Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115201) omfgk válasza jbalint18 (#115200) üzenetére


omfgk
addikt

Modric azért kapta mert egész jó éve volt és mert már mindenkinek elege volt a Messi - CR érából...

Az utolsó részt fontos megemlíteni.
4 éve ugyanilyen teljesítményre tuti ,hogy nem kapta volna meg az aranylabdát (az ugyanolyan teljesítményt mindhármukra értem).

Messi és CR teljesítménye lassan megszokottá vált.

Modric esetében biztos ,hogy szerepe volt a 3 zsinórban nyert BL serlegnek is. Hiába szavaznak elvileg naptári év alapján.

[ Szerkesztve ]

(#115202) DeathAdder válasza omfgk (#115201) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja, hogy lehet visszamenőleg is nézik már az elmúlt 3 évet :DDD
Az a vicc hogy nincs rá konkrétum, ezért mi is keressük a lehetőségeket hogy vajon miért ő kaphatta, más meg miért volt tök esélytelen.. amikor valaki mindent megnyert, azt is meg kellett magyarázni hogy miért nem ő kapta.

Ezzel az erővel azt is megmagyarázhattuk volna hogy miért salah kapta: mert egy középszer csapattal végigverte európát és egyénileg abszolút PL rekordokat döntött meg, ami sokkal nagyobb tett volt mint egy toronymagas top3-as csapattal döntőt nyerni, ezért nem a madridból nyerte valaki :DDD minden évben új érveket gyártunk, mert rohadtul nem világos hogy mire adják ezt a díjat.

kb. mint az oszkárgála, csak azt már kezdjük megérteni hogy hogyan lehet elnyerni :DDD pc, gender, háborús propaganda, holokauszt, fogyatékosság.. legjobb volt amikor kitalálták hogy egy évben csak feketék kaphatják, még a legjobb mellékszereplő is fekete volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115203) Cartevo válasza DeathAdder (#115202) üzenetére


Cartevo
őstag

Az Eurovízió is ilyen elbulvárosodott.

(#115204) grabber


grabber
addikt

Na jó,nem értem ezt a Modric ellenszenvet.

Ronaldonak voltak olyan meccsei,amikor 90 percig egy sikeres cselt nem tudott megcsinálni,kapott egy jó passzt és azt berúgta. Vagy egyénileg egy megmozdulással eldöntőtt egy meccset. De a maradék 85 percben mit csinált? Nem fut már fel a széleken(térdsérülése is benne lehetett),cselezni meg már egyre kevesebbet csinált.
Viszont a csapattársai kiszolgálták,küzdöttek(Marcelo)ki zsebeli be a díjat?Ronaldo.

Egy kapus nem lehet aranylabdás mert nem rúgott gólt? Buffon nem érdemelte volna meg? Olyanokat védett,hogy még én is elismerően néztem rá. De nem,mivel nincs annyi rajongója ő nem kaphatott
Csak Messi vagy Ronaldo.

Marcelo? Akik állandóan megy mint egy robot,nem egy szemétláda,nem színészkedik. Ő meg nem érdemel meg semmit. Pedig mennyi akcióhoz van köze.

Emlékszem amikor meg ették Kroos-t a RM. Meccs után a studióban azt beszélték,hogy Kross-nak nem volt eldott labdája. Ilyet életükben nem láttak,hogy valaki ennyire biztosan adogasson. Nekik is feltűnt.

Modric csendes,visszafogott jellem,de rengeteget tett hozzá a csapat sikeréért. Ja és ne felejtsük el,hogy a Horvátok nem egyszer hosszabítást is játszottak. Modric azt is végigtolta.

Szerintem megérdemelten kapta a díjat. Nem biztos,hogy leginkább ő érdemelte volna ki. De ezt mi alapján lehetne eldönteni,amikor rengeteg változó van az értékelésben is?

(#115205) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#115206) hobizoli válasza grabber (#115204) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat ez olyan, hogy csatar kihagyhat 10 helyzetbol 8-t is, de 2-t berug, akkor megnyerik a meccset, o a lesz a faszagyerek

a kapus meg hiaba ved 10-bol 8x jol, ha 2x nem, akkor kikapnak

több drón kell ;P

(#115207) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#115202) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem azt írta le, hogy miért teljesen jogos, hogy Modric kapta, hanem hogy miért kapta. Igen, egy bulvár fos mint eddig is volt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115208) DeathAdder válasza grabber (#115204) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem Modric sosem volt ellenszenves, csak a döntéshozók a nevetségesek, mert nagyon nem következetesek, ahogy nyx mondja régóta elbulvárosodott az egész.

Brozovic is végigrobotolta a VB-t, sőt konzisztensebb és sokkal jobb is volt mint Luka, aki sem a BL-ben, sem a laligában messze nem a legjobb játékos volt, de legalább góljai lennének.. az eddigi ősze pedig egyenesen borzalmas.

Előbb utóbb valami kapusnak is fognak adni muszájból, ebben biztos vagyok, és akkor azon fogunk értetlenkedni hogy hogy a francba kaphatta meg ő, amikor Buffon és Neuer nem :D most Lukaval ugyanez a helyzet.
Várom már h mikor vállalja fel magát egy homoszexuális játékos valami gigaklubban, mert akkor ő lehet a következő ;]

[ Szerkesztve ]

(#115209) grabber


grabber
addikt

Mindenhol ez megy. F1-ben is csak söröznek a bírák és random módjára osztanak büntetéseket :U
Vagy itt a is pénz dumál,direkt hoznak kiszámíthatatlan döntéseket,hogy sokat kaszáljanak.

(#115210) ZavaBalazs válasza grabber (#115204) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Marcelo? Akik állandóan megy mint egy robot,nem egy szemétláda,nem színészkedik.

:C :C :C

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#115211) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#115210) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

([link])

(#115212) máyköl válasza DeathAdder (#115208) üzenetére


máyköl
veterán

Engedd már el ezt a Brozovic -ot...
Tudom, hogy rengeteget fut minden meccsen, de azért ez a sportág alapvetően nem erről szól, ha ez lenne a középpontban, akkor hosszútáv futók játszanák nem futballisták.
Brozovic a cipőjét sem pucolhatja Modricnak játékintelligenciában.

(#115213) Datsyuk válasza máyköl (#115212) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Csak halkan tenném hozzá, hogy a vb legjobbjának is Modricot választották....

(#115214) máyköl válasza Datsyuk (#115213) üzenetére


máyköl
veterán

Teljesen jogosan.

(#115215) grabber válasza ZavaBalazs (#115210) üzenetére


grabber
addikt

Neymar,Ramos..... nem színészkednek jobban?

(#115216) ZavaBalazs válasza grabber (#115215) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mi a baja az embereknek Kim Dzsong Illel, amikor Hitler és Sztálin rosszabb volt? :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#115217) grabber válasza ZavaBalazs (#115216) üzenetére


grabber
addikt

Ha ennyire rossz játékosnak gondoljátok,akkor csak van benne valami.

(#115218) venember83


venember83
nagyúr

(#115219) #16741888 válasza jbalint18 (#115200) üzenetére


#16741888
törölt tag

BL gyoztes, vb ezust es a vb legjobb jatekosa(nak lett valasztva)? Pl erre.

En CRnek adtam volna amugy, most latszik igazan mit jelentett a csavo es mi ez ha nem a legjobbnak jaro elismeres?

(#115220) DeathAdder válasza máyköl (#115212) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én azt nem vitatom, hogy jobb nála.

Messi is fényévekkel jobb mindenkitől, mégsem mindig ő a csapat legjobbja. (tudom a whoscored ratingre sokan adnak, néha ámulok hogy pontoznak ott is)
A VB legjobb játékosával maximálisan nem értek egyet (nem csak én), már a horvát csapatban is volt legalább 3 jobb, de mindenki Modricozot mintha megváltó lenne. Nicolas Cage is egy oszkárdíjas színész :DDD

Mondjuk a lenézett, underdog horvát csapatot sem értem igazán, mert oké hogy egy fika ország, de keretben speciel sokkal jobb volt a mindenki által körberöhögött angolokétól.
pl. a 2002-es német, na az underdog volt, és ott Kahn tényleg a hátán vitte a csapatot.

Na de legyen itt vége, abszolút nem a személyét támadom vagy lenézem a tudását, örülnék ha egy ilyen középpályása lenne a poolnak és örülök hogy ő kapta (csak épp nem neki kellett volna) csak döntéshozók következetlenségén vagyok elképedve, ennyi, béke :R

(#115221) alázógyík válasza DeathAdder (#115220) üzenetére


alázógyík
őstag

"pl. a 2002-es német, na az underdog volt, és ott Kahn tényleg a hátán vitte a csapatot."

Azért Kahn egy pöppet karakteresebb alak volt. :DD

(#115222) ZavaBalazs válasza alázógyík (#115221) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Modric nem karakteres? nyugi, a legjobb ügynökeink dolgoznak az ügyön!

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#115223) Tibiajax válasza alázógyík (#115221) üzenetére


Tibiajax
nagyúr




:D
konkrétan én pl miatta/azóta rühellem a bajor csapatot... előtte csak közömbös volt

(#115224) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#115223) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na látod, én pont miatta kezdtem szurkolni az überállesznek, pedig a 2002-es vb-t divatbrazilosként kezdtem. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#115225) gyuromoj válasza Tibiajax (#115223) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha a 2. vh idején élt volna, tuti SS tisztként tevénykedett volna. :N
Amúgy cimbim tavaly spanolt vele, kispályás focin. Teljesen normális volt, annyi hogy ült a fűben és úgy kellett fotozkodni vele, mert lusta volt felállni. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#115226) alázógyík válasza Tibiajax (#115223) üzenetére


alázógyík
őstag

Én bírtam, még a saját védői is féltek tőle. :DDD

(#115227) alázógyík válasza gyuromoj (#115225) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#115228) Tibiajax válasza alázógyík (#115226) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

még a saját védői is féltek tőle
:DDD jó, ezen most felnyerítettem itt a melóhelyen

ZavaBalazs igen, ez nem is kérdés, iszonyatosan megosztó arc volt. vagy imádni, vagy rühellni lehetett kb. én mondjuk inkább az utóbbi voltam. az volt a helyzet, hogy ha mondjuk a csapat maga ami körülvette az szimpi lett volna, akkor még olyan nagy baj nem is lett volna. de hát sajnos nem voltak azok
zickler, jancker, basler, effengberg, scholl, kuffur, babbel, jeremies, struncc, a németbrazil elber...bráááh
xd istenem, mennyit cikiztek annak idején a haverok ezzel, idegesítettek. toooor, erszter fc bájern müntyhen, cikler, kááhn!! auf dábáj!
jó mondjuk mit is lehet várni egy holland szimpatizáns/drukkertől
mindenesetre amikor a '99es döntőben a united fordított és leverte őket, én megsirattam. abszolut nem voltam united-drukker, és mégis.. ennyire utáltam őket szegényeket. életemben kétszer sírtam focin, az volt az egyik alkalom

[ Szerkesztve ]

(#115229) máyköl


máyköl
veterán

De hiányzik ma egy Kahn... :)

(#115230) Napfénysüti válasza alázógyík (#115226) üzenetére

Ez sokszor rám is igaz. :DDD

Més que un club!

(#115231) Tibiajax válasza máyköl (#115229) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem nem
: D ott van helyette egy jó Karius..
:DDD

(#115232) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Tibi, állítólag de Ligtre/de Jongra kaptatok egy 150 milliós ajánlatot a münkhentől. :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#115233) DeathAdder válasza Tibiajax (#115231) üzenetére


DeathAdder
veterán

:DDD

vs.

(#115234) bagyulajuve válasza Tibiajax (#115228) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Schollal és Elberrrel mi a bajod? ők azért normálisak voltak emlékeim szerint, azonkívül, hogy münytyenny játékosok voltak

nekem mondjuk Lizarazu volt az egyik kedvencem, csak kár, hogy ő is Bayern, de ami talán még rosszabb, francia válogatott játékos volt

Resistencia eterna

(#115235) Datsyuk válasza Tibiajax (#115223) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Egy-két klasszikus pillanat még hiányzott:

Utolsó kép. Rostock - Bayern. Ritka pillanatok egyike amikor hátrányban volt a Buyern. 93. percben felment Olli és beüklözte a szögletet az ellenfél kapujába. Persze Piroslapos kiállítás lett belőle. Még Jancker is röhögött.
Olli meccs után mondjuk szintén viccesen nyilatkozott: "Én úgy tudtam, hogy a kapus használhatja a kezeit a 16-oson belül :D " Igazából ez a történet is azt mutatja, hogy mindig mennyire nyerni akart.

Régi szép idők. Én mondjuk utáltam, de nagyon tiszteltem is. Félelmetes volt.

(#115236) Peterhappy válasza Datsyuk (#115235) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Én mondjuk utáltam, de nagyon tiszteltem is. Félelmetes volt."
Szo szerint igy vagyok vele en is.
Engem Effenberg-gel lehetett meg kikergetni a vilagbol. Huhh nagyon utaltam nem csiptem azt a BM-t (sem), de piszkosul jo csapatuk volt.
Egy eletre belem egett Kuffour (remelem jol irom) elbukott bl-donto utani csalodottsaga.
(Hogy az micsoda egy meccs volt!)

Szerk: elnezest az osszefuggestelennek tetszo mondatokert.
Elnezve ezeket a kepeket, azert nem volt annyi primadonna a palyakon, mint ma...

[ Szerkesztve ]

(#115237) Napfénysüti válasza Peterhappy (#115236) üzenetére

Megnézném hogy Kahn mit csinálna Neymarral ha az orra előtt dobná fel magát. :DDD

Més que un club!

(#115238) alázógyík válasza Napfénysüti (#115237) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD

(#115239) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ben Arfa maradt ugyanolyan agyatlan, mimt amilyen volt.

Lott egy szep golt volt csapata ellen, kiment latvanyosan hergelni a publikumot, repult is fele minden dobhato :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#115240) Peterhappy


Peterhappy
őstag

De Gea :C

Eddig klasszisokkal jobbak az ágyúsok! Mintha az Arsenal játszana hazai pályán.

szerk: korai örömködés :(((

[ Szerkesztve ]

(#115241) BenHans


BenHans
addikt

Leültem a United - Arsenal elé...
Egész jól szórakozom, de ami feltűnt: 1) keményen nyomják, sok taposás és viszonylag fájdalmas belépő 2) a hajas srác Guendouzi hihetetlen milyen energikus

Más...
Franciáknál mit csinál a Marseille és Rudi?
Nem elég, hogy valami siralmas mérleggel elköszöntek az EL-től, de lehet jövőre nem is kell ilyen felesleges izgalmakkal foglalkozniuk.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#115242) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Kepa milyen Kurtoás gólt kapott a lába közé.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115243) KisTücsök


KisTücsök
addikt

De most ez már megint mi? Én már nem tudom h nevessek vagy sírjak. Minden meccsen ugyanaz megy. Morata és willian is minden meccsen kezdő, h aztán 60 perc semmit tevés után lecserélje őket. Két szerencsétlen bólya. Nagyon ajánlom h fordítsák meg!

(#115244) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na ismét harmadik hely. Az előző hétvége meg sem történt. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115245) Tibiajax válasza BenHans (#115241) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a hajas srác Guendouzi hihetetlen milyen energikus
és nem csak energikus, ügyes is.. amilyen kis név, olyan labdabiztos

kár, h nem nyertek végül az ágyúsok. jót tett volna morinho pofájának

[ Szerkesztve ]

(#115246) simondr válasza Tibiajax (#115245) üzenetére


simondr
senior tag

+1

Az a büdös féreg Fellaini remélem kap egy jóképű 2-3 meccses eltiltást amiért megrángatta Guendouzi haját...

(#115243) KisTücsök

Néztem múlt héten a Spurs-Chelsea meccset és azt kell mondjam hogy nem csak Morata és Willian kutyaütő, de amit Giroud művelt az is mélyen kritikán aluli.
Ha télen nem vesztek egy csatárt, akkor a top4 is elég necces lesz szerintem

[ Szerkesztve ]

(#115247) máyköl


máyköl
veterán

Kemény, hogy a United 8 ponttal van lemaradva az 5.helytől. Behozhatatlannak tűnik. Mou csinált egy csilliárdos középcsapatot.

(#115248) Viszlát válasza simondr (#115246) üzenetére


Viszlát
addikt

Az a büdös féreg Fellaini remélem kap egy jóképű 2-3 meccses eltiltást amiért megrángatta Guendouzi haját...

Én azt sem bánnám, ha valahogy el lehetne intézni, hogy soha az életben ne húzhasson United mezt magára. 20 percet volt pályán talán, ami alatt durván lekönyökölt felugrás közben két embert meg az általad említett minősíthetetlen megmozdulása volt...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#115249) vond válasza máyköl (#115247) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szégyen gyalázat, hogy mivé lett ez a Manchester United Sir Alex Ferguson után. :((( :( :O

Ennél már csak a Hali szarabb a maga kategóriájában. :W

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#115250) DeathAdder válasza máyköl (#115247) üzenetére


DeathAdder
veterán

És még így is szénné mákolják a góljaikat, rendre a semmiből lövik, vagy lesről, vagy kamutizivel, van ami saf óta sem változott..
Ezek megint mindent megfognak nyerni ha lesz egy normális edzőjük, mert csak az választja el őket ettől

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.