Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) kali válasza dedike (#4750) üzenetére


kali
legenda

pedig örültem volna, ha a párom által használt aranytárskártyás előfizetésemen a net 500 csomag 1990 ft-os díjáért, adták volna az aranytárskártya relaxnet m csomagot, ami dupla adatmennyiség, tehát 1 gigabyte, ráadásul utána nincs túlforgalmazási díj, csak lassítás - bár a páromnak bőven sok lesz az 500 megabyte is, ahogyan az én előfizetésemen nekem is sok a 3 gigabyte...

(#4752) Puma K


Puma K
veterán

Szerintetek őszre lejjebb fog menni az iPhone 3Gs (16Gb) ára? Vagy az a biztos ha megvárom a 4G-t míg meg nem jelenik náluk?

Pár napja voltam egy t-ben és szomorúan vettem tudomásul, hogy már régi 3G-t nem forgalmaznak :O Pedig az volt a fő célpontom Ikon 200-ban.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4753) kali válasza Puma K (#4752) üzenetére


kali
legenda

a webshop szerint, a régebbi szériából a fekete 3g 8 gb még rendelhető!
nem tudom, hogy a 4g mikor lesz kapható a szolgáltatónál, de ha addig nem lesz kifutott termék a 3gs, akkor lehet, hogy engednek majd minimálisat az árából...

(#4754) dedike válasza kali (#4753) üzenetére


dedike
addikt

Igen, nekem is pont ez a meglátásom árengedmény terén. Ha esetleg lesz is, minimális! :K

Puma K:

Muszáj üzletben venned? Szerintem figyeld naponta többször a webshopot, folyamatosan változik, hogy éppen melyik (G, GS, fehér/fekete, stb) változat rendelhető! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#4755) bajusz15


bajusz15
senior tag

Hello.
Azt szeretném megkérdezni hogy hogyan lehet ellenőrizni, hogy mennyi hűségpontom van (domino kártyás vagyok ) ?
Mert ma kaptam sms-t h aranykártyás lettem. ( :)) )
Előre is köszi.

(#4756) kali válasza bajusz15 (#4755) üzenetére


kali
legenda

próbáld meg a telcsiről; *130*xxx# majd küldés! (zöld, hívás)
xxx az aranykártyához tartozó jelszó, ami alapban 123 de szükséges lehet a megváltoztatása!

(#4757) bajusz15 válasza kali (#4756) üzenetére


bajusz15
senior tag

köszi szépen, ki is próbáltam 123-mal csakhogy jött egy sms, hogy " a megadot jelszó hibás". Ilyenkor mit lehet tenni?

(#4758) kali válasza bajusz15 (#4757) üzenetére


kali
legenda

az automata ügyfélszolgálaton próbáld megváltoztatni!

(#4759) Puma K válasza kali (#4753) üzenetére


Puma K
veterán

Remélem lesz átfedés és még fogják forgalmazni amíg el nem jutok odáig hogy iPhone.

(#4754) dedike: Ikon 200-ban akarnám megvenni mert az nekem megérné csak az az 1Gb-os net forgalom amit keveslek :U Ikon 400 féle 2G-os max forgalom már jobban tetszik, és nem félnék, hogy túllépem majd.

Na de ez még a jövő zenéje.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4760) luciferk


luciferk
senior tag

Szevasztok !

Gondolkodom egy Domino net csomag beszerzésén [link] amely tartalmaz egy usb csatlakozású modemet és egy Domino net kártyát 1990.-Ft egyenleggel. Eléggé ritkán alkalom szerűen rövidebb ideig használnám, böngészésre, e-mail-ra, szerintetek hány MB adatforgalomra elegendő pl a kártyán levő 1990.-Ft egyenleg?

(#4761) woolwich


woolwich
tag

Üdv.
Tegnap vettem egy Nokia N97 mini típusú készüléket a T-nél Médiamánia csomaggal. Na most a telefonálás és a net eddig tökéletesen megy, viszont a net TV nem működik! :(
A T-mobile honlapján azt írja, hogy "Amennyiben a MédiaMánia díjcsomagok valamelyikére történő előfizetéskor nincs aktív Mobil TV szolgáltatása az előfizetőnek, akkor a Mobil TV szolgáltatás díjcsomagon belüli igénybevételéhez a Mobil TV szolgáltatást az előfizetésen külön aktiválni szükséges. " Ok, de hol? :F
Amikor belementem a mobilTVbe ott kiírt valamit, hogy szolgáltatás bekapcsolása. Erre rá is mentem, viszont mikor ezután ki akartam próbálni a TV-t ugyanez az oldal fogadott és miután megint rámentem az aktiválásra azt írta ki, hogy ismeretlen telefonszám. :( Azóta nincs változás.
Mit kellene tennem, hogy végre tévézhessek a mobilon? Fontos lenne, hogy ma este működjön és addig nem tudok bemenni a T-mobilehoz.
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#4762) dedike válasza woolwich (#4761) üzenetére


dedike
addikt

1430 felhív, probléma elmond, ... :K

Így jársz a legjobban!

De megpróbálhatod aktiválni a My-T-ben is, s utána csatlakozni.

A Mobil TV-hez 3G/HSDPA-s, online videolejátszásra (streaming) alkalmas készülék és a t-zones WAP vagy web'n'walk portálok elérése szükséges ;)

luciferk:

Itt nézz szét!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#4763) T_boy


T_boy
tag

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumon, de nem találtam infót. Szóval, azt szeretném megkérdezni, hogy Dominosként készülékváltáskor jár-e kedvezmény az új telefon árából?

Köszönöm

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#4764) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Vennék egy új SIM kártyát, számhordozással. Kb. mennyi idő az ügyintézés?
Dominósat és Vodafontól hoznám a számom.

"Csak úgy mondom"

(#4765) đe$|re


đe$|re
senior tag

Sziasztok!
Édesapámmal vagyunk nagy vitában, a MédiaMánia díjcsomaggal kapcsolatban.
Ugye az MM-hez az van írva, hogy 100%-ban leforgalmazható.
Tehát, ha jól értelmezem, akkor pl.: vegyük az L díjcsomagot, ami 10990 Ft, tegyük fel, hogy 8990 Ft-ot telefonálok el belőle, akkor azt most levonják az előfizetés összegéből vagy sem?
Vagy mi a buktatója?

Ebben a kérdésben nem tudtunk dűlőre jutni, úgy hogy inkább ide fordultam a kérdésemmel, hátha valaki jobban tudja.

:R :B

[ Szerkesztve ]

(#4766) Csapi007 válasza đe$|re (#4765) üzenetére


Csapi007
veterán

11k-t mindenképp kifizetsz, de azt bármire elkültheted. Nincs buktató.

[ Szerkesztve ]

"Csak úgy mondom"

(#4767) Jadro válasza đe$|re (#4765) üzenetére


Jadro
veterán

"1) A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön."

Tehát míg a csomagban megadott percdíjakkal számolva el nem éred a havidíjat, addig nincs plusz költség. Ehhez jön még a 300 sms és az 1GB adatforgalom, ami szintúgy benne foglaltatik csomagban.

A buktató az ha nem használod ki. A havidíjat mindenképpen fizetni kell ugye. Ha meg elhasználod, akkor fizetsz még annyit, amennyivel túllépted.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4768) expander válasza woolwich (#4761) üzenetére


expander
senior tag

nekem is ilyen problemam van, i8910-em van, en manualisan ramasoltam a TV-k linkjeit a telefonomra, megnyitja realplayerbe de a loading 0%... rol nem mozdul el :\

(#4769) đe$|re válasza Jadro (#4767) üzenetére


đe$|re
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek. :R

(#4770) dedike válasza expander (#4768) üzenetére


dedike
addikt

Akkor neked is szól az a hozzászólásom! :)

Jó szerencsét!

(#4771) 1430 válasza Csapi007 (#4764) üzenetére


1430
senior tag

Ha a Vodafone elengedett, akkor legfeljebb 8 napon belül kijelölnek egy időablakot, melyben aktiválódik a Domino SIM, és onnantól az fogadja a 70-es számodra ékező hívásokat.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#4772) woolwich válasza dedike (#4762) üzenetére


woolwich
tag

Megoldódott a probléma! :)
Sikerült eljutnom egy T-mobile üzletbe, ahol elmondták azt, amit abban az üzletben is el kellett volna mondaniuk ahol vettem a készüléket: ki- majd be kellene kapcsolni a telefont...
Úgyhogy ez után már működött is a TV.
Azért köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#4773) dedike válasza woolwich (#4772) üzenetére


dedike
addikt

Azt hittem azt azért elmondták... :B :R

Jó szerencsét!

(#4774) dedike válasza luciferk (#4760) üzenetére


dedike
addikt

Ezt nézted?

Nem tűnik hülyeségnek. Nem olcsó, viszont lesz akinek megéri! :)

Jó szerencsét!

(#4775) Onderon


Onderon
senior tag

Üdv!

Ha már szóba került a MobilTV, nincs valakinek némi belső info-ja arról, hogy iPhone-nal mikor lesz használható? Németországban természetesen ez is megoldott, nálunk miért ilyen nehéz?

MobileTV auf dem iPhone 3G/3GS
Für das iPhone 3G/3GS gibt es eine spezielle MobileTV App. Diese kann im App Store unter „Unterhaltung“ kostenlos heruntergeladen werden.

[ Szerkesztve ]

(#4776) zoli62


zoli62
addikt

Kinek hogy tetszik a Dominoweb? Majdnem olyan, mint a hangalapú kártyás, ha szinte nem használod, akkor akár egy évig nem kell rátölteni. Minden hónapban folyamatosan megújul. Ebben van az előnye a Dominonettel szemben.

(#4777) g0dl válasza zoli62 (#4776) üzenetére


g0dl
addikt

Viszont ha egy kicsit többet használod, már igen drága. Kb. 500MB felett nem éri meg. Itt nincs "ingyen" forgalmazható mennyiség, mint a Voda-nál.
Jobb lenne, ha nem 30 nap lenne amíg felhasználhatom, így nem nagyon éri meg.

Lényegében akkor "jó", ha nem forgalmazok, akkor nem kell fizetnem. Micsoda kegy!

(#4778) doddencs


doddencs
senior tag

sziasztok

Nyilván volt már szó róla, de nem találtam.

Szóval a T-Mobile a készülékekre 1+1 év garanciát ad, ha jól értelmeztem a jótállási jegyet? Csak mert most lesz egy éves a mobilom, és hogyha van még plusz 1 év garancia rá, akkor nem függetleníttetem ki, hanem inkább eladom. :)

És ez a plusz egy év (korlátozott jótállás), ha van, mit takar, mert az oldalon nem találtam információt róla.

Előre is köszi a választ.

Üdv.

(#4779) g0dl válasza g0dl (#4777) üzenetére


g0dl
addikt

Most látom, hogy akkor is fizetni kell, ha nem forgalmazol. Még rosszabb a helyzet

(#4780) blueye válasza g0dl (#4779) üzenetére


blueye
veterán

Rosszul látod:
"Ha nem használja előfizetését egy 30 napos ciklusban, akkor nem kerül levonásra adatforgalmi díj."
[link]

(#4781) dedike


dedike
addikt

Látom Ti is megtaláltátok a Dominowebet... :DDD

(4774)

Jó szerencsét!

(#4782) dedike válasza doddencs (#4778) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Én is csak ennyit találtam a korlátozott jótállásról, bár ez azért is lehet, mert nincsenek különös feltételei, ha csak az nem, hogy a korlátozott jótállás csak a készülékre vonatkozik.

Készülék garancia/jótállás

Jó szerencsét!

(#4783) doddencs válasza dedike (#4782) üzenetére


doddencs
senior tag

Ez a link dominowebre megy.. :D

Amúgy nem pont hogy csak szoftveres garancia az a plusz 1?

Senki nem tud vmi konkrétat?

(#4784) dedike válasza doddencs (#4783) üzenetére


dedike
addikt

Húh, ez rohadt gáz! :B

Itt a jó: Készülék garancia/jótállás

Szerintem a készülékre vonatkozik a +1 év!

De majd jön 1430 és elmondja! Remélem! :K

Jó szerencsét!

(#4785) canniball válasza doddencs (#4783) üzenetére


canniball
nagyúr

Én is úgy emlékszem az első év teljes körű, míg a második ahogy dedike mondja csak a készülékre (tehát pl. akksira már nem).
De ez sem konkrét. :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4786) manchester85


manchester85
addikt

Hi, nem tudja valaki, hogy mikor várható a Desire a T-nél? Köszi.

i6 Silver

(#4787) dedike válasza manchester85 (#4786) üzenetére


dedike
addikt

Gondolod lesz? :U

Jó szerencsét!

(#4788) trohak


trohak
csendes tag

Helló srácok!!

A T-nél milyen a szervíz?? olcsó illetve drága?? Jól, szakszerűen végzik a munkájukat??
Van egy T-s telóm egy szalagkábel szakadt el nem hiszem hogy gariba megcsinálják

(#4789) dedike válasza trohak (#4788) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Kinek mi az olcsó, és mi a drága? Különben nekem eddig csak garanciában csináltak telefont.
Az, hogy jó és szakszerű-e, csak az adott szerviztől, illetve annak alkalmazottjától függ, általánosan erről nem igazán lehet nyilatkozni!
Szerintem vidd be, kérdezd meg mennyibe kerül, stb, stb! :)

Jó szerencsét!

(#4790) manchester85 válasza dedike (#4787) üzenetére


manchester85
addikt

Azt mondta itt valaki, hogy belsős infó szerint lesz.

i6 Silver

(#4791) Wictor


Wictor
senior tag

Sziasztok!

A T-Mobile-nál most van valami karbantartás, vagy hasonló? Kiskunfélegyháza város központjában (van HSDPA hálózat is) alig van térerő (nemcsak 1 mobilban próbáltam a kártyát, tehát nem a mobilban van a hiba), szakadozik a vonal, nem megy a net (vagy éppen iszonyat lassú).

(#4792) Armi5


Armi5
tag

Hali, kérem valaki mondja meg, hogyan kell letiltani a híváskérő sms-ek fogadását? Nem akarom, hogy bárki Nekem küldjön visszahívó kérő sms-t.

T-Mobile honlapján annyit találtam, hogy a 1430-as számon "telefonszáma és biztonsági ügyfélkódja alapján rendelkezhet a szolgáltatás tiltásáról."
Mi ez a biztonsági ügyfélkód? És hol találom?

Valaki tud valamit mondani erről?

Nagyon köszönöm!

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#4793) luciferk válasza dedike (#4774) üzenetére


luciferk
senior tag

Kösz a linket, ez a domino web jobbnak tűnik a domino netnél, legalábbis annak aki csak ritkábban alkalomszerűen akarja használni a nettet, de ahogy nézem itt is figyelni kell az adat forgalom mennyiséget, mert ha a hónap végére a kifizetett adatforgalomnak csak egy részét használom fel akkor fennmaradó résznek lőttek. Gondolom a következő hónap elejétől újból indul a sávos adatforgalom felhasználás; 40-100-500MB.... már persze ha van a kártyán elegendő lovetta és újból elkezdem használni a nettet.

(#4794) HXY


HXY
addikt

1500 Ft-os havidíj

(a havidíj 100%-ban lebeszélhető, másodperc alapú számlázás)

15 Ft hálózaton belül

20 Ft Pannon, Voda

9 Ft vezetékes irányba

20 Ft SMS

Erről a tarifacsomagról tud valaki?

(#4795) trémobil válasza canniball (#4785) üzenetére


trémobil
tag

Ahogy én tudom(T-s droid révén) első év teljeskörű, második év csakis a készülékre! Akksira senki nem vállal garit...

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#4796) trémobil válasza HXY (#4794) üzenetére


trémobil
tag

Megérdeklődöm! Amúgy ez publikus díjcsomag, vagy súgta valaki???

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#4797) bepe79


bepe79
addikt

Sziasztok! Kérdésem lenne, utánaolvastam, de nem egyértelmű számomra, ezért rákérdezek itt nálatok, hogy elkerülte-e figyelmem "apróbetűs rész" :) .
Van egy 30-as számom, T-s megvásárolt SIM-el, egészen konkrétan Domino Aktív csomagom van. Most látom (így hónapok elteltével) a net-en az online menedzselés résznél, hogy 0Ft-ért lehet hozzá kérni a Családbarát kedvezményt, mellyel 4 bevont számmal 100 óra erejéig éjjel-nappal ingyen beszélhetek.. :F Mi ebben a szolgáltatónak a business? Vagy én nem vettem észre valami buktatót? Van ennek valamiféle "havidíja", ha már a belépési/csatlakozási díj 0Ft?

Köszi és üdv: Bepe

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4798) bepe79


bepe79
addikt

Meg is találtam a választ: "950 Ft / hívószám"

...

:U Nem is számítottam másra...

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4799) 1430 válasza Armi5 (#4792) üzenetére


1430
senior tag

Már az is elég, ha arról a hívószámról telefonálsz és küldöd a számod. Ami a jelszót illeti: havidíjas szám esetén szerződéskötéskor kellett megadni, Domino szám esetén pedig utólag állítható be, ha még nincs (interneten, 1777-en 1 és 4 menüpont).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#4800) Onderon válasza Onderon (#4775) üzenetére


Onderon
senior tag

na, ha 1430 sem tudja rá a választ, akkor az bíztató..

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.