Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) capafog23


capafog23
őstag

Lejárt a hűségnyilatkozat az előfizetésről felhívtam a 1430-at de nem találtam olyan menüpontot hogy átrakjam dominóra.

(#4602) dedike válasza capafog23 (#4601) üzenetére


dedike
addikt

Én csak olyat találtam, hogy miként lehet dominót havidíjasra változtatni, gondolom visszafelé is így megy: Szándékát több fórumon jelezheti felénk: személyesen T-Pont üzleteinkben, partnerüzleteinkben, a T-Mobile Webshopban, valamint a házhozszállítási csoport +36-30/930-30-30-as hívószámán, illetve levélben. Amennyiben további kérdései merülnének föl, hívja házhozszállítási csoportunkat a +36-30/9303-030-as, a T-Mobile magyarországi hálózatából díjmentesen hívható telefonszámon.[link]

Jó szerencsét!

(#4603) club1 válasza chop (#4600) üzenetére


club1
veterán

Szolgáltató specifikus beállítások (nekem ezzel működik):
username/password üresen kell hagyni
APN: internet
dial number: *99#

A modem beállításához nem tudok infót...

(#4604) .bruszli. válasza capafog23 (#4601) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ezt anno nekem is csak személyesen sikerült. Ez a ' váltás ' úgy működik,mintha egy új Domino csomagot vásárolnál;tehát az átváltáskor egy alapcsomagot kell kifizetned ( ez most 2700 ft,ami természetesen felhasználható lesz az új feltételekkel ) Szerintem emiatt csak személyesen megy;mondjuk én nem is próbáltam egyéb úton.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#4605) canniball


canniball
nagyúr

Domino kérdés: jól emlékszem hogy régebben küldték az sms-t pár nappal a feltöltési időszak lejárta előtt? (Vagy az még a pannonos kártya volt?) Avagy ez a szolgáltatás ki/bekapcsolható? Pár napja ment volna egy hívás dominoról, erre közli az automata hogy lejárt...a feltöltött egyenleg meg gondolom ugrott...jó lett volna ha előtte küldenek egy értesítést...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4606) Killing válasza canniball (#4605) üzenetére


Killing
addikt

Nekem tavaly küldtek ilyen SMS-t az ősrégi nokiámra aminek a számát nem használtam. Az egyenleg ugrik. Az új számomra nem küldtek ilyet. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4607) canniball válasza Killing (#4606) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor csak jól emlékeztem. Viszont akkor vajon most megszűnt ez a szolgáltatás vagy lehet valahogy kérni/aktiválni?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4608) Killing válasza canniball (#4607) üzenetére


Killing
addikt

Ha lejárt akkor azt hiszem még 1 évig újra lehet aktiválni. De hívd fel a számot, ha valaki más veszi fel akkor gond van. :D Egyéb esetben pedig menj be az ügyfélszolgálatra.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4609) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Üdv!

Ha csak MSN-ezni akarok mobilneten, akkor jól gondolom, hogy elég egy net 40MB-os csoamg is? Nincs mobil szélessáv errefelé, másra úgysem lenne alkalmas, MSN-re meg kéne hogy ne unatkozzak délutános műszakban :DDD

(#4610) canniball válasza Killing (#4608) üzenetére


canniball
nagyúr

A kártya még él, nem ez a probléma. Hanem az elbukott ~5k, mivel nem jött az sms hogy lejár a feltöltött idő; na ez az sms-értesítő érdekelne hogy létezik-e még és ha igen miként lehet kérni. Gondoltam csak akad itt egy domino user...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4611) megyeri válasza canniball (#4610) üzenetére


megyeri
tag

De ez a Domino mindig nálad volt és be volt téve egy telefonba vagy csak pihent valahol a SIM, és most bekapcsoltad és szembesültél a történtekkel?

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#4612) canniball válasza megyeri (#4611) üzenetére


canniball
nagyúr

Bent volt egy bekapcsolt telefonban; egyébként természetesen nem hiányolnám az értesítést.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4613) capafog23 válasza .bruszli. (#4604) üzenetére


capafog23
őstag

Személyesen sikerült megoldani.

(#4614) .bruszli. válasza capafog23 (#4613) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Gyanítottam,hogy így lesz. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#4615) Killing válasza CounterBoci (#4609) üzenetére


Killing
addikt

Elég, csak ne merészeld megnyitni a böngészőt. :P
caniball: Ha lejár a feltöltött idő akkor az azt jelenti hogy buktad az egyenleget, ennyi. De egyben a kártya érvényességét is jelenti, tehát évente egyszer fel kell tölteni. Mikor töltötted utoljára?
mod: Ha 15k-val töltöd akkor tovább van az érvényességi idő, de már nem találom a t oldalán a 15k-s címletet.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4616) chop válasza club1 (#4603) üzenetére


chop
őstag

Kiderült, hogy alapból nem támogatja a modemet, be kellene fordítani valami a Linuxba, hogy menjen, de ehhez sajnos nem értek, úgyhogy egyelőre sztornó.

Köszi azért.

(#4617) cserry193


cserry193
tag

Van arra lehetőség hogyha aláírtam a 2 éves hűségnyilatkozatot, hogy azt lemondjam? Kb. fél éve megy az előfizetés :) Szeretnék marani a jó öreg Domino csomagnál :D

(#4618) kali válasza cserry193 (#4617) üzenetére


kali
legenda

sok a felesleges pénzed? :)

(#4619) #02683648 válasza cserry193 (#4617) üzenetére


#02683648
törölt tag

Igen, kötbér ellenében. Tipikusan 25 és 50 ezer forint közötti összeg, h pontosan mennyi, azt a 1430 megmondja. Értelmesebb átváltani vmi olcsó csomagra (pl. eco vagy iwiw) és úgy hagyni, vsz. jobban jársz mintha csengetnéd a kötbért. Főleg h ezt le tudod beszélni a kötbért meg nem :)

(#4620) blueye


blueye
veterán

Tudja vki, h mikor várható a t-nél vmelyik új Android alapú Snapdragon QSD8650 1GHz procival szerelt telefon?

(#4621) dedike válasza blueye (#4620) üzenetére


dedike
addikt

Ha esetleg írnál gyártót és tipust is, az jó lenne... :B

Jó szerencsét!

(#4622) blueye válasza dedike (#4621) üzenetére


blueye
veterán

Direkt nem írtam, ez a proci meghatározza a kategóriát.

(#4623) blueye


blueye
veterán

Gondolom ez lesz itthon is:
HTC Desire

http://www.engadget.com/2010/03/22/htc-desire-hits-t-mobile-uk-black-prototype-spotted-online/

(#4624) dedike válasza blueye (#4623) üzenetére


dedike
addikt

Persze, függetlenül.

Esetleg T brand alatt. Itthon a T még nem árult HTC-t HTC néven. Az én emlékezetem szerint legalábbis nem.

Jó szerencsét!

(#4625) blueye válasza dedike (#4624) üzenetére


blueye
veterán

Olvastad a linkemet?

(#4626) dedike válasza blueye (#4625) üzenetére


dedike
addikt

Nem tudok angolul. De benne van, hogy Magyarországon a T-Mobile is forgalmazni fogja? Mert a T-Mobile UK nagyon messze van ide. Minden téren. Sajnos.

Ez meg a [link] , amit Te írtál, egyszerűbb használatra. :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#4627) blueye válasza dedike (#4626) üzenetére


blueye
veterán

Azért az sokat jelent ha egy külföldi t-s cég forgalmazza, így bízom benne h itthon is megjelenik.

(#4628) dedike válasza blueye (#4627) üzenetére


dedike
addikt

Látod, azt lehet! :K (Mármint bízni.)

De!
Akkor hasonlítsd össze a német T készülékkínálatát a magyaréval! (Hozzájuk jobban kötődünk, mivel az M-Telekom 59%-os tulajdonosa a Deutsche Telekom.)

(Ott találsz HTC-ket, N86-ot, amiket nálunk sajnos nem!)

Onnantól kezdve nem fogsz bízni benne! :N

(Hacsak nem, mint írtam T brand alatt. Viszont, ha HTC néven forgalmazná a T, akkor ez lenne az első ilyen telefonja a HTCnek a magyar T kínálatában!)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#4629) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

hello
lehet n00b kérdés de,
szeretnék venni egy iPhone-t.3G vagy 3GS egyenlőre mindegy.Valaki aki már vett a Tmobilenál Ikon csomaggal,megtudná mondani privátba,hogy higyan működik a dolog?
Köszönöm szépen.
Üdv

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#4630) blueye válasza dedike (#4628) üzenetére


blueye
veterán

Én egy szóval nem mondtam hogy HTC név alatt fogja forgalmazni, lehet felőlem bármilyen MDA a neve, ha ugyanazt a vasat takarja.

(#4631) dedike válasza blueye (#4630) üzenetére


dedike
addikt

Akkor már csak az árlistájukat (illetve a honlapjukat) kell figyelned, ők ott is azonnal frissítik/aktualizálják a készülékeiket!

(Szerintem SE X10 hamarabb lesz...) ;]

Jó szerencsét!

(#4632) 1430 válasza canniball (#4605) üzenetére


1430
senior tag

Eddig halogattam a választ, mert van egy Domino kártyám, ami 28-án jár le, és gondoltam megvárom, hogy a gyakorlatban is működik e az elmélet.

Elmélet: A lejárat előtti 5. napon felhív egy automata (ismeretlen számról), hogy figyelmeztessen. Ha nem veszed fel, a 4. napon is hív. Ha ez sem sikerül, még a 3. napon próbálkozik. Ha minden kötél szakad, a lejárat előtti 2. napon SMS értesítést kapsz.

Nálam a gyakorlat az volt, hogy 23-án 17:42-kor volt az első hívás, természetesen nem vettem fel, így 24-én 8:14-kor majd 10:15-kor is hívott egy ismeretlen szám. Kissé összecsúsztak a dolgok, mert 25-én nem jött hívás, míg ma, azaz 2 nappal a lejárat előtt jött az SMS a 1777-ről 8:05-kor: "Domino kártyája 2010.03.28-n lejár, használatához feltöltés szükséges. Információért hívja a T-Mobile hálózatából díjmentes 1777-es számot."

Mint írtam, nem vettem fel a hívásokat, mert ha megteszem, leáll az értesítési folyamat, tehát nem jutok el az SMS-ig. Gyanítom nálad ez lehetett az ok, azaz fogadhattad valamilyen formában a hívást, és ezért nem kaptál SMS-t. Például ha volt átirányításod a Hangpostára, vagy felvetted, de nem hallgattad meg az automatát, és bontottad a vonalat, stb...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#4633) meroly válasza 1430 (#4632) üzenetére


meroly
veterán

Szépen kitesztelted :C

Impossible is nothing

(#4634) dedike válasza 1430 (#4632) üzenetére


dedike
addikt

Na neee! (nem NANE!)

Ezt hívják nem semminek, azt hiszem! De minden esetre szép munka volt! :C

Jó szerencsét!

(#4635) Troy. válasza kovacsmi_74 (#4032) üzenetére


Troy.
addikt

Ez a 22 ft-os percdíj minden hálózatba?

.

(#4636) canniball válasza 1430 (#4632) üzenetére


canniball
nagyúr

Köszönöm a tesztet! :R
Ha volt hívás az tuti nem lett fogadva (legfeljebb véletlenül és a tudtom nélkül), de most majd gondosan felírom a feltöltés időpontját és én is letesztelem. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4637) F-ECT$


F-ECT$
titán

Van arról bármi infó, hogy a HTC Legend (akár T-Mobil "márkanévvel") elérhető lesz-e, és ha igen, akkor mikor a T-nél?

Dive ever, work never.

(#4638) dedike


dedike
addikt

Ilyen sem volt mostanában a T-nél. Ezt Akciós mobiltelefon-árlista nem frissítették ezzel Akciós készülék árlista. :U

Jó szerencsét!

(#4639) manchester85


manchester85
addikt

Sziasztok!

Úgy hallottam, hogy ha valaki aláír újabb hűséget, akkor ezt az előző hűség megkötésétől nézve 1,5 év után megteheti. Igazából azt szeretném kérdezni, hogy ha van egy iPhone-om, ikon 200-as csomaggal, akkor másfél év elteltével ugyanolyan feltételekkel írhatok-e alá, és vehetek új mobilt, mint bárki más? Jól gondolom, hogy akkor így a két előfizetés időtartama 3,5 év lesz, hacsak nem írok alá utána megint, mert akkor a 4 évből 3 lesz. Jól kalkulálok?

Ha valaki csomagot vált, ő ugyanígy megteheti? Pl. haverom MM L-ben van, ha ő a következő előfizetését ikon 200-ban szeretné megkötni, neki is megvan a lehetősége arra, hogy fél évvel előbb újítsa meg az előfizetését az új csomagra?

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#4640) F-ECT$ válasza manchester85 (#4639) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem mindenben jól kalkulálsz.

Az egyetlen dolog amire figyelni kell, hogy "sima" a hűség mellett lehet az előfizetésre is vállalásod (pl. az Ikon azt hiszem ilyen): kisebbre nem válthatsz, csak nagyobbra.

Dive ever, work never.

(#4641) dedike válasza manchester85 (#4639) üzenetére


dedike
addikt

Hogy az iPhone-ra mi vonatkozik, ezt csak ők tudják megmondani. Minden más készüléknél így van a dolog, a kalkuláció jó!
Haver csak akkor, ha a MM csomagra nincs vállalt hűsége, mivel az lehet "hűséges" csomag is! Ha például innen vásárolt: MédiaMánia akciós készülékek

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#4642) dedike válasza manchester85 (#4639) üzenetére


dedike
addikt

Lejárt az időm.

Gondolom, ha még érvényes hűsége van a díjcsomagra, és újabb 24 hónapot aláír, valamint a választott csomag legalább olyan díjú, mint az eddigi, szerintem akkor simán mehet a dolog.

Jó szerencsét!

(#4643) manchester85 válasza F-ECT$ (#4640) üzenetére


manchester85
addikt

Köszi mindkettőtöknek a választ!

Hát ő lehet, hogy kisebb csomagra váltana, vagyis MM L-ről ikon 200-ra. Akkor gondolom ez esetben csak 2 év után válthat, logikus is. Köszi az infókat.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#4644) dedike válasza manchester85 (#4643) üzenetére


dedike
addikt

De előbb tudd meg, mert a MM nem feltétlenül "hűséges", valamint szabadon választható!

Jó szerencsét!

(#4645) grabber


grabber
addikt

Pannon-ról szeretnék váltani,még mielőtt telenor lesz :DDD
T-mobil tűnik a legesélyesebbnek.Média S csomagja miatt,de abban nincs lebeszélhető percek.A havidíj lebeszélhető,de leosztva a percdíjjal kb 166 perc jön ki belőle.
Vodánál ez 200 perc és kb ua.De ott drágább a telefonok,egy kettő biztos.

Akkor melyik legyen? :D

(#4646) dedike válasza grabber (#4645) üzenetére


dedike
addikt

Persze, hogy nincs benne, hiszen a teljes havidíj leforgalmazható, illetve sms küldésre fordítható! Egyébként attól függ, hogy saját vagy másik hálózatot hívsz, mivel sajátba 192 perc az... ;)
A vodánál is van benne 50db sms, 500mb adat, és 10 óra mobiltévé az általad választott díjcsomagban? :)
A telefonkínálatot meg ne keverjük azért! A T-nél sokkal több, jobb és újabb telefon közül választhatsz! (Legtöbbször jobb áron, mint a hazai konkurenseinél!)

Szóval akkor mi is a kérdés? :))

Jó szerencsét!

(#4647) grabber válasza dedike (#4646) üzenetére


grabber
addikt

Semmi,pont ez volt a fura.Ezért kérdeztem inkább :D

(#4648) kovacsmi_74 válasza Troy. (#4635) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Igen, ez minden belföldi hálózatba 22 Ft/perc 18.00-7.00-ig és hétvégén, és az SMS-ek is ennyibe kerülnek ebben az időszakban(!). A havi díja pedig 260Ft.

[link]

Mondjuk én már nagyon régen használtam ezt, akkor még 20Ft-os volt. ezután 2-3 évig Dominó Aktív-ot használtam a múlt hétig, mert aztán átváltottam céges flottás előfizetésre (dolgozói kedvezményes dolog).

(#4649) kw3v865


kw3v865
senior tag

Elveszett a T-Mobile-os telefonom, ezért a számomat szeretném visszaszerezni (a telefon már biztos nem lesz meg). A T-Mobile-nál elvileg vehetek új SIM kártyát a régi számommal. Az a probléma, hogy nem találom az adásvételi szerződést, csak az a lap van meg, amin a PIN és PUK kódok, valamint a SIM kártya száma van. Ilyenkor mi a helyzet? Ha igazolom magamat a lakcímkártyámmal vagy a személyimmel (azóta már megváltozott a száma), akkor működik a dolog?

(#4650) Shiku


Shiku
aktív tag

Mi a különbség a Mobile Broadband Stick V és a web n' walk közt?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.