Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48501) #41133696 válasza #41133696 (#48499) üzenetére


#41133696
törölt tag

Annyit pontosítanék, hogy belföldi mobil /például nálunk fontos, hogy nem csak hálózaton belüli 30-as számokra, hanem 20-as és 70-es számokra is felhasználható :) Az ilyen számokat csak erről hívjuk :D

(#48502) Rhino666


Rhino666
őstag

Hűségidő lejárata előtt 3 vagy 6 hónappal lehet új készüléket venni? :F Régen mintha 6 lett volna, de most 3-mat olvasok a témában. :( Aranykártyás előfizető vagyok BTW.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#48503) kali válasza Rhino666 (#48502) üzenetére


kali
legenda

régen 6 hónap volt, egy ideje már 3.

(#48504) Rhino666 válasza kali (#48503) üzenetére


Rhino666
őstag

A kedvezményeket megvonják, az árak egyre magasabbak, a szolgáltatás minősége meg romlik, így próbálunk felzárkózni Európához? :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#48505) Vangelis válasza Rhino666 (#48504) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szeritnem egyáltalán nem próbálnak. Nem, hogy nyugathoz de még kelethez sem!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48506) kali válasza Rhino666 (#48504) üzenetére


kali
legenda

a minőség romlását nem tapasztalom, pont ellenkezőleg (lte, hd hang...stb), a többi szerintem is stimmel.

(#48507) kisninja válasza kali (#48506) üzenetére


kisninja
őstag

Pedig egyre szarabb... Tolnában csomó helyen nincs térerő régebben volt... Nem csak nekem így a telo is kizárva.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#48508) kali válasza kisninja (#48507) üzenetére


kali
legenda

ahol én találkoztam esetlegesen problémával, ott az lte fejlesztés miatt volt, és aztán meg is javult, ahol meg legtöbbet vagyok, jellemzően budapest és környéke, ott csak javulás van, szinte mindenhol lte van már, illetve augusztusban örömmel tapasztaltam a nyaralás során, hogy a balaton déli és északi részén is.
korábban aggtelek környékén lepett meg, hogy lett 3g, mert hiába a cseppkőbarlang, csak borsodi elmaradott kistérség, de végül megkönyörültek rajta.
a szülői ház még onnan is vidékebbre van, ott semmi változás, továbbra is csak a leglomhább gprs érhető el, de legalább a lefedettség javult a régi állapothoz képest, nem kell már keresni a helyet, hogy legyen hálózat, pedig az még elmaradottabb része az országnak, ha nem is a legrosszabb.

(#48509) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Listaáron vennék egy iPhone 4S-t. Mennyibe kerül a függetlenítés? Ha jól emlékszem listaárnál olcsóbb, mint Dominónál. 15k, 25k?

[ Szerkesztve ]

(#48510) raziel01 válasza pinnacle (#48509) üzenetére


raziel01
veterán

Mindenki szabadul a 3 éves telojatol te meg 100k-ert vennél? Marhasag

(#48511) kali válasza pinnacle (#48509) üzenetére


kali
legenda

egységes lett, 15 e ft.

(#48512) pinnacle válasza kali (#48511) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

raziel01 Nem tudom, hogy a 6-s megjelenése után mennyi lesz az 5S ára, gondolom nem megy 140k alá, vagy kihoznak abból is 8GB-st.

(#48513) raziel01 válasza pinnacle (#48512) üzenetére


raziel01
veterán

En iphone 5-nel rosszabbat nem vennék. Az is már 2 éves.

(#48514) Rhino666 válasza pinnacle (#48512) üzenetére


Rhino666
őstag

100k-ért jobb telefont kapsz, mint az iPhone 6. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#48515) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Én magamnak 80k-ért S3 LTE-t vennék, de a család többi tagjának tettszik a 4S. Szerintem telefonálásra, zenehallgatásra, fotózásra jó, praktikus mérete van, engem csak böngészésnél zavar a kicsi kijelző.

(#48516) sutszi válasza pinnacle (#48515) üzenetére


sutszi
veterán

Igen csak iOS 7-et meg a 8-at hagytad ki a történetből. A fórumon nem egy helyen írták, hogy már a 7-el is voltak gondok... Ha rátoljátok a 8-at...az meg ki tudja milyen lesz. Ahol eddig ez felmerült senkinek nem ajánlották a 4S-t mert ár/érték arányban rossz. Akkor már inkább 5/5s volt az ajánlás.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#48517) whiskeys


whiskeys
őstag

Sziasztok. Telekom mobilnet van még valami olcsó megoldás hogy ne legyen túl drága a havidíj, dominóval? Megrendeles majd lemondás s megrendelve másik másik hónapban?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#48518) janeszgol


janeszgol
félisten

Sziasztok!

Két villámykérdésem van. A még nem aktivált (pontosabban még nem jött meg az aktivációs kód, de a telefonon való személyes adataim egyeztetése már megötrtént) Domino Web Quick Simet már fel lehet tölteni pénzzel? Tehát már tudom használni anélkül, hogy a kód még itt lenne? (Amit 5 napom van beíktiválni, különben tiltás megy a kártyára, de nyilván kézhezvételt követően 5 perc múlva már be lesz aktiválva.)

Kösznöm.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#48519) taip válasza janeszgol (#48518) üzenetére


taip
senior tag

Én 1x próbáltam ilyet használni, de az volt a probléma, hogy a kódot tartalmazó levelet később kaptam meg, mint ahogy a határidő lejárt. Tehát az 5 nap (vagy mennyi) nem a levél kézhez vételekor indult, hanem hamarabb, a levélben egy fix határidő volt, függetlenül attól, hogy mikor kapod kézhez.

Szóval nekem letiltották a kártyát, személyesen kellett visszakapcsoltatni. Attól tartok, ilyenkor elveszhet az egyenleg, szóval én megvárnám a véglegesítést a pénzköltéssel. Amúgy nem volt rajta kezdő egyenleg (pl. 1 giga)?

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#48520) janeszgol válasza taip (#48519) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszönöm szépen a választ. De van rajta 1 giga, de csak egy hétre. Remélem akkor egy hét alatt ideér a levél.

(Amúgy akkora baromság levélben kiküldeni. Miért nem tudják emailben vagy egy telszámra?)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#48521) kali válasza janeszgol (#48520) üzenetére


kali
legenda

így ellenőrizve például a lakcím/levelezési cím.

(#48522) janeszgol válasza kali (#48521) üzenetére


janeszgol
félisten

De hülye vagyok, teljesen igazad van. Akkor nem kérték volna.

Az apn beállítás erre is ugyan az, mint az előfizetésesre? Kérhetek egy apn beállítást valakitől? Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#48523) baloghzoli92


baloghzoli92
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy Xperia Go-m aminek betört az érintőpanelje, de van rá biztosításom viszont mikor meg vettem egyből sikerült betörni a kijelzőt rá 2napra akkor cserélték vadi újra ezután vettem egy Xperia L-t amit elhagytam ez év márciusában amire volt biztosításom akkor is kaptam újat.Az lenne a kérdésem hogy szerintetek ha most be viszem az Xperia Go-mat akkor meg javítanák mert ahogy néztem már nem árulják ezt a készüléket újat pedig nem hiszem hogy kapok/kaphatok mert októberben jár le az Xperia Go-ról a hűségem.Válaszokat előre is köszönöm!Üdv

(#48524) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Hali!
A Telekom továbbra is meghosszabbítja egy évvel a készülék garanciáját, ha az garanciában cserélve lett? (iPhone 5C) Elfelejtettem a T-Pontban megkérdezni. (A tartozékok garanciája nyilván nem bővül, de a telefon teljes egészére szól 1 év garancia, a cserétől kezdődően?)
Köszi!

meg

(#48525) kali válasza peugeotmate (#48524) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen.

janeszgol; jellemzően azonos. milyen típusú telefonról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#48526) janeszgol válasza kali (#48525) üzenetére


janeszgol
félisten

Navon M400.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#48527) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Egy dominos telefonszámnál domino 5 díjcsomag van beállítva és megvan adva az 5 kedvezményes szám. Utána hogyan lehet modosítani a telefonszámokat? Semmilyen opció nincs erre .

(#48528) #03372544


#03372544
törölt tag

Tegnap este sikerült a számhordozás Telekom -> Vodafone.
Ilyenkor a szerződés megszűnése, utolsó törthavi számla rendezése hogyan történik a Telekomnál?
Az online felület már nem enged be például, a Telekomos számlák a Távszámlán keresztül jönnek most.

(#48529) kali válasza janeszgol (#48526) üzenetére


kali
legenda

azt nem ismerem, de mivel android alapú, így gondolom a szokásos wnw (web'n'walk) és az újabb internet.telekom is jó hozzá.
mivel csak 3g-s a telefon, így wnw esetén az a hátrány sem érhet, hogy azzal nem működik az lte.

(#48530) glaci válasza #03372544 (#48528) üzenetére


glaci
őstag

Majd kiküldik postán. (Ha elsőre nem, akkor majd, amikor nem érkezik meg a távszámlás befizetésed.)
De ha nagyon elébe akarsz menni a dolognak, akkor személyesen is be tudod fizetni valamelyik T-Pontban.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#48531) whiskeys


whiskeys
őstag

Dominoskent mennyi a legolcsobb mobilnet s mennyi adat jár érte? Köszi előre is a választ.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#48533) baloghzoli92 válasza baloghzoli92 (#48523) üzenetére


baloghzoli92
csendes tag

Valaki tudna nekem is segíteni?

(#48534) whiskeys válasza Teko001 (#48532) üzenetére


whiskeys
őstag

Van 200 MB 590meg 690-ert is? Mi a különbség?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#48535) kali válasza whiskeys (#48534) üzenetére


kali
legenda

az 590 ft-os arany és platina kiemeltségnél vehető igénybe, a 690 ft a domino surf mellé - mert az tartalmaz benne foglalt adatmennyiséget, így bővítésnek számít -, más esetben pedig 1090 ft a 200 megabyte. utóbbi nagyon nem éri meg, de ez a domino (egyik) hátránya...

[ Szerkesztve ]

(#48536) artiny


artiny
őstag

(OFF)(OFF)Helotok
valki tud valmi infot,hogy jon valami uj telefon amire erdemes várni? (/OFF) már vehetnek ki uj telefont egeszen decemberig...csak nem tudom hogy erdemes e várni(/OFF) most az LG L70 et vennem...

[ Szerkesztve ]

(#48537) #03372544 válasza artiny (#48536) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ár kategória?
Milyen előfizetés?

(#48538) whiskeys válasza kali (#48535) üzenetére


whiskeys
őstag

Domino 5 mellé mennyibe kerül? az is 1090 ft?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#48539) kali válasza whiskeys (#48538) üzenetére


kali
legenda

amennyiben nincs arany vagy platina kiemeltséged, és nem tudod aktiválni a domino netplusz arany és platina opciót, úgy igen, sajnos 1090 ft a domino netplusz s.

(#48540) whiskeys válasza kali (#48539) üzenetére


whiskeys
őstag

köszi. akkor jobb a telenor. voda is ilyen sz@r?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#48541) chester99


chester99
aktív tag

Üdv

Számhordozásal egybekötött készülék vásárlásnál, hogy érvényesíthető az online kedvezmény?

(#48542) Teko001 válasza whiskeys (#48540) üzenetére


Teko001
őstag

Ha csak internet kell feltöltősen, menj a bluemobilehoz. Azt hiszem a VOIP-os topikba arra jutottak, hogy az a legjobb

(#48543) dedike


dedike
addikt

Csak nekem olyan, mintha megújult volna a weblapjuk? :U

Jó szerencsét!

(#48544) #78121280 válasza dedike (#48543) üzenetére


#78121280
törölt tag

Épp ezt kérdeztem vezetékes részen is :D

(#48545) kali válasza dedike (#48543) üzenetére


kali
legenda

más lett, és jól kezdődik, mert pöccre beengedett a my t-mobile és még elég gyors is! :C

(#48546) Vangelis válasza kali (#48545) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A vezetékes része még most sem megy rendesen, pedig már mióta kinlódnak vele.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48547) glaci válasza chester99 (#48541) üzenetére


glaci
őstag

Nekem nem sikerült!
A számhordozást csak személyesen lehet elintézni.
Az online kedvezmény meg csak online van.
(Én végül a számom dominóba hordoztam át, a telefont meg új számmal vettem meg online.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#48548) grafikus17


grafikus17
senior tag

Nekem a "keresés" mező hiányzik a fejlécből az új oldalon.
Az vajon hova tűnt? Ott tudtam megnézni a használt mobilok listáját.

Xiaomi Redmi note 7

(#48549) Vangelis válasza grafikus17 (#48548) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Neked még volt olyan lista?
Vagy már megint volt?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48550) grafikus17 válasza Vangelis (#48549) üzenetére


grafikus17
senior tag

tegnap megint volt, amikor kíváncsiságból beléptem ;]

Xiaomi Redmi note 7

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.