Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117101) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#117095) üzenetére


Ringman
nagyúr

összecsapott ov két csapata, szóval bármilyen legyen az eredmény, úgy sem lehet meglepetés

(#117102) Napfénysüti válasza Ringman (#117101) üzenetére

Lehet a Mol csapatba véletlen ólmozott benzint tankoltak az EVO 100 Plus helyett. :D

Més que un club!

(#117103) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

legyen mindig egy Messi-d..és akkor nagy baj nincs

(#117104) salesman válasza Napfénysüti (#117102) üzenetére


salesman
őstag

Még a lábukban volt a Bate meccs.

Türűűűdrááá!

(#117105) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

lássuk ezt a foghíjas védelmet

Resistencia eterna

(#117106) Cartevo


Cartevo
őstag

2 BL-kvóta már elkelt a digóknál, mert ez a Napoli sem lesz 5.
Túl nagy formahanyatlás kellene hozzá +stabilan üzembiztos üldözők.

(#117107) salesman


salesman
őstag

BÖDEEEEEEE!!!!!

Türűűűdrááá!

(#117108) itouchfan


itouchfan
senior tag

Beindult az MB1... de hiányzott már. :D
Mekkora gólt rúgott a gyerek a Puskás-Vidi meccsen, az első gólnál....atyaég.
Dvsc-Újpestet néztem, az jó kis meccs volt, kár hogy nem nyert a Loki.
Az esti Fradi-Kispestből pedig csak az utsó negyed órát láttam, de az extra volt. Remélem sikerült jól igazolniuk végre, ez a Szignyevic extrának tűnik, remélem ez végre nem pénzpazarlás vol ez a rengeteg eurómillió.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117109) vond válasza itouchfan (#117108) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én csak ennyit rakok be:

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#117110) Richard! válasza vond (#117109) üzenetére


Richard!
addikt

Hűen tükrözi a magyar labdarúgás színvonalát!!! :C :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#117111) itouchfan válasza vond (#117109) üzenetére


itouchfan
senior tag

Mélységélesség vagy fókusz teszt? ;] :D

Nem irigylem a szombathelyieket mostanság...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117112) máyköl válasza itouchfan (#117108) üzenetére


máyköl
veterán

Hogy tud hiányozni az Nb1? Mi a titok? :DDD

(#117113) itouchfan válasza máyköl (#117112) üzenetére


itouchfan
senior tag

Némi iróniával volt fűszerezve a mondat, meg főleg összefoglalókat láttam, benne bombagólokkal, meg a Fradi meccs végét...
Nem tudom, néha tényleg élvezetes meccseket is ki lehet fogni, fradi meccsen még szurkolók is voltak, a stúdióban hallgathatod Simek Peti simogató hangját... a Debrecen meccsen a kommentátor remek közvetítését: "Eleg jól ívelődik be az a labda" (szó szerint idézve). :D
Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk, vagy hogyis tartja a mondás. Ez egy feeling, néha magam se értem.

Holnap City-Arsenal, az remelém legalább ennyire adni fogja, mint ez a mai MB1. ;] :DD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117114) Enzolord válasza salesman (#117107) üzenetére


Enzolord
addikt

Az Isteni Dani bebaszta, az Orbán FC meg kifujta a Videoton orrát.. juppiiii

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117115) Cartevo válasza máyköl (#117112) üzenetére


Cartevo
őstag

kötődés

(#117116) HarleyCustom válasza salesman (#117096) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Stadionból sosem elég,Vitya megmondta...:)Biztos itt lesz a VB.:D
Ja...és hajrá Fradi.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#117117) BenHans


BenHans
addikt

Juventus sima 3 - 0-ra kikap és kiesik az Atalanta ellen - akik a Roma ellen 3-0-ról egyenlítettek -, majd 3 - 1-ről leikszel a Parma ellen otthon.

Gervinho dupla, a jó kiképzés eredménye... :D

Tibi?
Nem is éri meg szorítani értük... :( :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#117118) venember83 válasza BenHans (#117117) üzenetére


venember83
nagyúr

Szórakoztató meccset akartak sokan, ez az volt. Személy szerint nem bánom, a bajnokságban ez megengedhető. Azért ne feledjük, hogy Cáceres az átigazolás után rögtön bekerült középhátvédnek, mellette Rugani kezdett, mivel nincs Chiello, Bonu és Barzagli. Barza minden bizonnyal jól jött volna, de ideje őt kivenni a keretből és mindenféle elképzelésből.

Plusz, szerintem szórakoztató meccs volt, amit akár nem Juve-érzelműek is élvezhettek. Mikor volt utoljára ilyen meccs, amin mindenki jól szórakozhatott (inkluzíve a Juve-tábor nagyobb hányada)? Most nem a kárörömre gondolok, hanem arra, hogy egyszerűen jó volt nézni a futballt semleges szurkolóként.

A kilenc pont még mindig elég szép kis előny, a BL-re meg elvileg visszatérhet Chiello, a jelenlegi védősorral azért durva lenne az Atlético elleni meccs, valószínűleg a két-három központi középpályás is beolvadna a védősorba, komoly bunkerfoci lenne a túlélésért. :D

(#117119) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jó reggelt

csak a

(#117120) bagyulajuve válasza Tibiajax (#117119) üzenetére


bagyulajuve
addikt

csak a Hernan Crespo? :F :DDD - ugye tudod, hogy a személyek neve elé nem teszünk névelőt :P

Resistencia eterna

(#117121) Tibiajax válasza bagyulajuve (#117120) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, akkor a gyengécskék és butácskák kedvéért leírom: csak a Parma!!!!!!
: D

(#117122) bagyulajuve válasza Tibiajax (#117121) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jaaa, jóvanna :DDD

Nosztalgia on:
De baromi jó kis csapatuk volt annak idején a 90-es években, kezdve Zola-éktól, igazán nyerhettek volna egy bajnokságot. Kár, hogy a Parmalat csődje miatt aztán elsüllyedtek egy időre.

Nosztalgia off:
Amúgy jó meccs volt, bár mint Juventus-os sajnálom a két pontot és kicsit pechnek tartom elhullajtásukat, 2 kapufa is volt. De a Parma szimpatikus csapat nekem, kellenek az első osztályba, sőt remélem az első tízben végeznek.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#117123) Tibiajax válasza bagyulajuve (#117122) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne is mondd, szerinted miért ők az alternatív kedvenceim a calcio-ból?.. brutálok voltak

bár lenne ilyen csapat megint európában
meg persze, a '90-es évek olasz csapati úgy ahogy vannak, hiányoznak..
mindenkit szarrá vernének ma
: D

megnéztem közben a bő összefoglalót (mert ugye 1-0nál elkapcsoltam az este, addig érdekelt)
nagyon kemény. 72.percben még 3-1 volt, ki gondolta, h itt bármi meglepetés még lehet, rinyáldó is hogy vigyorgott, hjaaj :)
de komolyabbra fordítva, azért tegyük hozzá, h ez a a juventus otthonában elért három gólos csoda nagyon nagyban volt köszönhető annak, h hiányzott a védelem két oszlopa, meg nyilván kapus is. ha ott van a két kutyaütő mondjuk Buffonnal együtt, nem lett volna csoda szerintem az este
az első parma-i gólnál gyakorlatilag nem is volt védelme a juventusnak.. valami pjanic meg caceres szaladgálto tt össze-vissza, a parmai srác meg halál üresen érkezett és fejelhetett
ez alap felállásban nem történt volna meg, mert Chiellini doktor úr ott lógott volna a nyakán..

[ Szerkesztve ]

(#117124) bagyulajuve válasza Tibiajax (#117123) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Hát van úgy, hogy a csereembereknek kell bizonyítaniuk...nem annyira sikerült. Most sajnálom ifgazán, hogy Caldara-t sikerült elvesztegetni :(((

Resistencia eterna

(#117125) salesman válasza HarleyCustom (#117116) üzenetére


salesman
őstag

+ Enzolord

:R

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#117126) Richard! válasza Tibiajax (#117119) üzenetére


Richard!
addikt

Csak a PARMAlat ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#117127) Ringman válasza Tibiajax (#117123) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem gyenge csapat volt az.

---
mai meccstől mit vársz? pontvesztés/vereség és repül spal, vagy inkább egy ocsmány 1-0 lesz és marad a mester a padon?

sajnos a spanyol húzóemberünk sérült.

(#117128) bagyulajuve válasza Richard! (#117126) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az már Mol Vidi :DDD

Resistencia eterna

(#117129) Ringman


Ringman
nagyúr

Radoki a Vidi–Puskás után: „Nagy stadion, szurkoló nincs. Mitől kell félni?”
[link]

ha így nyilatkozik, akkor nem lesz sokáig edző :)

komoly feladat lehet úgy kamerázni, hogy ne látszon hogy nincsenek nézők.

[ Szerkesztve ]

(#117130) Richard! válasza Ringman (#117129) üzenetére


Richard!
addikt

Pedig elvileg volt 2980 néző... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#117131) Ringman válasza Richard! (#117130) üzenetére


Ringman
nagyúr

biztos a másik oldalon volt mindenki

(#117132) Tibiajax válasza Ringman (#117127) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most nemmmondod, h valero nem fog játszani??... nem is nézem akkor. mondjuk így se biztos
nem bírom már nézni ezeket a nyavalyásokat, akik abban a szép kék-fekete mezben szaladgálnak.
nem csak új edző kell, hanem tök más játékosok is, egy lehető legnagyobb vérátömlesztés

(#117133) Ringman válasza Tibiajax (#117132) üzenetére


Ringman
nagyúr

így van, nagytakarítás kell, aki meg nem akar itt játszani (perisic) menjen isten hírével.
handanovic (amíg nem lesz jobb fiatal kapusunk)-devrij-skriniar-brozovic-politano-lautaro-asamoah akiket biztosan megtartanék a jelenlegi garnitúrából, icardi is mehetne sok pénzért.

(#117134) bandus válasza Tibiajax (#117123) üzenetére


bandus
veterán

brutál ez a kép, benne a későbbi hadcore juve védelem, meg az argentin mag...:Y

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#117135) sh4d0w válasza Ringman (#117129) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az hagyján, de a kommentátor benyögte meccs közben, hogy szép számmal vannak szurkolók...

https://www.coreinfinity.tech

(#117136) Tibiajax válasza Ringman (#117133) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, hátul rendben vagyunk, nem ott van a gond, sőt... Skrnjar konkrétan világklasszis, egy fal.
a probléma középen kezdődik, mert Brozo nagyszerű, de ő védekező. és ami a horvát csapatban előtte aztán elkezdődik Modriccal meg Raketiccel, meg folytatódik a támadókkal, itt semmi nincs. semmi..
tehát Brozoval szépen befejeződik a vállalható szint és előre már amink van, az a szutyok-szint.. nincs semmi klasszis támadó kp-sunk és támadónk sem. Icardi is elmehet a picsába, lehet hogy lelkes, lehet h sok gólt szerzett ami életmentő volt, de egyébként egy kalap szar. nekem olyan támadó kell mint Crespo volt, aki gyors, tud cselezni és jól lő. szélsőnk sincs már, Perisic szutyok lett, Candrevát inkább hagyjuk, Icardi csak várja a beadásokat középen és ennyi a támadójátékunk. a ninja sincs sehol, pedig ennél azért jóval többet vártunk tőle, h kapná be az is.. állítólag szerelmes lett valami nőbe most, ezért nem teljesít mámmeg
fsz kivan ezekkel
:DDD

(#117137) Ringman válasza Tibiajax (#117136) üzenetére


Ringman
nagyúr

nainggolan el van hízva, azért nem teljesít.

gagliardininek adnék még egy esélyt, szerintem csak önbizalma nincs, ezt nagyszerűen nullázta a mester.

várja a beadásokat
hát ez az, csak várja, mert candreva-perisic adja be őket :D

egyébként azzal is tököm kivan, hogy icardi mindenkit lebasz, aki nem neki passzol a 16-os környékén.

(#117138) Richard! válasza Ringman (#117131) üzenetére


Richard!
addikt

Biztosan :DDD Sztem meg legalább 3X-os szorzóval dolgoztak (ahogy szoktak) és beleszámolták az utolsó nyomorult fotóst is :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#117139) Tibiajax válasza Ringman (#117137) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt figyeld
"Nainggolan? Ebben a pillanatban becsapósnak látszik, de a helyzet nem katasztrofális. Páran önök közül még veszik a bátorságot és inzultálják Nainggolant, hogy nem is akarta berúgni a büntetőt a Lazio ellen. Én azt látom, hogy a csapat jatsza a játékát és részletek miatt veszt. "
"Perisič? Jól edzett, különösen tegnap. A távozási szándéka már a múlté."
"Szeretném megkérni a szurkolókat is, hogy maradjanak egységben és védjék meg a csapatot. Tudom, hogy Perisič nem a leghelyesebben járt el, de ő a mi játékosunk és szükségünk van rá. Máskülönben gyengének fogunk látszani és a sok aki szét akar minket tépni, alig vár erre az alkalomra. "

nna hát.. nincs itt semmi gond akkor. bizakodva ülhetünk le mégiscsak a meccs elé este

(#117140) BenHans válasza venember83 (#117118) üzenetére


BenHans
addikt

Én ezt tudom, de tartom, hogy a kupa nagyon ciki volt nektek is.
Kárörvendés vagy sem, szórakoztató látni amikor az uralkodó megbotlik. De tudod mit, én remélem hogy addig bajnokságot csak a Juve nyer míg a Rómának nem sikerül egyszer valahogy legalább 1 pontocskával behúzni (bár ahhoz túl balf@szok vagyunk, még 10 pont előnnyel is rizikós lenne az utolsó 5 meccs).

Az igazi fricska és kárörvendés azoknak szól, akik szétfröcsögték a netet már az Atalanta 3-3 Roma után is.
Volt ilyenből bőven, sajnos sok ilyen barom van a saját táborban is akiknek véleményük van de bővebben ne kérdezd semmiről...

Szerintem Chielloval együtt is kemény lesz az Atleti elleni. Rugani nem rossz, főleg ilyen kevés meccsel amit kap, de azért na.
---- ----
Ringman: Na azért Handa még mindig egy stabil pillér. Hibázni nem nagyon szokott, de a bravúr mindig benne van.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#117141) Ringman válasza Tibiajax (#117139) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez konkrétan az nb1-es edzői nyilatkozatok szintje.

---
(#117140) BenHans
handa évről évre többet lepkézik/el sem indul a labdákra.
simán benne van még 1-2 év, de már el kellene kezdeni keresni az utódot.

egyébként nem tudom mennyire kirívó az inter abból a szempontból hogy sokáig véd egy-egy kapus nálunk.

pagliuca 94-99
(kakukktojás: 99-2001-es időszak - peruzzi, frey)
toldo 2001-2010 (jó 2005-től csak 2. számú volt)
julio cesar 2005-2012
handa 2012-

előtte zengna és ivano bordon is 10+ évet húzott le. (gyakorlatilag 1970-től 1994-ig ők ketten védtek)

[ Szerkesztve ]

(#117142) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

leicester v united. indulunk.

(#117143) Sickboy25 válasza Tibiajax (#117142) üzenetére


Sickboy25
addikt

Egy linketek nincs hozza ami nem regelos es mobilon is megy? Koccee

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#117144) NyxNyxNyx válasza Sickboy25 (#117143) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezek közül valamelyik tuti működik (kommenteknél írja, hogy melyiket lehet mobilról). Olyan, mint a régi r/soccerstreams, csak ez csak PL.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117145) Sickboy25 válasza NyxNyxNyx (#117144) üzenetére


Sickboy25
addikt

Koszi kozben tv ele kerultem

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#117146) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ó istenem, Vardy..... lábadban volt az egyenlítés

(#117147) itouchfan


itouchfan
senior tag

Na nézzük az angolokat. Csak legyen jó meccs. :D

Ez gyors volt. :D

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117148) Viszlát válasza Tibiajax (#117146) üzenetére


Viszlát
addikt

Sajnos csak az összefoglaló jutott ma, jó kis meccs lehetett, volt hajtás/helyzet bőven.

A PL leggázabb párosítását gondolkodtam, hogy megnézem, de olyan szinten rühellem mind a két csapatot, hogy ez így már túl sok lenne. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#117149) Tibiajax válasza Viszlát (#117148) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a city-utálat teljesen érthető, az ágyúsokat miért rühelled?

közben húú, de jól indul a rangadó... mészárszék lesz?

(#117150) Viszlát válasza Tibiajax (#117149) üzenetére


Viszlát
addikt

A 90-es években, 2000-es évek elején örök életre megalapozták nálam ezt a státuszt. Objektíven persze mondhatnám, hogy mindkét csapatnál voltak óriási suttyók, de United drukker vagyok. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.