Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116701) forceberg válasza Ringman (#116700) üzenetére


forceberg
veterán

Nekem is WTF ez, mégiscsak egy "csikóbajnokságból" érkezik...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116702) Cartevo


Cartevo
őstag

Vitát indítok BL témában. Sorrendbe raktam a párharcokat a simától a szorosig.

Lyon - Barca

Roma - Porto

Schalke - City

Ajax - Real

Pool - Bayern

ATMA - Juve

MU - PSG

Spurs - BVB

(#116703) Ringman válasza forceberg (#116701) üzenetére


Ringman
nagyúr

arra tudok még gondolni, hogy ez a bruttó összeg, de úgy sem kevés egy holland bajnokságból érkezett fiatal játékosnak

(#116704) Citroware válasza Cartevo (#116702) üzenetére


Citroware
addikt

Jelöld azt is, hogy melyik megy tovább, ha már simább az egyik mint a másik.

(#116705) Cartevo válasza Citroware (#116704) üzenetére


Cartevo
őstag

Az belefér, ha abban netán nincs egyetértés.

(#116706) máyköl


máyköl
veterán

Nagyon de nagyon le van maradva a Madrid jelenlegi kerete a Barcelonáéhoz képest...

(#116707) BenHans válasza Ringman (#116703) üzenetére


BenHans
addikt

Ez a fizetési igénye, állítólag a PSG és a Bayern is felhúzta rá a szemöldökét. Joggal.
De Ligt esetében pl Raiola 10 millió €-s jutalékot akar kicsikarni a vevőtől a vételárán felül, és a fiatal védővel kapcsolatban is 10-12M€ közötti éves fizu elvárást pletykálnak.

Lassan örülni kell ha egy frissen felsztárolt kiscsillag megelégszik 2-3M€-val.
Szerencsénk van, hogy az ifjú Kluivert aláírt 1.8M€-ért. pedig arca neki is van sőt még az apja miatt neve is.

Amíg sok bizonyított rutinos és a top5 bajnokságban stabilan jó teljesítményt nyújtó játékos fele ennyit sem keres (pl Kolarov, de tényleg sokat lehetne írni) addig ez enyhén röhej kategória. Futballqrv@ nevelde.
Tényleg ott tartunk, hogy nem az a lényeg, hogy az álma váljon valóra, hogy a kedvenc csapatában vagy top bajnokságban, sőt BL-ben játszhasson, hanem hogy legyen sok pénz, a hol már mellékes. Egyes játékosok meg elsírták magukat, remegett a lábuk az izgatottságtól, amikor felvették a mezt, pályára léphettek, megérinthették az adott csapat stadionjának gyepét, becserélték, vagy megkapták az első profi fizetésüket.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116708) Richard! válasza BenHans (#116707) üzenetére


Richard!
addikt

Hát ezaz... Iniesta-nak is csak 8 millás fizuja volt... és azért van egy kis minőségbeli különbség.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116709) BenHans válasza Richard! (#116708) üzenetére


BenHans
addikt

Azt már nem kell mondani, hogy becsülje meg magát, az már sikerült, nagyon is.
Most azt kell elérni, hogy becsülje meg a csapatát, mert a Rómában is sorolni tudnám azoknak a játékosoknak a neveit, akik cipőit a meghatódottságtól könnyes szemmel mosolyogva kellene kipucolnia.

Bírom, hogy Zaniolóval kapcsolatban is már a 10-es mezt emlegetik. Tény, hogy nagyon jó, de azért na...
Egyelőre legyünk túl az emlegetett szerződéshosszabbításon amiben ha minden igaz nem lesz záradék, mert a sportigazgató szavaival élve a jövő Rómájának alappillére lesz. Na és akarjon is az lenni.
Aztán majd lehet beszélgetni. De az szimpatikus, hogy amikor az újságíró hasonlította Tottihoz, akkor azt válaszolta, hogy ne beszéljen őrültségeket.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116710) Citroware válasza Cartevo (#116705) üzenetére


Citroware
addikt

Nehéz megállapítani valaminek a simaságát, ha az sem egyértelmű, hogy melyik megy tovább. :DD

[ Szerkesztve ]

(#116711) Cartevo válasza Citroware (#116710) üzenetére


Cartevo
őstag

1értelmű, hogy kik az esélyesek. Akinek rendhagyó erről a véleménye, annak az adott párharcot a sor végére kell tennie. És éppen ott nincs jelentősége, ha mást tart esélyesnek, mint a többség. Aki meg két helyen is ellentmond a nagy átlagnak, az váltson sportágat...

(#116712) Citroware válasza Cartevo (#116711) üzenetére


Citroware
addikt

Én a Pool - Bayern, MU - PSG, Spurs - BVB párharcok közül is bajban vagyok, melyiket tartsam esélyesebbnek.

(#116713) Cartevo válasza Citroware (#116712) üzenetére


Cartevo
őstag

Oké, akkor ez nem működik, csak unalmas lett volna megint az a szavazás, hogy kik a legjobbak? A futball bonyolult dolog, nem csak a helyezés számít, hanem a liga színvonala, a nemzetközi rutin, forma, stb, de nagy meccsek jönnek, az a lényeg.

(#116714) ZavaBalazs válasza Cartevo (#116702) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Schalke - City
Lyon - Barca
Roma - Porto
Spurs - BVB
ATMA - Juve
Pool - Bayern
Ajax - Real
MU - PSG*

*feltéve, hogy kitart addig az új edző lendület a unitednál, Mourinho alatt még a Roma környékére tettem volna.
persze még nem lefutott, főleg az alja, pl a bayernnek jól jöhet, hogy nincs VVD az első meccsen, és a fél pooli védelem sérült, de kövezzetek meg, szerintem Müller hiányozni fog. kis csavar: nem a kézenfekvőt húzza meg Kovács doktor, tehát nem James lesz a támadó középpályás, hanem Goretzka, legalábbis a hoffenheim ellen - szerintem célirányosan - ezt próbálta ki (eredmény: Goretzka 2 gól :B )

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116715) itouchfan válasza ZavaBalazs (#116714) üzenetére


itouchfan
senior tag

Lyont nagyon nem szabad leírni, megmutatták a City elleni 2 meccsen. PSG-MU is lehet kétesélyes, ha a MU egyben marad addig, Pool-Bayern is megjósolhatatlan szerintem.
Real-Ajaxnál se lehet semmit se biztosra mondani, szóval jó kis meccsek elé nézünk. Csak kezdődne már. :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116716) itouchfan


itouchfan
senior tag

Megsérült Neymar a kupameccsen. MU szurkolók számára sem mellékes info.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116717) dracox válasza itouchfan (#116716) üzenetére


dracox
addikt

Remélem a PSG kiesik a francba.. :)
Elég lesz nekik a Francia bajnokság is.

(#116718) KisTücsök válasza Cartevo (#116702) üzenetére


KisTücsök
addikt

Lyon - Barca
Schalke - City
Roma - Porto
Ajax - Real
ATMA - Juve
Spurs - BVB
Pool - Bayern
MU - PSG

(#116719) NyxNyxNyx válasza Citroware (#116712) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A sérülésel miatt egyértelműen a Dortmund az esélyesebb. Amúgy 50-50 lenne.

A United meg miért lett hirtelen ennyire felkapott? Amennyi helyzetet kiharcolt ellenük a Spurs (aki az egyetlen komoly ellenfelük volt eddig), a PSG simán szétkapja majd őket.

Pool Bayern a legkérdésesebb.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116720) máyköl válasza NyxNyxNyx (#116719) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem is nagyon sima PSG win lesz, simább mint gondolnánk.

(#116721) Cartevo válasza NyxNyxNyx (#116719) üzenetére


Cartevo
őstag

A puli jobban meghajtja majd azt a meccset az átlagnál, mint az 1. csoportmeccsét.

(#116722) Tibiajax válasza KisTücsök (#116718) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

látom, nem nagyon bírtok dűlőre jutni a továbbjutókat illetően, segítek..
Lyon - Barca
Schalke - City
Roma - Porto
Ajax - Real
ATMA - JuveJuveJuve
Spurs - BVB
Pool - Bayern
MU - PSG

(#116723) máyköl


máyköl
veterán

Mindenki szerint kiesik a Madrid?

(#116724) gyuromoj válasza máyköl (#116723) üzenetére


gyuromoj
veterán

Sajnos nem elképzelhetetlen... :(((

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#116725) máyköl válasza gyuromoj (#116724) üzenetére


máyköl
veterán

Sokak szerint nagy a dráma, pedig csak vissza kell hozni James -t, és meg kell venni Icardit.
Az ilyen Valverdéket meg Reguilonokat meg el kell felejteni.

Ennyi a recept.

(#116726) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na jó, beszállok én is. :)

Lyon - Barca
Schalke - City
Roma - Porto
Ajax - Real
ATMA - Juve
Spurs - BVB (sajnos)
Pool - Bayern
MU - PSG

(#116727) Peterhappy válasza máyköl (#116725) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Az ilyen Valverdéket meg Reguilonokat meg el kell felejteni."

Na ezzel sok Barca szurkoló is egyetért - legalábbis a felével.

(#116728) Tibiajax válasza Peterhappy (#116726) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

áhhh..psg megy tovább. nyugodtan meg is rakhatod, ha veszítesz kifizetem, ha nyersz, felezünk
ajax, ha elhiszi magát, a madrid meg nem fog ki épppppen akkor egy szaros mákos napot megint, csinálhat csodát

(#116729) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#116726) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nem sanszos, hogy a spurs Kane és Alli nélkül (ha jól tudom, mindkettő márciusig sérült, de majd Nyx kijavít) lenyomja a BVB-t, de még velük is ők lennének az esélytelenebbek.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116730) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Schalke - City
Lyon - Barca
Pool - Bayern
Ajax - Real
ATMA - Juve
Spurs - BVB (Erre babonából nem fogadok, de nem rosszak a BVB esélyei)
Ajax - Real
MU - PSG
Roma - Porto

Szerintem a Pool simán veri a Bayernt. Pont azt a stílust képviselik ami nem fekszik a bayernnek. Agresszív, letámadás, gyors képzett csatárokkal.
MU szerintem továbbjut a PSG-vel szemben. Tuchel jellemzően szokott valami váratlant taktikai húzás alkalmazni ami hátrafelé sül el. Így lesz ez most is.
Juve ha nem is egyszerűen de továbbmegy. Szerintem mindenki a BL-re koncentrál Torinóban. A liga nem igazi kihívás nekik.
Tottenham nem tűnt valami erősnek a csoportkörben. Ráadásul iszonyatos balszerencsés sérülések is vannak.
Nem bánnám azt se ha csak a bajnokságra kellene a BVB-nek koncentrálnia.

(#116731) NyxNyxNyx válasza ZavaBalazs (#116729) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Igen, én is így tudom. Sok mindent elmond, hogy a fogadóirodák szerint 1.88 - 1.88 volt alapból az odds, most meg 1.67 - 2.18.

Schalke - City 10 - 90
Lyon - Barca 15 - 85 Elég jónak tűnik a Lyon kerete, de azért a Barca az Barca.
Ajax - Real 35 - 65
Spurs - BVB 40 - 60
MU - PSG 40 - 60 Itt még Neymar sérülése változtathat a dolgokon.
ATMA - Juve 45 - 55
Roma - Porto 51 - 49
Pool - Bayern 51 - 49

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116732) BenHans válasza NyxNyxNyx (#116731) üzenetére


BenHans
addikt

Nekem már a nagy részét le sem kell írnom, az utolsó kettő kivételével egyetértek.

A Liverpool ha úgy játszik, olyan sebességgel ahogy tud, (miközben Lovren sehogy ;] ) akkor ez rémálom is lehet a Bayernnek.

60-40-re a Liverpoolt mondanám.

Az idei Roma pedig nem az ami 2017-ben kiesett a Porto ellen a BL selejtezőben.
Döntő szempontok: nem a kopasz ül a padon, nincs Vermaelen aki már az első meccsen kiállíttassa magát az első félidőben, nem De Rossinak kell kényszerből védőt játszania, nem kell Jesusnak kényszerből balbekket játszania, nem egy újonc fiatal Emerson Palmierinek kell beállnia ha gond van, és emiatt valószínűleg nem is leszünk kettős emberhátrányban már az 50. perctől a második meccsen és padon sem mindössze csak egy Gerson és Iturbe az alternatíva. Ha már itt van az ex Portói csk Marcano, legalább mondhat valami okosat ha már a teljesítménye nem valami hűha.

Huh így hasonlítva mennyivel mélyebb és minőségibb a mostani keretünk mint akkor volt Salah, Radja, Strootman ide vagy oda. Salahról ráadásul nemrég találtam egy angol cikket amiben azt elemezték, hogy a befejezéseknél óriásit javult a római teljesítményéhez képest, ami annak is köszönhetp hogy sokkal szabadabban játszik, sokszor már nem is szélső támadóként. Simán megkülönböztethetünk chelsea-s, római és 'poolos Salah-t, Charmander --> Charmeleon --> Charizard. :DDD :DDD

Ennek kötelezőnek kellene lennie, de mivel ez az AS Roma és nincs nyugodt meccs, ezért 60 - 40 ide.
Egyébként, valós tudás és minőség szempontjából ez 70-30 kellene hogy legyen.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116733) L_YKing


L_YKing
addikt

Mint nagy taktikus:

Schalke - City 50 - 50
Lyon - Barca 50 - 50
Ajax - Real 50 - 50
Spurs - BVB 50 - 50
MU - PSG 50 - 50
ATMA - Juve 50 - 50
Roma - Porto 50 - 50
Pool - Bayern 50 - 50

Vitázni lehet rajta..

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116734) Cartevo válasza L_YKing (#116733) üzenetére


Cartevo
őstag

Na ugye, Citro, hogy van ennek értelme.

(#116735) Tibiajax válasza L_YKing (#116733) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezzel mindenképp vitatkoznom kell, a barcának tuti több 50-nél az esélye

(#116736) NyxNyxNyx válasza BenHans (#116732) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Amennyire én követem az olasz és a portugál bajnokságokat, simán hiszek neked. A Pool tippeket is értem, nem tudom nagyon megmagyrázni, de tartok a Bayern-től.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116737) Cartevo válasza Tibiajax (#116735) üzenetére


Cartevo
őstag

Azért írta, hogy ne bízzák el magukat.

(#116738) Tibiajax válasza Cartevo (#116737) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor semmi gond, akkor nem szóltam.

(#116739) Cartevo válasza KisTücsök (#116718) üzenetére


Cartevo
őstag

Ez a mintaválasz, mert ez a sorok között olvasás játéka, mivel a továbbjutókat nem kötelező nyilvánosságra hozni.

(#116741) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Henry-t felfüggesztette a Monaco. Menesztéséről később döntenek. :(

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#116742) Tibiajax válasza gyuromoj (#116741) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egész sokáig húzta
na majd a következő vágóhídra jelölt..

(#116743) Peterhappy válasza Tibiajax (#116728) üzenetére


Peterhappy
őstag

Elgondolkodtattal, hogy gyorsan behuzok egy vaskos szabfelhitelt :D

A ManUtd csak megerzes. Az Ajaxban meg en is nagyon bizom :)

@Balazs: szerintem is eselyes a Dortmund, en nagyon szurkolok nekik, de rossz eloerzetem van.

(#116744) Sonja


Sonja
veterán

A Carabao (EFL) kupában számít az idegenben lőtt gól? :F Mert nem tudom, hogy most a Tottenham a továbbjutó, vagy hosszabbítás?! :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#116745) BenHans válasza Sonja (#116744) üzenetére


BenHans
addikt

Nem és nem.
Döntetlennél egyből tizik jönnek.

Viszlát: :D 5mp

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#116746) Viszlát válasza Sonja (#116744) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem számít, de nincs hosszabbítás, 11-esekkel döntik el.

Ben: toll a füledbe. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116747) venember83


venember83
nagyúr

De most tényleg könyökösért sem jár semmi?

(#116748) Cartevo válasza Viszlát (#116746) üzenetére


Cartevo
őstag

megtollasodott

(#116749) Sonja


Sonja
veterán

Köszi a válaszokat! :R

Elég "érdekesen" vezeti a bíró a mérkőzést. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#116750) KisTücsök


KisTücsök
addikt

oh de jó bejutottunk a döntőbe. :Y oh de jó.

zsír. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.