Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117351) máyköl válasza Enzolord (#117344) üzenetére


máyköl
veterán

Hm?

(#117352) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Fehérvár bevéve, nem lehetetlen a bentmaradás :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117353) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Miután a videoton ma vereséget szenvedett, ma a ferencváros bajnokká teheti magát.
Kérdés, élnek-e ezzel. Bár a fradinak a jelenlegi 8 nem fog csökkenni, az is tetemes.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117354) salesman válasza itouchfan (#117343) üzenetére


salesman
őstag

A 2rule mez hiány ismét megmutatkozott... ;]

Türűűűdrááá!

(#117355) itouchfan


itouchfan
senior tag

Hajrá Ferencváros!!!

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117356) villamos


villamos
őstag

Derby... :)
A fehérvár ma elbénázta, most már csak a lilákat kell megverni...

Eit: hogyaszongya fekete-fehér tv... hűjje!

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#117357) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Teltház, jó hangulat.

Csak a játékosok is nőjjenek fel ehhez.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117358) LyonnaisFan1 válasza villamos (#117356) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszönte a diósgyőr :C

Bár az a buzi várda is nyert.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117359) salesman válasza itouchfan (#117355) üzenetére


salesman
őstag

Hajrá, csak a Fradiiiiiiiii!

Azért a Vidi kapusa megérdemelt volna egy pirosat a végén...

Türűűűdrááá!

(#117360) LyonnaisFan1 válasza salesman (#117359) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az bárhol máshol azonnali piros lap. Szerencsére nem osztott, nem szorzott.

De, ahogy Détári is mondta. Vannak szabályok, amiket be kéne tartani :C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#117361) BenHans válasza venember83 (#117347) üzenetére


BenHans
addikt

Na ez az, rátapintottál, mondani bármit lehet.
De neeem én nem veszem be, vannak mások akiket pénzzé lehet/kell tenni.
Kolarovnak szerintem ez az utolsó jó szezonja, már jönnek a sérülések és ki is kezdte a sok elmeroggyant.
Dzeko is kifele megy, formát tekintve is.
Pastore a színpadi focijával nem sokat lendít a csapaton, pláne hogy Zaniolo posztján vétek lenne játszatni.
Fazio lassú, körülményes, közel sincs a tavalyi formájához.
Marcano homály.
Perotti többet sérült mint bevethető, szerintem ha felépül sem lesz már olyan mint volt, pedig jól jönne amit tudott 1v1-ben, hiába Shaarawy jó formája.

Nem kell Monchinak lenni ahhoz, hogy belőlük kihozzon 60 millió fölött, vagy csere ügyletekkel más játékost hozni. De ezen kívül is raktak már el eleget szerintem.

Kluivertet még nem éri meg eladni, nem dobott annyit az értékén. Pedig az arcáról, ahogy nyeglén rágózgat az jön le hogy már a Barca vagy a PSG lebeg előtte, de minimum United, csak hát önmagában apu neve nem elég hozzá. Pedig ő mehetne, ha nem talál magában több alázatot...

Marad Cengiz. Fájó szívvel, de őt is előbb elengedném mint Zanit. Eleve már 50M€ el lett utasítva érte, és a pletykák szerint lenne aki 60-at is adna érte, szóval mi az a 40, amit Zaniért akarnak adni... Szeretem a kis törököt, benne alázat is van bőven, de egy szélsőn általában többet lehet keresni és könnyebb is pótolni, mint egy ilyen tehetséges, de ami még fontosabb komplex középpályást, akinek ilyen erős a felépítése, magas is, minden feladatot elvégez, a védekezéstől, labdaszerzésen és irányításon át a szélső posztig a gólszerzésig. És még olasz is...
Mindig volt római játékosunk, és olasz is, ha már bevallottan olasz gerincű Roma a cél akkor rájuk kell építeni, plusz a védelembe megszerezni Mancinit, és megtartani egy két rutinosabb játékost, a többi cserélődhet.
Ez így alsó hangon min. min. 100M€, plusz BL pénz, plusz közvetítési díjak, plusz szponzorpénz, szóval lehet félre is tenni az erősítés mellett is.

Persze ehhez Zani akarata is kell, de remélem tetszik neki hogy alapember lehet, sőt még több.
Ha eladják, akkor menjenek stadionnal együtt a 'csába, a 2-3-4. helyért anélkül is harcolhatunk, ahogy eddig is.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#117362) villamos


villamos
őstag

Eztszeddki! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#117363) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

én újpesten (well... káposztáson) lakom, nekem melyik lenne jobb, ha a csalódott fradisták verik szét a kerületet, vagy ha a csalódott újpestiek?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#117364) salesman válasza ZavaBalazs (#117363) üzenetére


salesman
őstag

Közösen, összefogva... ;)

Türűűűdrááá!

(#117365) Ringman válasza salesman (#117364) üzenetére


Ringman
nagyúr

úgy a planetáriumot sikerült.

(#117366) Enzolord


Enzolord
addikt

Azért a United meccs, meg a madridi derbi után fáj nézni az UTE Fradit.. de legalább vezetünk! 😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117367) itouchfan


itouchfan
senior tag

Elég gyenge dolog ez eddig...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117368) Ringman


Ringman
nagyúr

mit tippelsz tibi, repül ma spal az újabb vereség után?

(#117369) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ez a Dvali egyszerű, mint egy faék.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117370) Tibiajax válasza Ringman (#117368) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet csak döntetlen lesz, és akkor minden marad. ..merhogy minden oké egyébként, csak kicsit hullámvölgyben vannak a fiúk. nem szarok, csak rossz forma
viszont perisicnek szólj már, hogy ne mindig ugyanazt csinálja mert már nem birom nézni
őt se

(#117371) Ringman válasza Tibiajax (#117370) üzenetére


Ringman
nagyúr

fentebb linkeltem spalletti mestertervét, azt tanulta be a horvát.

(#117372) perempe


perempe
addikt

számomra nagyon zavaró, hogy a nézőtér/szurkolók hangját kb. a riporter hangerejével keverik (pl. a mostani Újpest-Fradin is). felesleges zaj.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#117373) Tibiajax válasza Ringman (#117371) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gervinho közben elsült
maradjunk annyiban, ez a majdnem gól sem naigollanon vagy icardin múlt...

(#117374) villamos


villamos
őstag

:W

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#117375) ZavaBalazs válasza villamos (#117374) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

de jó, hogy autóstul eljöttünk otthonról a hétvégére. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#117376) itouchfan


itouchfan
senior tag

Megérdemli a Fradi ezt...ilyen szar játekot, alibi focit, vagdalózást...na nem mintha az újpest szebben játszott volna, de ezért felesleges 230 külföldit idehozni.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117377) villamos


villamos
őstag

Tény hogy gyakorlatilag 90 percig nem csináltak semmit.
Ez a játék nem volt méltó egy derbihez...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#117378) Cartevo válasza vond (#117210) üzenetére


Cartevo
őstag

A Haladásnak hatalma van.
Ha kiesik a Paks, akkor ma az élvonal 8%-át lerántotta a mélybe.

[ Szerkesztve ]

(#117379) jbalint18


jbalint18
tag

Nem tudom hogy ti szoktátok e olvasgatni az nso-n a kommenteket de ami a Atletico-Real poszt alatt megy az hihetetlen . Még engem ruháznak meg hogy az Atleticonak szurkolok :))

(#117380) Tibiajax válasza Ringman (#117371) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

stabil 0-0 az jó nekünk?..
így maradhat még a korszakos mesterünk?

(#117381) itouchfan válasza jbalint18 (#117379) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nekem alapvetően nincs semmi bajom a Real szurkolókkal (mindenkinek lehet rossz ízlése ;] ), de amit 1-2 kommenthuszár leművel közülük, az elképesztően gáz, mindig a bírózás, bizonygatás, Barca szar, Messi szar, 3 BL zsinórban, Ramos a király, mindenki szar aki nem Realos, én ezt nem tudom tolerálni....

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117382) Tibiajax válasza itouchfan (#117381) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a madridosok már csak ilyenek. pökhendiek, ki vagyok én-ek, meg kell békélni vele. barszások mikor pökhendiek? soha.. nem jellemző rájuk egyáltalán

(#117383) jbalint18 válasza itouchfan (#117381) üzenetére


jbalint18
tag

Nem is értem minek olvastam el a kommenteket rendesen felcsesztek. De persze amikor éppen a Eibar,Sevilla vágott nekik 3 at (lehetne még sorolni ) vagy rögtön a szezon kezdéskor 4-2 a szuperkupa döntőben akkor ezek az emberek hol voltak barlangban vagy mi ? Nekem sincs semmi bajom a rivális csapat szurkolóival de ahogy szapulják a másik csapatot mert sikerült győzniük az undorító . Ja meg kb 5-6 éve mást sem tudnak mondani csak favágók,bunkó fc és társai . Közben pedig tisztában sincsenek azzal hogy a csapat honnan hová jutott el a kemény munkával és kitartással .

(#117384) Cartevo válasza Cartevo (#117378) üzenetére


Cartevo
őstag

Még otthon is elkaphatjátok őket. +Az is érdekes kérdés, hogy ha nyártól itt nem lesz Paks, Haladás, akkor a két kiesőhelyre sokan lesznek esélyesek, akik középcsapatnak hiszik magukat. Nem árt megszűrni a vadállományt.

(#117385) itouchfan válasza Cartevo (#117384) üzenetére


itouchfan
senior tag

Paks nem fog kiesni.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#117386) Ringman válasza Tibiajax (#117380) üzenetére


Ringman
nagyúr

zárkózunk fel a napolihoz

;]

(#117387) Cartevo válasza itouchfan (#117385) üzenetére


Cartevo
őstag

Az dráma lenne ott, mert nekik nehéz lenne felállni onnan.
Bezzeg ha a szakadémia búcsúzna, azt újra felépítenék egyből.

(#117388) Tibiajax válasza Ringman (#117386) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

iróniával átitatott jóslatod lám utat tört magának és beteljesült...sajnos
szaros 0-1 csak meglett. a Mester marad és alkot tovább

(#117389) Ringman válasza Tibiajax (#117388) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezek a kínkeserves 0-1-ek biztosan a padon fogják tartani. ha meglesz a bl + lelép az utolsó forduló utáni napon spal, akkor ez belefér.

a legnagyobb baj a támadójáték, jelenleg 7 (hét) csapat is több gólt rúgott mint mi. 23 meccsen 16 kapott gól az teljesen rendben van (háromszor kaptunk 1 gólnál többet, 12 meccsen egyet sem)
a 32 rúgott gólból ráadásul 14 gól 4 meccsen esett, a 18 gól a többi 19 meccsen meg hát fogalmazzunk finoman úgy, hogy nagyon kevés.

(#117390) Tibiajax válasza Ringman (#117389) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

persze, de a a vak is látja, még én is. középtől felfele kritikán aluliak vagyunk, abszolút far nehéz csapat..
tessék, bejön utolsó tíz percre szokás szerint Lautaro és megint neki kell valamit villantania. a többiek nem képesek elől, ma már beadásra sem

(#117391) jbalint18


jbalint18
tag

[link]

Azért ez elég durva hogy a hivatalos oldalon ilyen képeket osztanak meg . :U

(#117392) venember83 válasza Tibiajax (#117388) üzenetére


venember83
nagyúr

Radja nemrégiben arról beszélt, hogy sikerült megegyezni a klubbal a megfelelő út tekintetében, és mostantól jó útra tér, mert 30 évesen már nem megy ugyanaz, amit eddig tolerált a szervezete. Szóval mostantól cél a dobogó! :)

(#117393) Tibiajax válasza venember83 (#117392) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen, 30éves öreg fejjel már oda kell figyelnie.. mostantól akkor le fog járni szépen edzésekre és csak focizgatni fog, a heti 100ezer euroért?
egyem meg azt a drága kis szívét...

(#117394) Ringman válasza venember83 (#117392) üzenetére


Ringman
nagyúr

szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.

(#117395) NyxNyxNyx válasza jbalint18 (#117391) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez elég gáz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#117396) máyköl válasza jbalint18 (#117379) üzenetére


máyköl
veterán

Madrid szurkoló vagyok 2002 óta, nem szoktam facebookon kommentelgetni...
Azonban a tegnapi meccset teljesen jogosan nyertük meg, ezt Simeone is elismerte. (ritka tőle az ilyen megnyilvánulás)

Tibivel sem értek egyet, hogy a Madrid szurkolók már csak ilyenek. A kedves katalán szurkolók facebook kommentelői pont ugyanezen a színvonalon vannak, ne legyenek már illúzióink. Nem pökhendiek? Ne nevettess már, nézd meg a La Liga Hungary facebook oldalt, fájdalmas ami ott folyik.

Ott van példuál a kedves Blaugrana.hu tegnap esti poszjta. Siralmas. Minden negatívum amit össze sikerült szedni a Real Madriddal kapcsolatban tegnapról, azt megírták egy poszt formájában. Egy Barcelona fan oldal, érted. Persze kommentekben pár higgadt agyúbb Barcelona szurkoló megemlíti neki, hogy nem volt ennyire egyoldalra billenő a mérkőzés:

"Vinicius esete nem elég, hogy kint volt, de még szabálytalanság se volt Viszont tegyük hozzá, hogy Grizmann gólja előtt szabálytalan volt az Atletico."

Az oldal adminja viszont ebben a stílusban válaszolgatott a kommentekre:

"Video Assistant Realmadrid az ottani rövidítés elnevezése."
"A perez által fizetett bírók szerint, nem. Amúgy igen, szabályos volt."
"Ez azért lehet, mert Te nem perez-euróból kialakított szemüvegen keresztül nézted meg az esetet."

Kedves Tibi, a Barca szurkolók nem pökhendiek? Az egyik legnagyobb magyar barca fan oldal írta a fenti sorokat, az ember látható hogy teljesen beteg, világtalan, és Perez szindrómája van.

Ha már Barcelona oldal adminjaként a madridi derbivel szeretnék foglalkozni az oldalomon, akkor legyek annyira korrekt, hogy megemlítem azt a hibát is, ami az Atleticot segítette. Segítek, ez nem fog megtörténni soha. Ahogy az sem, hogy ha egy madridi derbin majd csak az Atletico kapna bírói segítséget, akkor a Blaugrana.hu -n poszt megjelen a hibás bírói esetekről. Ezt most lefogadhatjuk, nevezd meg a tétet. Tényleg ekkora feladat konzekvensnek lenni?

[ Szerkesztve ]

(#117397) #16514048 válasza máyköl (#117396) üzenetére


#16514048
törölt tag

Irónia volt.

(#117398) Tibiajax válasza #16514048 (#117397) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszönöm

(#117399) Richard! válasza máyköl (#117396) üzenetére


Richard!
addikt

Az eurobarca a legnagyobb, oda is benézhetnél. Ég és föld ;)

Szerk.: De közben már szerkesztetted, az egyik legnagyobbra. Így már nincs értelme a válaszomnak sem :)

Amúgy tényleg nem értem az ilyen szurkolói oldalaknak hogyan lehet majd 5k követője...szégyen

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#117400) máyköl válasza Richard! (#117399) üzenetére


máyköl
veterán

Néztem már be oda, semmi bajom nincs azzal. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.