Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48251) vwpolopg válasza zsolt19900 (#48249) üzenetére


vwpolopg
őstag

T honlapon belép és mindent le tud tölteni, garijegy, szerződés, stb., beviszi egy t boltba és alá is írják őket.

szerk: megelőztek ilyen korán :D

[ Szerkesztve ]

(#48252) Littoral


Littoral
aktív tag

Bejegyzés a szolgáltató Facebook-oldalán egy svéd ügyféltől:

Did you remove my message? .... How can I end my contract with T-home? You cannot deliver Internet, TV or Telephone that function. You don't call back when you say and you don't come to fix the problem when you say. I have spent two days now waiting. I am really tired of your bad service. Of course I have called 1412 and of course I have visited your offices and I have written mails. Now I write here.

Mindenféle savazás szándéka nélkül mondom: szemezek a munkahelyi flottával, mert mocskosul olcsó díjakat kínál. Amikor a gondolata is felmerül annak, hogy esetleg jó volna csatlakozni, mindig elmegyek a szolgáltató FB-oldalára áttekinteni azt, hogy éppen mikor és mi nem működik. Mindig van felhozatal, és ez általában visszatart a harmincas számmezőtől. Köszönettel veszem, hogy van az a felület, úgy tűnik, hogy sok :W -tól kímél meg engem (meg nyilván másokat is).

(#48253) lord.lakli válasza zsolt19900 (#48249) üzenetére


lord.lakli
őstag

Elvesztés esetén fizetős. Ha kedves az ügyintéző, akkor ingyen is cseréli, ha nem, akkor meg fizetsz. Akkor cserélik ingyen, ha náluk veszel készüléket. Egy apró szösszenet még: azt ugye tudod, hogy telefont is letilthat a t-mobile számla nem fizetés miatt?

(#48254) club1 válasza Littoral (#48252) üzenetére


club1
veterán

Gondolom nem Telenor-os vagy, mert annál ez is jobb...

(#48255) St3ven válasza club1 (#48254) üzenetére


St3ven
addikt

:DDD Megerősíthetem. Voltam, és - csakis a feltétlenül szükséges mértékig - jelenleg is vagyok telenoros.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#48256) n@p@lm válasza ggeleven (#48243) üzenetére


n@p@lm
őstag

30 nap után elállhatsz a szerződéstől, lóvé vissza.
úgy tudom.

(#48257) raziel01


raziel01
veterán

Kb múlt héten kaptam SMS-t, hogy aranykártyás lettem.
Ezt akár köv hónapban is elveszíthetem? Vagy mikor lesz felülvizsgálva?

(#48258) zsolt19900


zsolt19900
őstag

köszi mindenkinek a segítséget, és igen tudom, hogy le is tilthatják :) a garira pedig én is erre gondoltam, hogy ott biza meglesz az a papír :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#48259) A@ron válasza zsolt19900 (#48249) üzenetére


A@ron
tag

A sokadik hasonló kérdés miatt akkor kiemelve leírom, remélem több mindenkinek segítek ezzel.

Hivatalosan:

Amikor a SIM-csere díjköteles:

-elveszett
-ellopták
-rongálódott

Amikor a SIM-csere díjmentes:

-hibás
-nagyon régi
-ha a T-nél veszel készüléket, és kártyaméret miatti cserét kérsz

Ennek fényében kérjétek a cserét! :))

(#48260) zsolt19900 válasza A@ron (#48259) üzenetére


zsolt19900
őstag

flottás t-s vagyok, kértem a kártyacserét az ügyintézőnél az önkoban, remélem így rendelte meg :) mert morcos leszek, amennyiben fizetnem kell így is érte :D nagyon morcos

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#48261) tomy86 válasza A@ron (#48259) üzenetére


tomy86
addikt

Rendben, hogy leírod, csak az a gond, hogy az ügyintézőknek erről ezek szerint fogalmuk sincs. Erről sem ;] Ugyanis továbbra is ötletszerű a sim csere díjazása. Főleg régi kártya esetén (10+ éves). Két éve velem is fizettetni akartak egy 12-13 éves (Westeles) sim cseréjekor (1430-on is azt mondták, hogy fizetős történet) és fél éve ugyanígy próbálkoztak az egyik ismerősöm hasonló korú sim kártyájánál. Végül csak trükközéssel lett ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#48262) agemate


agemate
addikt

Sziasztok!

Most váltottam Music S díjcsomagra és érdeklődnék, hogy a felhasználható 2GB-os zenehallgatásra fordítható adatforgalmi keret hogyan mérhető? Lumia 820-as készülékem van, 8.1-es WP-vel. Ez azért fontos, mert nem feltétlen szeretném a másik, 1GB-os keretemet a zenehallgatással terhelni, ha elfogy a 2GB-os zenehallgatási keret.

(#48263) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

van egy lassan 4 éves előfizetésem, amihez valamilyen formában szeretnék bevenni valamilyen formában a családom dominós előfizetéseit (2db tuti, lehet 3), egymásközt ingyenessel.

mi érné meg úgy, hogy alacsonyan tartsam a költségeket? fun S + családi eddig az opció.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48264) taip válasza tomy86 (#48261) üzenetére


taip
senior tag

Szerintem jól írta, hogy hivatalosan mi a helyzet, annyival egészíteném ki, hogy a nagyon régi az náluk 15 évest jelent.

Az egy másik kérdés, hogy szimpla lehúzásnak érzem, hogy 4500 Ft egy SIM csere. Az ügyintézőnek max. 1 perces munka és az anyagköltség sem hiszem, hogy pár száz Ft-nál több lenne. Ha levinnék pl. 500-1000 Ft-ra, rögtön nem kellene trükközni, az már egy kifizethető összeg. Oké, legyen drágább, ha nem tudja bemutatni a működőképes SIM-et, de nem hiszem hogy az emberek nagy tömegben járnának hetente kártyát cseréltetni ha olcsóbb lenne.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#48265) KZP válasza A@ron (#48259) üzenetére


KZP
őstag

1 hónapja, amikor iPad-et vettem (nem a T-nél), ingyen cserélték a microSIM-et, nanoSIM-re a T-Mobile-nál...

(#48266) tomy86 válasza taip (#48264) üzenetére


tomy86
addikt

Egy szóval sem vitattam, hogy valahol a szabályzatban ez így szerepel.Csak rámutattam, hogy a gyakorlatban inkább a káosz az úr, mint a szabályzat. Nem kell régóta követni a fórumot ahhoz, hogy lásd miszerint a gyakorlat teljesen mást mutat. Viszont az nevetséges, hogy egy sim cserénél a régi, az '99 év eleji kártyát jelent (ezt a 1430-on mondták). A lehúzással kapcsolatban egyetértünk. Nem is fizettem érte.

(#48267) kali válasza tomy86 (#48266) üzenetére


kali
legenda

addig nincs probléma, amíg az előfizető számára kedvező irányba térnek el a szabályozástól.

(#48268) tomy86 válasza kali (#48267) üzenetére


tomy86
addikt

Ez igaz. Nem is fejtem ki sokadszorra a Telekomos ügyfélszolgálattal kapcsolatos tapasztalataimat :) Csak elég kellemetlen egy cégre nézve, ha egy ügyfél naívan bemegy kártyát cseréltetni (mert a havernak tegnap ingyen cserélték) és erre közlik, hogy ma éppen 4500 Ft. lesz, mert másik ügyintézőt fogott ki vagy másik T pontba ment.

(#48270) tomy86 válasza KZP (#48269) üzenetére


tomy86
addikt

;] Csak nekem például nem nano vagy micro sim kellett, hanem ugyanaz a méret, ami korábban is volt. Főleg ebben az esetben nem egységes a gyakorlat.

(#48271) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Nézegetem ezeket a Next S csomagokat.

Jelenleg két előfizetésünk van náluk mozaik s + mozaik xs csomagban, általában 13-15 között jön a számla. Mivel van családi csomag kiterjesztés is, és az xs csomag mindig túlszalad (a női nem..).

Ha jól értelmezem (már régóta arany izém <nem aranyerem> van), akkor 8K-ért kellene kötni egy fő Next S csomagot, és mellé kérhetnék 5,5K-ért egy Aranytárskártya Next S csomagot, ami mindenben megegyezik a "fő" Next S csomaggal, csak olcsóbb.

Ha ez így van, akkor annyi kérdésem marat, jelenlegi Mozaik XS csomagot át tudom-e léptetni Next S aranytárskártyába, ha a saját mozaik S csomagom átléptetem Next S-be? (tehát a számok maradhatnak-e a régiek?) - a hűségek lejárva.

Köszönöm!

(#48272) hungar válasza agemate (#48262) üzenetére


hungar
tag

Androidon van olyan alkalmazás, hogy Telekom, az méri. Nézd meg wp esetén van e.

(#48273) club1 válasza hungar (#48272) üzenetére


club1
veterán

Külön a két adatkeretet? Biztos vagy ebben?

(#48274) Tomy007


Tomy007
tag

Na akkor újra....

Hali

Nem régiben váltottam domino surf dijcsomagra, s észre vettem hogy a viber alkalmazás nem megy, gondolom ebből adódóan tiltva van ha jól éretelmezem ?
Kérdés tehát ha dominos vagyok, milyen megoldással tudom használni a voip szolgáltatásokat ?

Köszi előre is.

(#48275) taip válasza agemate (#48262) üzenetére


taip
senior tag

Azt nem tudom, hogyan lehet elkülöníteni a két keretet, de az Adatforgalmi segéd tudja mérni alkalmazásonként az elhasznált forgalmat. Figyelni kell, mit mond a Spotify-ra és abból lehet következtetni. (Feltételezve, hogy a Spotify használja ezt a külön keretet.)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#48276) Kbali válasza hungar (#48272) üzenetére


Kbali
nagyúr

telekom alkalmazás nincs WP-re.

(#48277) club1 válasza Tomy007 (#48274) üzenetére


club1
veterán

A vpn csatornákba nem tud a szolgáltató belenézni.

(#48278) n@p@lm válasza Tomy007 (#48274) üzenetére


n@p@lm
őstag

dominos vagyok, nekem mennek a voip dolgok.
vibert csak üzenetre, zoiper klienssel megy a hang is (voip).

[ Szerkesztve ]

(#48279) glaci válasza Tomy007 (#48274) üzenetére


glaci
őstag

Regisztrálj a Surfeasy VPN szolgáltatónál. Havi 500 MB ingyenes.
Ha még van ez az "akció", akkor ezen a linken +250 MB -ot is kaphatsz.
[link]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#48280) namenlos válasza agemate (#48262) üzenetére


namenlos
tag

Külön lehet látni a két adatforgalmat. Vagy a Telekom alkalmazással, vagy a weben keresztül. [link]

(#48281) Zeki válasza Tomy007 (#48274) üzenetére


Zeki
nagyúr

Dominos surf nem jó, sima dominó, meg valami net hozzá. Amúgy a skype is blokkolt dolog. Hogy gebedjenek meg. Mintha a kenyérre nem kenhetnék zsírt, csak vajat, mert különben éhes maradok. Hiába vettem meg.

(#48282) aicon válasza Zeki (#48281) üzenetére


aicon
senior tag

Át kell vinni bluemobile-hoz, még nem tilt, pénzben is jobb.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#48283) tina017 válasza Fr3eWar (#48271) üzenetére


tina017
csendes tag

Igen megoldható.Hívd fel az ügyfélszolgálatot és ott segítenek mind a kettőben.Akár telefont is tudsz kihozni melléjük ha kötsz hűségidőt.A számok maradnak csak a díjcsomagjuk változik.

(#48284) tina017


tina017
csendes tag

Kérdésem az lenne hogy t-mobil előfizetéses lettem dominóból.Az átlépésnél nem vettem telefont gondoltam majd utána.Ezek után az ügyfélszolgálattól hogy így 7 hónapig nem is vehetek.Magyarán hűségidő nélkül vagyok előfizetéses és nem csinálhatok semmit hét hónapig.Valami ötlet hogy hogyan tudnék mégis kihozni telefont részletre?

(#48285) Tomy007 válasza Zeki (#48281) üzenetére


Tomy007
tag

Köszi a válaszokat.

Sima domino csomagom volt plussz hozzá net S díjcsomag ha jól emlékszem úgy 200megát kaptam 30napra 1000ft körül, de úgysem müködőtt a viber hívás csak írásra volt jó Ezért váltottam a surfre itt ugye150 mega jár 890ér de akkor hiába volt mert ítt sem működik a dolog....

(#48286) dptrsk válasza tina017 (#48284) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Részletre csak akkor adnak ha van telekomos múltad(azaz minimum 7 hónapig folyamatosan ügyfelük vagy). A bankok se adnak pl folyószla hitelt csak ha van már x hónapja rendszeres jövedelmed.

[ Szerkesztve ]

(#48287) raziel01 válasza dptrsk (#48286) üzenetére


raziel01
veterán

Ez marhaság.
Anno úgy vettem náluk előfizetésre telót részletre, hogy nem volt náluk múltam.

Ez csak egy felesleges marhaság náluk, hogy 7 hónapot várnod kell ha nem veszel rögtön telót az előfizetéshez. Nem indokolja semmi.

(#48288) n@p@lm válasza Zeki (#48281) üzenetére


n@p@lm
őstag

blokkolják a skype-ot?
hogy száradna le az orruk!

(#48289) dedike


dedike
addikt

Beárazták a Z3-at... :Y

Jó szerencsét!

(#48290) kali válasza dedike (#48289) üzenetére


kali
legenda

szép, de valahol várható volt...

(#48291) lugosi válasza dedike (#48289) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Elnéztem, azt hittem a Blackberry Z3. El is csodálkoztam, aztán látom, hogy ez sony, de vegyétek figyelembe, hogy ojjektívvel...

[ Szerkesztve ]

(#48292) tomy86 válasza dedike (#48289) üzenetére


tomy86
addikt

:Y Hát, így nem egyhamar megy le a Z1C ára. Azt céloztam meg mostanában. Bár a Z2 árát is figyelembe véve, tényleg nem annyira meglepő az árazás.

[ Szerkesztve ]

(#48293) Fr3eWar válasza tina017 (#48283) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Köszönöm, akkor már csak i5s árát kellene lenyomniuk, mert így most drágábbak mint a független ára. Gondolom néhány napon belül észbekapnak. Elindítják az i6 előrendelését, és csökkentik az 5s árát.

(#48294) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Valahogy a meglévő előfizetésemet van mód arra, hogy Music XS-re váltsam? Csak új előfizetők köthetik, viszont morcos vagyok mert több ízben közölte velem a T, hogy kiemelt ügyfél vagyok.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#48295) PhoenixSzG válasza mobal (#48294) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Mostani előfizetés -> Domino -> Music XS. Így oldható meg (viszont így a kapcsolat kedvezmény szinted nullázódik).

"A Music XS díjcsomag új előfizetésként (akár számhordozással) igényelhető vagy Dominóról számlás előfizetésre való áttérés esetén vagy Like/ Like 50/ Like 300/Like S díjcsomagról Music XS díjcsomagra történő váltással, érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvány bemutatásával."

(#48296) mobal válasza PhoenixSzG (#48295) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ez oké. Ha nullázódik az pontosan mit jelent, jövőre leszek megint arany kártyás stb.?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#48297) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg netpluszM netem van (990Ft), 09.22. fordulónappal. Lassan elfogy a keretem, ezért szeretnék L-re váltani (1290Ft). A jövőben is L-ben maradnék. Kérdésem, hogy mennyibe fog ez nekem kerülni?

Ebben a hónapban 990Ft+1290Ft-ot kell kifizetnem, vagy van még valami rejtett költség?
Változik a fordulónap, ha 09.22-én jár le a mostani és én ma váltok csomagot?

Köszi,

-

(#48298) A@ron válasza Fr3eWar (#48271) üzenetére


A@ron
tag

Igen. Ha lejártak a hűségek, azt csinálsz, amit akarsz, teszem hozzá, jól is találtad ki a dolgot. Mozaikból menekülj. Ami fontos, hogy Nextre váltásnál 2 év hűségidőt kell kötni ehhez az árhoz, ha nem veszel készüléket, akkor is.

(#48299) pepe091 válasza koma106 (#48297) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szia!

Ha a NetPLuszM csoamgot nem ebben a hónapban aktiváltad, akkor nincs rejtett költség. Ha esetleg ma váltanál akkor a számlázás így alakul: 990/30*11=363 Ft, a NetPluszL pedig 1290/30*20=860 Ft. Szóval szeptemberben a net összesen 1223 Ft lesz, mert részarányos a számlázás.

(#48300) koma106 válasza pepe091 (#48299) üzenetére


koma106
senior tag

:R

-

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.