Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) kali válasza dedike (#4899) üzenetére


kali
legenda

na, már megy a szerver! :K

(#4902) norbest válasza dedike (#4899) üzenetére


norbest
aktív tag

Nállam error

(#4903) canniball válasza norbest (#4902) üzenetére


canniball
nagyúr

Dettó...úgy látszik túl olcsók voltak azok a telefonok... :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4904) dedike válasza canniball (#4903) üzenetére


dedike
addikt

Nekem behozza most is, pedig közben gépet és netet is váltottam! :K

Jó szerencsét!

(#4905) kali válasza dedike (#4904) üzenetére


kali
legenda

most nekem sem jön be megint, pedig egyszer már bejött - igaz, előtte nem - viszont azóta sem notit, sem netet nem váltottam! a t-s főoldaról navigálva viszont megy!

(#4906) canniball válasza dedike (#4904) üzenetére


canniball
nagyúr

User CMN3101E The system is unavailable due to "CMN0203E".
System Command not found: "WSPhoneDisplayCmd".

kali!
És hova kéne navigálni?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4907) dedike válasza canniball (#4906) üzenetére


dedike
addikt

T nyitólap>Készülékek>Telefonok ;)

Jó szerencsét!

(#4908) canniball válasza dedike (#4907) üzenetére


canniball
nagyúr

Thx! Viszont nem látok se olcsó N86-ot, se 40k-s N97-t... Vagy nem erre gondoltál? ;]

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4909) dedike válasza canniball (#4908) üzenetére


dedike
addikt

Én mondtam, hogy N86 úgysem lesz, N97 meg 69990,- -ért van... :P

Jó szerencsét!

(#4910) canniball válasza dedike (#4909) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor most mondd azt hogy lesz! :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4911) csoszrobert


csoszrobert
csendes tag

SEGÍTSÉG!!! SEGÍTSÉG!!!SEGÍTSÉG!!!SEGÍTSÉG!!!SEGÍTSÉG!!!SEGÍTSÉG!!!SEGÍTSÉG!!!

Sziasztok!

Nekem az lenne a problémám, hogy:

Van egy LG GD330-as telefonom, amit megpróbáltam a (jelzem: leírás szerint) frissíteni. Minden szépen ment, lejött a progi hozzá, el is kezdte frissíteni, azaz hogy 0 %-nál megállt és kiírta a progi, hogy nem sikerült. Írta, hogy csatlakoztassam le az adatkábelről a telót, vegyem ki az aksit, tegyem vissza, majd kapcsoljam be a telefont. Na a baj itt történt meg... Nem kapcsol vissza.

Bárki aki tudna erre valamilyen megoldást, nagyon szépen megköszönöm!!

Köszi a segítséget!

SEGÍTSÉG!!!SEGÍTSÉG!!!SEGÍTSÉG!!!SEGÍTSÉG!!!SEGÍTSÉG!!!SEGÍTSÉG!!!SEGÍTSÉG!!!

(#4912) zs.tom


zs.tom
tag

Sziasztok!
Nem tudtam, hogy hol is tegyem fel a kérdésemet, ezért gondoltam, hogy ide biggyesztem ki, mivel a szolgáltatóval kapcsolatos, remélem nem haragszotok :)
Mostanában rejtélyes dolgok történnek :F nemrégiben édesapám munkatársának egy éjszaka alatt eltűnt az egyenlegéről közel 3000 Ft, és tegnap pedig édesanyám mobiljáról 500 Ft! Többen mondták ismeretségi körből is, hogy tapasztaltak már ilyet. Szerintetek ennek mi lehet az oka? Mi vagy ki állhat a háttérben? Csak úgy magától nem tűnik el az egyenleg :((

(#4913) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

sziasztok!

hogyan tudom lekérdezni az aktuális számlaegyenlegemet, ha előfizetéses vagyok (+flottatag)?
eddig a 1730-ra kellett csak küldenem egy 'A' betűt, de újabban ez nem működik.

köszi

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#4914) sanyixXx válasza sanyixXx (#4913) üzenetére


sanyixXx
senior tag

tárgytalan, most megint működik :B

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#4915) kali válasza zs.tom (#4912) üzenetére


kali
legenda

véletlenül indított, vagy bizonyos telefonoknál a háttérben esetlegesen a készülék használója tudta nélkül alapban futó wap/mobilnet forgalom képes akár néhány perc alatt is ezreket lehúzni az egyenlegből! továbbá emeltdíjas sms is produkálhat ilyet - bizonyos esetekben küldeni sem kell, csak fogadni!

(#4916) #95561216


#95561216
törölt tag

Sziasztok!

Lehet mobilinternetes simre domino-s "előfizut" kérni? Esetleg telefon előfizetés mellé rendes mobilnetet, vagy csak a net 500 a max? A másik, hogy fél éve lejárt a két éves hűségem, mégis azt írja a my t-mobile, hogy készülékváltás nem lehetséges, mitől lehet ez?

(#4917) dedike válasza #95561216 (#4916) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Lehet mobilinternetes simre domino-s "előfizut" kérni?

A mobilnetes SIM is dominós? Mert fordítva (domino díjcsomag mellé domino net) rendelhető, hátha menne így is.

Esetleg telefon előfizetés mellé rendes mobilnetet,

Minden további nélkül rendelhetők hozzá a relaxnetek. :K

Az utolsó kérdésre pedig: Nem vagy "arany"-szinű előfizető, a készülékváltás pedig csak aranykártyás előfizetőkenk lehetséges, függetlenül attól, van-e érvényes hűségnyilatkozatuk, vagy sem.

Jó szerencsét!

(#4918) #95561216 válasza dedike (#4917) üzenetére


#95561216
törölt tag

A mobilnet előfizus 3 gigás, még a régi, nem a relax.

Kb fél éve küldték ki az aranykártyát, a telefonhoz, meg a mobilnethez is.

(#4919) dedike válasza #95561216 (#4918) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem nem, de ez inkább 1430-as kérdés! ;)
(De különben minek kell az a szám annyira?)

A My-T-ben mit ír ki a "Hűségprogram" részen kártyaszínnek? :U

Jó szerencsét!

(#4920) #95561216 válasza dedike (#4919) üzenetére


#95561216
törölt tag

Nem kell a szám, csak még hűség van a netre :)

Kéket ír, pedig nincs kevesebb forgalmam, mint mikor kiküldték a kártyákat :F

(#4921) dedike válasza #95561216 (#4920) üzenetére


dedike
addikt

Miért szeretnél rá akkor dominós előfizetést? Abszolut nem értem. Vagy nem akarod használni? :U

Viszont a készülékváltást sikerült tisztázni! :K (Ha nem is neked kedvező módon....)

Jó szerencsét!

(#4922) #95561216 válasza dedike (#4921) üzenetére


#95561216
törölt tag

Mert vennék egy okostelefont, de telefonálni megtartanám a mostanit, de azért mégis, szükség esetén arról is tudjak telefonálni. Vannak olyan helyek és alkalmak, ahova nem szeretnék 100+ ezres telóval menni :)

De ezt a kékesedést abszolút nem értem, ugyan annyit fizettem azelőtt meg azután is, hogy kiküldték az aranykártyát. Esetleg azért, mert egyszer késett a fizum, és basztak még egyszer lehívni a csoportos beszedést, csak két hétre rá szóltak?

(#4923) dedike válasza #95561216 (#4922) üzenetére


dedike
addikt

Megértem! :)

A második bekezdéshez kitúrtam neked a Kapcsolat program programszabályzatát. Itt az 5.fejezet foglalkozik (7.oldaltól) a "Kártya, kedvezményjogosultság érvényességé"-vel, valamint a 9. fejezet a "Kapcsolat Kártyához, kedvezményjogosultsági szinthez való jog megszűnése"-vel! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#4924) #95561216 válasza dedike (#4923) üzenetére


#95561216
törölt tag

Na így csak még mérgesebb vagyok, hogy két hétig csak ültek a valagukon :((( :W

(#4925) dedike válasza #95561216 (#4924) üzenetére


dedike
addikt

Én minden nap belépek a My-T-be, ellenőrzöm, nincs-e valami probléma, bár úgy emlékszem a Bankom is küld sms-t minden számlához kapcsolódó műveletről, így a (bármilyen okból) visszautasított átutalásokról is! ;)

(Persze ez visszamenőleg eb gondolat, de a jövőben talán segítségedre lehet!) :R

Jó szerencsét!

(#4926) tusi_


tusi_
addikt

Sziasztok

Következő történt velem.

Szombaton vettem egy telefont a Tré-mobile "szolgáltatónál" (persze ha kivételesen szolgáltat és nem áll le az egész rendszerük)

Átmásoltam BT-n zeneszámokat a memóriakártyámra de közben generált nekem 22 mega adatforgalmat.
ÉN NEM CSATLAKOZTAM A NETRE, A TELEFONON SEM HAGYTAM JÓVÁ A HÁLÓZATBA CSATLAKOZÁST, MÉGIS FELMENT.
Kértem, hogy mutassák meg, mit töltöttem le, de erre nincs lehetőségük.
Mivel utánaolvastam és kiderült, hogy másokkal is eljátszották ezt, a fizetési morálom igencsak megcsappant.
Mit lehet tenni? Fogyi védelmet meg az NHH-t hagyjuk, azok lepaktálnak a szolgáltatóval

eat, sleep, play, replay

(#4927) dedike válasza tusi_ (#4926) üzenetére


dedike
addikt

Mit lehet tenni?

Megtanulni mindörökre: Ellenőrizni kell a készülékbeállításokat, mielőtt használatba veszed! :R

(Egyébként a BT-nek, meg az internetes- adatforgalomnak nem hinném, hogy bármi köze van egymáshoz.

Fizetni meg ne felejts el, mert így is, meg úgy is be fogják rajtad hajtani!) ;)

Jó szerencsét!

(#4928) tusi_ válasza dedike (#4927) üzenetére


tusi_
addikt

(Egyébként a BT-nek, meg az internetes- adatforgalomnak nem hinném, hogy bármi köze van egymáshoz."

Hát ez az. Miért ott számolta el? Semmit nem töltöttem le a netről.

"Fizetni meg ne felejts el, mert így is, meg úgy is be fogják rajtad hajtani!)"

Kénytelen vagyok, mert van kezesem, akin behajtják. De azért csak szeretném megtudni, hogy mit számoltak fel nekem :)

eat, sleep, play, replay

(#4929) Norb0


Norb0
tag

Sziasztok!
Találtam a lakásban egy T-s kártyát, viszont ugyebár nincs rajta pénz. Van valami kód arra, hogy azt bepötyögve megtudjam a kártya számát? Mert Panonnál és Vodafonnál ez nem akadály (ezt a kettőt bezzeg megtalálta). A T-nél van ilyen egyáltalán?

Előre is köszi!

(#4930) zs.tom válasza kali (#4915) üzenetére


zs.tom
tag

Szia!
Köszönöm a válaszod! :)
Az az egy probléma, hogy mindkét eset este, alvás közben történt. A mobilneten én is gondolkoztam, de ezt édesanyám telefonjánál elvetettem, mert neki egy ilyen őskövület Nokiája van és kétlem, hogy azon egyáltalán működne a net :)
Még egyszer köszönöm a válaszod!
üdv. :)

(#4931) Norb0 válasza Norb0 (#4929) üzenetére


Norb0
tag

Már nem aktuális. Ha valaki azért keresné (majd egyszer), itt van a kód:
*121#

(#4932) kali válasza zs.tom (#4930) üzenetére


kali
legenda

ki is volt kapcsolva este a telcsi?
ha a net kilőve, a drágább sms még marad(hat), ahhoz bármelyik régi telcsi jó...
a probléma kiderítéséhez egy részletes számla lenne az igazi, de domino esetében sajnos nem kimondottan játszik...

(#4933) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Halihó
Magyar témobilos telómban miként használhatom az angol témobilos kártyát? Függetlenítés kizárt.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4934) grabber válasza - = Zk = - (#4933) üzenetére


grabber
addikt

turbo sim? :U Csak ahhoz meg kell vágni a kártyát vagy ha olyat veszel talán még az sem kell ;)

(#4935) - = Zk = - válasza grabber (#4934) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Halott ügy. Tudtommal 5800ához nincs stabil. Tudtommal.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4936) szijartg


szijartg
senior tag

MédiaMánia S ez most hogyisvanez?
5ezer...az addig ok, van benne net, sms, mobiltv(kutyának sem kell)
de mennyit beszélhetek le ebből?? vagy semennyit? ez a 3van benne és amit még telefonálok az rájön pluszba??
A díjcsomag előfizetésével mit kapok a leforgalmazható havi díjon felül díjmentesen?
mert ez a mondatuk nem tiszta nekem...
plz help

(#4937) SEFAN84 válasza szijartg (#4936) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

És a havidíj teljesen lebeszélhető!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#4938) kecz


kecz
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy ha nekem augusztus 11-én jár le a hűségem, akkor majd kapok nagyobb kedvezményt a készülékváltásra, mint most (előrehozott-al most is tudok).
Csak azért vagyok rá kíváncsi, hogy megéri-e várni augusztusig, vagy teljesen mindegy?
Válaszotok előre is köszönöm. (Aranykártyás vagyok)

(#4939) kecz válasza szijartg (#4936) üzenetére


kecz
aktív tag

Nekem is ez van, ki vagyok vele békülve. (azon kívül, hogy egyre kevesebb pénzem van fizetni a havi 5k-t :) ).
Kapsz 50 ingyen sms-t, 500 mega adatforgalmat meg 10 óra mobil tévét (tényleg nem kell a kutyának sem :D ). A kb 5000 forintból meg a hanghívásaid, mms-eid ára jön le, illetve az az sms és adatforgalom, amit az ingyenes kereten felül használsz.

(#4940) kali válasza kecz (#4938) üzenetére


kali
legenda

néhány ezressel olcsóbb lesz!

(#4941) kecz válasza kali (#4940) üzenetére


kecz
aktív tag

Az azért nem rossz!
Most vagy egy Spica-n gondolkodom ( Ha most váltanék, akkor újabb 2 év hűséggel kapnám meg ~58000-ért, egy évig havi 4250) vagy egy Pulse-on (ha egyáltalán még berendelhető webshopban) ( ezt kapnám meg összesen 24605 forintért, havi 2660-ért. Persze hasonló kondíciók mellett).

Esetleg egy árat tudsz mondani, hogy szerinted mennyi lesz nekem ez a 2 augusztusban? Tudom, hogy csak tipp lenne, de mégis csak valami körülbelüli összeg :) . Sajna halvány fogalmam sincs, mert sosem voltam még ilyen helyzetben. Egyébként ezekbe az összegekbe a T már bele számolta a hűségpontjaimat is? Vagy az aranykártyánál, annyira nem oszt-szoroz? (van most 1480 beváltható)

Ja, és az előzőért, kösz a választ! :R

(#4942) kali válasza kecz (#4941) üzenetére


kali
legenda

~ 5000 ft lejön a jelenlegi összegből a hűség lejártával, továbbá ahány pontod van, annyi forint is levonható, ha a hűségpontok beszámításával vásárolsz!
a spica jó telcsi, mostanság vettem a páromnak, és még nekem is tetszik - pláne mióta 2.1 oprendszert tettem rá! :K

(#4943) kecz válasza kali (#4942) üzenetére


kecz
aktív tag

Hát az baromi jó! Az adott esetben (tegyük fel 5 ropival jobban járok), +1 havi media mánia S.
Bár ha részletre veszek spicát (jelenlegi árak mellett), akkor nembiztos, hogy marad a Mm S.
Pedig már úgy megszoktam.... :O Dehát nem mindig jár az ösztöndíj :) , ráadásul, lehetséges hamarosan, hogy a fősulit magamnak kell majd fizetni :( .

(#4944) dedike válasza kecz (#4941) üzenetére


dedike
addikt

Üdv!

Jelenleg az árlista 24 hónapos oszlopában szereplő számhoz hozzáadsz hatezer forintot, majd annak veszed a 95%-t, annyiba kerül neked most a telefon. Miután lejár a hűséged, kereken egy ezer forint kedvezményt fogsz kapni az előbb már említett oszlopból! ;) Természetesen a megrendelés során a fizetendő összegből kerül jóváírásra az AK pontok száma!

És még annyit, hogy: A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön.

Tehát MMS küldésére a havidíj nem használható fel! :N

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#4945) kecz válasza dedike (#4944) üzenetére


kecz
aktív tag

Hát azért van itt sumákolás :) ...
Az a +6000Ft.- az mi?

(#4946) szijartg válasza kecz (#4939) üzenetére


szijartg
senior tag

akkor ez nem is olyan rossz... pedig már megszoktam hogy mindig van valami átverés :DDD

(#4947) kecz válasza szijartg (#4946) üzenetére


kecz
aktív tag

Nem átverés, csak mindig van egy apró betű, amit nem veszünk észre :D
Lehet, hogy az apró betű csillagozott részének a 4-es tétele :DD
Persze ez szigorúan csak poén. De tényleg... Vajon mi lehet az a +6000? :)

Ugye, ha felrakok egy Pulse-t készülék értesítőre, akkor nem kell kifizetnem, ha lesz raktáron?:D

Nem mintha bíznék benne, hogy lesz.... pedig nekem bejön, főleg az ára miatt.

[ Szerkesztve ]

(#4948) dedike válasza kecz (#4947) üzenetére


dedike
addikt

Az annak a költsége, hogy "idő előtt" akarod cserélni a telefonod, ergo megspórolsz 6 hónapot a hűségidődből! ;)

Jó szerencsét!

(#4949) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az mér van, hogy a HTC Legend elérhető a Telenornál és a Vodánál de a T-mobilnál nem?

Az mér van, hogy a HTC Desire elérhető a Telenornál de a T-mobilnál nem?

Az mér van, hogy a HTC Desire elérhető a T-mobil német és angol hálózatában, de a magyarban nem?

:O

Dive ever, work never.

(#4950) kecz válasza dedike (#4948) üzenetére


kecz
aktív tag

Jaaaaaa...
De ha augusztusban lejár nekem a 2év hűség, akkor a +6000 helyett, -1000 forint lesz a módosító összeg az alap 2éves előfizus árra? Ha igen, akkor ez 7000 forint árkülönbség.
Vagy ha hat hónappal hűség lejárta előtt akarok cserélni, akkor +6000? És akkor ez havonta csökken? Bocsi, csak keresem a logikát, jó gépészhez illően :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.