Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) meroly válasza Cimbooora (#4050) üzenetére


meroly
veterán

Hát én csak sok szerencsét tudok kívánni :R

Impossible is nothing

(#4052) Killing válasza Cimbooora (#4050) üzenetére


Killing
addikt

Nekem szintén K550-inél kicserélték a +1 éves garancia keretében. Ezt tuti meg kell csinálniuk, a csatlakozóval kapcsolatban nincs infóm. De vigyázz mert minden törlődik róla, még szerencse hogy én mindent a memory sticken tartok.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4053) ratkaics válasza Killing (#4052) üzenetére


ratkaics
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám a T-mobil-os Web and walk stick-kel. Mégpedig az, hogy ha a gépen, amire rá van dugva a stick, engedélyezve van a vezetékes hálózat (és be is van dugva a kábel), akkor nem működik az internet. Ilyet tapasztalt már valaki? Ha igen, meg lehet oldani valahogy ezt a problémát. WinXP SP3. Több gépen is ezt tapasztaltam( mindegyik XP-s volt)

Köszönöm előre is a segítséget!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#4054) meroly válasza ratkaics (#4053) üzenetére


meroly
veterán

Valószínű a vezetékes élvez prioritást, de én ha ilyen van, kihúzom a kábelt :)
Kérdezz rá inkább valami hálózatos topikban. Vagy itt, vagy itt.

Impossible is nothing

(#4055) ratkaics válasza meroly (#4054) üzenetére


ratkaics
senior tag

Hali!

Csak az a baj, hogy én szeretném egyszerre használni a két hálózatot.

Azért köszi!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#4056) meroly válasza ratkaics (#4055) üzenetére


meroly
veterán

Ezt hogy érted? Egyszerre nem lehet, vagy felváltva, egyik órában a vezetékest, a másikban a sticket?

Impossible is nothing

(#4057) club1 válasza ratkaics (#4055) üzenetére


club1
veterán

Vagy LAN-t használsz, vagy WAN-t. Ahogy egyszerre nem lehet motoron és traktoron ülni, úgy ez sem fog működni.
Vagy azt szeretnéd, hogy a te géped legyen az internet felé a kijárat a LAN számára? Mert ez utóbbi megoldható úgy, hogy routolod a géped internet kapcsolatát a LAN számára. Ilyenkor a géped lesz a gateway, a DNS pedig a WAN-tól kapott DNS. Ezt kell akkor a LAN-on lévő gépeknek is beállítani.

(#4058) ratkaics válasza club1 (#4057) üzenetére


ratkaics
senior tag

Nem értem teljesen, hogy miért ne lehetne mind a két hálózatot egyszerre használni. Mármint a vezetékes hálózat az csak egy belső irodai hálózat (nincs internet elérése). Az internetet a Web and walk stick-kel érem el.

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#4059) meroly válasza ratkaics (#4058) üzenetére


meroly
veterán

Ja értem a problémádat, de erre szerintem a winfos nem képes.... :(
Esetleg ha a böngészőben nem a LAN-t állítod be, hanem a mobilnetet :F

Impossible is nothing

(#4060) club1 válasza ratkaics (#4058) üzenetére


club1
veterán

Kezdem kapisgálni.
A LAN kapcsolatodat állítsd automatikusról kézire. Adjál magadnak egy nem használt IP címet a LAN alhálójából. Átjárónak állítsd be a WAN IP-det, DNS-nek a WAN csatolóhoz kapott DNS szervereket (nálam 84.2.44.1 és 84.2.46.1). Ilyenkor viszont az átállított DNS miatt a belső háló gépeinek névfeloldása nem fog működni, azokon az erőforrásokat IP-vel éred el.
De ez itt erősen off topic...

(#4061) Killing válasza ratkaics (#4058) üzenetére


Killing
addikt

Nem lehet egyszerre használni, már én is próbáltam.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4062) ratkaics válasza Killing (#4061) üzenetére


ratkaics
senior tag

Sajnos nem jött be, amit club1 írt. :O

De akkor hogyan lehetne megosztani, mert a neten egy csomó leírás van, hogy csak beállítod a hálózati kapcsolatnál, hogy mások is használhassák az internetedet és már megy is....

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#4063) club1 válasza ratkaics (#4062) üzenetére


club1
veterán

Szeretem a kihívásokat...
Szóval fogtam egy RelaxNet-es SIM-et, bedugtam egy PCMCIA adatkártyába, ezt pedig egy ennek fogadására alkalmas routerbe. Bekonfiguráltam a routert, és láss csodát: Ezt a hozzászólást is abból a LAN-ból küldöm, amit most ez a routolt WAN kapcsolat szolgál ki. Ha ezt routerrel meg lehet csinálni, akkor meg lehet egy jól konfigurált PC-vel is. Ennyi, nem kívánom ragozni...

(#4064) Cimbooora válasza Killing (#4052) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Esetleg mondhatom azt is, hogy másik telefonra cseréljék ki?

(#4065) Killing válasza Cimbooora (#4064) üzenetére


Killing
addikt

Mondhatni mondhatod. ;]
Csak nem fogják kicserélni a telefont szvsz. De meg kell csinálják, az enyémet is minden zokszó nélkül megcsinálták, ha nem akarják akkor meg verd ki a balhét. De ha tényleg nem cserélhető, akkor meg adniuk kell egy másikat esetleg némi ráfizetés ellenében ha már nincs raktáron K550i.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4066) mukibuci válasza Killing (#4065) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Annak a telefonnak így látatlanban megvonták a gariját és van egy szakvélemény róla, hogy miért nem javították meg gariban. Így hiába megy a pattogás, nem kell megcsinálniuk, esetleg kérheti, hogy pénzért javítsák meg. De ez már egyszer le lett írva :K Kicserélni pedig végképp nem fogják.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4067) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok,

Azzal kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy az aranykártya pontokat be lehet-e váltani bármely T-mobil által forgalmazott telefonra vagy csak kijelölt készülékekre?
Valamint hogy amennyiben rendelkezésemre áll annyi pont, amennyibe egy telefon kerül, akkor akár a teljes összeget ki tudom váltani aranykártya pontokkal, vagy csak teszemazt bizonyos százalékát a készüléknek?

Köszi előre is,
Mosqu!to

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4068) meroly válasza Mosqu!to (#4067) üzenetére


meroly
veterán

Az így összegyűjtött pontok online, valamint személyesen a T-Pontokban válthatóak be a Kapcsolat Program kínálatában szereplő termékekre és szolgáltatásokra, a megfelelő ügyfél-azonosítást követően, 1 pont = 1 Ft értékben.
Részletek itt.

Impossible is nothing

(#4069) ratkaics válasza club1 (#4063) üzenetére


ratkaics
senior tag

Nekem nem sikerült, de nem adom fel.... :))
Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#4070) dedike válasza Mosqu!to (#4067) üzenetére


dedike
addikt

Bármire beváltható, ami úgy kezdődik, vagy olyan oldalon van, hogy T... :D

Ha a készülék x forint, és a kapcsolat pontjaid száma y, akkor ha x<y vagy x=y, akkor a készülékért fizetendő forint mennyiség egyenlő 0-val, bármilyen telefont veszel!

Esetleg nézd meg ezt is: lakossági hűségprogram kedvezmények

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#4071) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Mi a teendő, ha egy neveden lévő, de évek óta a nagy közösben pörgő sim kártyával valaki visszaél?
Ez olyan, hogy nekem is volt egy ajándék sim kártyám, egy évig egy srác nevén volt, akitől ajándékba kaptam. Persze végül a nevemre vettem. Hasonló van, csak éppen eme 30-as sim már annyi kézen átment, hogy fogalmam sincs kinél lehet. Most megpróbálom előkeríteni a szerződését, de nem tudom, hogy megvan-e még...
Szóval, ha nincs meg a szerződés, de tudom, hogy még mindig a nevemen van a sim, akkor mit tudok lépni?
Elég meglepő helyről érkezett felszólítás, hogy jelenjek meg tanúként eme számmal.
Mire én, HE?!?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4072) meroly válasza Algieba (#4071) üzenetére


meroly
veterán

Ha igazolod, hogy már nem te használod egy ideje, akkor nem zaklatnak.
Hogy lehet visszaélni egy sim-el? :F
Mit írtak?

Én ugyanígy jártam csak kocsival, a kedves vevő nem íratta át és az ország másik felében volt vele valami baleset. Hál' Istennek az adásvételivel igazoltam magam.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4073) kali válasza Algieba (#4071) üzenetére


kali
legenda

hívd fel a számot, és kérdezd meg, hogy most ki használja... :DDD
nem okos dolog az, hogy bárki használhatja a neveden lévő sim kártyát, mert elég, ha csak kipróbálnak vele egy lopott, egyben körözött és a szolgáltató által is "megfigyelt" telcsit, máris téged idéznek be a rendőrségre! ott aztán magyarázkodhatsz...
személyi igazolvánnyal - és/vagy más szükséges iratokkal - be a szolgáltatóhoz, és letiltani adott sim kártyát!

[ Szerkesztve ]

(#4074) Algieba válasza meroly (#4072) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Ez az! Mi közöm van nekem eme simhez? Hogy a nevemen van? Összehasonlítják a híváslistáját a valóban általam használt 70-es szám híváslistájával és egyből kiderül, hogy köze sincs a két hívott csoportnak egymáshoz. 3 éve Vodás vagyok.
A rendőrségtől jött egy idézés, hogy menjek be tanúnak egy adott T számhoz tartozó mobillal együtt.
Két mobilt vettem még a nagy akciók idején ismerősnek Dominó csomagban, plusz egy függő simet vettem a nevemre baráti alapon. Szóval három T-s szám is kering a nevem alatt a nagy közösben. Ezek közül kettőhöz biztosan tartozik készülék, de azokat sose használtam. Jól megvagyok a 70-es számommal és független telefonjaimmal.

Szerk.: Próbáltam hívni, de "a hívott szám jelenleg nem kapcsolható" duma fogad.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4075) kali válasza Algieba (#4074) üzenetére


kali
legenda

most akkor mobillal, vagy sim kártyával idéztek be? mert nem mindegy!
a két sim kártya híváslistájának összehasonlítása - és az azokról hívott számok eltérősége - hivatalosan pont nem bizonyít semmit, mivel a problémás személyek direkt így csinálják; kettő - vagy több - sim kártya, az egyikről család és barátok, a másikról kérdéses - és esetlegesen rájuk nézve veszélyt is jelenthető - számok hívása!

(#4076) Algieba válasza kali (#4075) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Most elképzeltem az egész híváslista felgöngyölítését. Az az érzésem, hogy két teljesen eltérő embercsoport lenne a végeredmény. De nagyon eltérő. Tényleg úgy nézek ki, aki ilyen embereket merészelne hívogatni, akármilyen "titkos" számról, ami azért a nevemen van?!?

Egy 30-as számmal és a hozzá tartozó mobillal együtt hívtak be. Ilyen mobil tutira nincs nálam.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4077) dedike válasza Algieba (#4076) üzenetére


dedike
addikt

Hát igen, ez tud nagyon gázos lenni... Képzeld el, csinálnak a számról egy bombariadót. A szerv kideríti, Te vagy az előfizető (a neveden van a kártya), és már mennek is érted, Jó esetben ketten, rosszabb esetben egy "kedves" kis kommandós csapat, mondjuk éjjel kettőkor. Aztán ha sikerül tisztázni magad, akkor jó ideig égsz, de keményen a szomszédság előtt... :R

Tehát ezzel érdemes nagyon vigyázni! (Pedig emlékszem, régen még volt olyan reklám is, hogy milyen jó a prepaid kártya, hiszen bárkit meg lehet vele ajándékozni...

Jó szerencsét!

(#4078) könnygázóra válasza Algieba (#4076) üzenetére


könnygázóra
tag

Egy 30-as számmal és a hozzá tartozó mobillal együtt hívtak be. Ilyen mobil tutira nincs nálam.

Lehet hogy így van, de a rendőrök szemében csak az igaz, ami bizonyítható.
Esetedben az a feladat, hogy bizonyítsd, mi nincs nálad, és ez kicsit nehezebb
dolog, mert az ő logikájuk szerint te nyilvánvalóan letagadod.

Ami tennék a helyedben:
1. rögtön kérjél adategyeztetést (név, szül. hely., tartózkodási hely stb.)
RÉSZLETESEN, ha szerencséd van, és már valami eltérés lesz, máris vége a
dolognak
2. ha mégis kiderül, hogy a te neveden lévő kártyáról van szó, KÖVETELD meg,
hogy megmondják, milyen számról van szó, ne hagyd, hogy előtte kérdezgessenek,
hogy van a bűnöző barátod, meg hol voltál 1 évvel ezelőtt január 49-én 26 óra
72 perckor, mert ha VÉLETLENÜL olyan választ adsz, ami beleillik a prekon-
cepciójukba, akkor lényegesen rosszabb helyzetbe kerülsz
3. ha emlékszem a kártya sorsára, akkor mond el nekik, hogy mióta nincs nálad,
emlékeid szerint kinek adtad oda és mikor ÉS MIÉRT
4. kérjél cellainfomáció egyeztetést (ha letagadják, hogy lehet, akkor is), és
kérd azt, hogy adjanak meg ők időpontot, amire kíváncsiak, és ha szerencséd
van, akkor lesz olyan közte, amire lesz szilárd alibid (kórházban voltál, vizsgáztál,
hatóságnál voltál, esküvőd volt, stb), ami kizárja, hogy a másik cellában lehettél
az adott időpontban

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#4079) kaller1 válasza könnygázóra (#4078) üzenetére


kaller1
veterán

Esetedben az a feladat, hogy bizonyítsd, mi nincs nálad

Lol,nem fordítva esetleg? :DD
Bizonyítsák be Ők,hogy nála van,szvsz.... ;)

.::> <::.

(#4080) kali válasza könnygázóra (#4078) üzenetére


kali
legenda

ilyen tippeket inkább ne adj, mert nem így működik a dolog!
egy kihallgatáson nem az idézett követelődzik, hanem kérdéseket tesz fel a nyomozó, amire a meghallgatott vagy válaszol, vagy nem...
a telefonszámot esetlegesen már közölték, de legalább is azzal fogják kezdeni a kihallgatást!
a cellainformációk egyeztetése nem sokat bizonyít, nem mindenhová viszi magával az ember a mobiltelefonját, bárhol/bárkinél tárolhatja...stb. támpontot adhat, ezért szerintem ez már amúgy is megtörtént, többnyire tények birtokában kezdik meg a kihallgatásokat - főként ha komolyabb dologról van szó!
mellesleg egyenlőre kár ennyire túllihegni a dolgot, amíg nem tudni, hogy milyen súlyú bűncselekményről van szó! majd ha már nem tanú, hanem gyanúsított mivoltában idéznek valakit, akkor kell elkezdeni izgulni...
meg ahogy előttem is írták, a hatóságra hárul a bizonyítás terhe!

(#4081) meroly válasza kali (#4080) üzenetére


meroly
veterán

Ennyire nem kell szerintem se túldramatizálni a dolgot. Együtt kell működni és csak az igazat mondani. Vett egy kártyát, eladta. Ez nem bűn. Az hogy az új tulaj se iratta a nevére az sem bűn. Csak különbséget tud tenni a kihallgató egy ártatlan és egy terrorista vallomása közt. :F

Impossible is nothing

(#4082) könnygázóra válasza kali (#4080) üzenetére


könnygázóra
tag

OFF

egy kihallgatáson nem az idézett követelődzik, hanem kérdéseket tesz fel a nyomozó, amire a meghallgatott vagy válaszol, vagy nem...

Tévedésben vagy. Vannak jogaid, amit elhallgatnak előled. Jogod van kérni,
hogy mi alapján gyanúsít meg. Erre meg ő vagy válaszol, vagy nem, vagy
kitérő választ ad, főleg, ha bizonytalan a gyanú.
A rafinéria az, hogy az esetek 99%-ban tanúként kezdik a kihallgatást
(így is idéznek be akkor is, ha tudják, hogy gyanúsított vagy, mert tanúként
terhel az igazmondási kötelezettség, gyanúsítottként már nem.
Az adategyezetést kérheti és fontos is, mert ha trehányan csinálják
(pl. csak a nevét kérdezik és a születési időt), akkor még lehet azonos
névvel született ember ugyanezen a napon, és majd csak 2-3 felesleges
kihallgatás után derül ki, hogy nem is őt akarták előszedni. Saját tapasztalat...
Mondjuk illik udvariasan kérni, hogy lássák, együttműködsz velük.

a telefonszámot esetlegesen már közölték, de legalább is azzal fogják kezdeni a kihallgatást!

...vagy nem. Ha gyanúsítani fog, akkor azzal kezdi, hogy ekkor meg ekkor
hol voltál, emlékszel-e rá, hogy mit csináltál. Van-e rá tanúd, bizonyítékod.
Aztán majd ezek UTÁN szedik elő, hogy mégis mit akarnak.

a cellainformációk egyeztetése nem sokat bizonyít, nem mindenhová viszi magával az ember a mobiltelefonját, bárhol/bárkinél tárolhatja...stb. támpontot adhat, ezért szerintem ez már amúgy is megtörtént, többnyire tények birtokában kezdik meg a kihallgatásokat - főként ha komolyabb dologról van szó!

A cellainformáció egyeztetés azért hasznos, mert ha a keserett telefont az adott
napon Nyíregyházán használták délben, ő meg bizonyítottan ugyanekkor Veszprémben
vizsgázott, akkor eléggé lecsökken az esélye, hogy ő használta akkor a telefont....

mellesleg egyenlőre kár ennyire túllihegni a dolgot, amíg nem tudni, hogy milyen súlyú bűncselekményről van szó! majd ha már nem tanú, hanem gyanúsított mivoltában idéznek valakit, akkor kell elkezdeni izgulni...

Már írtam, a legritkább esetben idéznek be ELSŐRE gyanúsítottként, mert akkor
mások a játékszabályok. Majd a kihallgatás közben közlik, hogy mégiscsak
gyanúsított, ez így szokás.

meg ahogy előttem is írták, a hatóságra hárul a bizonyítás terhe!

Persze, csak a rendőrég kezében az alábbi lesz:
1. az ő nevén van a kártya
2. az ő kártyájával használtak egy keresett telefont
3. van egy (bűn)cselekmény, ahol a telefon eszköz volt
4. a kártya tulajdonos a felelős a cselekményeiért

Tehát neki kell IGAZOLNIA, hogy a kártya és az abból fakadó felelősség
nem rá terhelődik

ON

[ Szerkesztve ]

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#4083) kali válasza könnygázóra (#4082) üzenetére


kali
legenda

nem vagyok tévedésben, pontosan tudom - és ismerem - mind a két oldalt ilyen szempontból (is)! ;) az általad leírtak (részben) igazak, de az a gond, hogy semmi sem fehér, vagy fekete - azzá kell tenni! ezt (sajnos?) más módon teszi a nyomozó, és megint más módon például a kihallgatott ügyvédje...
inkább nem írok én is viszont reakciót minden bekezdésedre, mert így napokig is lehetne oda-vissza érvelni - pláne, mert a törvényeket, jogszabályokat...stb több módon lehet értelmezni, nyomozók és ügyvédek szemszögéből is létezik többféle elméleti értelmezés, gyakorlati végrehajtás, és még sorolhatnám...
Algieba esete egyenlőre egy sima sablonos dolognak néz ki, semmi extra...

[ Szerkesztve ]

(#4084) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Az együttműködéssel nincs gond, mert egy jogkövető kishal vagyok. A nyugodt élet szerelmese, eszem ágában sincs kellemetlenséget okozni sem magamnak sem az ügyet kutató (fogalmam sincs továbbra se, miféle ügyben lehetek tanú) nyomozónak.
Majd jövő héten kiderül.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4085) meroly válasza Algieba (#4084) üzenetére


meroly
veterán

Nem kell aggódni, ha együttműködsz bajod nem lehet. Légy őszinte, ne habozz. Egyszerű, rövid válaszokat adj. Ne kezdj el mesélni. Csak arra válaszolj amit kérdeznek, ne vess fel témát. Ennyi a lényege egy jó kihallgatásnak (sajnos most volt szerencsém nekem is hozzá, mindenki ezt tanácsolta és bevált).

Impossible is nothing

(#4086) Algieba válasza meroly (#4085) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Nem aggódok, csak meglepődtem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4087) meroly válasza Algieba (#4086) üzenetére


meroly
veterán

Én be lennék fosva :B :K

Impossible is nothing

(#4088) Algieba válasza meroly (#4087) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Ugyan már, mitől féljek? Totál valószerűtlen még a feltételezés is, hogy egy általam sosem használt 30-as telefonnal bármilyen ügyben tanú legyek.
3 éve egy szem 70-es számom van. Rég nincs szükség rá, hogy több szám legyen az eltérő percdíjak miatt, amióta egységes mindegyik szolgáltatónál a díjszabás. Van egy előfizetésem, és kész.
Az az egy hibám, hogy voltam olyan feledékeny, hogy nem tiltattam le a nevemen lévő számokat. De ez hamarosan megtörténik.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4089) dussy


dussy
őstag

Sok éve hasonló történt velem. Tanúnak idéztek be egy vidéki városba,de nem szerepelt az idézésen,hogy miért...
Egyből támadásnak voltam kitéve és nem értettem semmit a dologból. Mondta a nyomozó,hogy valljam be, stb... Egy dátumot dörgölt az orrom alá. Napra, órára, percre pontosan kellett volna emlékezzek egy több mint fél évvel azelőtti dátumra!

A végén kiderült hogy találtak meg. A sim kártyám egy tiltott készülékben volt amit előző nap vett a kollégám jóhiszemüen egy aluljárós GSM boltból... Azt hitte a hálózat függősége miatt nem tudja használni így beleraktuk az akkor még Westeles simet..... Akkor nem tulajdonítottam jelentőségét annak,hogy így sem volt térerő. :) A telót 2-3szor bekapcsoltam, a simem pedig feljelentkezett a hálózatra regisztrálva ezzel a teló tiltott imei számát...

A készülék egy betöréses rablásból származott,ahol ékszer és készpénz is eltűnt! Nem esett túl jól mikor ezeket a dolgokat keresték rajtam és a hosszú évek börtönével kecsegtetett a rendőr...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#4090) meroly válasza dussy (#4089) üzenetére


meroly
veterán

Hát ez nem volt túl megnyugtató Algieba-ra nézve.
Mennyit ültél végül? :DDD

Impossible is nothing

(#4091) dussy válasza meroly (#4090) üzenetére


dussy
őstag

Most ugye viccelsz? :)
Még aznap hazamentem a nyomozó 'úr' legnagyobb bánatára.
Semmilyen terhelő nem volt ellenem, sem előtte sem utána nem csináltam semmi hasonlót.
Amikor elmondta a dátumot és mellé bökte az utcát is kis gondolkodás után eszembe jutott mit is csináltam akkoriban ott, elmondtam neki a sztorit és ennyi.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#4092) meroly válasza dussy (#4091) üzenetére


meroly
veterán

Vicceltem :K

Impossible is nothing

(#4093) dedike


dedike
addikt

Most próbáltam belépni a My T-be. Ezt a szöveget kaptam a képembe:

Belső hiba

A kérés feldolgozásához szükséges háttérszolgáltatás hibát jelzett. Kérjük, kés?bb próbálja meg újra !

Járt már így valaki? Pedig végigpróbáltam az összes számomat... :F

Jó szerencsét!

(#4094) meroly válasza dedike (#4093) üzenetére


meroly
veterán

Nálam ugyanez.
Gondolom zárás van.

Impossible is nothing

(#4095) Joe bácsi válasza dedike (#4093) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Informatika csodája a Tré!
Ezen mit kell csodálkozni?!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4096) meroly válasza Joe bácsi (#4095) üzenetére


meroly
veterán

Szóval neked nem csak a telefonokkal, hanem a szolgáltatókkal is bajod van? ;]

Impossible is nothing

(#4097) dedike válasza Joe bácsi (#4095) üzenetére


dedike
addikt

Mintha a másik kettő jobb lenne... :P

meroly:

Joe bácsinak mindennel és mindenkivel gondja van... :DDD
De mi így szeretjük! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#4098) asadasad22


asadasad22
őstag

szerk: hopp, ez tmobile topic, nem ide akart menni..

[ Szerkesztve ]

(#4099) copperhead


copperhead
aktív tag

Sziasztok! Mobilinternetre melyik modemet ajánljátok? Pannonról váltanék, azért mert még egy Youtube klipp lejátszása is nehézséget okozott. Remélem a T-Mobile-nál nincs ilyen probléma.

(#4100) club1 válasza copperhead (#4099) üzenetére


club1
veterán

Mivel korlátos mobilnetet veszel, szinte teljesen mindegy, hiszen néhány óra tömény letöltéssel, el tudod fogyasztani egy 3.6 Mbit/s-es letöltési sebességes stick-el is a havi keretedet. Ha a feltöltési sebesség is számít, akkor Mobile Broadband Stick IV-et ne vegyél (364kbit/s-et tud fel és 3.6 Mbit/s-et tud le).

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.