Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26851) erdoke válasza kali (#26850) üzenetére


erdoke
titán

Egyáltaln támogatja a többit a telefon? Még pozitív esetben is simán le lehetnek tiltva a kérdéses frekvenciák...

A legjobb aláírás a héten

(#26852) club1 válasza kali (#26850) üzenetére


club1
veterán

Vodafone-nál nincs Lte. Telenyomornál Budapesten szintén nincs Lte.

(#26853) Phreetsie


Phreetsie
tag

gyerekek.. a t-mobile nagyon kiraly!
lumia 610 dragabb, mint a lumia 800 :C /dominoban/

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#26854) dedike válasza Phreetsie (#26853) üzenetére


dedike
addikt

Valószínűleg nem akarják eladni a 800-asokat... ;]

Jó szerencsét!

(#26855) hokins válasza Phreetsie (#26853) üzenetére


hokins
addikt

a 800 kifutószéria úgy tudom... lehet azért olcsóbb.

(#26856) Phreetsie válasza hokins (#26855) üzenetére


Phreetsie
tag

a-a

nincs a honlapon feltuntetve, hogy kifuto lenne

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#26857) hokins válasza Phreetsie (#26856) üzenetére


hokins
addikt

Csütörtökön voltam venni Szolnokon a Buszpályaudvaron lévő Tmobilnál. Ott azt mondta a hölgyike hogy azért nem tud feketében adni mert kifutó :K Ha ő hazudott akkor énis :U

(#26858) kali válasza club1 (#26852) üzenetére


kali
legenda

a mai nap mivoltára való tekintettel - éljen április 1. -, egész nap volt budapesten (is) vodafone és telenor lte hálózat, nem csak t-mobile, de ugye utóbbi szolgáltató a nyerő, mindent elnyom! ;]
(pedig ott figyel egy vigyor, az előző hozzászólásom jobb alsó sarkában! :) )

erdoke; ez a telefon mindent támogat, nincs az a tiltás, ami ellenfél lehet! :N

(#26859) zoli62


zoli62
addikt

Tapasztalaitok szerint milyen a ping a HSPA-on? Ugyanis van egy szüneteltetett Relaxnet M díjcsomaggal rendelkező előfizetésem, és kaptam egy elég jó ajánlatot Net&Roll S-re, hogy egy hónapig kipróbáljam, mit is tud most.. Két éve nyáron már 14/4 Mbs volt ezen az elérhető sávszélesség átlag 50-60 ms a ping. Nem tudom, ez azóta hogy változot, csökkent-e. Csak az a gond, hogy most megnézték a lefedettséget a szomszéd utcában, ott HSPA+-ra megfelelő volt, nálam meg nem. :F

(#26860) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Sziasztok! Úgy látom ma mindenki jó kedvében van. ;] Lenne egy kérdésem. Sima sim-ről váltanék micro sim-re. Előfizus vagyok, nekem is 4500 Ft a váltás?

(#26861) kali válasza zoli62 (#26859) üzenetére


kali
legenda

most sem jobb a 3g/h/h+ping, az lte látványosan jobb.

elpatkorado; szia, amennyiben a t-nél veszel telefont, és amiatt szükséges a csere, úgy ingyenes, ellenkező esetben - papíron - nem, de volt már kivételes példa, ügyintézője válogatja.

[ Szerkesztve ]

(#26862) elpatkorado válasza kali (#26861) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Nem ott veszek. Remélem mázlim lesz és kifogok egy normális ügyintézőt.

(#26863) zoli62 válasza kali (#26861) üzenetére


zoli62
addikt

Köszi, akkkor ez nem túl biztató. Gyakorlatatilag milyen átlagban a ping. mondjuk ADSL-hez képest? Persze mondjuk én nem telefonon, hanem notebookon használnám egy 21 Mbs-os stick-kel.

[ Szerkesztve ]

(#26864) Wa2x_ válasza elpatkorado (#26862) üzenetére


Wa2x_
veterán

Azért vigyél borítékot ;]

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#26865) kali válasza zoli62 (#26863) üzenetére


kali
legenda

stick esetén passzolom, de mobilon nem emlékszem 50 alatti értékre, pedig elég sok helyen néztem mobillal.
ahol a h+ ping legjobb esetben is 55 - 60, ott az lte most csak 25 - 26!
illetve azt vettem még észre, hogy sok - elvileg - 21-es h+ hálózaton is csak 5 - 6 - 7 megabit/sec a maximum letöltési sebesség. mobilon persze az is elég volt, mert többnyire csak böngészésre használom, de ahhoz képest az lte most szakít.

[ Szerkesztve ]

(#26866) zoli62


zoli62
addikt

Hát ennyiért nem éri meg kipróbálni, hogy az első hónapban kapok egy 50 %-os kedvezményt. :) Bár én alkudni akartam a 100%-ért, de az nem sikerült. :)

(#26867) elpatkorado válasza Wa2x_ (#26864) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Meglesz. ;]

(#26868) polonic


polonic
félisten

A fordulónapos dolog, amit említettem, az miert történt így?

(#26869) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ha rámegyek a webes ügyfélszolgálaton a mobilinternet díjcsomagváltásra, miért csak az 500mb-os gonetnél van akciós időszaki díj? A többi csomagnál a teljes ár van feltüntetve. Ráadásul a gonet xl nem is látszódik a felsorolásban.

Mi lehet a gond?

Köszi!

(#26870) St3ven válasza St3ven (#26806) üzenetére


St3ven
addikt

Erre vonatkozóan valami jótanács? Délután viszem a telefonomat szervizbe, mire kellene figyelnem?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#26872) FLD1987

Sziasztok!
Valaki nem tudja véletlenül, hogy mikor lesz elérhető a Next díjcsomag?
Elvileg április 1-jén elérhetőnek kellene lennie, de még a mai nap sem látom a t-mobile.hu oldalon.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#26873) sssent válasza DS39 (#26843) üzenetére


sssent
senior tag

Hó elején egy pár napig hülyeséget mutat - a régi pontokat már, az újakat viszont még nem veszi figyelembe. Viszont csak 1 hónappal szokott eltévedni, tehát valószínűleg a közelében sem vagy az arany szintnek.

(#26874) St3ven válasza DS39 (#26843) üzenetére


St3ven
addikt

Úgy tudom, csak az utolsó hat hónap pontjai számítanak bele, azaz az is előfordulhat, hogy egy adott hónapban kevesebb pontot termelsz, mint amennyit a 6 hónappal ezelőtti hónap pontjainak kiesése miatt elvesztesz.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#26875) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

külföldi cég/magánszemély vásárolhat T-mobile előfizetést+kedvezményes készüléket? szabályozza ezt az aszf?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#26876) Okean


Okean
tag

Tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#26877) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Megvettem ezt a Domino Web csomagot. 2000ft, 1GB nettel 1 hétre. Ha lehasználtam, akkor fel kell tölteni,és sávonként veszi le a pénzt. Azt hogy nézem meg, hogy mennyi van még az 1 giga netből?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#26878) St3ven válasza Sztbeni (#26877) üzenetére


St3ven
addikt

Regisztrald a szamot a My T-mobile-ra, ott irja a felhasznalt adatmennyiseget.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#26879) Sztbeni válasza St3ven (#26878) üzenetére


Sztbeni
őstag

rendben. Köszönöm a választ.

Amúgy a Web kártyát is fel lehet tölteni újságosoknál, vagy csak a hanghívásra alkalmasat?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#26880) xSide


xSide
őstag

Letiltották a kimenő hívásaim, számla fizetve (távszámla 2 hónappal ezelőtti nem látszik a rendszerben). Utánajárok (javasolta a behajtási osztály) bizonylatok terén (netes otp csomag) mikor mit fizettem, de kérdés mivel családtagoknál van 2 fun kártya és ők is alanyai ennek, lehet-e feltölteni őket tudjanak telefonálni, mert most ők sem tudnak és jó pár nap (meló van) mire tudok intézkedni és bizonyítani vétlenségem!
Illetve mivel a számla tuti befizetve kinél érvényesíthető jóváírás, kártérítés?

(#26881) Norwich


Norwich
tag

Hali!

Biztos kérdezték már előttem de biztos ami biztos megkérdezem. :F

Most állítottam be SMS - be az ALcatel OT-995 telefonomra a GO NET L mobilinternetet és nemtudom hogy kell beállítani.. vagyis próbálkoztam de sehogyse jön a net :(((

Valaki tudna nekem segíteni? :))

(#26882) napocska2 válasza Sztbeni (#26879) üzenetére


napocska2
senior tag

Ugyanúgy tudod tölteni, mint a sima Domino kártyákat. Online töltéssel meg 1500 Ft-ot is tudsz rátenni. Nekem ez 3 havi net ára Domino Webbel. :DDD

(#26883) club1 válasza xSide (#26880) üzenetére


club1
veterán

Általában 100 ilyen eljárásból egy hiba sincs. Már velem is előfordult, én is teljesen biztos voltam a befizetésekben, aztán előkerült egy 2-3 hónappal azelőtti befizetetlen számla. Kezd az utolsó befizetett számláddal, nézd meg rajta, hogy az egyenlege hogy áll, Ha az csak az utolsó havi befizetendőt tartalmazza, még mindig lehet az eggyel azelőtti számla problémás, ha annak fizetési határideje az utolsó számla készítése utánra esik.

(#26884) djculture válasza dellfanboy (#26875) üzenetére


djculture
félisten

Új előfizetői szerződés megkötéséhez szükséges dokumentumok külföldi állampolgár esetén:

Lakcímet igazoló hatósági igazolvány (amennyiben érvényes lakcímet a személyi igazolvány nem tartalmaz)
Az alábbi okmányok közül egy:
Személyi igazolvány külföldi részére (papír formátumú), vagy Személyazonosító igazolvány (kártya formátumú)
Letelepedési engedély (kártya típusú, vagy matrica formátumú, amelyet a hatóság az útlevélben helyez el)
Tartózkodási engedély (matrica formátumú, melyet a külföldi állampolgár útlevelében helyez el a hatóság)
Tartózkodási engedély az Európai Gazdasági Térség állampolgára számára (kártya formátumú)
Regisztrációs igazolás EGT állampolgár részére (kártya formátumú dokumentum, mely a személyi igazolvánnyal vagy úti okmánnyal együtt érvényes)
Állandó tartózkodási kártya (kártya formátumú dokumentum, mely a személyi igazolvánnyal vagy úti okmánnyal együtt érvényes)
A fenti esetekben kötelező állandó lakóhelyet igazolni, mely az adott dokumentumban található, vagy külön lakcímet igazoló hatósági igazolvánnyal tanúsítható.

[ Szerkesztve ]

(#26885) club1 válasza Norwich (#26881) üzenetére


club1
veterán

Felhasználónév jelszó üresen hagyandó, apn neve: internet. Adatforgalom bekapcs.

(#26886) Norwich válasza club1 (#26885) üzenetére


Norwich
tag

A mobilhálózatoknál?

(#26887) club1 válasza Norwich (#26886) üzenetére


club1
veterán

Nekem ott a hálózati beállítások, majd dual-sim beállítások alatt van a hozzáférési pontok nevei alatt a profile.

[ Szerkesztve ]

(#26888) polonic


polonic
félisten

Ez az lte, ez rohadt gyors. Ez igen :)

(#26889) St3ven válasza Sztbeni (#26879) üzenetére


St3ven
addikt

Ahogy fentebb napocska2 fórumtárs is írta, nincs különbség a Domino Web és a hangalapú Domino kártyák feltöltése között. A My T-Mobile felületen egyébként bankkártyával is feltöltheted, ezért én ki nem mozdulnék otthonról. :K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#26890) ShadowX


ShadowX
őstag

Ha Net & Roll 1 GB bővítőről az LTE verzióra váltok, akkor is 1000 Ft aktiválási díjat kell fizetni?

(#26891) 1430 válasza polonic (#26868) üzenetére


1430
senior tag

dedike már linkelte a kérdésedre egy korábbi bejegyzésem, de akkor most még egyszer kiemelném, hogy ezentúl minden túlforgalmazási díj mentes díjcsomagnál és adatcsomagnál 1-28 közötti sorsolt fordulónap lesz, amiről aktiváláskor SMS-t is küld a rendszer. Akinek még április 1 előttről aktív az ilyen típusú díjcsomagja vagy adatcsomagja, annak marad az elseje, míg nem módosít (pl. díjcsomagot vált vagy másik adatcsomagra vált). Nem véletlen utaltam arra itt a múlt hét elején - mikor valaki a fordulónap felöl érdeklődött és elsejei választ kapott -, hogy ne rögzüljön azért annyira be ez az elsejei fordulónap.

Kalandor
Az nem derült ki a párbeszédből, milyen Domino SIM-mel rendelkezett az író. Ha Domino NET díjcsomagos SIM-mel, arra aktiválható a Domino Web adatcsomag. Megjegyzés: a Domino NET díjcsomag még nem jelent internet hozzáférést (kivéve a T-Mobile honlapját), arra aktiválni kell valamilyen adatcsomagot, és az alapján számláz a rendszer. Ma már ez sem szükséges, hiszen többek között azért hozták létre a Domino Web adatcsomagot, hogy az adatcsomag aktiválási procedúrát kiváltsák, így a Domino NET SIM kártyákon alapból Domino Web adatcsomag van, ezért a konstrukciót nemes egyszerűséggel Domino Web-bek hívják.

dellfanboy
Igen, szabályozza, és csak arra a szóra kellett rákeresnem, hogy "külföldi", máris az első találat nyerő volt. ;)
A lényeg, hogy vagy az előfizetőnek vagy a számlafizetőnek magyarnak kell lennie, és akkor értelemszűen az ellenkező szerepkörben lehet külföldi természetes személy vagy szervezet.

xSide
Nem, ilyenkor feltöltött egyenleggel sem fognak tudni telefonálni.

ShadowX
Ha ebben a hónapban ez még csak az első aktiválásod lesz, akkor az aktiválási díjat jóváírja a rendszer.

St3ven & napocska2 & Sztbeni
Ha már így emlegetitek a webes egyenleg töltést, akkor további jó hír, hogy a honlapon keresztül már tetszőleges 1500 és 15000 Ft közötti összeget is fel lehet tölteni (100-as kerekítéssel). Így például ha a Domino Web sávhoz valakinek 1600 Ft hiányzik, akkor sem kell 3000 vagy 3500 Ft-tal tölteni! :K

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26892) polonic válasza 1430 (#26891) üzenetére


polonic
félisten

Koszonom ismet a valaszt es dedikenek is.
Figyelmetlen voltam a husvet kozepette :B

[ Szerkesztve ]

(#26893) Sztbeni válasza 1430 (#26891) üzenetére


Sztbeni
őstag

ez a nem egész számmal töltős dolog tetszik :). Hasznos. Romániában néztem még régen, hogy lehet nen egész számmal tölteni, már akkor is hasznosnak találtam. De ott akár centre pontosan is lehet (pl. 5 euró 23 centtel ). A pénzt amúgy bankszamláról szedi le?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#26894) 1430 válasza Sztbeni (#26893) üzenetére


1430
senior tag

Igen, az OTP fizető oldalát használja a Telekom, illetve havidíjas ügyfelek a havi számlájuk terhére is tölthetnek (kivéve a MIX típusú díjcsomagos havidíjas hívószámok).

polonic
Lemaradt a smiley, remélem nem vetted "letolásnak". :B

dedike (#26895)
Látod, a Telekom nem hagyja, hogy az ügyfelei "eltunyuljanak", folyamatosan újdonságokkal és változásokkal színesíti az életüket illetve tartja fenn a figyelmüket. :DDD
Amúgy meg a válasz helyes volt, és valószínűleg még ma is helyes lenne, csak már fenntartásokkal.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26895) dedike válasza 1430 (#26891) üzenetére


dedike
addikt

Na akkor egy lúzer kérdés: miért 1 és 28 közötti a dátum? :D

(Az első helyes megfejtő továbbra is hűséges ügyfele maradhat a Telekomnak...
...meg persze a többiek is... ;] )

Nem véletlen utaltam arra itt a múlt hét elején - mikor valaki a fordulónap felől érdeklődött és elsejei választ kapott -, hogy ne rögzüljön azért annyira be ez az elsejei fordulónap.

Ahhoz is volt közöm... :B

Jó szerencsét!

(#26896) polonic válasza 1430 (#26894) üzenetére


polonic
félisten

Dehogy vettem annak. ;)

(#26897) Sztbeni válasza 1430 (#26894) üzenetére


Sztbeni
őstag

amúgy arról van már infó, hogy mikor lesz a névváltás? És onnantól a telefonon Telekom.hu lesz kírva?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#26898) xSide


xSide
őstag

Aszf kutakodás közben ezt találtam, talán jól jöhet:)
GoNet XL 1GB 2490
Két hónapig csak 990ft

-----------------

Mely díjcsomagokra vonatkozik az egyedi fordulónap szerinti mérés?

Az egyedi fordulónap szerinti adatforgalom-mérés a túlforgalmazási díjat nem tartalmazó havidíjas mobilinternet csomagokra érvényes:

Go!Net S
Go!Net M
Go!Net L
Net&Roll M
Net&Roll L
Net&Roll 4G

RelaxNet M
RelaxNet L
Aranytárskártya RelaxNet M
Aranytárskártya RelaxNet L
ikon Net 2 GB

[ Szerkesztve ]

(#26899) club1 válasza dedike (#26895) üzenetére


club1
veterán

Csak neked, csak most elintézzük a 30.-át, hogy ne vegyék le neked február nem létező végén a lassítást...
Sőt 31.-ét, és akkor minden 31 napnál rövidebb hónapban felejtődik a dolog. A számlákat természetesen minden hónapban megkapod, csak hogy lásd a Telekom ügyfélközeli hozzáállását...

(#26900) napocska2 válasza 1430 (#26891) üzenetére


napocska2
senior tag

Ez jó hír, köszi! :R
Így legalább ki tudom kerekíteni a korábban megmaradt és összegyűlt 10 forintjaimat. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.