Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) pepe091 válasza tipuka (#48041) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, elküldöd a 1430-ra a "+NETPLUSZXXL" kódot, és egyből visszaírnak, hogy sikeresen aktiválták, plusz utána még egy sms-t küldenek, hogy mi a fordulónapod. +3090 Ft csak akkor lesz ha 2. alkalommal is aktiválnod kell. De ha csak 1 hétről van szó, akkor szerintem lehet elég lesz az egyszeri 5GB is.

(#48052) eastsider válasza glaci (#48050) üzenetére


eastsider
nagyúr

külön HLR-el/EIR-el/HSS-el... ez a fő gond, lenne egy központi giga HSS akkor nem lenne ilyen :DDD esetleg cégenként egy HSS... szép álom

[ Szerkesztve ]

(#48053) Zeki válasza glaci (#48050) üzenetére


Zeki
nagyúr

És nem blokkolnák a voip szolgáltatásokat sem... mert nehogy azt kapj a pénzedért, amit akarsz.

(#48054) szili.tamas1 válasza Zeki (#48053) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Mondjuk ez mar nagyon eroltetett probalkozas amikor minden bokor mogott ingyen wifi van... :)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#48055) lugosi válasza Zeki (#48053) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Talán mintha a voip blokkolás is tilos lenne 2015. december után. Vagy nem jól tudom?

(#48056) kali válasza szili.tamas1 (#48054) üzenetére


kali
legenda

te minden nyitott wifi hálózatra engeded felcsatlakozni az eszközeidet?
nem a legjobb ötlet...

(#48057) szili.tamas1 válasza kali (#48056) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Nem igazan ertem a kerdest. A mac cimen kivul gyakorlatilag semmit nem tud kiszedni a telefonbol a wifi kapcsolattal.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#48058) kali válasza szili.tamas1 (#48057) üzenetére


kali
legenda

nem titkosított hálózat, nem titkosított forgalom, és bizonyos feltételek mellett, gyakorlatilag majdnem minden átfolyt adat olvasható kintről, az általad megadott felhasználónevek, jelszavak...stb is.

(#48059) Zeki válasza szili.tamas1 (#48057) üzenetére


Zeki
nagyúr

Olvass utána a dolgoknak, nyitott wifin mindent letudnak követni, amit csinálsz, amit beírsz.. és úgy is, hogy a nyitott wifi tulaja sem tud róla.

(#48060) Zeki válasza szili.tamas1 (#48054) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lehet felétek minden bokor mögött, és még használható is a sebessége, de errefele nem.

(#48061) szili.tamas1 válasza kali (#48058) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Nyilvan szamlabefizetest meg ilyeneket nem nyitott wifin bonyolitok. A prohardveres jelszavam meg egeszsegere valjek ha annyira erdekes. Bar szerintem nem en vagyok az az ember aki annyira erdekes :)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#48062) eastsider válasza szili.tamas1 (#48057) üzenetére


eastsider
nagyúr

wiresharkról gondolom még nem hallottál :)

(#48063) r3dsnake válasza Zeki (#48053) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha van PC, ami állandóan megy otthon, azon tudsz VPN szervert üzemeltetni, és akkor nincs az a forgalom, amibe bele tudna lesni a T. Én így tervezem, ha meglesz a nagyobb sávszél otthonra.

(#48064) nobiand


nobiand
aktív tag

Már megint alkottak :D

(#48065) lord.lakli válasza nobiand (#48064) üzenetére


lord.lakli
őstag

:C :Y
Lassan felesleges vicc portált keresni, csak elég megnézni t-mobile akciókat.

[ Szerkesztve ]

(#48066) Vangelis válasza nobiand (#48064) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hihetetlen amit csinálnak....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48067) 313313 válasza nobiand (#48064) üzenetére


313313
addikt

Már kicserélték a képet...
A vicc az az egészben, hogy holnap is ennyibe fogják adni, és tegnap is ennyibe adták :)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48068) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Sziasztok!
elsejétől eltűntek a 20% kedvezmények a telefonoknál ha az interneten rendelem,ez végleges vagy még lesz ilyen?
üdv!

(#48069) Zeki válasza r3dsnake (#48063) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs PC. Egy VPS-em van külföldön.

(#48070) djculture válasza nobiand (#48064) üzenetére


djculture
félisten

Tescoban 9990 függetlenül ugyanez a készülék :D

(#48071) 313313 válasza djculture (#48070) üzenetére


313313
addikt

Az Xperia M? Vagy a Pocket Neo?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48072) taip


taip
senior tag

Sziasztok!

Mennyi idő alatt várható, hogy válaszolnak egy számlareklamációra?

Több, mint 3 hete küldtem egy levelet hogy rosszul számláztak, visszajött egy automata válasz, hogy köszi a megkeresést, majd válaszolunk, aztán azóta semmi... Csak azért érdekes, mert addig a számla egyáltalán nincsen befizetve, a nem vitatott része sem, nem szeretném, ha egyszer csak letiltanának.
A válaszlevélben nincs semmilyen ügyazonosító, szóval ha felhívnám őket telefonon, kezdhetem nulláról magyarázni (és ki tudja, hozzájutok-e egy illetékes ügyintézőhöz).

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#48073) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Arról vajon miért nem kaptam e-mailt a hó elején, hogy új e-számla lett kiállítva? A cím biztos, hogy jó, és a spam közé sem ment.

Valamint mennyi idő után tudom megnézni a már befizetett számlát pl. pdf formátumban, mert 2 napja fizettem be és még mindig azt írja, hogy idén nem került befizetésre egyetlen számlám sem...

(#48074) PhoenixSzG válasza taip (#48072) üzenetére


PhoenixSzG
tag

30 napuk van válaszolni (és ki is szokták használni mind a 30-at..)

(#48075) kali válasza taip (#48072) üzenetére


kali
legenda

szia,

30 nap, de jobb lett volna/lenne telefonon - rögzített hívás keretében - (is) intézni.
a számla nem befizetése okozhat problémát számodra.

r3dsnake; a számla végösszegét már láttam tegnap is, de e-mail csak akkor érkezik, amikor a részletes számal *.pdf, megtekinthető/letölthető formátumban is felkerül, és az még néhány nap.
nem szabad/érdemes kapkodni a számla befizetésével addig, amíg az részletes formában meg nem jelenik, utána is van még rá idő bőven a határnapig.

[ Szerkesztve ]

(#48076) n@p@lm válasza lugosi (#48055) üzenetére


n@p@lm
őstag

szerintem jól tudod.

(#48077) taip válasza kali (#48075) üzenetére


taip
senior tag

Gondoltam, hogy 30 nap, nem is ez a gond, de a számla befizetése problémás.
Ugyanis automatikusan vonják a folyószámlámról a számla összegét, amit nem tudok befolyásolni. Ha egyedi átutalással küldök annyit, amennyi szerintem helyes, attól még a követelésük megmarad. Volt már olyan, hogy egy havi számlát átutaltam, majd ettől függetlenül automatán is levonták.

Egyébként miért jobb szóban intézni mint írásban? A levélnek is van nyoma és úgy gondolom, hogy el kell jutnia egy illetékeshez, nem várok azonnali választ.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#48078) zoli62


zoli62
addikt

Van a T-Mobile-nak egy számlázási osztálya. Ilyen ügyekben velük érdemes egyeztetni. Hívd fel a 1430-at, és kérd, hogy kapcsolják őket.

(#48079) kali válasza taip (#48077) üzenetére


kali
legenda

amit előttem is írtak, és úgy gyorsabbak és rugalmasabbak.
igaz, nem mobilos téren, de telekom; a panaszomat követően, a 30 napos intervallum utolsó(!) napján - valami 17 óra környékén - küldtek egy sms-t, hogy panaszomat kivizsgálták, és postai úton küldik meg a részleteket, amit utána, néhány nap elteltével kaptam meg. az sms-ben semmi érdemi információ nem szerepelt, csak a postai úton kapott levélből tudtam meg a későbbiekben, hogy igazat adtak nekem - bár az a panasz első pillanatától egyértelmű volt számomra.

(#48080) zoli62 válasza kali (#48079) üzenetére


zoli62
addikt

Én fel szoktam velük olvastatni a panasz kivizsgálására adott választ, már amennyiben az már megszületett.

(#48081) djculture válasza 313313 (#48071) üzenetére


djculture
félisten

A képen lévő pocket természetesen:)

(#48082) taip válasza kali (#48079) üzenetére


taip
senior tag

Próbáltam telefonálni, de amikor kérdezte a numerikus jelszavamat, beütöttem azt, ami szerintem az, de nem fogadta el. Kipróbáltam és az internetes ügyfélszolgálatra sem enged be, tehát valószínűleg rosszul emlékszem a kódra.
Szóval úgy tűnik, marad a várakozás vagy a személyes megjelenés üzletben, de azért köszi a választ.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#48083) 313313 válasza djculture (#48081) üzenetére


313313
addikt

Annyiba vettem volna párat, egyébként a helyi Tescoba 19.900ft az ára a független Neonak...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48084) kali válasza zoli62 (#48080) üzenetére


kali
legenda

az a biztos, amit én látok és olvasok, mert sokszor egy vessző hiánya...stb is befolyásolja a szöveg jelentését, és néha olyan kivizsgálást írnak, hogy a megfogalmazás erősen problémás, és nem azért, mert nem értem - hiszen jómagam is jegyzőkönyveztem...stb eleget, ráadásul főként jogi területen -, hanem mert aki írja, az vélhetően sablonban dolgozik, és nem mindig megy neki a megfelelő átfogalmazás, vagy csak nem foglalkozik vele, ha a szöveg nagyon változik, vagy ilyesmi...
van egy olyan telekom kivizsgálásom (kábelnet, iptv és kábeltelefon ügyben), amit ha bárki hozzáértőnek megmutatok - poénból -, azonnal nevethetnékje vagy sírhatnékja támad, annyira pocsékul van megfogalmazva, és ha azt valaki felolvasná nekem telefonon, biztos elküldeném a fenébe, mert értelmetlen zagyvaság...

[ Szerkesztve ]

(#48085) szili.tamas1 válasza eastsider (#48062) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Paranoiasok vagytok. Mit tudnak monitorozni azzal hogy rakapcsolodtam a nyilt wifire? Lehallgatjak a voip hivasomat? Megnezik hogy mit kommenteztem a ph-ra? Egeszsegukre :D nyilvan netbankolni nem ingyenwifin szoktam.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#48086) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Paletta 100S-el nem igen vagyok megelégedve!
Rendeltem hozzá +1GB netet meg kéne rá külön SMS szolgáltatás is /hó, mert azt a beszélgetésen kívül külön számlázza... (ami nem igazán jó) az előfizu díjba csak a beszélgetés tartozik bele, szöveges üzenetek nem. Ki tudna ajánlani olcsó és jó megoldást? :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#48087) djculture válasza 313313 (#48083) üzenetére


djculture
félisten

Szolnokiba biztos hogy ennyi volt háromszor elmentünk mellette de végül alcatel c 2 lett véve 16-ért dominósan ajándék tokkal meg flippel. Tescos mobilok amik betyár olcsók most 5000 feltöltéssel club kártyával. De én maradok a telekomnál

[ Szerkesztve ]

(#48088) kali válasza szili.tamas1 (#48085) üzenetére


kali
legenda

nem paranoia, hanem létező probléma mert, már azzal is elég kárt tudnak neked okozni, hogy kiolvassák a prohardveres bejelentkezési adataidat, és mondjuk hirdetéseket adnak fel a nevedben, előlegeket csalnak ki a hirdetésre jelentkezőktől...stb.
igen, megtörtént eset, olvass bele a csalós témába itt a fórumon!
biztos örömmel jársz majd rendőrségi kihallgatásokra...stb.
egy fórumról van szó csupán, de ezzel is elég nagy kárt tudnak okozni neked, és akkor még nem beszéltünk a közösségi oldalakról, a levelezéseidről...stb.

[ Szerkesztve ]

(#48089) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy miért van az, hogy a webshopban rendelnék a telefonomhoz egy hátlapot, mielőtt a kosárba rakom kiírja, hogy házhoz szállítással vagy személyes átvétellel is lehetséges a vásárlás, viszont amikor megrendelném a terméket, a szállítási módnál csak a "Most veszem át" lehetőséget ajánlja fel, és természetesen az én városomban nincs. :F

(#48090) namenlos


namenlos
tag

Tárgyhavi számlát hányadikától lehet általában letölteni?

(#48091) djculture válasza PRDZsolesz (#48089) üzenetére


djculture
félisten

Az akkor van mikor nincs a központi raktárban olyan termék csak az adott t-pontokban.
A vangelis féle kuponozás idején ezt is megtanultam :D

[ Szerkesztve ]

(#48092) Vangelis válasza djculture (#48091) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen akkor csak ott tudja átvenni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48093) PRDZsolesz válasza djculture (#48091) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Csak akkor ne legyen kiírva, hogy van házhoz szállítás.

(#48094) djculture válasza PRDZsolesz (#48093) üzenetére


djculture
félisten

Ennél nagyobb hibák is vannak ott sajnos..

(#48095) Vangelis válasza PRDZsolesz (#48093) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem már csak 2 személyes átvételt ír! ....

Vannak érdekességek...

Reméljük, hogy lesz novemberben megint valami extra kupon a akció!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48096) djculture válasza Vangelis (#48095) üzenetére


djculture
félisten

Most küldtek sms-be valamit életjelet adott magáról a cég. Valami akció nekem alkalmazás app vagy mi .
De én nekem most ez kimarad internet nélkül elvan a telefonom... majd irsz ha van valami. ;]

[ Szerkesztve ]

(#48097) PRDZsolesz válasza djculture (#48094) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Ez lett volna az első webshop-os rendelésem, szóval nekem most per pill ennél nagyobb hiba ott nincs. :DDD A chat-en azért elrendeztem Annamarit, hogy ez így nem az igazi... Természetesen én voltam a hülye figyelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#48098) Vangelis válasza djculture (#48096) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem már nem küldenek....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48099) Gedeon31 válasza 313313 (#48067) üzenetére


Gedeon31
addikt

A vicc majdnem minden héten ilyen telefont raknak ki ,aminek az ára minden nap ugyan annyi ,mint akciós szerdán. Van még a legalján is alja úgy látszik.

(#48100) djculture válasza Gedeon31 (#48099) üzenetére


djculture
félisten

Még lehet olyan is mint a tescoban néha hogy kivan húzva az olcsó ár ás drágább van odairva az akció alá :D

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.