Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#26701) HateEternal válasza Beca1990 (#26700) üzenetére

HateEternal
(tag)

remélem valaki aki vágja a témát válaszol :)

(#26702) sanyigtasa

sanyigtasa
(csendes tag)

Üdv!

én nemrégiben vásároltam webshopon keresztül egy Iphone 4s készüléket, megérkezett, kibontottam a dobozt szemügyre vettem a telefont és elégedetlen voltam a minőségével, ferde home gomb, csúnya illesztések egy szóval hanyag összerakás, ennek tetejébe még egy pixelhibát is felfedeztem, utána egész nap dilemmáztam mi legyen,
másnap bementem a t-pontba ahol megkérdeztem mit lehet tenni, ők felajánlottak 1 garis cserét(természetesen a megszokott apple által javított kis fekete csomagos készüléket kaptam volna nem új bontatlan dobozost) valamint a 8 napos elállást említették még, 1 nap gondolkodót kértem.. harmadnap bementem és leadtam a telefont mindenestül(szerződések sim kártya stb.), sértetlenül a 8 napos elállási jogán, ügyintéző hölgy ellenőrizte be is kapcsoltatta velem(azt hiszem bekapcsolva maradt:S ilyesmibe beleköthetnek?).

a kérdésem az lenne hogy van-e valakinek tapasztalata ilyesmivel kapcsolatban? mikor vásárolhatok újra?(1430-on és a t-pontban is mást mondtak.. t pontba azt hogy 1-2 napon belül amint az előfizetésem megszűnik, 1430on meg azt hogy akár már a leadást követően megtehettem volna).

[ Szerkesztve ]

(#26703) EczkE

EczkE
(addikt)

Sziasztok!

Kártyás vagyok és tarifát váltanék Dominó 7-ről. Olyan érdekelne ahol a legolcsóbb a hívás.

És még valami: van most valamilyen net csomagom, havi 100 mega egy ezresért. Ennél van olcsóbb esetleg?

:R

Asszem mindenféleképpen!

(#26704) polonic

polonic
(nagyúr)

Mi van most a 1430-cal? Egy jópár menünél azt mondja, hogy a szolgáltatás jelenleg most nem elérhető.

(#26705) tjb007 válasza EczkE (#26703) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Számodra szerintem a Surf lenne a legmegfelelőbb.

(#26706) EczkE válasza tjb007 (#26705) üzenetére

EczkE
(addikt)

Köszi! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#26707) kali válasza Ronam (#26696) üzenetére

kali
(legenda)

a rendőrség tőled fog felvenni feljelentési jegyzőkönyvet, hiszen a te sérelmedre követték el a lopást, te vagy a sértett, az más kérdés, hogy a szolgáltatón miként lehet átvinnia a kettősséget...

(#26708) polonic válasza polonic (#26690) üzenetére

polonic
(nagyúr)

Sikerült ügyintézővel beszélnem. Sajnos már nem lehet visszaállítani. Na mindegy, így jártam. Most már úgy van beállítva, hogy a havi számla terhére menjen a mobilvásárlás.

Egyébként nagyon gyorsan kapcsoltak ügyintézőhöz. Teljesen segítőkész volt a kolléga.

Az meg külön értékelendő, hogy küldenek a hívás befejeztével egy sms-t, hogy köszönjük a megkeresést. Reméljük segíthettünk és elégedett volt a xy (itt leírják az ügyintéző nevét) kollégánk munkájával.

Apróság, de mégis tök jó dolog.

(#26709) FLD1987

FLD1987
(tag)

Next L és Next XL díjcsomagokról információ.

Dell Latitude 5491; Nokia 8.1; Huawei Mate 9 Dual SIM; Alcatel Pop 4 (6)

(#26710) pepe091 válasza polonic (#26708) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Nekem ilyen után már küldtek olyan SMS-t is, hogy értékeljem. Mondjuk ez volt vagy fél órás beszélgetés, aztán küldtek 5 kérdést, és mindegyikre válaszolni kellett, hogy mennyire voltam elégedett.

(#26711) pepe091 válasza polonic (#26708) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Nekem ilyen után már küldtek olyna SMS-t is, hogy értékeljem. Mondjuk ez volt vagy fél órás beszélgetés, aztán küldtek 5 kérdést, és mindegyikre válaszolni kellett, hogy mennyire voltam elégedett.

(#26712) Gedeon31 válasza tjb007 (#26705) üzenetére

Gedeon31
(addikt)

Ez egy nagyon korrekt csomag szerintem :)

(#26713) 1430 válasza polonic (#26690) üzenetére

1430
(senior tag)

Bár már megkaptad a választ, de ha még megvan az SMS a vásárlásról (az első a kettő közül), akkor abban benne kell lennie, hogy a KAP pontok terhére fogsz vásárolni. Ekkor még lett volna lehetőség a visszalépésre.

A korábbi kérdésedhez kapcsolódóan, ha majd áprilisban Net&Roll 1GB LTE opciót aktiválsz a Mozaik XS díjcsomagodhoz, akkor mivel a Nokiád alkalmas rá, ha olyan területen vagy, fel fog jelentkezni a készüléked. Ha még sem, ellenőrizd, hogy az internet.telekom APN-t használja a készülék. (nincs szükség SIM cserére vagy hasonlóra)

Ronam
A 80-as számon majd megmondják.
Hány éves vagy?

sanyigtasa
Meglévő előfizetéshez vetted? Mert ha igen, akkor meg kell várni, míg a WebShop raktárba visszaér és a sztornó részeként leveszik a kötbért (kb. 1 hét). Ha új előfizetéssel vetted, elvileg akkor is várni kellene a sztornóig, de a rendelést akár már fel is adhatnád, csak nem engedélyeznék, míg ott a régi előfizetés.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26714) polonic válasza 1430 (#26713) üzenetére

polonic
(nagyúr)

Igen, én voltam a figyelmetlen, tényleg írja az sms-ben. Sokszor csináltam már mobilvásárlást, aztán megszokásból el sem olvasom az sms-eket. Na de megtanultam a leckét. :)

És ha már van net & roll 1gb opcióm aktiválva, akkor az átáll majd automatikusan lte-re vagy le kell mondani, aztán majd az lte-set igényelni?

(#26715) DS39 válasza Gedeon31 (#26712) üzenetére

DS39
(veterán)

Jaja, egy apró kivetnivaló van benne, hogy a 150 MB felhasználása után nem csak lassítják, hanem túlszámláznak. Bár Opera Minit használva be lehet osztani.

(#26716) Ronam válasza 1430 (#26713) üzenetére

Ronam
(őstag)

28 múltam, közbe megtaláltam a 80-as számot, de csak holnap tudom őket hívni..

(#26717) 1430 válasza polonic (#26714) üzenetére

1430
(senior tag)

Neked kell váltani. ;)

Ronam
Akkor jó, a lényeg, hogy 18 elmúltál. ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26718) Soulfly842 válasza 1430 (#26717) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Egy-két dolog még a friss ÁSZF változások összefoglalójából:
"A Mozaik S és M díjcsomag LTE képessé válik új előfizetők és e díjcsomagba váltók számára (kínált sebesség 21,00 Mbit/s / 5,70 Mbit/s). A jelenleg e díjcsomaggal rendelkező előfizetők számára az LTE1800 hálózat elérését a Szolgáltató legkésőbb 2013. július 31-ig biztosítja."

"A Mozaik M és MédiaMánia M csomagokhoz is igénybe vehetővé a DuoNet opció."

"2013. május 1-jétől hatályos változások:
A szolgáltató megszünteti a Like díjcsomag értékesítését. Ezen díjcsomagot használó előfizetők a díjcsomagot változatlan feltételekkel vehetik igénybe, de új hűségidő vállalására már nincs lehetőség"

Nem kell megijedni... a Like 50 és a Like 300 marad!

Kíváncsi leszek a fun duplázó díjcsomag pontos részleteire... :)

(#26719) jenei1994

jenei1994
(őstag)

Sziasztok!

Ma reggel rendeltem dominosan telefont T-mobilnál és az a kérdésem ma miért nem szálítják ki? Rendes munka nap van nem? Miért 2-án szálítják azt írta.

(#26720) dashed válasza jenei1994 (#26719) üzenetére

dashed
(senior tag)

Amikor leadod a rendelest, kb 5perc es nalad van a futar.. Valamit elszurtal..
En pl mikor rendeltem mar elotte levo nap megkaptam. :P

sry, de na... Ha ma reggel rendelted miert furcsalod, hogy ma nem szallitjak egybol ki?

(#26721) jenei1994 válasza dashed (#26720) üzenetére

jenei1994
(őstag)

Nem szúrtam el semmit karácsonykor is rendeltem mán telót ugyan így dominosan nem értem ma miért nem szálítják ki.Miért csak kedden.Amikkor rendeltem reggel aznap ki is szálítóták.

[ Szerkesztve ]

(#26722) djculture válasza jenei1994 (#26721) üzenetére

djculture
(félisten)

Mondjuk mert ünnep lesz és ilyenkor százezren vásárolgatnak... Posta csomag üzletága is telítődve van, 3 nappal később kaptam meg én is azon keresztül a cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#26723) cris78

cris78
(őstag)

Már a saját mérés szerint 150 megával túl léptem a GO!net L-t. Lassítás nincs. Sms nem jött. Olyan nincs hogy megszüntetik és nem szólnak?Vagy mi lehet most? Bónuszt kaptam? :)

(#26724) club1 válasza cris78 (#26723) üzenetére

club1
(veterán)

Nem vagy egyedül ezzel a "problémával". A Bluemobilnál szintén nem műkszik a korlátozás, azaz a T-nél lesz valami zűr.

(#26725) cris78 válasza club1 (#26724) üzenetére

cris78
(őstag)

Idáig jól mértem nagyjából, de ez már sok.... de remélem nem kell külön fizetni...

(#26726) club1 válasza cris78 (#26725) üzenetére

club1
(veterán)

Aztán mi alapján számláznának, ha egyszer nincs túlforgalmazási díj?

(#26727) Wa2x_ válasza cris78 (#26725) üzenetére

Wa2x_
(veterán)

Biztos, hogy nem kell saját hibájuk, örüljetek neki, Húsvéti bónusz :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#26728) Beca1990

Beca1990
(senior tag)

Valaki nem tudja a Facebook Zero nem lesz meghosszabbítva?
Elvileg március 31.-ig érvényes.

(#26729) ShadowX válasza FLD1987 (#26709) üzenetére

ShadowX
(senior tag)

Az szép...hûség nélkül 26K és 31K...átszámítva 105USD és 125USD. Csak hogy mindenki összehasonlíthassa az amerikai szolgáltatók hasonló díjcsomagjaival (és akkor mondjuk még a szomszédos Ausztriát nem is említettem)

(#26730) hokins

hokins
(addikt)

Párom ma kicsit kiakadt. kb 4500-al volt több a számlája,megnézette hogy miért. Kiderült hogy a 12 éves kártyáját cserélték ki ennyiért amivel már gond volt. Úgyhogy ment is a reklamáció.

(#26731) cris78

cris78
(őstag)

Most nézem április 1-től Go!net XL 2490 Ft 1Giga. Remélem ez is bekerűl a promócióba :) Rögtön váltok...

(#26732) lupus_l válasza Beca1990 (#26728) üzenetére

lupus_l
(aktív tag)

12 hónappal meghosszabbították a Facebook Zero-t.

(#26733) Rhino666

Rhino666
(őstag)

Üdv!

Valaki le tudná írni, hogy milyen SMTP szerver/user/pass stb. adatokkal lehet rábírni egy iPhone 3G-t citromail szinkronizációra?

Anyám butafonjáról van szó, beküldtem a helyi T-Mobile-ba, hogy ott majd beállítják mert ők tudják ezeket a paramétereket erre a szervizes felírta egy cetlire hogy m.citromail.hu és még pénzt is kért érte. :((( :((( :(((

Köszönettel:
Rhino666

SilentSound.hu - a legmodernebb zenekari próbatermek Szegeden

(#26734) Varszegig válasza jenei1994 (#26721) üzenetére

Varszegig
(veterán)

Sajnos ma csak annak szállítanak, aki reggelig megrendelte, és tud helyesen írni :DDD

(#26735) DS39 válasza cris78 (#26723) üzenetére

DS39
(veterán)

Semmi. Félreolvastam.

[ Szerkesztve ]

(#26736) club1 válasza Rhino666 (#26733) üzenetére

club1
(veterán)

A legegyszerűbb a T-Mobile email cím/pass megoldás. Ilyenkor viszont ott lesz a levélben, hogy by T-Mobile email címmel ment ki a levél.
A második legegyszerűbb a szervizes által javasolt m.citromail.hu oldalról letölthető mobil applikáció.
A harmadik legegyszerűbb: Olyan levelezőrendszert kell használni, aminek saját, de nem 25-ös porton működő smtp kiszolgálója van (pl. gmail).

(#26737) blueye válasza Rhino666 (#26733) üzenetére

blueye
(addikt)

Én a pénzt visszakérném a helyedben.

I feel good!

(#26738) Beca1990 válasza lupus_l (#26732) üzenetére

Beca1990
(senior tag)

az jó csak az a baj hogy már be sem jön... :)

(#26739) Flyme

Flyme
(senior tag)

Sziasztok, vettem egy T-Mobile-os USB sticket mobilnethez, mikor az Internet Manager programban rákattintok a kapcsolódásra kiírja, hogy kapcsolat lezárva, és nincs netem, ez miért lehet? Nem, most nem mobilnettel írok :D

(#26740) Rhino666 válasza blueye (#26737) üzenetére

Rhino666
(őstag)

Igen, ezt már intéztem. Gondolkoztam asztalborogatáson és pereskedésen is mert ez már kriminális, de visszakaptam.

SilentSound.hu - a legmodernebb zenekari próbatermek Szegeden

(#26741) Sztbeni

Sztbeni
(őstag)

valaki használ Domino Web SIM-et? Elvileg 7.2 megabitet tud. Ez meg szokott lenni? Mert a háló tud többet is, csak ez korlátozva van

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#26742) Flyme válasza Flyme (#26739) üzenetére

Flyme
(senior tag)

Sry, működik, én bénáztam.

(#26743) GLOCK34

GLOCK34
(aktív tag)

A Lumia 800 és az Xperia J drágább 2 év előfizetéssel,mint domino 5 csomagban. :D

(#26744) raziel01 válasza GLOCK34 (#26743) üzenetére

raziel01
(veterán)

Mert most dominoban akciós. Az már más kérdés, hogy egyik sem éri meg. Ha az Xperia J lemenne 30k-ra egy szava se lenne senkinek. Annyit ér. Többet nem. Talán még annyit sem, mert 1 magos.

(#26745) .:ZS:.

.:ZS:.
(aktív tag)

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy átlagosan mennyi idő szokott eltelni a hamarosan kapható listába bekerülés és a tényleges megjelenés között egy telefonnál? Nekem sajnos nincs nagy tapasztalatom a T-Mobilelal. Kedvesemnek mi hamarabb kéne egy Lumia 620-as, de nem akarnánk már neki a másik szolgáltatóhoz kötni, mert a T-nél jóval kedvezőbb előfizetést kaphatna. Előre is köszi! :R

szerk:

Wa2x_: Köszi! :R És azt lehet tudni hogy a Lumia 620 mikor került ebbe bele?

[ Szerkesztve ]

(#26746) Wa2x_ válasza .:ZS:. (#26745) üzenetére

Wa2x_
(veterán)

2-3 hét

(#26747) r3dsnake

r3dsnake
(nagyúr)

Jól látom, hogy megszűnt a GoNet S csomag? Akinek jelenleg ez a csomag aktív, nála ugyanúgy marad a 30mb 600ft-ért?

Köszi

(#26748) sarkanyolo2 válasza r3dsnake (#26747) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Én úgy tudom, hogy amíg nem váltasz, addig megmarad az adott csomag.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#26749) Richee11

Richee11
(senior tag)

sziasztok.
a t-nél a mobilnet havidíját hogy számolják? megkötés dátumától, vagy hónap elejétől a végéig van számolva a hónap?

(#26750) Wa2x_ válasza Richee11 (#26749) üzenetére

Wa2x_
(veterán)

Ezek egyediek, a többi a hónap első napjától számlázódik.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.