Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#26301) kp78 válasza kali (#26300) üzenetére

kp78
(addikt)

Ebben a pillanatban jött meg a második számra is, szóval a "folyószámlánként egyet küldenek" sem állja a helyét. :U Akkor "véletlenszámgenerátor" alapján megy a dolog :))

(#26302) .bruszli.

.bruszli.
(aktív tag)

Nekem kettőből kettő...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#26303) kali válasza kp78 (#26301) üzenetére

kali
(legenda)

továbbra is mernék fogadni, hogy a főkártyámra nem fog ilyen sms érkezni, az a szám mindenből kimarad. :)
nem is rugózom rajta tovább, de azt azért megírom, ha netán tévednék, és küldenek rá.

(#26304) meroly

meroly
(veterán)

Nálunk is megjött mindenkinek.

Impossible is nothing

(#26305) club1 válasza meroly (#26304) üzenetére

club1
(veterán)

Délután nyilatkozták, hogy az összes T-s és Vízfonos számra kiküldik a szolgáltatók felajánlása szerint. Ez a típusú katasztrófa-elhárítás enyhén szólva is vicces. Ettől a hálózatok sokkal intelligensebben felhasználhatók lennének ilyesmire. Persze ahhoz gondolkodni kellene, meg adatbázishoz értő (és ünnepkor bent dolgozó) emberre lenne szükség.
Már nem is minősítem az osztrák hómarók M1-re kerülésének valós történetét. A lényege az, hogy természetesen ez sem a katasztrófavédelemnek jutott eszébe. Ezek inkább megvárták volna, hogy elolvadjon a hó...

(#26306) Vangelis válasza club1 (#26305) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Igen. Olcsóbban és egyszerűbben jöttek volna ki a hóolvadásból.

Azért biztosan voltak sokan akik keményen dolgoztak, dolgoznak most is mentésben.

De valami valahol azt mondják nagyon el lett cseszve.

(#26307) blueye válasza blueye (#26294) üzenetére

blueye
(addikt)

Vicces de most jött meg az SMS. Pont annyi késéssel mint a Belügyminiszter intézkedései. Magyarország, így szeretlek!

I feel good!

(#26308) Vangelis válasza blueye (#26307) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Nekem is most jött a saját T-mobilos számomra.

Mér régen éhen fagytam volna.

(#26309) kali válasza kali (#26303) üzenetére

kali
(legenda)

na, megjött az sms, 8 óra eltéréssel... :U

(#26310) meroly válasza club1 (#26305) üzenetére

meroly
(veterán)

Közben olvastam már én is a hírt. Telenor meg leállt vagy mivan? :F

Impossible is nothing

(#26311) GeoJoe válasza kali (#26309) üzenetére

GeoJoe
(tag)

minden szolgáltatónál vannak gondok a hálózaton, mire sok millió ügyfél megkapja lemegy a nap. ennél tuti lehetett volna jobbat is kitalálni, de én már azon is csodálkozom, hogy ünnepnapon találtak valakit, aki elég magas pozícióban van, hogy tömeges sms-ekre engedélyt adjon :D
nekem úgy fest a T hálózata bírta a legjobban. Vodánál lehet ingyen telefonálni (kritériumok később :D) de nincs hálózat. Telenornál simán csak nincs hálózat. áram nélkül ezen mondjuk nem csodálkozok. mi az, h nem engedik aggregátorozni a tornyokat?

(#26312) meroly válasza GeoJoe (#26311) üzenetére

meroly
(veterán)

Azért döbbenet hogy annyi a távközlési infrastruktúrának ettől az időjárástól, amikor ugyanez Oroszországban kb mindennapos.

Impossible is nothing

(#26313) GeoJoe válasza meroly (#26312) üzenetére

GeoJoe
(tag)

áram nélkül ott se menne :(

(#26314) meroly válasza GeoJoe (#26313) üzenetére

meroly
(veterán)

És eddig bírta az akku? Értem, szép teljesítmény.

Impossible is nothing

(#26315) dedike válasza GeoJoe (#26311) üzenetére

dedike
(addikt)

Tudod, nálunk gyönyörűen van/volt áram. Csak szolgáltatása nincs a Telenornak. Mind a T, mind a Vodafone nagyszerűen üzemel. Azért van (lenne) Telenoros telefonom, hogy a munkámmal kapcsolatban telefonálni tudjak. Ha nem lett volna T-s telefonom, ma sz***tam volna rendesen, ahogy tették ezt a kollégáim... :O

Jó szerencsét!

(#26316) meroly válasza dedike (#26315) üzenetére

meroly
(veterán)

Jó az avatarod :C

Volt egy T-s kimaradás pár éve, na nálunk is megállt az élet a cégnél, ismerős. Meg ha jól tudom a mentőszolgálat is telenorral megy, jó ott van tetra is mondjuk.

Impossible is nothing

(#26317) bopeti98

bopeti98
(őstag)

"A Magyar Telekom minden mobil ügyfele számára jóváírást biztosít az országban kialakult hóhelyzet miatt, közölte a társaság. A bajba jutottak, hóban rekedtek, családtagjaik, ismerőseik és a mentésben résztvevők számára a mobiltelefon nélkülözhetetlen, ezért a cég minden mobilos ügyfele számára jóváírást, ingyenes perceket biztosít a március 15-i, pénteki napon folytatott beszélgetésekből. A jóváírás automatikusan kiterjed az előfizetéses és a feltöltőkártyás T-Mobile ügyfelekre is. A Telekom a jóváírásra vonatkozó részletekről a jövő héten nyújt részletesebb tájékoztatást."

[link]

(#26318) meroly válasza bopeti98 (#26317) üzenetére

meroly
(veterán)

Ez szép :R

Impossible is nothing

(#26319) csemberlen válasza kali (#26309) üzenetére

csemberlen
(senior tag)

de minek, értelme/értéke = nullával.

▲▼Hja kérem az élet nem egy habostorta.▲▼ ←←⌂⌂Ω Intelligens vezérlés. Ω⌂⌂ www.kerpen.hu←←

(#26320) kali válasza csemberlen (#26319) üzenetére

kali
(legenda)

nem is azért, csak a tudat, hogy nem hagynak ki senkit.
annak több értelme van, hogy a szolgáltatók bizonyos díjmentességgel/jóváírással segítik azokat, akiknek - esetlegesen - szüksége van rá.

(#26321) zoli62

zoli62
(addikt)

Nálam minden számra jött SMS.

(#26322) TBG

TBG
(senior tag)

Hali!

Részletre vett telefont "idő előtt" ki lehet teljes összegben fizetni? Ha igen, mi ennek az útja-módja?

Köszi.

Üdv

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#26323) Vangelis válasza TBG (#26322) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Bemész T-pontba és kifizeted!

(#26324) TBG válasza Vangelis (#26323) üzenetére

TBG
(senior tag)

Köszönöm.

Olyan nincs, hogy mondjuk telefonon bejelentem és legközelebb kiküldik a számlán a maradékot? :)

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#26325) Vangelis válasza TBG (#26324) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

hát nem tudom de egy próbát megér.-

(#26326) TBG válasza Vangelis (#26325) üzenetére

TBG
(senior tag)

Akkor megpróbálom. Köszi még1szer :)

(#26327) St3ven válasza bopeti98 (#26317) üzenetére

St3ven
(addikt)

:C Jól is jön, volt tegnap telefonálgatás nálunk is rendesen.

"Ultimate Windows Phone megoldás: factory reset" 😈

(#26328) agymenő

agymenő
(tag)

Sziasztok.

A kérdésem az lenne hogy ha visszamondok egy előfizetést amin még hűség van akkor a kedvezményes telefon kötbérét kell kifizetni vagy kérnek még?

Mozaik XS díjcsomag. Xperia U.

Intel Corei5 4570@3,6GHz/AsRock B85M Pro4/16Gb DDR3 1333MHz/MSI Armor RX580 8Gb/1Tb HDD/FSP Hexa 500W/ DeepCool Kendomen Ti/23" HP FulHD/

(#26329) raziel01 válasza agymenő (#26328) üzenetére

raziel01
(veterán)

Itt nincs olyan, hogy visszamondasz valamit. Aláírtad akkor fizetned kell.
Sokkal rosszabbul jársz, mintha fizetnéd havonta a 3200 Ft-ot. Több 10 ezer Ft-ra terhelnek ha lemondod.

(#26330) agymenő válasza raziel01 (#26329) üzenetére

agymenő
(tag)

51 960 ft rá van írva a telefon papírjára kötbérnek. Azon kívül kell még fizetni valamit?

Intel Corei5 4570@3,6GHz/AsRock B85M Pro4/16Gb DDR3 1333MHz/MSI Armor RX580 8Gb/1Tb HDD/FSP Hexa 500W/ DeepCool Kendomen Ti/23" HP FulHD/

(#26331) raziel01 válasza agymenő (#26330) üzenetére

raziel01
(veterán)

Hát eleve a fennamaradó részleteket ki kell fizetni plusz erre jön rá a kötbér amit mondasz meg visszakell fizetni a készülékkedvezményt is. Nem éri meg.

(#26332) agymenő válasza raziel01 (#26331) üzenetére

agymenő
(tag)

Értem hát tényleg nem. :(

(#26333) addam20

addam20
(csendes tag)

Sziasztok!

A párom el szeretné hordozni a számát egy másik szolgáltatóhoz. Az újnál az Ő nevén lenne az előfizetés, a T-nél viszont a jelenlegi nem az Ő nevén van (DOMINO kártya). Így jelenleg nem lehetséges a számhordozás. Kérdésem, hogy ha a jelenlegi előfizetőtől kérünk egy nyilatkozatot, hogy lemond a számról és ezt bevisszük a T-hez, akkor a párom a nevére tudja venni a számot? Van ennek valami díja?

(#26334) pepe091 válasza addam20 (#26333) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Felhasználóként fogják rögzíteni, semmi díja nincs, utána mehet a hordozás. :)

(#26335) club1 válasza pepe091 (#26334) üzenetére

club1
(veterán)

Biztos hogy a felhasználó hordozhat?

(#26336) dedike válasza club1 (#26335) üzenetére

dedike
(addikt)

Ha átváltja előfizetésesre, onnantól tuti. Így nem tudom.

Jó szerencsét!

(#26337) pepe091 válasza club1 (#26335) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Igen, mivel onnantól ő rendelkezik vele.

(#26338) kali válasza pepe091 (#26337) üzenetére

kali
(legenda)

nem ilyen egyszerű az...
több kanyart is látok a dologban, de ha nem mind lenne adott, akkor is; link

[ Szerkesztve ]

(#26339) BéHGT

BéHGT
(senior tag)

Ha más (Apukám) előfizetésére veszek egy S 3-at, meg lehet beszélni a telefonos ügyintézővel, hogy én használnám, és nekem cseréljék ki a sim kártyát? Vagy az mindenképp fizetős, és kihozzák a telefont nekem, majd azzal bemegyek és kérek egy SIM-et 3000 Ft-ért? :F
Illetve várható, hogy még lejjebb menjen az S3, vagy lassan már befejezik az értékesítést?

[ Szerkesztve ]

S/\msung Galaxy S8 + | S/\msung Galaxy Note 10.1 2014 Edition

(#26340) #99546112

(törölt tag)

Az S3 értékesítését tuti nem fejezik be, mivel még az S4 sincs forgalomban, sztem még egy jó évig forgalomban lesz az S3.

(#26341) overclockerr

overclockerr
(tag)

Üdv!

1 évem van még a két év hűségből, iPhone-t akarnék venni, melyhez egy másik csomag tartozik.
Mozaik S-be vagyok most, nem tudom ikon200-ra átraknak-e simán? Egy árban van a két csomag majdnem, ikon200 drágább 500ft-al.
Működne ez vagy ki kell várnom ezt az 1 évet még?

Vagy lenne még egy olyan alternatíva, hogy egyik szülőm nevén van egy csomag, ő számára át tennék a mostani mozaik s csomagomat és akkor az ikon200 meg rákerülne a jelenlegi számomra?

[ Szerkesztve ]

(#26342) BéHGT

BéHGT
(senior tag)

És a SIM-es kérdésre valaki tudna válaszolni?
Már meg lett rendelve a telefon, kedden szállítják elvileg. Érdemes holnap megkérdezni az ügyintézőtől, hogy ha nem azzal a számmal lesz használva a telefon, amelyikkel rendeltem, hanem egy másikkal, akkor azt ki lehet cserélni microSIM-re, vagy nem? De gondolom egyszerűbb, ha én levágatom a mostani SIM-emet, csak ne küldjenek microt arra a számra, amire rendelem, mert az normális telefonnal lesz használva továbbra is.

(#26343) meroly válasza BéHGT (#26342) üzenetére

meroly
(veterán)

Ha apukád előfizetésére veszel telefont, akkor gondolom neki már van egy sim-je hozzá, nem? Tehát akkor nem fognak sim-et küldeni.
De javítson ki valaki, ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#26344) overclockerr

overclockerr
(tag)

Valaki a fentebbi kérdésemre tudna tanácsot adni?

(#26345) raziel01 válasza overclockerr (#26344) üzenetére

raziel01
(veterán)

Szerintem egyik dolog sem megoldható.

(#26346) BéHGT válasza meroly (#26343) üzenetére

BéHGT
(senior tag)

Sima SIM van neki is, nekem is. Az S III viszont már microSIM-el működik.
+ nem apukám, hanem hugom előfizetésére veszem, de ez tök mindegy most.

[ Szerkesztve ]

(#26347) meroly válasza BéHGT (#26346) üzenetére

meroly
(veterán)

Ok, tehát akkor új simet nem fogtok kapni valószínű ha hűségidő hosszabbítás lesz és készülékváltás.
Tehát probléma megoldva, levágatod a sim-edet, berakod, használod, kész ;)

Impossible is nothing

(#26348) kali válasza BéHGT (#26339) üzenetére

kali
(legenda)

én várnék az s3 vétellel, biztos lesz olcsóbb is, az s4 megjelenése után valamennyivel!

(#26349) FRENK1988

FRENK1988
(veterán)

Ha rendelek telefont a webshopból akkor bankkártyával fizethetek online? Vagy csak a futárnak lehet fizetni?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#26350) kali válasza FRENK1988 (#26349) üzenetére

kali
(legenda)

mind a két módozatban fizethetsz.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.