2-t?

(#116567) KisTücsök


KisTücsök
addikt

belövöm a streamet, erre nem abban a pillanatban kapunk gólt? Vége a bufferelésnek, csak annyit látok, h fordul le a gyerek a védőről és bumm. :C

(#116568) máyköl válasza KisTücsök (#116567) üzenetére


máyköl
veterán

de még hogy lefordult...

(#116569) itouchfan


itouchfan
senior tag

Emery összerakta mára az Arsenal letámadását. Jó kis meccs. :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116570) KisTücsök válasza máyköl (#116568) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szép volt az egész támadás.

Annyira jó látni, ahogy folyamatosan a mezőny legalacsonyabbjára ívelgetünk be. Közben középpályás védekezés szinte nincs is.

(#116571) Viszlát válasza vond (#116565) üzenetére


Viszlát
addikt

Hosszútávon talán jobb ha kikap a Chelsea, maradnának 3 pontra tőlünk, könnyebb lenne őket beérni. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116572) KisTücsök


KisTücsök
addikt

4-5 ember volt körülötte. És még a mögötte érkezőn sem volt senki. :C

(#116573) vond válasza Viszlát (#116571) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nekem az is jó, de a 2 pont mégiscsak kevesebb, mint a 3. ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116574) itouchfan


itouchfan
senior tag

Az egy dolog, hogy az Arsenal középpályája lenullázza a Chelsea-ét, de az tényleg kicsit vicces, hogy a legtöbb szélről belőtt labdára Kanté (+ nagyon jóesetben Hazard) érkezik középen. :DD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116575) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kantét kész pazarlás így előre tolni, Jorginhoban meg mostanában egy az egyben Hendersont látom. Hazardból most is hiányolom a világklasszist.
Lacazette viszont kegyetlen klasszis gólokat tud verni :)

[ Szerkesztve ]

(#116576) itouchfan válasza DeathAdder (#116575) üzenetére


itouchfan
senior tag

Kegyetlen volt, ahogy a labdabiztos Jorginho az első 6-8 percben 5x úgy eladta a labdát a saját térfelén, hogy abból egyből mehetett az Arsenal. Nyilvan a brutál letámadás miatt, de akkor is.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116577) Viszlát


Viszlát
addikt

Mekkora luftot fejelt Koscielny, de legalább vállalta a gólt. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116578) DeathAdder válasza itouchfan (#116576) üzenetére


DeathAdder
veterán

na akkor visszaszívom, olyat legalább henderson nem csinál :DDD
15. perc körül kezdtem el nézni

(#116579) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ez a Bellerin dolog nem nézett ki túl jól.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116580) Ringman


Ringman
nagyúr

na fozza inda, sajnos egyik rutinos öreg róka sem kezdő.

(#116581) KisTücsök válasza itouchfan (#116576) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jorginhonak az első kb 2 hónapja volt jó. Azóta simán -1 ember.

Sarri is ennyi volt ezek szerint. Conte ugyanebben a helyzetben még az első évében váltott. Itt semmi. Sőt, ez még rosszabb sok szempontból.

(#116582) máyköl válasza KisTücsök (#116581) üzenetére


máyköl
veterán

Sarrit várjuk szeretettel Madridban. Jorginho maradhat.

(#116583) itouchfan válasza KisTücsök (#116581) üzenetére


itouchfan
senior tag

Igen, kb 2 hónapja rájöttek, hogy emberfogással ki lehet venni. Azóta minden meccsen ráállítanak valakit, aki még a Wc-re is követi (ma a 70.-ig percig volt így), és teljesen haszontalan a csávo. Nem értem Sarrit sem, hogy miért nem változtat. Meg Jorginhot se, mert ezt az emberfogást egy egyszerű pozíciócserével ki lehetne játszani, azaz onnan középről kivinné magával az örzőjét, terület nyílna, és oda beléphetne Kante vagy Kovacic. Ehelyett áll pozícióban és mutogat. Kanté futóbolond, de a métereinek igen nagy százalékat teljesen feleslegesen futja.
Az meg megint kicsit abszurd volt, hogy miután bejött Giroud, fele annyi beívelés se volt, mint előtte...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116584) KisTücsök válasza itouchfan (#116583) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mintha minden fordítva működne, mint kellene. És ezt mindenki látja, csak az nem, akinek befolyása lenne a változtatásra. :D Csak Kantét sajnálom, nagyon.

máyköl: Amúgy nem lenne rossz játékos. Amit év elején mutatott, az elég meggyőző volt.

(#116585) Ringman


Ringman
nagyúr

mennyire ocsmány fos játékot játszani ahhoz, hogy a kopasz cseréljen a 60. perc előtt?
zsákutca ez az edző :(

(#116586) Ringman


Ringman
nagyúr

remélem a 4. helyre oda fogunk érni év végén, nb1-es szintű meccs volt a mai, bravúr volt az 1 pont is.

(#116587) Tibiajax válasza Ringman (#116586) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekünk nem megy az 1-0ra nyerés sem..

(#116588) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Sarri:
"Úgy tűnik, ezek a játékosok nehezen motiválhatóak. Ez a csapat soha nem arról lesz híres, hogy képes a végsőkig küzdeni."

Kemény szavak.. ja és olaszul nyilatkozott, mondván szeretne világos lenni.

(#116589) Ringman válasza DeathAdder (#116588) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát a csapat szándékos edzőbuktatása után nem meglepő ez a vélemény

[ Szerkesztve ]

(#116590) KisTücsök válasza DeathAdder (#116588) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez nagyon rossz, ha tényleg ezt mondta. Miért nem rakja fel Kepa-t csatárnak, aztán nyafog, h mennyire nem tud küzdeni?

Nem megy ez a foci ennek a csapatnak. A vak is látja. De azért erőltesse csak.

(#116591) venember83 válasza KisTücsök (#116590) üzenetére


venember83
nagyúr

19-re lapot húzott. Ha megbuktatják, kellemes végkielégítéssel lelép. Vagy a vezetőség a pártjára áll még most januárban, és érkezik erősítés. Azt kétlem, hogy a játékosok a pártjára állnának ezek után, de minden bizonnyal párszor már próbálkozott az öltözőben felhívni a játékosok figyelmét a megfelelő hozzáállásra és küzdési készségre, most meg ezzel próbálkozik, aztán legfeljebb a sokadik edző lesz, akit a Chelsea elküld. De előbb-utóbb érdemes lesz azon elgondolkodni magasabb szinteken, hogy mindig az edző a hibás-e.

(#116592) máyköl válasza KisTücsök (#116590) üzenetére


máyköl
veterán

Conte játéka jobban illeszkedett szerintem a Chelsea -hez.
Sarri egy nagyon agresszív támadófutballt szeret játszani, már-már néhol Bielsa -s magasságokban, tökéletesen illett a Napolihoz az a játék, de illene a Dortmundhoz és az Arsenalhoz is...

Hazarddal mi lesz?

(#116593) Tibiajax válasza máyköl (#116592) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jöhetne az Interbe. már beszéltem vele

azt mondta,hogy oda nem.

[ Szerkesztve ]

(#116594) máyköl válasza Tibiajax (#116593) üzenetére


máyköl
veterán

kevered Tibi, az a Modric...

(#116595) Tibiajax válasza máyköl (#116594) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaj tényleg, a kis Modric.. vele most akkor mi lesz? :) rúgott most egy szép gólt, azért most kicsit visszaemelkedett a madridi ázsiója
annyira sajnálom, már annyira várják pedig őt a honfitársak milánóban

(#116596) máyköl válasza Tibiajax (#116595) üzenetére


máyköl
veterán

ha megy neki, megy a csapatnak is. ennyire egyszerű. tegnap ment neki. de 33 éves, én nem hullajtanék érte könnyeket...

[ Szerkesztve ]

(#116597) DeathAdder válasza KisTücsök (#116590) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezt mondta, legalábbis láttam a nyilatkozatot, és a tolmács aki ott állt mellette ezt fordította.

Nyilván az edzőnek is van hibája, elég makacsnak tűnik Sarri (amit fel is hoztak korábban negatívumként), de az is igaz lehet hogy a játékosok nem motiváltak, ezt láttuk már korábban is ettől a csapattól, hogyha nem tetszett nekik valami akkor csak indiszponáltan lötyögtek egytől-egyik mindegyik. Hazard szintúgy, nem ízlik neki ez a poszt, mert itt nem elég varázsolni, hanem rohadt keményen kéne melózni.

Amúgy ezt boldoltam valamikor ősszel, hogy előbb-utóbb Hazard hamis kilences lesz, és overkill csapat lesznek, de gyorsan kiderült hogy nem jön be neki ez a melós élet, és nem is igazán töri magát érte, pedig az első meccsein tényleg kurvajó volt, szóval menne ez neki ha...

Abban meg nem igazán hiszek hogy a mertens, calleon, insigne teljesítményt ne tudná minimum hozni a jelenlegi állomány.

(#116598) KisTücsök válasza venember83 (#116591) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igaz.

A vezetőséggel évek óta gond van, főleg átigazolások terén. De azért egy a 10-es évek körüli Chelsea pont arról volt híres, h foggal-körömmel küzdöttek. Persze.. az más csapat volt. Nem tudom, Sarri mikben állapodott meg a fejesekkel (egy játékost ugye ő hozott), de ha nem tudja azt a focit játszatni a csapattal, amit szeretne, és ennek ellenére nem vált (legalább addig, amíg a feltételek nem adottak), akkor bőven kiveszi a részét a rossz szereplésből. Ergo nyugodtan lehet hibáztatni őt is.

Amúgy szeretném, h jól működjön az a rendszer, amit képvisel, mert látványos (is tud lenni), de hát ha egyszer nem megy... 2x többet passzoltunk, mint az Arsenal.. csak minek?

máyköl: Én nem tudom, még mindig miért van itt. Megint kezdenek fellángolni a Real-os pletykák amúgy, szokás szerint... Még nem lenne késő. Meglenne oldva a jobb szél legalább 5 évre.

DeathAdder: Minden csapatnak az adott sztárja vagy sztárjai szeretik a "szart keverni". Pláne egy ilyen csapatnál. Elvileg a Hazard, Kurtoá, Fabre trió osztotta az észt Mou megbuktatásakor is. Evvan. De amúgy amikor a világ egyik legjobbja a posztján, tud ott játszani, szeret ott játszani, akkor miért kéne máshol játsszon? ... Tessék középre hozni valakit, aki oda való.

[ Szerkesztve ]

(#116599) Tibiajax válasza DeathAdder (#116597) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért nem elég motíváció nekik heti 150ezer font?
miért nem elég motíváció nekik, hogy Londonban élhetnek és egy világhírű klub igazolt játékosaként léphetnek pályára?
miért takarodnak el akkora a pcsába?

jajj, megint én vagyok a naív hülyegyerek...

(#116600) máyköl válasza KisTücsök (#116598) üzenetére


máyköl
veterán

"Meglenne oldva a jobb szél legalább 5 évre."

Hát nem tudom, én pont a kora miatt vagyok egy kicsit bizonytalan. 25-26 évesen kellett volna, hogy jöjjön. 5 év múlva ő már 33, 33 évesen nagyon kevesen tudták hozni még a klasszis szintet. Egy bizonyos Cristiano tudta, de Hazard -ban ennyire nem vagyok biztos...

Akkor már inkább Mbappe, akivel tudunk tervezni 12-13 évre is akár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.