Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115901) bagyulajuve válasza drachoHUN (#115900) üzenetére


bagyulajuve
addikt

most meg fordítva, vicc :(

Resistencia eterna

(#115902) venember83 válasza bagyulajuve (#115901) üzenetére


venember83
nagyúr

Az bizony. Jó lenne valami egyértelmű szabály, amihez aztán tartanák magukat a bírók.

(#115903) bagyulajuve válasza venember83 (#115902) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szerintem a szabály egyértelmű, pont megint megnéztem:

"Handling the ball involves a deliberate act of a player making contact with the ball with his hand or arm."

Azaz ha szándékosság van, akkor jár a büntetés. (persze néha nehéz megítélni, de ebben a 2 esetben egyértelműen kizárható volt a szándékosság)

https://www.fifa.com/mm/document/affederation/generic/81/42/36/lawsofthegame_2011_12_en.pdf
113. oldal

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#115904) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

tegye föl a kezét az, aki a torinói 1-1-nél a 60.percben azt gondolta, itt a juventus már nem fog gólt lőni, és nem lesz a vége 2-1 mégiscsak
nna ugye....
: DD mindegy, ez már úgysem érdekes. majd jövőre megint megpróbálja a többi serieA-s

az a lényeg, hogy a Rangers vezet a derbin! csak a Rangers!
milyen jó kis gólt hoztak össze. már nagyon érett

(#115905) hhenry válasza drachoHUN (#115900) üzenetére


hhenry
őstag

Undorító ez a juventus minden meccs tizenegyes :(((

(#115906) Tibiajax válasza hhenry (#115905) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a juventus nem hullajthat otthon pontot, nem érted?.. : )
max idegenben, de azt is csak az íze kedvéért, nagy ritkán

(#115907) venember83 válasza Tibiajax (#115906) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi lenne, ha a BL-helyre hajtó Grande Interrel foglalkoznál a Juventus helyett? :)

(#115908) drachoHUN válasza hhenry (#115905) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Az undorító az egészen más szerintem. Igazából ez a komment ennyi választ sem érdemelt volna.
Mind a két oldalon röhejes 11-es adott a bíró bácsi. De az röhejesebb lett volna, ha az első után a másodikat nem adja meg.
Továbbra sem látom azt, hogy miért nevezik sokan a Juvét igazi BL győzelemre esélyes csapatnak. Ettől játékban nagyon messze vagyunk.

Forza JUVE!!!

(#115909) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

nem tudom miről beszélnek a stúdióban, de egyből látszódott, hogy lesállás volt :F

Resistencia eterna

(#115910) hhenry válasza Tibiajax (#115906) üzenetére


hhenry
őstag

Értem sajnos :)

(#115911) hhenry válasza drachoHUN (#115908) üzenetére


hhenry
őstag

Nem a játékosokkal van bajom ne értsd félre hanem,hogy pár ember miatt így működik a klub/bajnokság

(#115912) Tibiajax válasza venember83 (#115907) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ööö...velük most nem foglalkozom annyira
igazából, kicsit betelt nálam a pohár, a psv-meccsel, meg ezzel a naiggolan-sztorival nyakonöntve. meg egyáltalán azzal, h alig látok normális támadójátékot. szüneteltem egy időre a forza intert asszem. hagyom pihenni kicsit

(#115913) DeathAdder válasza Tibiajax (#115904) üzenetére


DeathAdder
veterán

2012 óta most nyert először a Rangers :)

Gerrardék ráborították a pályát Rodgersékre :))

(#115914) Tibiajax válasza DeathAdder (#115913) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

helyes, nagyon helyes
vééééégre

(#115915) hhenry válasza DeathAdder (#115913) üzenetére


hhenry
őstag

Most látom,hogy elhozta a liverpooltól flanagant de itt is csere :F

(#115916) DeathAdder válasza hhenry (#115915) üzenetére


DeathAdder
veterán

igazából liverpoolnál sem volt semmi extra csak egy szerethető scouser, aztán átment asszonyverésbe :DDD

(#115917) hhenry válasza DeathAdder (#115916) üzenetére


hhenry
őstag

Tudom igazi kispados. :D

(#115918) Viszlát


Viszlát
addikt

Azt nem értem, hogy ha már egy az egyben veszi a Spíler a PL műsort, saját anyagot nem gyártanak, akkor miért nem tudják az angol hangsávot is rajtahagyni a közvetítésen és a kísérő műsorokon... :F

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#115919) hhenry válasza Viszlát (#115918) üzenetére


hhenry
őstag

tavaly amilyen kommentátorok voltak volt baj :(

(#115920) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Kane szépet vágott a gyengébbik lábával.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115921) hhenry válasza NyxNyxNyx (#115920) üzenetére


hhenry
őstag

Most láttam nem volt rossz :Y

(#115922) Tibiajax válasza Viszlát (#115918) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1.nincs
2.rá
3.igény
válassz kérlek helyes megfejtést.

[ Szerkesztve ]

(#115923) Ringman válasza Tibiajax (#115912) üzenetére


Ringman
nagyúr

erősen büntetéshangulata van ma is a meccsnek.

(#115924) Ringman válasza Tibiajax (#115922) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem hiszem hogy plusz input lenne a több nyelvű közvetítés, vagy akár a kommentátor nélküli helyszíni hanganyagot is lehetne közvetíteni.

ugyanígy baj, hogy pl az m4 magyar men nem lehet kikapcsolni az asszonyverő agymenéseit.

(#115925) Tibiajax válasza Ringman (#115923) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

icardinak majdnem sikerült berúgni a második gólt, egy az egybe a kapuval szemben, két méterről. szemből. védő által nem zavarva. de végül belerúgta a kapusba.

(#115926) Ringman válasza Tibiajax (#115925) üzenetére


Ringman
nagyúr

asszem keita megsérülhetett, de dambrosio jött a helyére, a kopasz gondolom lebaszta a csapatot is, hogy a gól után támadtak tovább.

(#115927) Tibiajax válasza Ringman (#115926) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

biztos vagyok benne, hogy ez történt. egy góllal ha valahogy nyerünk, végre egy dolog, amiben felnőttünk a juventus bajnokcsapatához. innentől már csak hozni kell konstans ezt a teljesítményt.

(#115928) vond válasza Ringman (#115924) üzenetére


vond
MODERÁTOR

M4 adásban általában benne szokott lenni az eredeti hang, meg a csak atmó sáv is. Sok meccset már csak helyszíni hanggal néztem (:D) már az ezelőtti, meg a mostani VB-n is. Azt mondjuk nem tudom, hogy pl. egy magyar foci, vagy kosárlabda bajnokin is adnak-e csak kinti, kommentátor nélküli hangot. Lehet, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#115929) Ringman válasza vond (#115928) üzenetére


Ringman
nagyúr

online szoktam nézni nagyon néha magyar tétmeccset (ún. foci), de ott nem találtam ilyen lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#115930) vond válasza Ringman (#115929) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja igen, az online stream-ben sanszos, hogy nincs benne. Mondjuk nem tudom, hogy miért. Technikailag simán megoldható lenne.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#115931) Viszlát válasza Tibiajax (#115922) üzenetére


Viszlát
addikt

Hogyne lenne, főleg ilyen minőségű magyar kommentálás mellett. Írok nekik, hogy kapják össze magukat.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#115932) Tibiajax válasza Viszlát (#115931) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bármennyire is igazad van, bármennyire is jobb lenne nekünk a magyar kommentár helyett inkább eredeti, meg kell értened és elfogadnod, az értelmiségi kisebbség vagy ebben a kérdésben. olyannyira, hogy azt elmondani nem lehet.. ki merem jelenteni, hogy rajtad kívül lenne az országban kb maximum ezer ember még, aki külföldiül akarná hallgatni itthon, az otthonában a spílertévét és nem magyarul.
panelproli országban élünk, az egyszerűség, a kényelem és a gagyiság mindent elsöpör.

.. ja, és mellesleg angolul alig tud valaki úgy mint te, a spíler nézői közt. úgy meg azért nehéz

[ Szerkesztve ]

(#115933) venember83 válasza Tibiajax (#115932) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kell annyira tudni, plusz fejleszti is az ember nyelvtudását az ilyesmi. De persze kár erőltetni bármilyen fejlődést, oktatást a népre. Az maradjon csak olyan, amilyen. Mert úgy kényelmes és jó "szinte mindenkinek". Jól látod.

(#115934) Viszlát válasza Tibiajax (#115932) üzenetére


Viszlát
addikt

Rétegigény, azt simán aláírom, de mivel nem arról van szó, hogy valami pluszt kéne hozzátenni, továbbra sem értem a csatornát. Gondoltam arra, hogy esetleg annyira szűk a rendelkezésükre álló sávszél, hogy inkább a képnek adják még azt a pár Kbps-t is, de a képminőség is igen gyatra. Aztán lehet a UPC a ludas, ki tudja...

Mondjuk egy focimeccs pont nem az a kategória ahova valami nagyon fejlett angoltudás kellene. Na mindegy, nézem némítva ami elég ratyi, de inkább ez, minthogy mégegyszer hallanom kelljen DaaHHHerti-t vagy DeLLe ÁááLLi-t ennek a nagytudásúnak a szájából.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#115935) Tibiajax válasza venember83 (#115933) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, pontosan erre gondoltam. nem a nyelvtanulásról szükségességéről akartam 1000xedik vitát nyitni.
én sajnos mo-n élek, itt budaörsön -amire sokszor azt mondják, a nyugat kapuja- , olyan szinten prolik jönnek be hozzám, de így nagyjából egész nap, h sokszor csak levegőért kapkodok, jobb esetben meg csak csóválom a fejem.. ezeknek az embereknek teljesen mindegy, milyen minőségű egy meccsközvetítés, csak értsék.. és közbe legyen mit zabálni a konyhából, amit megvesznek napközben a teszkóban.. ilyen egyszerű ez

[ Szerkesztve ]

(#115936) Viszlát


Viszlát
addikt

Közben a farkasok feldobták ezt a rémgyenge mérkőzést. Gondoltam megnézek egy Tottenham meccset ha már mindenki az ő edzőjüket várja a United kispadára a nyártól, de a ma látottak alapján maradjon ott ahol van...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#115937) Tibiajax válasza Viszlát (#115934) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekünk marad a stream.. /iptv/

(#115938) itouchfan válasza Tibiajax (#115935) üzenetére


itouchfan
senior tag

Szerintem erre az angol meccsközvetítés igényére, vagy nem igényére a legjobb párhuzam a mozik kínálatának alakulása.
Régebben még csomó filmet adtak eredeti nyelven, felirattal (én ha kifizetek 2000 ft-ot, akkor eredeti nyelven szeretném nézni a filmet, ha valamit nem értek, ott a felirat, arról nem beszélve hogy kikapcsolódás és szórakozás közben észrevétlen nyelvtanulás/nyelvgyakorlás is), de gondolom nem volt rá igény. Az megint más kérdés, hogy milyen filmek mennek a mozikban, már vagy fél éve nem voltam mert 1.nem hoz lázba, 2. nincs eredeti nyelvű, de pont tegnap néztem fel a CC oldalára, ahol egész nap 1, azaz 1 film megy eredeti nyelven felirattal, azt is 3x játsszák le egész nap. A másik 20 film csak szinkron.

Nagyon off, csak azt akartam szemléltetni friss példán keresztül, hogy sajnos tényleg ennyire van igény az idegen nyelvre...

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#115939) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez nem tudom mi volt. :D Egy kidolgozott akciónk nem volt a meccsen.

Son is gyenge volt, Eriksen is, Allinak jő megmozdulása nem volt.

Viszlát: Na így már van akkor van pozitív oldala is a dolognak.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115940) itouchfan


itouchfan
senior tag

Jó meccsnek néz ez ki. Bekezdtek rendesen. :D

Kevés dolognak tudok most jobban örülni, minthogy Lichsteiner nyáron elhagyta Torinot. Még itt is rossz nézni, nem hogy a csapatom mezében. :D

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#115941) itouchfan


itouchfan
senior tag

Mi van itt?

Firminooo

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#115942) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nem is tudom kinek szurkoljak.

Na de mindegy is. :D Akkor legyen minél több Pool gól.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115943) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ez egyelőre szerény és igencsak kínos Londoni oldalról... :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#115944) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Salah :C

Ezt is kicsit megette a játékvezető.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#115945) omfgk


omfgk
addikt

Az Arsenal védelme nem túl meggyőző.

(#115946) DeathAdder válasza LyonnaisFan1 (#115944) üzenetére


DeathAdder
veterán

csak kétszer rúgta vádlin Sokratis :DDD

régebben kettétört bokával is továbbszaladt, most meg inkább elesik ha megrúgják, de a tizi szvsz. ettől még jogos, a NC ellen viszont tényleg nagyon laligásat fújtak be neki

(#115947) máyköl


máyköl
veterán

Nagyon meggyőző a Liverpool, nem tudom mikor fognak elfogyni...

(#115948) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#115946) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az tizi az oké, és az is, hogy lassan már akkor botlik ha ráfújnak. :P

A régi harcossága mintha kezdene a múlt homályába feledni, pedig akkor is csípték, rúgták.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#115949) Viszlát válasza DeathAdder (#115946) üzenetére


Viszlát
addikt

Meg közben tolta is kézzel... De hát nem törött el a lába, térde, nyaka, hogyan is lehetne jogos a tizi. :)

Egy 8-2 megint elférne az Arsenal arcán, Ágyús szívásból sosem elég. ;]

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#115950) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

alakul a 4-4-es eredmény..
:)

mégsem.. akkor most kikapcsoltam ezt a meccset

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.