Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10440) front3r válasza szundybence (#10437) üzenetére


front3r
őstag

Nem mindenkinek van, tegnap volt egy fórumozó, aki ugyan erre panaszkodott, bár neki akkor jött meg az ikon, mikor kiposztolta ezt ide. :D
Tehát: Az értesítést sem azonnal kapja meg mindenki, én követem ezt a topikot, és hétről hétre egyre több ember kapta meg az értesítést.
Ezentúl bármikor megjelenhet nálad is ez az ikon, kikényszeríteni sem igazán lehet.
Esetleg ha lesz valaki, aki egy Microsoftos oldalt belinkel, ahol lehet regisztrálni az OK, de én nem tudok ilyenről.

Sietned nem kell ezzel sem, mert Július 29.-étől még egy év áll rendelkezésre hogy átállj, nem maradsz le semmiről.
..és ráadásul, ahogy előbb is írtam, 29.-én NEM kapja meg mindenki, sőt, lehet egy nagyon kis réteg kaphatja meg a Windows 10-et(első körben a tesztelők), ezt a Microsoft közölte, és úgymond hullámokban kapják meg az emberek a frissítést, tehát nem tudni, hogy te mikor kapod meg, lehet csak szeptemberben, de lehet hogy már 29.-én.
NINCS fix időpont.

Másik opció lehet még az, hogy a Microsoft előbb letölthetővé teszi a Windows 10 ISO-t, és onnan is tudsz majd frissíteni ha akarsz, és hogy ez mikor fog megtörténni? Ezt is csak a Microsoft tudja(29.-én vagy az után). Óva intelek az egyéb oldalak letöltési linkjeitől majd, mert biztos lesz ilyen, de abba "mást"(vírus, keylogger, stb..) is belerakhatnak, tehát csak hivatalos forrásból tölts le bármit!

Legjobb, ha követed a topikot, és akkor nem maradsz le semmiről sem!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.