Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115701) DeathAdder válasza Datsyuk (#115693) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pulisic: elvileg megkereste az Atleti, akik szerint ő már egy PL csapattal tárgyal.
Az USA marketingértéke miatt nagyon megérné őt leigazolni bárkinek, aki megteheti. Nagy tehetség, de annál már most sokkal nagyobb a marketingértéke, nagyon népszerű az usankában.

[ Szerkesztve ]

(#115702) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

http://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-szinte-hihetetlen-hogy-ebbol-nem-lett-gol-2675065

:Y

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#115703) #51177472


#51177472
törölt tag

Bale :))

(#115704) Cartevo válasza #51177472 (#115703) üzenetére


Cartevo
őstag

Bale nem Böde.

1 órán belül lehozták mesterhármas után, de nem duzzogott, hanem ünnepelt.

(#115705) L_YKing válasza #51177472 (#115703) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez most komoly, hogy Ő a képed? :Y

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#115706) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Baszki ma NLD, el is felejtettem. Köszi Bale, miattad kerestem rá, hogy milyen meccsek vannak ma.

Ringman:
Észak-londoni derbi
Igazad van, ki kellett volna írnom, pedig utálom ha mások ezt csinálják. :B

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115707) Ringman válasza NyxNyxNyx (#115706) üzenetére


Ringman
nagyúr

NLD
hogy micsoda?

(#115708) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Harry Kane megfázott és Davies a középső védőnk. Oh-oh.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115709) Peterhappy válasza Ringman (#115707) üzenetére


Peterhappy
őstag

dugisport 1., 20:45

szerk: elnézést, nem vettem észre, hogy NyxNyxNyx közben válaszolt...

[ Szerkesztve ]

(#115710) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A lígőőn szocializálódó digis triumvirátus hogy ámul a londoni derbi láttán :DDD

(#115711) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Így még nem láttam időt húzni a csapatot, de jó volt. Az Arsenal teljesen feladta a második gól után.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115712) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#115711) üzenetére


DeathAdder
veterán

és természetesen a rühes sziti megint belenyúlt az egyetlen nem rangadóba

(#115713) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

állítólag a bayern kifizeti Lucas Hernandez 80-85 milliós kivásárlását januárban :F és szintén állítólag Rummenigge se megerősíteni, se megcáfolni nem tudja.

ha ez tényleg igaz... akkor miért nem de Ligtért teszik ezt le nyáron? :O

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#115714) kacsyx válasza ZavaBalazs (#115713) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Kacsa. És ki fog játszani Alaba vagy ő? Nyilván Alaba helye nem kérdéses, ahogy a másik oldalt Kimmiché se. Ez a két poszt még hosszú évekig meg van oldva.
Kacsa azért is, mert nem érte fognak kiadni 80 milliót, sőt, azt is megkockáztatom, hogy 60 fölé sem fognak menni nyáron.
Kacsa azért is, mert a BL-ben nem lenne segítség (ATMA-ban játszott ugyebár). Bundesligához meg felesleges, így sem reménytelen a helyzet, csak össze kell rázódni a fiúknak Nikoval.

De ha már az ATMA-nál vagyunk, onnan Griezmannt kell elhozni. Csak ő nem fog 150 alatt megállni senkinek és az se biztos, hogy nagyon elvágyódna onnan.

(#115715) ZavaBalazs válasza kacsyx (#115714) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Állítólag jól elvan a védelem közepén is, hibrid megoldás lehetne, CB aki tud Alabával is rotálni. A BL-ben segítség lenne, mert már lehet olyat nevezni, aki ősszel máshol játszott.

De én se nagyon hiszem (és mint mondtam, ennyiért nekem már de Ligt kéne), csak elvileg megbízható források annyira bizonygatják...

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#115716) dracox válasza kacsyx (#115714) üzenetére


dracox
addikt

"Kacsa azért is, mert a BL-ben nem lenne segítség (ATMA-ban játszott ugyebár). "

Ezt eltörölték. Már nyugodtan játszhatna, de sztem is kamu hír.

[ Szerkesztve ]

(#115717) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Egy kiváló poszt Mourinho kálváriájáról, a Portotol Pep és barsza elleni rivalizáláson keresztül, egészen a mostani fiaskóig.
Annyira jó, hogy vannak ilyen nívós magyar nyelvű cikkek is :)

José Mourinho: Ki nagy lánggal ég, kínos parázslással hamvad el végül

(#115718) jbalint18


jbalint18
tag

Atletico közlemény : "Szeretnénk cáfolni a Marca által megjelentetett híreket, miszerint a Bayern München kifizeti Lucas Hernández 80 millió eurós kivásárlási árát a januárban. Klubunkban nem áll szándékában megválni Lucas Hernándeztől. Kiváló kapcsolatot ápolunk a Bayern München vezetőivel, beszéltünk velük is. Mindezek alapján cáfoljuk a híreket."

(#115719) bagyulajuve válasza DeathAdder (#115717) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Én személy szerint a focitörténelem egyik legnagyobb edzőjének tartom, de egyszerűen túl szerelmes lett önmagába, képtelen megújulni (pedig nem öreg). Kivenne 1 év szabit, lazulna egyet és utána az egóból visszavéve lehetne csak újra sikeres, szerintem.

Resistencia eterna

(#115720) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

én is jövök hírrel

(#115721) ZavaBalazs válasza jbalint18 (#115718) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

az említett bayern vezetők egyike: "Várjuk ki a dolog végét. Se tagadni, se megerősíteni nem tudom. Még fontolgatjuk azt, hogy szeretnénk-e aktívak lenni januárban, de egyelőre semmi biztosat nem tudok bejelenteni."

pedig mennyire egyszerű lett volna annyit mondani, hogy "nem"...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#115722) Ringman válasza Tibiajax (#115720) üzenetére


Ringman
nagyúr

a portugálok mindig remekelnek nálunk...

(#115723) kacsyx válasza ZavaBalazs (#115721) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Amúgy érdekelne, hova szeretnél nagy igazolást a csapatba.
Neuer - Visszarázódik, összeáll előtte a védelem és továbbra sincs olyan akire értelme lenne lecserélni.
Kimmich - A klub kb. legnagyobb értéke, jövője, egyértelmű a helye.
Alaba - Hasonlóan Kimmichez, ő is az egyik legjobb a világon a posztján.
Boateng - Hummels - Rendet kell tenni a fejükben és akkor masszív védőpárost alkotnak.
Süle - Még mindig vannak vele fenntartásaim, főleg a sebessége miatt, de kezd egyre jobban játszani.
Martínez - Méltatlanul háttérbe szorult, box-to-box középpályásnak az egyik legjobb.
Tiago - Vannak alibi meccsei, de hasznosan játszik, sokszor ad kulcspasszokat.
Goretzka - Ő is a jövő egyik nagy figurája lehet, kezd egyre jobban beilleszkedni.
Tolisso - Most sérült, egyébként ő is hosszú távra megoldás.
Sanches - Tegnap volt egy szép megmozdulása, de kb. ennyi. Rég el kellett volna már engedni.
James - Ő is egyike azoknak, aki színt visz a játékba, itt kell tartani.
Coman - Gnabry - Az elkövetkezendő évek szélső támadói.
Ribéry - Robben - Mennek.
Müller - Jelenleg inkább csak egy erős tartaléknak gondolom, de bármikor képes villanni és hajt.
Lewa - Nem kérdéses.

Nehezen tudnék olyan posztot mondani, ahol nagy gondok vannak és igazolni kellene valakit. A cserepad más, ott vannak gondok, lásd Alabának nincs alternatívája és Wagner sem tud úgy beszállni a meccsekbe, hogy ne tűnjön fel Lewa hiánya. Gnabry és Coman helyére kell majd valaki jövőre. Ha James marad, akkor egy, ha megy, akkor két játékos. Plusz én nagyon megnézném Lewa mögött Grizmannt, de ez csak álom marad.

(#115724) Tibiajax válasza Tibiajax (#115720) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amúgy most h olvasom megint, visszaemlékszem, venember hogy leszólta blogírónk helyesírási készségét.. :D akkor haragudtam rá, h a lényeg helyett ebbe köt bele - csak azért, mert interes - de valljuk be, nem alaptalanul tette..
xd

Ringman i love portugese players!!

[ Szerkesztve ]

(#115725) DeathAdder válasza bagyulajuve (#115719) üzenetére


DeathAdder
veterán

Abszolút top edző volt egykoron, de beleőrült.
A top edzők egyike sem százas az esetek nagy többségében, ettől előbb-utóbb be lehet sokallni.

Azt amit Guardiola csinál sem tudom, hogy meddig lehet bírni. Megszállott munkamániás az ember, és ezt a játékosaitól, a stábtól is maximálisan elvárja, mindenek felett. Az is jó lehetett amikor egy nagyarányú győzelem után a fiatal Kimmichez odament a pályára és úgy leosztotta hogy a fal adta a másikat, vagy múltkor amikor 4-0 után a sajttájon beleállt a csapatba, hogy mennyire nem elégedett, és ezek csak azok amik kifelé látszanak.

(#115726) ZavaBalazs válasza kacsyx (#115723) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Boateng out, totál szarik bele, nyáron el kellett volna engedni, amikor még volt rá kérő - helyette de Ligt jó lenne, de nem hiszem, hogy nagy esély van rá. ez a belengetett Hernandez gyerek azért lenne jó, mert CB mellett csere LB is lehetne (másik oldalra ugyanígy Pavard került szóba, de az utóbbi időben kihűlni tűnik az a szál)
Rafinha out, helyette egy pados szélső védő, ha Hernandez jön, akkor RB, ha Pavard, akkor LB, ha egyik se, akkor valami kétoldalas svájcibicska. nyáron volt szó Ricardo Rodriguezről, ő még a wolfsburggal nagyon jó volt emlékeim szerint, most a milannál nem tudom hogy megy neki.
Martínez out/csere CB, és a helyére egy agilisebb DM, aki nem úgy fordul, mint egy tank, és jobban ki tudja venni a részét a támadásépítésből. imádom Javit, tud rombolni, csak előrefelé megáll a tudomány...
Robbery out, ez Robben részéről már hivatalos is, Ribéry meg még éli az álomvilágát, miszerint ő 36 évesen is olyan, mint amikor 26 volt (mondjuk tegnap pont rúgott egy atom gólt, bár állítólag a meccs további részében kupac szar volt) na itt a pótlás problémásabb, nem tudom ki kéne. tegnap Werner mondott egy olyat, hogy "ha németországban akarok maradni, csak egy csapat jöhet szóba" (hint: nem a lipcse ;) ), őt pl el tudnám nézni szélen, csatárként kevésbé. emellett emlegetik Pépét, Thauvint, Lozanót (bár őt lehet, hogy csak a fanok, és pletyka nincs róla), T. Hazardot, meg tököm tudja még kit. Martial gondolom már nem játszik, mert nincs többé Mourinho, szóval őt már nem sorolom ide.
Wagner csupaszív gyerek, de amikor beáll, csak annyit látok tőle, hogy széttárt lábakkal maga elé mutogat (valahogy így), egyébként nem sokat tesz hozzá. ide nem feltétlen kell igazolni, lehetne nyúlni az ifikhez, Zirkzee ontja a gólokat, vele meg lehetne próbálkozni. év végén pár meccs, aztán egy év kölcsön valahol, mondjuk.

röviden-tömören: Boa helyett egy kezdő CB, Rafi helyett egy csere bekk, Javi helyett egy DM, Robben-Ribéry helyett 2 szélső (ebből minimum az egyik instant kezdő szint, mert Coman és Gnabry nem arról híresek, hogy tartósan egészségesek)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#115727) Cartevo válasza DeathAdder (#115712) üzenetére


Cartevo
őstag

A City-t ki kellene zárni mindenhonnan.
A vezetői legalább magyarul megkapták, ami jár nekik: a börtön.

[ Szerkesztve ]

(#115728) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#115726) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Dortmundosként kérdezem:

Volt olyan top rangadó nektek amit Lewa döntött el? Mármint amikor tényleg számított. Kiesés vagy tovább jutás......

Mert aláírom, hogy az egyik legjobb csatár a világon, de én ilyen pillanatra nem emlékszem. Csak kíváncsi vagyok ti ezt hogy látjátok?

(#115729) Cartevo válasza Datsyuk (#115728) üzenetére


Cartevo
őstag

Ha Düsseldorf után holnap is megég a Dormeo, azt nem oltja el a hótakaró.

[ Szerkesztve ]

(#115730) Datsyuk válasza Cartevo (#115729) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

(#115731) máyköl válasza Datsyuk (#115728) üzenetére


máyköl
veterán

Bl -ben a Madrid ellen, ha jól emlékszem...

(#115732) DeathAdder válasza máyköl (#115731) üzenetére


DeathAdder
veterán

ott még dortmundos volt :D

Amúgy érdekes h vannak azok a focisták, mint Lewa, Higany, Lukaku akik fossák a gólokat, de a rangadókon rendre besülnek, meg vannak a Dele Ali, Mané félék, akik kimondottan a rangadókon gólerősek :D

[ Szerkesztve ]

(#115733) máyköl válasza DeathAdder (#115732) üzenetére


máyköl
veterán

Ja, úgy olvastam, hogy “dortmundostól kérdezném”

(#115734) winery válasza DeathAdder (#115732) üzenetére


winery
aktív tag

És van Karim Benzema :DDD

(#115735) Ringman


Ringman
nagyúr

nem tudtam hogy ekkora arc Solskjaer

szerk: index cikk

[ Szerkesztve ]

(#115736) venember83 válasza Tibiajax (#115720) üzenetére


venember83
nagyúr

Leszeretné? Azért remélem, hogy publikus videó nem készül róla.

(#115737) Tibiajax válasza venember83 (#115736) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom, de konkrétan már én magam összeszólalkoztam vele.. kicsit másképp látjuk a kék-fekete milánói gárdát, pedig rohadtul egy oldalról tekintünk rájuk. és mégis
nekem kicsit sok volt a psv-könnyfakasztó döntetlen után a "szerethető csapat"-kifejezést olvasni, ezt szóvá is tettem, nem kaptam túl sok megértő, vagy együttérző választ a jó ultrainteres gazdától. pár napra rá érkezett aztán egy nagatomo-s, "hiányzik"-es poszt, na az meg már végleg betett. feltettem a kérdés neki, vajon hány inter-t látott ő életében. mire válaszul annyit kaptam, az ilyenek miatt, mint én, tartunk ott, ahol és ha nem tetszik, lehet takarodni innen..
:D :D
komolyan mondom, megyek juvésnak. nekem ezek már túl sok

(#115738) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ehhhh..........

(#115739) Ringman válasza Tibiajax (#115738) üzenetére


Ringman
nagyúr

wtf, coutinho után újabb ex-interes a barcában.

(#115740) Ringman


Ringman
nagyúr

Az olasz Inter labdarúgócsapatának középpályását, Radja Nainggolant csekkhamisítók 150 ezer euróval lopták meg. A nyomozás közben az is kiderült, hogy a játékos a szabadidejében nem veti meg a szerencsejátékot, sőt ő maga is használta a papírokat kaszinózásra.

A csekk-könyvének tanulmányozása közben kiderült, Nainggolan saját magának is írt ki papírokat, még augusztusban, Monte Carlóban, ahol rengeteg pénzt játszott el a kaszinókban – írja a La Stampa.
[link]

nem lepődnék meg ha 1-1,5 év múlva menne majd a kínai testvércsapatba.

[ Szerkesztve ]

(#115741) Tibiajax válasza Ringman (#115740) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nainggolan takarodj, Nainggolant takarodj
N1G
N1G !!

...
este nagyon remélem, hogy mindenki a AS Roma-nak fog szurkolni, mint ahogy tesszük ezt mi is.
forza Roma

(#115742) venember83 válasza Ringman (#115739) üzenetére


venember83
nagyúr

Még a végén kiderül, hogy mindenki klasszis szinten tud focizni az Inter keretéből, csak nem mindenki akar... :U

(#115743) Cartevo


Cartevo
őstag

A Prima Primisszima díjas Lukács Viktor nem tudja, hogy csak akkor videózik a bíró, ha a szobából felülbírálják. A River-lesgólra úgy reagált: ezt gyorsan meg tudták nézni, tehát ez nem olyan szituáció, amit ellenőriznie kell a játékvezetőnek.

(#115744) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

csak a chrystal palace!!!!!! uramisten, mit rúgott második gólt.. buzi sziti, ez az, üssétek a szaros ultra zsoldoscsapatot

(#115745) venember83


venember83
nagyúr

Milyen gyatra meccs ez a Milan - Fior... :U

(#115746) Peterhappy válasza Tibiajax (#115744) üzenetére


Peterhappy
őstag

A ferfi megerzesem azt sugja, Teged meg nem igazan jart at karacsony szelleme... :N

(#115747) DeathAdder válasza Tibiajax (#115744) üzenetére


DeathAdder
veterán

townsend nagy lövő :Y

[ Szerkesztve ]

(#115748) KisTücsök


KisTücsök
addikt

ez az bmeg, 50 percig labda nem volt náluk. :W

(#115749) Viszlát válasza Tibiajax (#115744) üzenetére


Viszlát
addikt

:D

Már 1-3 ha jól látom. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#115750) vond válasza DeathAdder (#115747) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ez nagyon durva. :Y Ahogy nézem, még akkor is felszálló ágban volt a labda, mikor elérte a kaput.

Ezaaaaaz, csapassa csak a Palace! ;]

A Leicester is vezet a Chelsea ellen a 72. percben. :))

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.