Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116601) DeathAdder válasza KisTücsök (#116598) üzenetére


DeathAdder
veterán

Majd megy Higany, ő középre való :) Amúgy az edző utasításait követni az ő feladatuk, ma már kevés olyan klasszis játékos van aki csak szélső, aki látványosakat villog hogy aztán keressük az állunkat. Változik a foci, Hazard új pozíciójában meg van potenciál, az első néhány meccsén megmutatta hogy menne az ott neki nagyon is, sőt akár még komoly gólvágó is lehetne ott belőle. Ezért nem is hibáztatom Sarrit, ha majd lesz középre jobb embere akkor visszamehet a szélre, de egyelőre alkalmazkodnia kellene a körülményekhez ugyanis alkalmas a feladatra, nem mint Morata :DDD

Mindenesetre eléggé érzelmi hullámvasút a csapat, vagy inkább impulzus csapatnak mondanám. Van egy-másfél kimagasló szezon aztán földbeállás, új edző, új impulzus, megint másfél év szárnyalás, majd megint földbeállás. Most is.. belefásult szinte edzőt buktató teljesítmény után jön a nyár végén egy klubhoz idegen teljesen úgy filozófiát képviselő edző, aki néhány hét alatt olyat csapatot rak össze amit el sem hiszek ha nem látom, aztán már most megint annak jelei látszanak mint amikor nincs kémia az edző és a csapat között.

Érdekes dolog ez, nem is értem hogyan tud ez működni náluk, de működik, mert ilyen filozófiával az elmúlt 10 évben ők nyerték a legtöbb trófeát az angol csapatok közül.

(#116602) Ringman válasza DeathAdder (#116597) üzenetére


Ringman
nagyúr

itt arról van szó, hogy az alkalmazottak szándékosan alulteljesítenek, mert nem tetszik nekik a munkarend, mellette meg sírnak hogy milyen rosszak a körülmények.

gondolom hazard szerződésében sincs benne, hogy csak ilyen meg olyan poszton lehet játszatni, de lehet hogy tévedek - ellenpélda etoo az interben szó nélkül játszott szélsőhátvédet is.

de egyébként már régebben is látszott hogy a chelsea játékosok jó része egy elég szarházi banda. (mou edzőbuktatása)

(#116603) DeathAdder válasza Tibiajax (#116599) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nehéz focista fejjel gondolkodni :DDD

Én Sarrit sem értettem miért ment el idős olaszként egy olyan csapatba ahol tudnivaló hogy 1,5-2 év múlva úgyis kirúgnak, és hagyta ott ezért a komfortzónáját, a szülővárosát, a Napolit, ami egy kurvajó csapat volt, és tovább építhette volna..

(#116604) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Vajna kicsekkolt [link]

Ringman - egyetértek, illetve biztosan nincs ilyen a szerződésben, rengetegszer volt már hogy a szükség szüli a helyzetet, és a játékosnak el kell hagyni a megszokott komfortzónáját.

[ Szerkesztve ]

(#116605) venember83 válasza Tibiajax (#116599) üzenetére


venember83
nagyúr

(#116606) venember83 válasza DeathAdder (#116603) üzenetére


venember83
nagyúr

Sarri nem tudta továbbépíteni a Napolit, mivel a klubelnök elégedetlen volt vele, és De Laurentiis bajnoki címet várt további komoly befektetések nélkül, miközben Sarri meg (szerintem teljesen jogosan) úgy érezte, hogy kihozta a maximumot a rendelkezésére álló keretből. A Napolinak a tavalyi volt a legjobb szezonja, klubrekordnak számító pontmennyiséggel zárták a szezont, de a Juve ellen ez nem volt elég.

Anno egy interjúban meg is kérdezték Sarritól, hogy nem tartja furcsának, hogy a Chelsea-hez, a PL-be került azok után, hogy Olaszországban semmit sem nyert. Ő meg egyértelműen megmondta, hogy jelenleg Olaszországban egy edző csak akkor lehet eredményes, ha a Juventust vezeti.

(#116607) Ringman


Ringman
nagyúr

atalanta elég jól nyomja - 20 meccsen 44 rúgott gólnál járnak. (legtöbb a bajnokságban)

(#116608) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

aki nézi most a Fulham-Tottenham meccset, a szakkommentátor kicsoda?

Resistencia eterna

(#116609) DeathAdder válasza bagyulajuve (#116608) üzenetére


DeathAdder
veterán

Spíler? Akkor Rabócki Balázs

(#116610) DeathAdder válasza venember83 (#116606) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja értem, ennyire nem ismertem a Sarri-Napoli körülményeket. Mindenesetre nagyon közel állt a bajnoki címhez, és lehetett volna tovább erősíteni a csapatot, és zárkózni.
A Juve-Bayern féle uralmat hazájuk bajnokságában tényleg kb. lehetetlennek tűnik megtörni, de próbálkozni azért lehetne.

Így most tényleg az van, hogy a szurkolóikat leszámítva minden olasz és német polgár gyűlöli a Juvet, Bayernt, de ha az a valaki olyan megtiszteltetésben részesül, hogy a klub hívja, akkor azonnal behódolnak neki, mert a Juvenek, Bayernnek nem lehet nemet mondani. Ezen kéne már változtatni :)

[ Szerkesztve ]

(#116611) bagyulajuve válasza DeathAdder (#116609) üzenetére


bagyulajuve
addikt

igen, spíler
nem teszik a beszédstílusa és a mondanivalója :DDD

Resistencia eterna

(#116612) Tibiajax válasza DeathAdder (#116610) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kb. lehetetlennek tűnik megtörni, de próbálkozni azért lehetne
mi próbálkoztunk az este is, több-kevesebb sikerrel
nem sikerült végül joao marionak és harapós barátainak legyűrni otthon a félelmetes ellenfelet

[ Szerkesztve ]

(#116613) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

gyerünk Fulham, gyerünk Babel

(#116614) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#116609) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon nem szereti Lamelát :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116615) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez a bíró egy kibaszott idióta. :W Sanchez sárgát kap mert elsétált miután Mitrovicnak eldurrant az agya, aztán Rose-nak sárgát ad mert felrúgták.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116616) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#116615) üzenetére


DeathAdder
veterán

Craig Pawson sosem volt alkalmas a játékvezetésre :(

(#116617) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ez egészen elképesztő..

10 kib másodpercet kellett volna még kibírni.
10 másodperc

(#116618) bagyulajuve válasza Tibiajax (#116617) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szegény Fulham

Resistencia eterna

(#116619) DeathAdder válasza Tibiajax (#116617) üzenetére


DeathAdder
veterán

geciszar kapusuk van de a spurs valahogy az ilyeneket mindig behúzza, biztos voltam benne hogy ez sem marad x :DDD

(#116620) Cartevo


Cartevo
őstag

Elkelni látszanak az angol érmek. Sarrinak nem osztogatnék tanácsot, mert nyilván van mögötte 1 stáb, akik sokmindennel számolnak. Mással lehet ott gond. A közeg is feldobhat 1 sztárt, és 60 ezer fővel más a parti, ami sok riválisnál megvan. A Chelsea-stadiont a sínek fölött akarták bővíteni, felducolva, de úgy tűnik, nem lesz abból már semmi.

(#116621) máyköl válasza Tibiajax (#116617) üzenetére


máyköl
veterán

nem tud a spurs x -elni idén...

(#116622) NyxNyxNyx válasza bagyulajuve (#116618) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon tudom őket sajnálni. Örülhetnek, hogy 11 emberrel és kapott tizenegyes nélkül végigtolták a meccset. Remélem kiesnek.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116623) vond válasza Cartevo (#116620) üzenetére


vond
MODERÁTOR

"Elkelni látszanak az angol érmek." 15 fordulóval a vége előtt? Ugyan. 16 ponton belül van a bigsix. Valaki véletlenül kikap egyszer-kétszer és már előzés van. Meg sokat játszanak még egymás ellen is. Messze még a vége. Itt még bármi lehet. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#116624) Tibiajax válasza DeathAdder (#116619) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, én is, hogy nyilván 1-2 lesz a vége majd de akkor is..... annyira drukkoltam nekik. a rohadt életbe az egésszel. nem elég h az Inter szar, tessék, még a Fulham is..
:D
:(((

(#116625) DeathAdder válasza Tibiajax (#116624) üzenetére


DeathAdder
veterán

had tetézzem: előbb kikaptam 1-0-ra a Juventustól fifa-ban :DDD

(#116626) Cartevo válasza Ringman (#116607) üzenetére


Cartevo
őstag

Jó, azért a Juvénál nem nehéz többet lőni.

(#116627) Richard!


Richard!
addikt

Messi és Rakitic a mai "áldozat" :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116628) Cartevo válasza vond (#116623) üzenetére


Cartevo
őstag

A fényes érmekről már letehet 18 angol és olasz csapat.

(#116629) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Messi az Messi..

(#116630) NyxNyxNyx válasza Cartevo (#116620) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az a harmadik-negyedik hely akárkié lehet még. A top2 viszont fix.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116631) itouchfan válasza Tibiajax (#116629) üzenetére


itouchfan
senior tag

Dembivel mi történt, hogy le kellett cserelni?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116632) Napfénysüti válasza itouchfan (#116631) üzenetére

Szerencsétlenül elcsúszott és a bokája aláfordulhatott.

Més que un club!

(#116633) Septum15


Septum15
aktív tag

Ez a Barca - Kevin Prince Boateng hír elég érdekes. Elvileg még ma hivatalos lesz. Hiába csak második számú csatár lesz, aki szökő évente fog játszani és csak kölcsönbe jön, de akkor is érdekes.

(#116634) Tibiajax válasza Septum15 (#116633) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lassan már azt titkolnom kell, hogy barca-szurkoló vagyok....

(#116635) máyköl válasza Septum15 (#116633) üzenetére


máyköl
veterán

Miért igazol a Barca egy 31 éves csatárt, aki utoljára 2018 októberében lőtt gólt?

(#116636) Citroware válasza máyköl (#116635) üzenetére


Citroware
addikt

Ő inkább csatárt is játszani tudó támadó szellemű középső középpályás, aki egyébként védekezésben is erős. Szerintem az évtized egyik legnagyobb be nem teljesült tehetsége, akinek egyszer nagycsapatba kellett volna jutnia... végül is most megtörtént.

Ekkor felfigyelhetett rá a Barca. :DDD Egyébként tele van a karrierje b..zott nagy gólokkal.

[ Szerkesztve ]

(#116637) máyköl válasza Citroware (#116636) üzenetére


máyköl
veterán

Mindegy, 1, maximum 2 éve van még.

(#116638) Peterhappy válasza máyköl (#116635) üzenetére


Peterhappy
őstag

Addig jó lesz, míg nyáron Llorente érkezik... De az is lehet, hogy Vidal ajánlotta be a fodrászához.

Az tény, hogy több volt benne, mint amire valaha is vitte. Én nem hinném, hogy éppen itt fog megtáltasodni, de ki tudja? Én a mai Barca kapcsán már szinte semmin sem lepődök meg. Sajnos.

Kivéve, ha valóban a "horvát-kockás" mez lesz a következő szezonban, na az lenne az igazi mélyütés...

(#116639) bagyulajuve válasza Septum15 (#116633) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ő az aki valami zenét is kiadott?

Resistencia eterna

(#116640) forceberg válasza Peterhappy (#116638) üzenetére


forceberg
veterán

Nincs Lajosnak cseréje. Munirok meg Tellok mind besültek, utánuk jó döntésnek találom, hogy a féltehetséges fiatalok helyett egy csatát már látott embert hoznak cserének.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116641) Peterhappy válasza forceberg (#116640) üzenetére


Peterhappy
őstag

Legyen igazad :)

Tavaly Paulinho is szepen racafolt a karogokra (ugy hiszem, ram is), az eselyt megerdemli.

Meglepobb es rosszabb nem lesz, mint anno Faubert volt a Real-nal. Ha a Herceg ur nem alszik el a padon, mar tul is tett rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#116642) Richard! válasza bagyulajuve (#116639) üzenetére


Richard!
addikt

Ő az :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116643) bagyulajuve válasza Richard! (#116642) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egyszer ő is eltalálhatja :D

itt van a "zenéje"

Resistencia eterna

(#116644) Citroware válasza bagyulajuve (#116643) üzenetére


Citroware
addikt

Sosem volt százas agyilag. :DDD Sok összetűzése volt már csapattársakkal, edzőkkel. Száműzték a válogatottból is. Valószínűleg emiatt nem tudott igazán nagy karriert csinálni.

(#116645) Tibiajax válasza Richard! (#116642) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de vesszek meg úgy néz ki, mint a nálunk volt a suliba annak idején az a kan cigány gyerek, aki felettem járt vagy kettővel, de már vagy harmadjára járta a nyolcadikot

(#116646) bagyulajuve válasza Tibiajax (#116645) üzenetére


bagyulajuve
addikt

na, lássuk ezt az 1-0-t :DDD

Resistencia eterna

(#116647) BenHans


BenHans
addikt

Ismeritek azt a sztorit, amikor Bernardeschi nem CR-t keresi?
Nyugi, más sem... :DDD

A gyerekét sem a nagyszülőkhöz fogja szerintem... :))

Zuhanyzásnál is mindig nézi, hogy jön-e, mert akkor lepasszolja a szappant?

Egy ideig létezett a geocentrikus világkép, majd Kopernikusz jóvoltából terjedni kezdett a heliocentrikus világkép, de jó pap holtig tanul alapon már láthatunk példát a CéRonicentrikus világképre is, a zebrák hisznek benne.

Ezt meg csak úgy...

szerk. Bravo Sorrentino! :C

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116648) itouchfan


itouchfan
senior tag

K.p.Boateng - Barcelona. Miért? Ki találta ezt ki? Minek? Hol a klubmodell ilyenkor? Hol vannak az alapelvek?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116649) DeathAdder válasza itouchfan (#116648) üzenetére


DeathAdder
veterán

Manapság már online is el lehet végezni a la masiat :B

(#116650) Ringman válasza itouchfan (#116648) üzenetére


Ringman
nagyúr

:D
vidal, boateng, még balotellit kellene leigazolniuk, de vihetik naingollant is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.