Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48601) kali válasza Vangelis (#48595) üzenetére


kali
legenda

engem nem/sem hívnak, pedig van olyan előfizetésem, amin már régen lejárt a hűség.
néha egy e-mail, legfeljebb sms, de semmi komoly ajánlat, legalábbis nem jobb az aktuálisan alapban is elérhetőtől, szóval...
régebben volt rá példa, hogy napokon belül lejáró hűségnél hívtak, miszerint látják, hogy mindig a csúcstelefonokat veszem náluk, és most fog megjelenni egy új típus (n95, mert akkor a nokia volt a sztár, n80-am volt épp), tudnának adni az elsők között x áron - jó árat mondott a csaj, így igent mondtam.
ekkor történt utoljára, és ha jól emlékszem, ez 2007-ben volt, azóta semmi ilyesmi...

(#48602) 313313 válasza Zeki (#48600) üzenetére


313313
addikt

Azért ez az egyik se jobb a másiknál azért erős.
Van pl olyan szolgáltató, ahol a havidíj nem forgalmazható le sms-re, illetve hívásonként 2,5ft kapcsolási díjat számítanak fel, ami azért elég erős... (szerintem)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48603) djculture válasza 313313 (#48602) üzenetére


djculture
félisten

Ott meg a 2 évenkénti telefon váltás olcsó.. Haver 2 évente másikat hoz ki most épp 10-ért hozta ki a Huawei Ascend G6 és nem részletfizetéssel ás egy fidesznyik alap flottában van. Ugyanez telekomnál 30k hasonló dijcsomaggal. Telekomnál aranyáron vannak a készülékek, persze az előfizetés meg viszonylag korrekt a többihez képest.

[ Szerkesztve ]

(#48604) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Az hogy van, hogy Dominoban az új Sony Z3 Compact 60 ezerrel olcsóbb, mint listaáron? Más mobilnál ugyanannyi mindkettőben.

(#48605) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Hol lehet a legolcsóbban Telekomos SIM kártyát venni? Nincs ilyen lehetőség, mint a Telenornál.

[ Szerkesztve ]

(#48606) dptrsk válasza M.A.Z. (#48604) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

jelenleg akciós dominóban gondolom.

(#48607) dptrsk válasza pinnacle (#48605) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

szerintem a t-mobile.hu-n 1690ftért, amiből 1600 lebeszélhető bármilyen irányba, olcsónak mondható.

[ Szerkesztve ]

(#48608) pinnacle válasza dptrsk (#48607) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Talán a Domino Quick+akciós net a legjobb megoldás. VOIP híváshoz kellene, Telenor jobb ebből a szempontból, mert ott 3 hónapig van ingyenes net.

[ Szerkesztve ]

(#48609) glaci válasza vwpolopg (#48598) üzenetére


glaci
őstag

Én a Vodafone -nál pont ma egy hete mondtam fel az 5 éves mobilnet előfizetésemet.
Az ügyfélszolgálaton voltam, de telefonon kellett beszélnem egy emberrel.
Ő tényleg nagyon jó ajánlatokkal "bombázott" és még hűséget sem kértek volna.
Viszont mivel már tényleg nincs szükségem az előfizetésre így nem tudott meggyőzni.
(Persze ha később valamikor még kelleni fog a mobilnet, akkor lehet, hogy bánni fogom, mert akkor tuti nem fogok majd ilyen jó ajánlatokat kapni.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#48610) dedike válasza pepe091 (#48581) üzenetére


dedike
addikt

Ellenben van jó néhány készülék, ami elhozható nulla forint kezdőrészlettel, 24 hónapra. Ez tud azért nagy vonzerő lenni. S ilyenkor előleget sem szokás kérni, ergo egy 200 ezres készüléket ingyen tehet magáévá, aki szeretné. :)

(#48586) kali:

Egy fél év már letelt volna... amúgy úgyis maradsz Telekomos...persze nem egyedül.... :D :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#48611) djculture válasza dedike (#48610) üzenetére


djculture
félisten

Ingyen hát:) Készülék részletek meg csak úgy elpárolognak...Bullshit reklám szöveget nem kéne itt elsütni Még valaki azt hiszi hogy ingyen hozzá vágnak egy telefont amit nem kell kifizetni:P

[ Szerkesztve ]

(#48612) raziel01 válasza djculture (#48611) üzenetére


raziel01
veterán

Nincs kezdőrészlet. Jó dolog az.
Valakinek az a jó hogy kifizet egyben 150-200k-t.
Nekem meg az, hogy havi 4-5k-t kell csak fizetni a telóért. Előfizetés még úgyis kéne. Move XS nekem tökéletes.

(#48613) Zeki válasza raziel01 (#48612) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor inkább valami auchan/tesco/MM/edigital 0%THM akcióban részletre venni független telefont.

(#48614) gdevil


gdevil
aktív tag

Kedves Fórumtársak!
Aki szeretne vásárolni a Telekom.hu-n ONLINE rendelve 2 éves csomag-hűséggel/hosszabbítással mobiltelefont, annak tudok segíteni egy 10.000 ft.-os kuponnal. Szívesen elküldöm, írj privátot.

[ Szerkesztve ]

(#48615) raziel01 válasza Zeki (#48613) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem így egyszerűbb. Jobb ajánlat úgyse lesz havi 2k-nál másik szolgáltatónál.
Havi 40 percet beszélek random irányban ahhoz meg bőven jó ez.

(#48616) Ákinard válasza Vangelis (#48595) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Engem is felhívtak a hét elején. Nem is akármilyen szöveggel:
Nem azzal hívott fel, hogy 2 év eltelt, és lejár a hűségem, hanem azt mondta, hogy lejár a garancia a telefonra, és már elavult, ki kellene cserélni :D :D

Mondja hogy kinek lenne legnagyobb szüksége a telefonra? Mondom nekem, de ... és itt belém fojtotta a szót és már darálta, hogy mivel Moto Defy+ volt a régi telóm, akkor már nézi is mi bír ugyanolyan tulajdonságokkal. De mondom én egy iphonet szeretnék majd venni, egyelőre viszont várok az iP6 megjelenésére...
Erre megkérdezte melyik iphonet néztem, mondtam, hogy vacila a 4S és az 5C között, de egyelőre nem aktuális a dolog.
Erre megnézte, hogy mennyi lenne a 4S (69.900) és hogy CSAK MA ennyiért megvehetem. Mondom neki köszi a neten én is ezt láttam hónapok óta ennyi :)
Kérdezi mennyi a számlám, mondom hogy háromezer valamennyi és elég szokott lenni. Ó ez már egy nagyon elavult csomag, de ajánl helyette valamelyik Next-et hétezer sokszázért amivel már minden korlátlan. Mondom köszi de a 3000-t sem beszélem le amióta van szolgálati telefonom is. Ohh, akkor ajánl olcsóbbat, 5400-ért. Mondom köszike NEM a 3000 is sok.

Akkor rendben, a mostani csomagja megtartásával megrendeljük az iphone 4S-et????

Itt már kezdtem veszteni a türelmem. Mondom ne haragudjon de eddig 3x mondtam, hogy nem aktuális egyelőre a telefon cserém majd az i6 után.

Hát rendben, azért egy SMS-ben elküldi az elérhetőségeit, mert ez a kihagyhatatlan kedvezményes ajánlat CSAK MA 16 óráig érvényes.

Mondom melyik kihagyhatatlan ajánlat, az hogy 69 900-ért megvehetném a telefont pont annyiért bárki más aki az utcáról beesik a boltba? Hol a kedvezmény??? Ami csak nekem szól és csak 4 óráig??
Hát ez bizony kedvezményes ár...

Oké, nagyon köszönöm....

(#48617) Zeki válasza Ákinard (#48616) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azért csak 16 óráig, mert valszeg addig dolgozott az ügyfélszolga, aki felhívott. És biztos valami jó pont lett volna, ha rádsóz valamit.

(#48618) Ákinard válasza Zeki (#48617) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Ja persze értem én, az nem volt tiszta, hogy ÉN hol járok jól?? :-)

Amúgy a garanciális cserém miatti kanosszajárásom során megfigyeltem, hogy most city bankosok lepták el a T-ket és valami hitelkártyát tukmálnak az emberre 10% számlaegyenleg kedvezményért cserébe. És ők is feltűnően megsértődnek, ha udvariasan de nemet mondasz...

(#48619) raziel01 válasza Ákinard (#48616) üzenetére


raziel01
veterán

Idióták. Engem a biztosításra akartak anno rábeszélni.
3-szor mondtam el a telefonba, hogy köszönöm nem érdekel a dolog.
Aztán dumált, hogy mennyire jó.
Kérdez egy ilyet: ugye így már milyen jó hangzik, akkor rögtön aktiválom is a csomagot.
Na itt fogyott el a türelmem.
Nem igaz, hogy 3-szor mondtam el, hogy nem érdekel de még utána benyom egy ilyet, hogy rögtön aktiválja.
Menjen az anyjába az ilyen. Leszarom, hogy ez a dolga de gyökérnek se kell lenni.
Mostanában már inkább kinyomom a picsába ha van valami ilyen.

(#48620) zsof Nokia válasza raziel01 (#48619) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Ha meg rejtett számról próbálkoznak Calls Blacklist :P

A lényeg lényegében lényegtelen

(#48621) Ákinard válasza zsof Nokia (#48620) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Aki megteheti :) Nálunk a céges külső vonal sokszor rejtettként jelenik meg.

(#48622) dedike válasza djculture (#48611) üzenetére


dedike
addikt

Nézd, aki azt hiszi, az majd rájön.... ;]

(#48613) CineDOG1:

Azzal nem tudom, hogy mennyi a papírmunka, de valóban jó ajánlat az is! (Főleg, ha ténylegesen olcsóbban megvehető a telefon maga, mint a szolgáltatónál. ) :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#48623) djculture válasza dedike (#48622) üzenetére


djculture
félisten

Elég sokan hiszik azt az a baj. Azért kellene ezt mindenhol normálisan reklámozniuk a szolgáltóknak. Jó pár ismerős fogadott már ezzel hogy most ingyen van a alapesetben 70-80k-s telefon. Volt aki meg is vette örült mint majom a farkának míg nem jött a készülék részlet számla:) Utána persze rájött hogy nem tud ennyit kilóvézni havonta az előfizetési díjjal együtt..

[ Szerkesztve ]

(#48624) kali válasza dedike (#48610) üzenetére


kali
legenda

a maradék 18 hónap alatt is történhet bármi, de attól egyelőre nem szándékozok másik szolgáltatóhoz átmenni, bár néha megtalálnak jó flottás ajánlatokkal.
a részletre vásárlással kapcsolatban; sokkal egyszerűbb a szolgáltatós megoldás, nem kell külön bankokkal foglalkozni, pláne ha az ember nem annál a banknál van, amelyikkel adott üzlet az áruhitelt intézi, ahol függetlenül szándékozik készüléket vásárolni az ügyfél, meg aztán papírok, hitelbírálat, várakozás...stb.

djculture; nem olvassák el a szerződést, amit aláírnak?
nem ismerik a részlet és kezdőrészlet szavak jelentését?
akkor meg is érdemlik!

[ Szerkesztve ]

(#48626) vwpolopg válasza raziel01 (#48619) üzenetére


vwpolopg
őstag

Örülj, hogy csak rá akartak beszélni :D Exem ahogy megvette az ipadjét náluk, kijött a boltból és utólag az eladó rárakott neki egy készülékbiztit az ipadra, gondolom kellett a havi bónuszhoz... az első számlánál derült ki a dolog, volt is csodálkozás. Én szívesen balhéztam volna, de ő félt, hogy kirúgják a tagot, meg nem akart ezzel foglalkozni szóval csak simán lemondta a biztosítást.

(#48627) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Azt hol tudom megnézni a MyTmobile-on belül, hogy hány hűségpontom van. Elvileg aranykártyás vagyok és jó lenne tudni, hogy milyen kedvezményeket tudok igénybe venni.

(#48628) Audison válasza Audison (#48493) üzenetére


Audison
senior tag

Erre valaki? :F

(#48629) kali válasza Richee11 (#48627) üzenetére


kali
legenda

szia,

a felületre belépve, a főoldalon láthatod alul, a hűségprogram szekcióban.

Audison; szia,

neked csak egyszeri díj van, szép is lenne, ha annyiszor kellene kifizetned, ahányszor az ellenoldalon a rendszer újra és újra megpróbálja minden áldott nap újra kézbesíteni.
a te oldaladon/telefonodon nincs erre vonatkozó beállítás.

[ Szerkesztve ]

(#48630) Varszegig válasza Ákinard (#48616) üzenetére


Varszegig
veterán

Minden ilyen rádumálós emberkénél ez a szöveg, csak ma, csak Neked, és csak eddig. Azért, hogy ne legyen időd utánanézni, hogy ugyanazt megkapod olcsóbban, vagy ugyanennyiért bármikor, bárhol, bárkitől. Ha valaki ennyire rá akar beszélni valamire, már bukta:)

(#48631) Melack


Melack
veterán

web'n'walk sticket lehet USB-vel ellátott routerben használni? Ha igen, akkor mit és hogyan kell beállítani?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#48632) kali válasza Melack (#48631) üzenetére


kali
legenda

lehet, ha adott router gyári vagy moddolt firmware alatt képes a 3g/4g megosztásra.
itt egy alapban, a gyári firmware verzióval is 3g/4g képes router emulátor, nézelődj a kapcsolódó beállítási lehetőségek között; link (network -> 3g/4g)

[ Szerkesztve ]

(#48633) Melack válasza kali (#48632) üzenetére


Melack
veterán

Köszi, akkor pont az enyém WR842ND nem jó erre a célra. Köszi!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#48634) kali válasza Melack (#48633) üzenetére


kali
legenda

lehet, hogy arra is van megfelelő moddolt openwrt, dd-wrt...stb firmware.

[ Szerkesztve ]

(#48635) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok

Spanyolországba utazok. itthon van valami teendöm hogy a roaming aktiv legyen? Vagy ez automatikus?

(#48636) Zeki válasza zsoleer (#48635) üzenetére


Zeki
nagyúr

Dominónál mintha valami sms aktiválás kellene.

(#48637) kali válasza zsoleer (#48635) üzenetére


kali
legenda

szia,

ellenőrizd az online felületen, hogy mi a helyzet, mi aktív és mi nem.

(#48638) pinnacle válasza zsoleer (#48635) üzenetére


pinnacle
nagyúr

*104# Dominónál.

(#48639) zsoleer válasza pinnacle (#48638) üzenetére


zsoleer
senior tag

Havidijas

(#48640) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Kiszállítási cím HAMIS ,,,, nem semmi.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48641) dptrsk válasza Vangelis (#48640) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Megint van valami titkos kupon?

(#48642) Soulfly842 válasza Vangelis (#48640) üzenetére


Soulfly842
addikt

A kis hamis :)

Nem kell tőle félni, nem rád vonatkozik :) Bár lehet, hogy összegyűjtötték az összes mac adressed, amit használtál korábban és mostantól próbálnak szűrni :C (persze ezt komolyan ne vegye valaki azé... :) )

Az egy technikai 'ügynökkód', nem hiszem, hogy túl sok tranzakcióban visszaköszönne :)

[ Módosította: Karma ]

(#48643) Vangelis válasza Soulfly842 (#48642) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez az egyik üzletük címe! Mint átvételi pont.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48644) glaci válasza Vangelis (#48643) üzenetére


glaci
őstag

Akkor valószínű, hogy az webshop motor nem bírta az adatbázisból rendesen kiolvasni a cím értékét és hibát dobott, azért lett az üzlet cimének értéke "hamis".
Persze az is lehetséges megint "beteg" a ws. (mint szokott) vagy csak Téged nem bír már. ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#48645) Vangelis válasza glaci (#48644) üzenetére


Vangelis
nagyúr

.. lehet ki akarnak dobni :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48646) A@ron válasza Audison (#48628) üzenetére


A@ron
tag

Mobilnet bekapcs -> megjön.

10 nap után elfelejti emlékeim szerint.

(#48647) Troyan001


Troyan001
tag

Találkoztatok már az alábbival?

Domino-s kártyám van. Semmi extra. Netplusz 200mb-ás mobilinternetet kértem sms-ben. Ma lejárt a kvóta és elméletileg 32/kbps-re le kellene korlátoznia, de 6 megával hasít és a dominós egyenlegem sem csökkent. Idő kell míg lekorlátozódik?

(#48648) n@p@lm válasza Troyan001 (#48647) üzenetére


n@p@lm
őstag

:K

(#48649) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Üdv.
Elérhető a Telekom alkalmazás WP-ra.
Első benyomásra meglepően jó, áttekinthető, sok adatot meg lehet benne nézni.
A normál honlaphoz képest felüdülés használni.;)
Ez elsőre hagyott belépni...

[ Szerkesztve ]

(#48650) norbitális válasza 313313 (#48602) üzenetére


norbitális
tag

Sziasztok!
Az mennyire lehet igaz, hogy a most garanciásan cserés iPhone 5-öket 5S-re cserélik a telekomnál? Remélem valami szaki tudja. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.