Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) Zeki válasza Gedeon31 (#48099) üzenetére


Zeki
nagyúr

Domino Quick csomaggal néha olcsóbbak a telók a hiperekben, mint a T webshopban.

(#48102) pepe091 válasza namenlos (#48090) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Általában 4-e 5-e körül már kint van.

(#48103) namenlos válasza pepe091 (#48102) üzenetére


namenlos
tag

Köszönöm!

(#48104) lugosi válasza Vangelis (#48098) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csodálkozol? :DDD

(#48105) hungar


hungar
tag

Sziasztok!
Netplusz mobilnetet smsben rendeltem, ha egyszer le akarom mondani, hogy lehet? Nem látok ilyen lehetőséget, gondolok itt arra smsben mit kell küldeni ehhez.

(#48107) Vangelis válasza lugosi (#48104) üzenetére


Vangelis
nagyúr

hehe

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48108) bigrock


bigrock
addikt

Üdv!
HTC One S telefonom minden előjel nélkül elfelejtette az APN beállításokat. Legalább is ha bekapcsolom a mobilnetet kiírja, hogy "connection failed, due to invalid APN settings" A gyári beállítások visszaállítása után ugyanez a helyzet. Kerestem erre vonatkozó infót a fórumban, de nem találtam. Tud valaki segíteni a helyes beállításokban?
Köszi!

(#48109) club1 válasza bigrock (#48108) üzenetére


club1
veterán

A hozzáférési pont (APN) neve internet legyen.

(#48110) bigrock válasza club1 (#48109) üzenetére


bigrock
addikt

Beállítottam, sajnos ugyanaz a helyzet. Azt elfelejtettem írni, hogy főzött ROM van a telón, de egy darabig simán működött.

(#48111) M.A.Z. válasza namenlos (#48090) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Távszámlán ma hajnaltól elérhető. És nem kell befizetni ahhoz, hogy meg tudd nézni.

(#48112) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Ma megérkezett az e-packkel kötött Next S Aranytárskártya díjcsomagom számlája. Kérdésem az lenne, hogy az elektronikus fizetés esetén felmerülő 600ft kedvezményt mikor írják jóvá?

Emellé vásároltunk egy tartozékot részletre. Ezt csak személyesen és banki átutalással tudom kifizetni?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#48113) djculture válasza Aaron14 (#48112) üzenetére


djculture
félisten

Következő számlán számolják el mindig attól függŐen hogy az előző havi fizetésnél teljesítetted e az e-pack feltételeit..

[ Szerkesztve ]

(#48114) tomy86 válasza bigrock (#48110) üzenetére


tomy86
addikt

Azt nem tudom, hogy most is működik-e, de van egy olyan oldala a Telekomnak, hogy "Mobil gyorsbeállító"

(#48115) Teko001 válasza tomy86 (#48114) üzenetére


Teko001
őstag

Ez szerintem utoljára symbian-al működött

(#48116) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

A routerbe be van dugva egy mobil stick, amivel internet elérés van.

Hogyan tudom kideríteni a telefonszáma a sim kártyának?

(#48117) kory24 válasza kory24 (#48116) üzenetére


kory24
őstag

Közben rájöttem.
Csak bedugtam PC-be, sw feltelepit és sms küldés magamnak :)

(#48118) tomy86 válasza Teko001 (#48115) üzenetére


tomy86
addikt

:D Valahogy sejtettem, hogy nem használható. A könyvjelzőim között volt. Egyszer jó lesz valamire alapon mentettem régebben. Próba szerencse alapon dobtam be, mert bigrocknak egy másik topikban már írtunk apn beállításokat, de ezek szerint egyik sem volt jó.

(#48119) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

[link]Sziasztok

Szerintetek kapható ez a készülék az Örs vezér téri Árkád T-mobilba is? Mert a honlapon csak a Westendet írja mint elérhető üzletet ahol kapható ez a telefon

[ Szerkesztve ]

A lényeg lényegében lényegtelen

(#48120) kali válasza zsof Nokia (#48119) üzenetére


kali
legenda

szia,

igaz, nem mindig teljesen pontos a honlapos kimutatás, de ha valahová nem írja, akkor ott jellemzően nincs is.

(#48121) zsof Nokia válasza kali (#48120) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Akkor ez azt jelenti, hogy be kell másszak a Westendbe? :P

A lényeg lényegében lényegtelen

(#48122) bigrock válasza tomy86 (#48118) üzenetére


bigrock
addikt

Így is van, és még mindig szenvedek az APN beállításokkal... :O

(#48123) kali válasza zsof Nokia (#48121) üzenetére


kali
legenda

mondanám, hogy kérdezz rá telefonon, de mióta nem publikusak a telefonszámok...
taxival csak egy megálló a westend city center! :))

(#48124) club1 válasza bigrock (#48122) üzenetére


club1
veterán

Azért érdekes a dolog, mert a hazai apn-nek nem igazán válogatósak. Az apm címe ha jól van beállítva, max. a bejelentkezés módját lehet elszúrni. De ha az autón van, az apn-ek automatikusan lekezelik. Valami el van szúrva szoftveresen, ha ennyit kell vele szenvedni.

(#48125) zsof Nokia válasza kali (#48123) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Akkor holnap Go Westend :D

A lényeg lényegében lényegtelen

(#48126) prannk


prannk
őstag

Üdv. A cégem benne van egy csomagban amibe 13 ft a hivás ingyen sms stb. Még van 6 honap a hűségből. Be akartam lépni de azt mondják hogy csak akkor tudok ha lejár a hűség. Pedig maradok a t nél csak csomagot válltok. Most miért nem léphetek be? Azt mondják marad a szám is. Move s be vagyok. Ha megszüntetem a hüséget akkor mennyit kellene fizetnem?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#48127) club1 válasza prannk (#48126) üzenetére


club1
veterán

Az általad fizetendő kötbér és készülékkedvezmény a szerződésed mellékletében megtalálható. A lényeg: Nem éri meg hűségszerződést bontani. A mi flottánkba sem léphet be élő hűségszerződéssel rendelkező előfizető, pedig másik szolgáltatónál van a flottánk. Hogy miért? Mert.

(#48128) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.

Még mindig az ügyintézőn múlik hogy ingyen cseréli e a simet ha mikro kellene?

Attol tartok ha elpanaszolom, hogy dobálja a hálózatot és kicseréli, nem kitörhetőt kapok hanem simát.
Másfél éves az előfizum, de független telóra cserélném a készüléket, ezért kellene a mikro sim.

(#48129) club1 válasza Lehiñito (#48128) üzenetére


club1
veterán

Simát már nem igazán tudnak adni. Talán még a Blue Mobile-nál van néhány...

(#48130) polonic


polonic
félisten

A hívásátirányításnak van költsége? Ha egy Telekomosat átirányítok egy Telenor számra.

(#48131) club1 válasza polonic (#48130) üzenetére


club1
veterán

Úgy főleg van költsége...

(#48132) kali válasza polonic (#48130) üzenetére


kali
legenda

előfizetéses;

Vezetékes hálózatba történő átirányítás díja 13,208 Ft/perc
Más mobilhálózatba történő átirányítás díja 56,896 Ft/perc
Belföldi Telekom mobil hívószámra történő átirányítás Díjmentes

domino;

- hálózaton belül 14 Ft/perc
- vezetékes hálózatba 24 Ft/perc
- más mobilhálózatba 67 Ft/perc
- hangpostára +3630 (9888-333) Díjmentes

(#48133) polonic válasza club1 (#48131) üzenetére


polonic
félisten

Ez szarul hangzik. Gondolom nem az előfizetés díjából jön le, hanem szépen megy rá.

Most két telefonom van, de nem akarok kettőt hordani. Kéne valami dual simes készülék. De nagyon kevés a dual active módos. Dual standby-os készüléknél meg el kell gondolkodni az átirányításról.
Ezeknél van olyan mód, hogy egymásra menjen az átirányítás, mikor éppen az egyik sim ledobta a hálózatot a másik sim aktív hívása miatt.
De ez így nem megoldható. Mármint ingyenesen.

(#48134) polonic válasza kali (#48132) üzenetére


polonic
félisten

Ez igen, megdöbbentő díjak.

(#48135) gabo89


gabo89
senior tag

Üdv!

Megrendeltem a testvérem Domino kártyájára a Domino NetPlusz L mobilnetet. Nem tudom melyik ár vonatkozik rá, ez vagy ez? 2190 Ft vont le az egyenlegből. Én úgy gondolom az olcsóbb ár vonatkozik rá, a "meglévő Domino díjcsomagod mellé" szöveg és a weboldal címe alapján.

szerk: látom a különbséget, az olcsóbbik az bővítésre van. :( Így már érthető.

[ Szerkesztve ]

indul a sörös aludni

(#48136) djculture válasza gabo89 (#48135) üzenetére


djculture
félisten

Ha nincs net a dominócsomagjában akkor a drágábbik vonatkozik rá.

(#48137) gabo89 válasza gabo89 (#48135) üzenetére


gabo89
senior tag

Még az volna a kérdésem, hogyha én le akarom mondani, akkor mához egy hónapra mondjam le, vagy elseje előtt? Írja, hogy egyedi fordulónap van, viszont a számlázási ciklus az hó elejétől végéig van. De ugye Dominonál nincs számlázás.

indul a sörös aludni

(#48138) repvez


repvez
addikt

Tudja valaki, hogy milyen megfontolásból és menyni ideig szokott tartani egy adott akcio a T-nél?
Mert már a második telefonnál játszák el nálam , hogy az online rendelésre 20% kedvezményt adnak ,de mire megjönne a számlámra a fizetésem mindig eltünik az akció és ugy már annyira nem éri meg a készülék.
Most a P7est néztem ki magamnak nincs 1 hete és még tegnap elött is 69k ért volt a honlapon, ma meg akartam rendelni ,de már nincs akcióban és igy 87k már.

Vagy azt lehet tudni, hogy ugyan arra a készülékre lesz e mégegyszer akció vagy, hogy mi lesz a következő és meddig?

(#48139) taip válasza polonic (#48133) üzenetére


taip
senior tag

Nincs vele tapasztalatom, de miért annyira fontos a Dual Active? Egyszerre úgyis csak 1 valakivel tudsz beszélni.
Igaz, hogy Dual Standby-nál a másik SIM lezuhan a hálózatról, de ez jár valami érezhető hátránnyal? Szerintem nem. Nokia készüléken rá lehet egymásra irányítani, szóval ha az egyiken beszélek, akkor ha a másikat hívják, az is foglaltat jelez pár másodperc gondolkodás után. Nekem ez elegendő.

Annyi hátránya van ennek a megoldásnak, hogy ha pl. az egyik számon nem akarok elérhető lenni és mondjuk kikapcsolom azt, akkor az átirányítást is le kell venni, különben kicsörög a másik számon, plusz még átirányítási díj is lehet.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#48140) Soulfly842 válasza kali (#48120) üzenetére


Soulfly842
addikt

Pontosnak mindig pontos, csak van egy biztonsági készletszint, ami felett nem írja ki a telekom oldalára (ez talán 2-3 db) - ha technikai ok miatt nem értékesíthető kerülne a 'pakliba' - akkor hogy ne az ügyfél lássa ennek kárát :)

(#48141) Andrewstarr válasza Lehiñito (#48128) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Én tegnap cseréltettem micro sim-re a kártyámat, lejárt hűséges előfizum van, 5 perc alatt elintéztem, kedves volt az ügyintéző, csak egy személyit kért, és külön kihangsúlyozta, hogy díjmentes lesz. :DDD

(#48142) Soulfly842


Soulfly842
addikt

(#48126) prannk
(#48127) club1

Valószínűleg tarifahűséggel lett korábban vásárolva készülék, amiben vállaltad a szerződés szerint, hogy 2990Ft-nál kisebb havidíjú díjcsomagra nem fogsz váltani.

Ilyenkor tényleg nem nagyon marad más, mint várni.

(#48143) polonic válasza taip (#48139) üzenetére


polonic
félisten

Pont azert, hogy ne dobja le a halozatot, ez fontos. Mobilnetezek egy 10 percet es akkor addig nincs halozaton a masik? Na ne. Fontos, hogy a cegesen es a privaton is elerheto legyek.

Ez a rairanyitas hogy mukodik? Ha egy telekomost egy telenorosra iranyitok vagy forditva, akkor megy az atiranyitasi dij. Vagy akkor tenyleg csak egy foglalt jelzes lesz?

(#48144) club1 válasza polonic (#48143) üzenetére


club1
veterán

Minden normális dual standby telefonon már megoldott a netes kártyán történő netezés közbeni hívásfogadás a másik kártyán. Ez általában a sim kártya kezelőben kapcsolható be, és cserébe a net nem lesz olyan gyors (de azért bőven élvezhető, akadásmentesen nézhetők ilyenkor pl. online video streamek is), mivel ilyenkor az egy rf egység a két kártya között ugrál.

(#48145) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Voltunk bent lemondani a készülékbiztosítást és az ügyfélszolgálatos csaj "ránk beszélt", havi 190 ft.-ért plussz 500 megát. Emlékeim szerint rákérdeztem, h hogy van ez, de a válaszából az jött le, hogy semmi extra csak 190 ft havonta és bármikor lemondható. A honlapon ezzel szemben csak olyat találtam, ami az első hónapban annyi, majd 1k.

Most lehet, h tényleg volt ilyen akció vagy csak kellemesen félrevezetett?

Most mondja bnőm, h Ő 160 ft. emlékszik havonta.

Let's begin, de gozaimasu!

(#48146) djculture válasza _ak_ (#48145) üzenetére


djculture
félisten

NetPlusz M opció a szerződésen. Kedvezményes időszak: havidíjas ügyfeleinknek a szolgáltatás bekapcsolásának hónapja és az azt követő egy naptári hónap, illetve Domino kártyás előfizetés esetén 30 nap.

Magyarán ha előfizetésre lett aktiválva akkor ez a hónap meg a következő is ennyi utána már a 990ft lép életbe.

[ Szerkesztve ]

(#48147) BéHGT


BéHGT
senior tag

Mik a tapasztalataitok, ha a webshopon az van írva, hogy új készlet várható, az mennyi idő? :F Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition-ról van szó.

(#48148) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Vezetékes díjcsomag kérdésem lenne (nyugdíjas családtag miatt):

Ha a nagyapám igen sokat beszél főképp vezetékes irányba (gondolom az ország java része, főleg a nyugdíjasok még Telekomosok vezetékes telefonokat tekintve...) és jelenleg Hoppá díjcsomagja van, akkor vajon van olcsóbb alternatívája? A nyugdíja nem sok, aztán "relatíve" sokat fogyaszt belőle ez... Mivel szupersokat beszél vezetékesen, így nem gondolnám, de hátha... voip sem érheti meg jobban ilyen mennyiségnél... képes az 5000 percet ledumálni. Más szolgáltató meg vezetékes irányba gondolom nem tud olyan kedvező lenni, mint a Telekom...

köszi

[ Szerkesztve ]

(#48149) club1 válasza csubuka (#48148) üzenetére


club1
veterán

Upc szóba jöhet nála esetleg. Már ha szolgáltatnak ott.

(#48150) csubuka válasza club1 (#48149) üzenetére


csubuka
addikt

Köszönöm! Azt nem tudom, hogy náluk van-e kedvezmény, ha tv-t nem venne, csak két szolgáltatást vesz igénybe?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.